6 Nejlepší VPN pro Kodi v roce 2020

Nejlepší VPN pro Kodi


Jako uživatel Kodi pravděpodobně sledujete bezplatný obsah pravidelně od té doby, co jste uvízli doma. To znamená, že pro Kodi potřebujete nejlepší VPN, která by měla skrýt vaši online aktivitu.

VPN, pokud je používána v Kodi, musí mít vysokou rychlost připojení, silné zabezpečení, odblokování doplňků a neuchovává protokoly o činnosti uživatelů.

Testovali jsme přes 100+ VPN zdarma i placených, abychom vám přinesli nejlepší VPN pro seznam Kodi, který vám umožní streamovat jakýkoli obsah soukromě a anonymně.

Tato příručka také popisuje, jak nainstalovat VPN do Kodi a jak zkontrolovat, zda vaše VPN funguje během streamování.

6 nejlepších VPN pro Kodi v roce 2020

Revize všech nejlepších VPN, které nejlépe vyhovují potřebám společnosti Kodi, je vyčerpávající úkol. Testovali jsme každou VPN na základě následujících faktorů:

 • Vysoká rychlost připojení
 • Neukládá protokoly
 • Výkonné šifrování
 • Snadná instalace

Zde je seznam nejlepších VPN pro Kodi, které můžete použít v roce 2020:

1. PureVPN – Má vyhrazený doplněk VPN Kodi VPN

Purevpn-best-vpn-for-kodi

PureVPN je náš Volba # 1 pro uživatele Kodi protože má svůj vlastní addon Kodi VPN. Instalace se snadno provádí a funguje velmi dobře při odblokování doplňků.

S více než 2 000 serverů které jsou rozloženy 140+ zemí, máte přístup k libovolnému bezplatnému obsahu odkudkoli na světě. Plus, má 256bitové šifrování které zcela zakrývá váš provoz Kodi.

Další dobrá věc na PureVPN je, že podporuje Sdílení souborů P2P, které chybí mnoho sítí VPN. Můžete připojit PureVPN pomocí 10 zařízení současně.

PureVPN pracuje s téměř každým operačním systémem a podobnými zařízeními Windows, Android, iOS, macOS, Linux, FireStick, Roku, Raspberry Pi, a více.

Není to nejlevnější, ale nabízí dostupnou cenu 2,91 $ / měsíc s 31denní záruka vrácení peněz. 

Získejte PureVPN31denní záruku vrácení peněz

2. Surfshark – nejlevnější VPN pro Kodi

Surfshark-best-vpn-for-kodi

Surfshark je jedním z nejlevnější VPN pro Kodi k dispozici pouze za 1,99 $ / měsíc. Je to nejen cenově dostupné, ale nese také hořící vysokou rychlost.

Vše o této VPN se mi líbí, ale pro Kodi je nejlepší, že ji lze použít neomezený počet zařízení současně. S jedním účtem použijte Surfshark na jakémkoli zařízení.

to je umístěný v britském Virgin ostrově který nemá zákony o uchovávání dat. I když vláda požádá o data uživatelů, od té doby by jim nemohla dát nic neuchovává žádné záznamy.

Je to jediná VPN, která má zabít přepínač funkce na Amazon Fire TV Stick. Pokud používáte Kodi na Fire TV, raději zapněte tuto funkci, protože vaše skutečná IP adresa zůstane skrytá, i když dojde k výpadku připojení VPN.

Aplikace Surfshark je k dispozici na všech zařízeních, jako je Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Routery, Roku a další. I za přijatelnou cenu dostanete 30denní záruka vrácení peněz také.

Získejte Surfshark30denní záruku vrácení peněz

3. ExpressVPN – nejbezpečnější VPN při streamování

ExpressVPN-Kodi

ExpressVPN je bezpochyby nejrychlejší a nejbezpečnější VPN v tomto seznamu. Používáte-li ExpressVPN s Kodi, sotva se vyrovnává nebo má problémy se streamováním.

Používá nejsilnější šifrování, tj. 256bitové šifrování AES které udrží vaši online aktivitu nad Kodi zcela skrytou a také vaši původní IP adresu skryje.

ExpressVPN má úžasnou ochranu soukromí, bezpečnostní funkce, s 3000+ vysokorychlostních serverů a úžasné funkce streamování jako split tunneling a zabít spínač.

I když je to o něco dražší, tj. Dostupné za 8,32 $ / měsíc, stále jde o nejbezpečnější VPN, jakou kdy najdete.

Je kompatibilní s mnoha dalšími operačními systémy, jako je Windows, Mac, Android, iOS, Linux, Chromebook, Amazon FireStick, atd.

