22 nejlepších sestav společnosti Kodi pro duben 2020 – [S postupem instalace]

NEJLEPŠÍ KODI BUILDS


Jakmile nainstalujete Kodi, nemůžete s ním přestat více a víc prozkoumávat. Přizpůsobení pomocí jednoho z nejlepších sestav Kodi zvyšuje uživatelský komfort a posouvá jej na novou úroveň.

Důvodem jsou doplňky kodi, které se dodávají nainstalované v rámci sestavení. Sestava Kodi není oficiální a je vytvářena vývojáři třetích stran.

Umožňuje uživatelům využívat nové rozhraní a přistupovat k jejich oblíbeným doplňkům, aniž by je instalovali jeden po druhém. Dobré sestavení by také mělo sportovní doplňky, které vám umožní streamovat spoustu sportovních akcí.

Důrazně se však doporučuje používat VPN podporovanou společností Kodi k zachování vašeho soukromí a vyhýbat se špionážním očím.

Exkluzivní speciální nabídky KodiVPN.co 2020
PureVPN

 10,95 USD 2,91 USDPer měsíc

Chyť tento obchod

surfshark

 11,95 USD 1,99 USDMěsíc

Chyť tento obchod (3 měsíce zdarma)

Ivacy

 9,95 USD 2,75 USDPer měsíc

Chyť tento obchod

Postup instalace sestavení je téměř podobný instalaci doplňku. Existuje celá řada sestav dostupných online, ze kterých si můžete vybrat nejlepší sestavení Kodi podle svých potřeb. Každý uživatel má své vlastní požadavky, a proto může snadno vyhledávat, stahovat a instalovat vhodné sestavení Kodi.

Hlavním problémem je však velká velikost sestavení a množství paměti, které se při instalaci zachytí. To nakonec vyboulí váš dočasný soubor / mezipaměť a začne vytvářet zpoždění v proudech a využití systému.

Tyto problémy dráždí uživatele, ale kdo je na vině. Proto je zde kompletní průvodce nejlepšími sestavami Kodi.

No Limits Magic je nejlepší stavba společnosti Kodi pro duben 2020 podle výsledků průzkumu KodiVPN

no-limity-magic-build-is-the-best-kodi-build

No Limits Magic build je vysoce doporučovanou sestavou v komunitě Kodi díky atraktivnímu, ale jednoduchému rozhraní. Všechny doplňky, které sestavení No Limits Magic poskytuje, fungují, a to je to, co udržuje tuto sestavu před ostatními.

Další skvělá věc, která se týká sestavení No Limits Magic, je, že toto sestavení nevyžaduje žádné přihlašovací údaje, jako je Pin nebo Username, aby bylo možné nainstalovat sestavení nebo získat přístup k doplňkům..

Recenze videa bez omezení

No Limits Magic Build VIDEO Posouzení

Nejlepší stavby společnosti Kodi pro duben 2020

Každé sestavení je jedinečné s ohledem na jeho rozhraní, výkon a doplňky, které má ve své knihovně. Konkurence byla mezi sestavami náročná, protože uživatelé Kodi denně rostli. Takže ze všech dostupných sestavení jsou zde ty nejlepší sestavení Kodi, které vám doporučujeme použít:

 1. Sestavení odkazů BK
 2. Xanax Kodi Build
 3. No Limits Magic Build
 4. Blue Magic Kodi Build
 5. Diamantový prach
 6. Khaos Kodi Build
 7. Sestava Turbo Kodi
 8. Diggz XENON Build Fire Stick Edition
 9. Grind Kodi Build
 10. Požární televize Guru
 11. Nephilim Build
 12. Hard Nox Kodi Build
 13. Dominus Kodi Build
 14. Zvíře
 15. Misfit Mods Lite Kodi Build
 16. Xbox Alpha

Nejlepší verze Kodi pro Kodi Leia verze 18 nebo vyšší

1. Sestavení odkazů BK

Tento Kodi Build přichází s twist. Má nejen předinstalované doplňky, ale také umožňuje prohlížet filmy, televizní pořady i bez doplňku.

Toto sestavení nám přináší vývojář Mason B je nainstalován z Stream Digital Wizard. Sestava BK Links přichází s snadno použitelným rozhraním s některými z nejpopulárnějších doplňků, jako je Neptun Rising, Maverick TV, Planet MMA a mnohem více.

