11 vánočních VPN nabídek, které nabízejí nejlepší studentskou slevu VPN

Zvonky zvoní a Vánoce jsou hned za rohem a nejlepší vánoční prodejní transakce VPN jsou živé!


Je na čase začít s přípravou na tuto sváteční sezónu, protože nejlepší slevy jsou k dispozici téměř na každém druhu produktu po celém světě.

Pokud jste buldozerem nebo streamujícím geekem, pak si zamilujete zvýhodněné vánoční VPN nabídky, které nabízí téměř každý poskytovatel.

Diskutoval jsem o některých z nejlepších dostupných vánočních slev, takže můžete streamovat, co si přejete, raději než ztrácet čas sledováním sněžení letošních Vánoc!

Proč získat vánoční VPN nabídky

Nejlepší na časech, jako je Den díkůvzdání, Černý pátek, Cyber ​​pondělí atd., Je to, že lidé mohou využít úžasné slevy na různé věci.

V odvětví online streamingu mají lidé tendenci hledat slevy nabízené poskytovateli VPN. Není pochyb o tom, že VPN je nezbytným nástrojem pro všechny streamery, protože jim umožňuje neomezený přístup k obsahu přes web.

Vánoční VPN nabídky jsou lepší než jiné zlevněné nabídky nabízené v jiných ročních obdobích, protože to je skutečně největší a nejdůležitější sezóna roku. Spotřebitelé i prodejci z této sezóny získají velký prospěch. Prodejci snižují své ceny, aby získali více zákazníků, a tyto nižší ceny přitahují lidi.

VPN se nyní stávají nezbytným nástrojem pro všechny občany, kteří berou ochranu vážně. Nejde jen o obcházení geografických omezení nebo o anonymní surfování na webu, ale také o to, aby vaše data byla napadena hackery a chrání vás před online špionážními očima..

Řada poskytovatelů VPN oznámila své vánoční nabídky VPN, ale nemůžete jen upadnout do nabídky jakéhokoli poskytovatele, aniž byste věděli o důvěryhodnosti a spolehlivosti své služby. Následující jsou nejlepších 11 poskytovatelů VPN můžete si vybrat toto Vánoce.

11 nejlepších vánočních nabídek VPN

PureVPN

PureVPN patří mezi elitní poskytovatele VPN v oboru a nejlepší věcí na PureVPN je, že neohrožuje svou kvalitu, přestože nabízí tak velkou slevu.purevpn vánoční obchod

Tyto Vánoce využijte úžasné 85% sleva na PureVPN 5-letý plán předplacením pro USA1,65 $ za měsíc, což znamená, že musíte platit USA99 $ pouze pro celý balíček.

PureVPN poskytuje více než 2000 ultrarychlých serverů po celém světě ve více než 140 zemích, což vám umožňuje bezpečně procházet web z požadovaného místa. Navíc si můžete vychutnat 5 současných přihlášení, neomezenou šířku pásma a vyhrazené mobilní a stolní aplikace pro snadný přístup.

PureVPN má také své vlastní rozšíření prohlížeče, které umožňuje uživatelům zabezpečit jejich připojení jediným kliknutím bez spuštění klienta. V případě jakýchkoli problémů mohou uživatelé kontaktovat podporu nepřetržitého živého chatu 24/7.

CTA

Surfshark

SurfShark je opravdu skvělým poskytovatelem služeb a každým dnem získává velký nárůst popularity. SURFSHARK vánoční studentská slevaJe to proto, že poskytuje špičkovou službu za velmi rozumnou cenu. SurfShark nabízí vánoční speciální slevu 83% na svůj dvouletý plán. Pokud využijete tento balíček, bude vám účtována pouze 1,99 USD měsíčně.