Získejte ExpressVPN30denní záruku vrácení peněz

4. CyberGhost – nejlepší spolehlivá VPN

Cyberghost-vpn-kodi

CyberGhost je snadno nejspolehlivější VPN, protože má nejsilnější šifrování, vysoká rychlost, a to dokonce neuchovává žádné záznamy.

Když jsem se pokusil použít CyberGhost VPN na Kodi, jeho aplikace navrhla, který server bude mít nejlepší optimální rychlost. Aplikace vám řekne rychlost a zatížení na každém ze svých serverů.

Pokud najdete server, který má vysokou rychlost s menším zatížením, můžete se vždy pokusit připojit k tomuto serveru pro vyšší rychlost. V současné době má 5 900 serverů a dostupnost v 89+ zemí.

CyberGhost lze použít na téměř všech hlavních platformách jako Windows, Mac, iOS, Android, Fire TV, Apple TV, Xbox, Linux, atd.

S jedním účtem CyberGhost se můžete připojit 7 zařízení současně. Stojí jen 2,75 $ / měsíc s a 45denní záruka vrácení peněz.

Získejte Cyberghost45denní záruku vrácení peněz

5. NordVPN – nejlepší uživatelsky přívětivá VPN

NordVPN-best-kodi-vpn

NordVPN je jediná VPN, která nabízí dvojí šifrování VPN. To znamená, že šifruje váš internetový provoz ne jednou, ale dvakrát.

Poskytuje vám přístup ke všem živým televizním kanálům v Kodi a také odblokuje některé z úžasných doplňků pro filmy a televizní pořady zdarma. Má to 5 500+ serverů k dispozici v 60 zemí.

Vzhledem k tomu, že má své sídlo v roce 2007 Panama, v Panamě neexistují žádné zákony o uchovávání údajů. Také to neuloží vaši historii prohlížení nebo sleduje vaši IP adresu.

Dostaneš 100% soukromé streamování zaručeno a rychlost je také velmi rychlá. Je k dispozici na mnoha různých zařízeních, jako je Windows, Mac, Android, iOS, Fire TV Stick, a více.

Je také relativně cenově dostupný. Stojí jen 3,49 $ / měsíc s a 30denní záruka vrácení peněz. Pokud se chcete o této VPN dozvědět více, přečtěte si našeho průvodce NordVPN Kodi.

Získejte NordVPN30denní záruku vrácení peněz

6. IPVanish – snadné použití a nastavení

Best-vpn-for-Kodi-IPVanish

IPVanish je docela populární v komunitě Kodi, a to právem, protože díky němu můžete přistupovat ke všem doplňkům Kodi 1 300 serverů které jsou umístěny napříč 75+ míst.

Šifruje váš provoz Kodi nebo jakýkoli volný obsah, který sledujete z Kodi, pomocí 256bitové šifrování AES. 

S jedním účtem IPVanish můžete Kodi bezpečně sledovat z 10 současných zařízení. Pokud máte obavy, že by to vedlo protokoly nebo historii streamování, nemusíte se bát, protože to neukládá žádné protokoly.

IPVanish je k dispozici na všech zařízeních včetně Windows, Mac, iOS, Linux, Android, a více. Cena je o něco dražší a je k dispozici za 3,25 $ / měsíc s pouhým a 7denní záruka vrácení peněz. 

Získejte IPVanish7denní záruku vrácení peněz

Jak nainstalovat VPN na Kodi (5 jednoduchých kroků)

Pro instalaci VPN na Kodi budu jako příklad používat PureVPN. Postupujte podle těchto 5 jednoduchých kroků:

Krok 1: Zaregistrujte se pomocí PureVPN (Naše nejlepší doporučená VPN)

Krok 2: Stáhnout a Nainstalujte Aplikace PureVPN na jakémkoli preferovaném zařízení

Stáhněte si aplikaci PureVPN-for-Kodi-app

Krok 3: otevřeno PureVPN aplikace a vyberte Americký server nebo jakýkoli jiný server

PureVPN-Kodi-app

Krok 4: Klikněte na Připojit na zelenou ikonu

PureVPN-app

Krok 5: Nyní Otevřete Kodi a začněte streamovat filmy nebo televizní pořady

Kodi-streaming

Získejte PureVPN31denní záruku vrácení peněz

Můžete se také podívat na našeho průvodce, který vám ukáže mnoho různých způsobů, jak nainstalovat VPN na Kodi.

Jak zkontrolovat, zda VPN pracuje na Kodi

Přestože lidé instalují VPN na Kodi, jsou stále zvědaví, jestli to vůbec funguje. Vyskytují se některé běžné otázky: „Jsme v bezpečí při streamování?“ „Jak víme, že náš provoz je šifrovaný?“.