Jak nainstalovat odkazy BK Kodi Build

 1. otevřeno Kodi.
 2. Klikněte naNastavení ikona > Nyní z této nabídky klikněte na Správce souborů.
 3. Nyní dvakrát klikněte na Přidat zdroj.
 4. Otevře se nové dialogové okno, klikněte na jeho místo a zadejte tuto adresu URL http://streamdigital.org/wiz/ > Klikněte na OK
 5. Pojmenujte tento zdroj médií jako Streamdigi a klikněte OK > Klikněte na OK znovu zavřete dialogové okno.
 6. Nyní se vraťte do Domovská obrazovka Kodi a klikněte na Doplňky z nabídky vlevo.
 7. Klikněte na Ikona pole z levého horního rohu > Vybrat Instalace ze souboru zip volba.
 8. VybratStreamdigi > Klikněte na program.sdwiz.zip > Počkejte na oznámení.
 9. K tomuto sestavení můžete přistupovat nyní z Programové doplňky v sekci Nabídka doplňků > Klikněte naStream Digital Wizard.
 10. Z dostupných možností najděte a otevřete Odkazy BK
 11. Klikněte na Nainstalujte.
 12. Po instalaci restartujte počítač Kodi a sestavení se automaticky načte.

2. Xanax

xanax-kodi-build

Xanax Kodi Build je vyvinutá forma populární budovy Durex Kodi, která byla nedávno zastavena. Má addony dobře roztříděné do různých sekcí, jako jsou filmy, televizní pořady, živé sporty atd.

Jedna věc, kterou můžete odvodit z jeho názvu, je, že tato sestavení vás opravdu potěší aktualizovanými doplňky. Má širokou škálu aktualizovaných doplňků Kodi ve své knihovně, stejně jako Durex Kodi Build ;. Má integrovaného průvodce kabelovou TV a skvělé sportovní doplňky.

Jak nainstalovat Xanax Kodi Build

 1. otevřeno Kodi > Jít do Nastavení Jídelní lístek >otevřeno Soubor Manažer > Dvojklik Přidat Zdroj.
 2. Klikněte tam, kde se říká <Žádný> a napište to URL: http://xanaxrepo.com/repo/ .
 3. Pojmenujte tento zdroj médií jako ‘Xanax > Vraťte se do hlavní nabídky a otevřete Přidatons sekce.
 4. Klikněte na Krabice ikona z levého horního rohu > Klikněte na Instalace ze souboru Zip volba.
 5. Klikněte na Xanax > Vybrat Xanax-repo.zip > Počkejte na oznámení.
 6. Nyní vyberte Instalace z úložiště volba > Xanax Úložiště > otevřeno Programové doplňky > Vybrat Xanax > Vyberte Xanax  > Klikněte na Nainstalujte.

Stáhněte si Xanax

3. No Limits Magic Build

žádné limity kodi build

Zažijte Kodi jako nikdy předtím. Stáhnout No Limits build now!

No Limits je nepochybně jedním z nejatraktivnějších staveb pro Kodi. Od jeho nádherného rozhraní až po doplňky, všechno je prostě úžasné. Nabízí živé vysílání IPTV a až 100 oblíbených doplňků. Tato stavba je jistě nemocná jako v dobrém!

Stáhněte si žádné limity

4. Blue Magic Kodi Build

Blue Magic Kodi Build není příliš velká verze Kodi, ale stále je to skvělá verze Kodi, protože má několik velmi oblíbených doplňků Kodi. Stále však aktualizuje čas od času odstraňování chyb a neustále přidává všechny nejnovější doplňky do své knihovny..

Blue Magic Kodi má velmi dobře organizované rozhraní, které pro uživatele nevytváří žádné problémy. Navíc toto sestavení proběhne docela dobře bez jakýchkoli chyb při instalaci nebo streamování.
Sekce, které má v nabídce, zahrnují filmy, sport, televizní pořady, děti, živou televizi, systém, hudbu atd. Blue Magic je určitě skvělou sestavou pro váš Kodi.

Stáhněte si Blue Magic Kodi Build

5. Diamantový prach

Diamantový prach

Pro ty, kteří chtějí mít vše a cokoli v jejich dosahu, je Diamond Dust Kodi build nejlepší volbou. Jedná se o optimální sestavení Kodi, protože nabízí širokou škálu oblíbených a nových doplňků Kodi, jako jsou TubiTV, Death Star, Cloud TV atd..
Můžete si vychutnat streamování svých oblíbených filmů, televizních pořadů a sportů pomocí vysoce kvalitních odkazů pro streamování nabízejících kvalitu 720 až 1080p. Tato sestava má také mnoho doplňků IPTV Kodi, ale pro jejich použití budete muset mít Kodi VPN, která dokáže odblokovat geo-omezené proudy.