SurfShark má více než 500 serverů v 50 zemích, což vám umožňuje přístup na libovolnou webovou stránku podle vašeho výběru bez omezení šířky pásma. SurfShark je oblíbený hlavně díky své skvělé konektivitě a rychlým serverům, které poskytují dobrou šířku pásma. Nejlepší věc, kterou se mi na SurfShark líbí, je, že nemá žádný limit současného připojení na rozdíl od jiných poskytovatelů VPN, kteří povolují pouze 5 až 7 zařízení.

CTA

NordVPN

Společnost NordVPN je jedním z předních poskytovatelů VPN, který nikdy nesnížil své standardy a kvalitu při jakékoli příležitosti. Studentská sleva NORDVPN vpnNabízí skvělý vánoční obchod, přičemž 75% má cenu 2,99 $ měsíčně po dobu 3 let. Toto je speciální vánoční nabídka, proto ji využijte před jejím ukončením a zahájte bezpečnou online cestu se společností NordVPN.

NordVPN má širokou síť 5000+ serverů po celém světě a nejlepší je, že všechny jeho servery jsou rychlé, bezpečné a spolehlivé. NordVPN má přísnou politiku bez protokolování a umožňuje 6 současných připojení.

Využijte slevu NordVPN, zůstaňte v bezpečí pomocí šifrovacího protokolu vojenské úrovně a streamujte své oblíbené pořady porušením všech překážek.

CTA

CyberGhost

CyberGhost je jako smolař, který získává skvělou zpětnou vazbu od uživatelů z celého světa. CYBERGHOST speciální vánoční slevaJe to rychle stoupající konkurence v oboru a mnoho uživatelů se nyní rozhodlo pro CyberGhost kvůli svým chytrým službám. CyberGhost nabízí úžasnou 18měsíční nabídku za 3,5 USD měsíčně s 45denní zárukou vrácení peněz.

CyberGhost má některé z nejvýraznějších a nejúžasnějších funkcí pro online streamy a binge-hodinky. Má speciální vestavěnou funkci, která umožňuje streamerům odblokovat geograficky omezené weby, jako je Netflix, jediným kliknutím.

CyberGhost má kolem 3000 serverů v 60 zemích a nabízí velkou šířku pásma a ochranu. CyberGhost je optimální volbou pro všechny lidi, kteří hledají síť VPN určenou pro streamování, a to díky svým funkcím vyhrazeným pro streamování.

CTA

ExpressVPN

ExpressVPN je další tyran v odvětví VPN, který si během let získal skvělou pověst. EXPRESSvpn vánoční studentská slevaMnoho uživatelů důvěřuje ExpressVPN, protože má špičkové funkce a nikdy nezhoršuje jeho kvalitu.

Využijte vánoční nabídku VPN, která nabízí 35% slevu na roční plán s cenou 8,32 USD měsíčně. Někteří uživatelé kritizovali ExpressVPN za cenu, která je o něco vyšší ve srovnání s jinými poskytovateli VPN. Faktem však je, že kvalita služeb a funkce ExpressVPN jsou bezkonkurenční, což odůvodňuje její vyšší ceny.

ExpressVPN má po celém světě více než 2000 zabezpečených a rychlých serverů, které uživatelům umožňují přístup na jakékoli omezené stránky a chrání je před online hrozbami. ExpressVPN zajišťuje nelogy a má funkci Kill-Switch, která chrání soukromí uživatelů v případě odpojení.

CTA

Tunelský medvěd

TunnelBear je podceňovaný poskytovatel služeb, ale mezi uživateli má stále dobrou pověst.TUNELBEAR vánoční vpn obchod TunnelBear nabízí 58% slevu na svůj 12měsíční balíček z důvodu Vánoc. Využijte tento obchod, zaplaťte 4,17 USD a dál nebojácně streamujte jako medvěd grizzly.

Má rozšiřující se síť, v současné době má servery ve více než 20 zemích. Tunel bear má také vlastní rozšíření webového prohlížeče.