Na všechny tyto otázky odpovím jednoduše provedením jednoduchého testu, který vám dá vědět, zda VPN spolupracuje s Kodi nebo ne. Vyzkoušejte tyto jednoduché kroky:

Krok 1: Připojte se na server VPN v aplikaci VPN

Krok 2: otevřeno Kodi na vašem zařízení

check-if-vpn-is-working-step-2

Krok 3: Klikněte na Nastavení ikona

check-if-vpn-is-working-step-3

Krok 4: Vybrat Systémové informace

check-if-vpn-is-working-step-4

Krok 5: Nyní můžete vidět, že vaše IP adresa byla změněna

check-if-vpn-is-working-step-5

Proč potřebujete VPN pro Kodi??

Ano! Při streamování na serveru Kodi velmi potřebujete VPN. Existuje spousta důvodů, o kterých budu brzy diskutovat, ale nejdůležitější je ochrana identity.

Zde jsou 3 důvody, proč potřebujete VPN s Kodi:

ochrana identityOchrana identity

Váš poskytovatel internetových služeb zná vaši skutečnou IP adresu. Pokud sledujete bezplatný obsah na Kodi, váš poskytovatel internetových služeb buď urychlí vaši internetovou rychlost, nebo vám pošle oznámení o porušení autorských práv.

Aby se tomu zabránilo, VPN zašifruje váš internetový provoz nebo cokoli, co streamujete na Kodi. Váš poskytovatel internetových služeb nerozpozná, že streamujete bezplatný obsah, protože nyní je vše zašifrováno.

firewallObcházení Geo-omezení

Některé z doplňků Live TV, jako je cCloud TV a další, mohou streamovat 100+ kanálů z celého světa. I když jsou zdarma, nemůžete sledovat všechny tyto kanály, pokud nemáte VPN.

Například, pokud jste ve Spojených státech a chcete sledovat španělský televizní kanál, pravděpodobně skončí s chybou, „podívejte se na další informace v protokolu“.

Pokud se však připojíte ke španělskému serveru VPN a poté sledujete stejný televizní kanál, bude se streamovat dokonale.

ochrana před malwaremBuďte v bezpečí před malwarem

Jak jsem již mnohokrát řekl, Kodi je software s otevřeným zdrojovým kódem. To znamená, že každý jednotlivec může vytvořit doplněk a rozšířit virus do počítače.

Protože existuje spousta doplňků, které jsou vytvářeny každý den, je nemožné říci, který z nich je patrný z jakéhokoli malwaru. Stačí získat URL a stáhnout ji.

Díky tomu je vaše zařízení náchylné k hackování. Síť VPN brání hackerům v přístupu do vašeho zařízení nebo krádeži důležitých osobních údajů.

Další informace naleznete vždy v našem průvodci, proč potřebuji VPN pro Kodi.

VPN je stejně užitečná ve Windows, Mac, iOS a Android, jako pro FireStick. Můžete si také prohlédnout náš nejlepší seznam VPN pro Amazon FireStick a zabezpečit svou Fire TV během streamování.

Často kladené otázky

Mohu použít bezplatnou síť Kodi VPN?

Navrhuji pouze, abyste pro Kodi používali pouze ty bezplatné VPN, které vaše data nezaznamenávají. Budete také muset zkontrolovat, zda mají limit datových limitů, protože pokud ano, brzy to skončí kvůli streamování.

Potřebuji doma VPN?

Ať už jste doma nebo někde veřejně, budete potřebovat VPN, která bude streamovat se společností Kodi, aby byla zajištěna vaše osobní data. Protože jsme všichni uvízli doma, je potřeba používat VPN více než kdykoli předtím.

Má Kodi VPN?

Kodi nemá oficiální aplikaci VPN. Proto je důležité instalovat nejlepší VPN pro Kodi během streamování.

Klíč s sebou

Kodi dokáže streamovat jakýkoli bezplatný obsah, který dnes najdete na internetu. Streamuje filmy, televizní pořady, živou televizi a sport.

Ve skutečnosti je to nejlepší způsob, jak se vzdát prémiových poskytovatelů kabelů a přejít na Kodi. Chcete-li však skrýt vaši online aktivitu před poskytovatelem internetových služeb, musíte použít VPN.

Tato příručka uvádí seznam a vysvětluje nejlepší VPN pro Kodi, která udržuje vaši online aktivitu skrytou, takže můžete bezpečně streamovat veškerý bezplatný obsah.

Dovolte mi, abych vám připomněl, že naše nejlepší doporučení používá PureVPN. Přesto, že máte doplněk Kodi VPN, má silné šifrování, které zcela zakrývá váš online provoz nebo cokoli, co na Kodi streamujete.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map