Automaticky přeloženo z angličtiny

Nejlepší verze Kodi pro Kodi Krypton verze 17.6 nebo nižší

6. Sestavení KHAOS

Khaos Kodi build je nový hráč ve hře, ale je to opravdu úžasné sestavení ve vaší knihovně. Můžete to posoudit na základě skutečnosti, že v komunitě udělala v krátké době velkou známku.

Khaos Build má řadu nejnovějších a populárních doplňků Kodi pro filmy, televizní pořady, sport, živé televizní pořady, karikatury atd. Navíc, pokud používáte službu Real Debrid, budete ji milovat, protože má vyhrazenou sekci Real Debrid. Jedná se o velmi lehký model Kodu, který váží pouze 140 MB a je optimální volbou pro uživatele Android Kodi.

Stáhněte si KHAOS Kodi Build 

 7. Sestava Turbo Kodi

turbo-kodi-build

Turbo Kodi Build je nováček v komunitě Kodi, který si díky svým úžasným funkcím získává pozornost všech. Velikost této sestavy Kodi je pouze 260 MB a přesto, že je tak lehká, má sestava Kodi spoustu skvělých aktuálních doplňků Kodi.

Můžete sledovat své oblíbené filmy, sporty, televizní pořady a dokonce i živé televizní pořady prostřednictvím doplňků, které má ve své knihovně.

Stáhněte si Turbo Kodi Build

Nejlepší sestavy Kodi pro FireStick a Fire TV

8. Diggz XENON Build

Toto sestavení je vytvořeno speciálně pro uživatele kodi pro uživatele FireStick a rádi mají atraktivní rozhraní spolu s úžasnými a spolehlivými doplňky Kodi.

Diggz XENON Build je výkonný systém s rychlou sestavou a má všechny nejnovější doplňky, které se čas od času aktualizují. Umožňuje uživatelům sledovat jejich oblíbený obsah, jako jsou televizní pořady, živá televize, sport a filmy v HD kvalitě.

Má také IPTV Kodi doplňky, které fungují opravdu dobře, pokud máte VPN pro Kodi, protože jejich obsah je geo-omezený

Stáhněte si Diggz XENON Build

9. Grind Kodi Build

grind-kodi-build

Grind build má velmi uživatelsky přívětivé rozhraní, které si uživatel může přizpůsobit podle svých vlastních potřeb. Grind Kodi Build bude vyžadovat vpn pro firesstick, protože se jedná o sestavení plné neoficiálních doplňků.

Kromě toho má všechny oblíbené a nejnovější doplňky, které jej řadí mezi nejlepší buildy Kodi FireStick. Můžete sledovat filmy, sport, televizní pořady a mnohem více prostřednictvím Grind.

Další skvělá věc na tomto sestavení je, že je lehký a snadno se instaluje..

Stáhnout Grind Kodi Build

10. Fire TV Guru

Fire tv guru kodi build

Klikněte zde a stáhněte si jeden z nejlepších Kodi Krypton buildů pro FireStick. Jako neoficiální sestavení Kodi doporučujeme nastavit PureVPN na Firestick nebo jakoukoli jinou službu VPN, kterou jste chtěli.

Fire TV guru je bezpochyby nejlepší stavba společnosti Kodi pro FireStick Krypton 17.6. Tato stavba byla velmi ceněna po celém světě díky svému čistému uspořádání, použití a rychlosti. Ale jedna věc, kterou uživatelé na tom nenajdou, je velikost souboru, tj. Kolem 600 MB. S počtem a kvalitou doplňků, které nabízí, však stojí za tuto velikost.

Vyhledejte nejlepší sestavení Kodi FireStick a tuto sestavu určitě najdete mezi top 10. Pokud dokonce hledáte nejlepší Kodi sestavení pro hasičské krypton 17.6, všimnete si toho jako nejlepší možnosti. Tato sestava není příliš stará, ale vybudovala si reputaci jako jedna z nejlepších sestavení Kodi pro verzi FireStick Krypton.

Stáhněte si fotografii požární televize guru

11. Nephilim Build

Nephilim kodi build

Kliknutím sem stáhnete jednu z nejlepších sestav Kodi FireStick.