CTA

ZenMate

ZenMate je dalším spolehlivým poskytovatelem, který má dobré jméno v tomto odvětví a nabízí obrovskou 83% slevu na svůj dvouletý plán s měsíční cenou pouze 2,05 USD.ZENMATE vpn obchod

Tento poskytovatel VPN se sídlem v Německu se postupně stává nejlepší volbou pro všechny online streamy, které chtějí přistupovat k obsahu s omezeným přístupem. Zejména pokud si přejete přistupovat k knihovně USA Netflix z jakéhokoli jiného regionu a hledáte bezplatný VPN, ZenMate je pro vás tou nejlepší volbou.

ZenMate funguje skvěle s Netflixem a Hulu a nejlepší je, že jeho servery nepřerušují streamování a poskytují dobrou rychlost připojení.

CTA

Důvěryhodná zóna

Trust Zone není v oboru velkým názvem, protože má pouze 164 serverů a nemá podporu chatu 24/7.TRUSTZONE vpn deal 2019 Kvalita služeb Trust Zone je však skvělá a všichni uživatelé, kteří chtějí OpenVPN, si ji mohou vybrat.

Využijte 53% slevu na roční plán s cenou pouze 3,33 USD měsíčně. Toto je pouze vánoční nabídka, využijte ji dříve, než vydrží.

CTA

Soukromý přístup k internetu (PIA)

PIA je jedním z nejstarších a zavedených hráčů v odvětví VPN. V průběhu let si tato komunita získala velkou pověst. PIAPrivate Internet Access nabízí svůj dvouletý tarif za 2,91 USD měsíčně, což je paušální 58% sleva.

PIA má po celém světě více než 3000 serverů a nabízí neuvěřitelně vysokou rychlost. Mnoho uživatelů vzbuzuje obavy ohledně zákazu Netflix PIA. Navzdory tomuto zákazu je PIA špičkovým poskytovatelem služeb a není pochyb o tom, že patří mezi nejlepší výběr streamers.

CTA

Windscribe

Užijte si 55% slevu na roční plán Windscribe placením 4,08 USD měsíčně.WINDSCRIBE 2018 vpn obchod Windscribe je opravdu úžasný poskytovatel služeb, protože má některé z nejúžasnějších funkcí, které by každý uživatel VPN rád měl.

Pokud nechcete posílat peníze na předplatné, ale přesto chcete používat bezpečnou a spolehlivou službu VPN, pak je pro vás Windscribe nejlepší dostupnou volbou. Na serverech z 10 různých zemí si můžete užít data o 10 Gb er za měsíc.

Kromě toho má Windscribe speciální funkci blokování malwaru a reklam, která umožňuje nepřetržité a bezpečné procházení a streamování. Má klienty pro stolní a mobilní zařízení a jejich rozhraní je velmi atraktivní a uživatelsky přívětivé.

CTA

TorGuard

Pokud chcete znát poskytovatele VPN, který nabízí četné bezpečnostní protokoly, pak je to Tor Guard.torguard vpn Je to jeden z nejoblíbenějších poskytovatelů VPN kvůli všestrannosti jeho služeb a samozřejmě díky Tor Browser.

Společnost TorGuard oznámila speciální vánoční nabídku ve výši 19,99 USD za čtvrtletí, což znamená 6,66 USD za měsíc. Má více než 3000 serverů ve více než 50 zemích a nabízí řadu SSL a dalších bezpečnostních protokolů, které zajišťují soukromí uživatelů. Uživatelé si mohou vychutnat připojovací zařízení 5 současně a zažít plynulé streamování.

CTA

Závěr

Všichni víme, jak důležité jsou sítě VPN pro Netizens, a víme, že takové slevy se často nedostávají. Využijte proto slevy, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, a užijte si tuto sezónu naplno.

Někteří z vás možná nevyužili nedávno nabízené slevy na Černý pátek a Cyber ​​pondělí, pokud tomu tak je, využijte tuto příležitost nyní a ukončete rok vzrušující poznámkou..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map