ExpressVPN Netflix | Získejte přístup k American Netflix s aplikací ExpressVPN

Pokoušíte se získat přístup k nejlepšímu obsahu na Netflixu a nemůžete tak učinit? Zkuste zkombinovat nejlepší službu VPN s nejlepší službou streamování. Správně, vyzkoušejte kombinaci ExpressVPN Netflix a získejte přístup ke kompletní knihovně Netflix v USA nebo jakékoli zemi ve vaší zemi.


Projděte si našeho průvodce a podívejte se, jak si můžete užít streamování pomocí ExpressVPN nebo kompletní možnosti VPN Netflix VPN.

Knihovny Netflix Geo Restriction

Netflix není populární jen kvůli jeho kvalitě obsahu, ale také poskytuje rozmanitost obsahu.

American Netflix má největší knihovnu Filmy a televizní pořady s 4 593 filmy a 1 157 televizními pořady a počítá.

Přestože má knihovna USA Netflix obsah, který má obsah z celého světa, je geo-omezený a lze k němu přistupovat pouze v USA a můžete zjistit, jakou show byste měli na Netflix sledovat.

Každá země, kde Netflix působí, má jinou knihovnu kvůli problémům s autorskými právy. Regiony, jako jsou hlavní asijské země a další evropské země, získají přístup k úplné knihovně pouze 5% – 25%. Hlavním důvodem tohoto omezení je rozdíl v zásadách a předpisech o autorských právech, které se v jednotlivých regionech liší. Dříve soukromé připojení k internetu Servery Netflix toto omezení snadno obešlo. Ale věci se změnily a ExpressVPN si vede docela dobře, protože je nejlepší Netflix VPN.

Pracovní servery Expressvpn Netflix

Mnoho služeb VPN tvrdí, že obchází omezení Netflixu, ale tato tvrzení nejsou vždy zcela pravdivá a mnohokrát se ukáže, že jsou klamná. Uživatelé, kteří ve světě streamování začínají, jsou zasaženi takovými zavádějícími tvrzeními a nakonec kupují služby VPN, které nejsou dostatečně schopny obejít omezení knihovny Netflix..

Abychom potvrdili přístupovou schopnost serverů ExpressVPN, kontaktovali jsme jejich životní podporu a zajistili nám, že jejich servery fungují.

Servery Expressvpn netflix

nordvpn netflixTěšíme se na streamování Netflixu? Odblokování ExpressVPN Netflix geo-omezení. Za účelem přístupu do knihovny Netflix v USA, Velké Británii nebo v jakékoli jiné zemi. Doporučujeme použít VPN a změnit vaši polohu na požadovanou zemi, abyste mohli streamovat vše, co je k dispozici na Netflixu.expressvpn cta

Omezí ExpressVPN Bypass Netflix Geo? Skutečné testování

Rozhodli jsme se otestovat tvrzení společnosti ExpressVPN, že jejich servery mohou přistupovat k geografickým omezením Netflix a poskytovat přístup do americké knihovny Netflix. Proto jsme my koupil ExpressVPN balíček plán, připojený k americkému serveru a přístup na Netflix.com a my jsme měli přístup k americké knihovně Netflix. ExpressVPN je vysoce spolehlivý poskytovatel pro streamování a můžete odhadnout, že dokonce i uživatelé Kodi to nazývají jednou z nejlepších Kodi VPN.

Pokud chcete získat přístup k Thorovi Ragnarokovi nebo některému z vašich oblíbených filmů z USA knihovny mimo USA, obdržíte následující zprávu.

Omezí ExpressVPN Bypass Netflix Geo? Skutečné testování

Tento obrázek ukazuje níže populární film „Thor Ragnarok“, který je k dispozici pouze v USA, odblokovaný z jiného regionu prostřednictvím špičkové VPN.