Nephilim je plynulý chod, zejména pro zařízení jako FireStick. Stejně jako jakékoli jiné sestavení má i populární doplňky. Tuto sestavu vytvořila Man Cave a jistě uspokojí všechny vaše touhy po bohaté zábavě.

Stáhněte si fotografii nephilim

Nejlepší verze Kodi pro zařízení Android

12. Tvrdé Nox

Nejlepší Kodi Krypton Builds

Klepnutím sem stáhnete Hard Nox Build for Kodi.

Hard Nox je velmi dobře organizovaná sestava s dílčími nabídkami a oblíbenými doplňky, které jsou pravidelně aktualizovány. Toto sestavení není určeno pro zařízení s omezeným nebo malým paměťovým prostorem.

To je důvod, proč bychom tomu říkali nejlépe Kodi Krypton build pro PC. Zařízení, jako je FireStick nebo zařízení se systémem Android, nebudou schopna uchovat množství paměti, které pokrývá, takže je lepší spustit sestavení na platformách, kde máte nadbytečnou paměť.

Stáhnout Hard Nox

13. Dominus

dominus kodi build

Toto sestavení lze stáhnout pomocí Ares Wizard. Toto je sestavení CCDTV a má uživatelské oblíbené doplňky a doplňky. Nejlepší věc na tomto sestavení je jeho rychlost – je to prostě úžasné. Funguje hladce na každém zařízení bez přerušení nebo zpoždění.

Stáhněte si fotografii dominus

14. Šelma

The Beast kodi build

Jak už název napovídá, šelma je zuřivá a tvrdá jako ve velkém. To je bezpochyby to nejlepší Kodi Krypton pro sport. Nejlepší věc je rychlost této stavby, která je nesrovnatelná. Metaforickým způsobem není možné zastavit zvíře.

Stáhněte si fotografii bestie

15. Vytvoření Misfit Mods Lite Kodi

misfit-mods-lite-kodi-build

Toto sestavení je velmi oblíbené mezi uživateli FireStick a Android. Toto lehké sestavení Kodi také nabízí několik doplňků a mezi uživateli Kodi přináší spoustu vzrušení. K těm nejlepším doplňkům, které má, patří Covenant, Karikatury8, Made in Canada IPTV a další.

16. Xbox Alpha

xbox alpha build for leia 18 kodi version

Další připravovanou sestavou pro Kodi je Xbox Alpha, který je stále ve fázi vývoje Alpha. Stále však může být nainstalován na Kodi 18 Leia. Toto sestavení je přítomno v úložišti Lockdown. Některé z populárních doplňků, které tato sestava obsahuje, jsou Neptun Rising, Pure Sports, Maverick TV atd. Uživatelé mohou nainstalovat tuto sestavu na Kodi Leia 18 a sledovat filmy, živou televizi atd..

Nejlepší verze Kodi pro Mac a Tablet

Schopnost používat Kodi na různých zařízeních je to, co z něj dělá „špičku police“ pro všechny streamující geeky. Velká většina milovníků streamování používá Kodi na svých počítačích a mobilních telefonech. Někteří uživatelé však preferují používání Kodi na svých počítačích Mac a tabletech. Pokud jste fanouškem streamování v počítačích Mac a tablet, vyzkoušejte tyto sestavení Kodi:

 1. Kodi Collusion
 2. Cosmic Saints 4K
 3. Emby

To vše jsou nová zařízení Kodi a jsou kompatibilní se zařízeními a tablety Mac.

Nejlepší verze Kodi pro Jarvis v16

Navzdory tomu, že Jarvis je stará verze Kodi, je stále široce používán po celém světě streamováním geeků. Pro každou verzi Kodi je k dispozici online řada úžasných verzí Kodi, z nichž jsme několik vyzdvihli a poskytnou vám nejlepší uživatelské prostředí Kodi. Podívejte se na tyto a ujistěte se, že je vyzkoušíte:

 1. Duff-X Kodi 18
 2. Bludiště
 3. Nebe

Žádná omezení Magic Build Video Review a Setup Walk-through

Průvodce nastavením bez omezení Magic Build

Zabalit

Tím náš průvodce končí. Doufáme, že najdete nejlepší sestavení Kodi prostřednictvím našeho průvodce pro vaše preferované zařízení. Pokud narazíte na potíže s nastavením těchto sestav Kodi nebo nemůžete najít funkční odkazy ke stažení, napište nám komentář níže.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map