Chyby / problémy Expressvpn Netflix

Chyby ExpressVPN Netflix

Při pokusu o přístup k Netflixu pomocí ExpressVPN se mohou vyskytnout určité chyby. Zde je seznam chyb ExpressVPN Netflix:

1. Konflikt adresy IP

Je pravděpodobné, že se vám tato chyba může stát, přestože jste připojeni k serveru VPN. Někdy se vaše IP po připojení k serveru nezmění. Společná chyba se vyskytuje téměř u každé služby VPN kvůli některým chybám a technickým chybám. V takovém případě, pokud IP adresa není maskována nebo změněna a pokusíte se o přístup k Netflixu, nemáte přístup.

2. Vydání DNS

Někdy web, ke kterému se pokoušíte získat přístup, načte DNS od vašeho poskytovatele služeb Internetu, protože je ponechán v mezipaměti vašeho zařízení, a proto pro vás vytváří potíže. Firewall a servery Netflix jsou velmi chytré a velmi snadno detekují vaše DNS a IP smyčky. Proto takové chyby nemohou dovolit obejít omezení Netflix.

3. Nesprávná konfigurace proxy

Konfigurace proxy vašeho prohlížeče nemusí být aktuální nebo může být nesprávně nakonfigurována, což způsobuje problémy. Pokud váš proxy server není správně nakonfigurován, nebudete mít přístup do americké knihovny Netflix.

4. Servery ExpressVPN nefungují / neodpovídají

Společným problémem u všech služeb VPN je nereagování, pokud se servery mohou vyskytnout kdykoli. Skutečnost, že Netflix začal blokovat VPN a proxy, vytvořil velký problém pro mnoho VPN služeb. Pouze několik služeb VPN bylo schopno obejít omezení a za takových okolností, kdy servery nefungují, musí uživatel trpět.

Opravy ExpressVPN Netflix nefungují

1. Konflikt adresy IP

Jedná se o běžnou chybu a lze ji snadno opravit. Stačí restartovat aplikaci ExpressVPN a zkuste se znovu připojit k požadované síti VPN. Poté zkontrolujte, zda se změní vaše IP.

2. Vydání DNS

Pokud používáte systém Windows, můžete tuto chybu opravit pomocí následujících kroků:

 1. Přejděte do nabídky Start vašeho počítače > Klikněte na Všechny programy > Klikněte na Příslušenství.
 2. Vyberte funkci Spustit odtud, nebo pokud používáte okno Windows 8 nebo 10, pak jednoduše stiskněte klávesy “Klávesa Windows + R “ otevřete funkci Spustit.
 3. Nyní zadejte „cmd“V příkazovém poli dialogového okna.
 4. Po otevření příkazového řádku zadejte „ipconfig / flushdns“ a stiskněte klávesu Enter.

Váš DNS bude nyní vyprázdněn a budete mít přístup do americké knihovny Netflix.

3. Nesprávná konfigurace proxy

Konfigurace nastavení proxy a připojení prohlížeče je trochu složitější a složitější. Každý prohlížeč proto obsahuje kompletní postup odstraňování problémů v těchto případech ve své nápovědě. Pokud se setkáte s takovým problémem, klikněte na příslušný prohlížeč a vyhledejte řešení:

 1. Mozilla Firefox
 2. Google Chrome
 3. Safari

4. Servery ExpressVPN nefungují / neodpovídají

Pokud se setkáte s takovým problémem, kdy se připojení k serveru nezdaří, okamžitě kontaktujte živou podporu ExpressVPN. Pokud to nepomůže, zkuste se znovu připojit k serveru DNS ručně. Níže uvádíme odkaz na konfiguraci serveru DNS ExpressVPN, kliknutím na něj zobrazíte další informace:

 1. Konfigurace serveru DNS pro Windows
 2. Konfigurace serveru DNS pro Mac
 3. Konfigurace serveru DNS pro Linux

Netflix ExpressVPN Reddit Recenze

Hlídači binge po celém světě používají ExpressVPN pro streamování na Netflixu a zdá se, že s ním mají skvělý čas. Důvod, proč jsme použili slovo „vypadá“, je z důvodu uživatelských recenzí, které jsou k dispozici na Redditu. Zde se podívejte:

Komentář z diskuze Komentář BlindSins z diskuse "jaké jsou americké servery ExpressVpn, které stále pracují s Netflixem ?".

Toto vlákno bylo otázkou pracovních serverů a uživatel podrobně odpověděl a podpořil podporu ExpressVPN.

Komentář z diskuse .

Tady je další vlákno, osoba, která toto vlákno založila, se zdá být velmi romantická a má pocit, jako by vzal termín „Netflix a chill“ na zcela novou úroveň. Každopádně byla otázka, kterou položil, zodpovězena velmi přesně a osoba ocenila ExpressVPN pro Netflix.

Expressvpn Netflix blokován v roce 2018

Netflix detekoval velké množství uživatelů přistupujících k americké knihovně prostřednictvím služeb VPN a proxy serverů. To očividně vzbudilo pro Netflix velké obavy, a proto začali plánovat blokování těchto služeb VPN a proxy.

Netflix implementoval jedinečný systém detekce VPN, který blokuje přenos přicházející prostřednictvím serverů VPN.

To je důvod, proč mnoho uživatelů, kteří se pokoušejí získat přístup k Netflixu pomocí VP služeb, selže.

Na začátku mnoho předních služeb VPN včetně ExpressVPN nedokázalo získat přístup k Netflix USA, ale nejlepší věcí na ExpressVPN je to, že našlo způsob, jak přistupovat k Netflixu, a nyní jeho servery v USA jsou schopny obejít implementovaná omezení velmi snadno.

Tato honička za kočkou a myší by však stále pokračovala a Netflix by se mohl znovu pokusit snížit ExpressVPN, ale to ještě není vidět. V případě, že by se to stalo, mohli by uživatelé buď nějakou dobu čekat, až servery VPN začnou znovu fungovat, nebo by se měli rozhodnout pro jakoukoli jinou službu VPN, která by jim mohla umožnit přístup k Netflixu..

Jak koupit ExpressVPN pro Netflix odkudkoli

Nákup ExpressVPN pro Netflix je velmi snadný postup a můžete si koupit ExpressVPN z jakéhokoli regionu po celém světě pouhým následováním těchto kroků:

 1. Přejděte na web ExpressVPN a klikněte na kartu „Získat ExpressVPN“.
 2. Otevře se nová stránka, která zobrazí všechny plány balíčků.
 3. Vyberte si požadovaný plán balíčků.
 4. Zadejte svou e-mailovou adresu pro registraci.
 5. Vyberte způsob platby.
 6. Zadejte své údaje, informace a klikněte na „Připojte se nyní“.
 7. Po kliknutí na „Připojit se nyní“ obdržíte e-mail obsahující vaše přihlašovací údaje.
 8. Nyní si stáhněte aplikaci ExpressVPN a nainstalujte ji do zařízení. Nakonfigurujte aplikaci a přihlaste se do aplikace pomocí přihlašovacích údajů.
 9. Vyberte preferovaný americký server pro připojení a otevřete netflix.com.

Tady to máte, snadné!

Funguje ExpressVPN s Netflixem?

Ano, ExpressVPN spolupracuje s Netflixem a ostatní uživatelé a poskytovatel služeb to také potvrdili. Testovali jsme to také, abychom se ujistili, že tvrzení poskytovatele služeb jsou pravdivá.

Závěrečná slova

Netflix je celosvětově vedoucím poskytovatelem streamovacích služeb v zábavním průmyslu a podobně je ExpressVPN předním poskytovatelem služeb VPN. Kombinace těchto dvou služeb pro sledování binge je jistě věcí krásy, protože vám poskytuje přístup ke kompletní knihovně Netflix, kterou nemůžete mít, pokud jste z jiného regionu než USA. Poskytli jsme vám kompletní představu o kombinaci ExpressVPN Netflix a doufáme, že už nebudete mít žádné problémy. Udržujte streamování a zůstat v bezpečí!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map