Jak nainstalovat addon 123Movies na Kodi Leia / Krypton / Jarvis v 6 krocích

Doplněk 123Movies Kodi je jedním z největších zdrojů filmu na Kodi, protože obsahuje nejnovější hollywoodské filmy a televizní pořady z celého světa.


123-filmy-Kodi

V této příručce naleznete pokyny k instalaci doplňku 123Movies Kodi se šesti jednoduchými kroky. Nezapomeňte si prohlédnout náš konečný průvodce addony kodi. Budete potřebovat nejlepší Kodi VPN pro bezpečné streamování a odblokování geograficky omezených toků.

Jak nainstalovat 123movies Kodi Add-on na Leia verze 18 a nižší

 1. Otevřete Kodi > Klikněte na ikonu nastavení ikona > Klikněte na Správce souborů.jak nainstalovat 123movies addon kodi
 2. Poklepejte na Přidat zdroj > Klikněte na <Žádný>.123comies addon on kodi krypton 17.6
 3. Zadejte tuto adresu URL: http://androidaba.com/addons/ > Klikněte na OK > Pojmenujte tuto adresu URL jako „ANDABA“ > Klikněte na OK.jak přidat 123movies kodi adodn on kodi krypton 17.6
 4. Návrat do hlavní nabídky Kodi > Klikněte na kartu Doplňky.sledovat filmy na addonu kodi 123movies
 5. Klikněte na ikonu Krabice ikona (Ikona instalačního balíčku) > Klikněte na Instalace ze souboru zip123movies kodi addon on firestick
 6. Klikněte na ANDABA > otevřeno úložiště > Vybrat kodil.zip > Počkejte na oznámení.stáhnout 123movies kodi addon
 7. Nyní vyberte Instalace z úložiště > Klikněte na Úložiště Kodil > otevřeno Video doplňkynainstalovat 123movies z úložiště kodil
 8. Vybrat 123 filmů > Klikněte na Nainstalujte > Počkejte na oznámení.

Soubor se 123 filmy

123Movies Nová URL 2019

Vzhledem k tomu, že výše uvedené pokyny k instalaci 123Movies na Kodi Leia, Krypton a Jarvis byly vyzkoušeny a testovány, pokud se v žádném případě mediální obsah neteče, existuje šance, že vaše URL vložená do 123Movies Kodi add-on je nesprávná.

Podle níže uvedených kroků zadejte novou adresu URL:

 1. Zahájení Kodi > Doplňky > Doplňky videa > Klikněte pravým tlačítkem myši 123Movies > Nastavení.123movies addon new url
 2. lis „Adresa URL webu“ karta na levé straně > Změňte adresu URL na http://kdil.co/repo/.123movies addon new base url
 3. Tato adresa URL by fungovala stejně dobře, takže si užívejte nejnovější dostupný mediální obsah.

Jak nainstalovat 123Movies na Kodi Krypton verze 17

 1. otevřeno Kodi > Jděte do Nastavení v horní části hlavní nabídky > Správce souborů > Dvojklik Přidat zdroj.jak nainstalovat addony 123movies
 2. Zobrazí se vyskakovací okno, zadejte http://kdil.co/repo/ na místě, kde se říká, napište název zdroje médií, např. „Kodil Repo“ > Klikněte na OK > Znovu zaškrtněte URL a název zdroje a dalším kliknutím na OK toto dialogové okno zavřete.jak nainstalovat 123movies kodi na krypton verze 17.6 nebo nižší
 3. Jít zpět k Domovská obrazovka Kodi stisknutím “Esc” knoflík > Doplňky > Klikněte na Ikona pole (Ikona instalačního balíčku) vlevo nahoře > Instalace ze souboru zip > Kodil Repo > Klikněte na Kodil.zip.Ke stažení 123movies kodi
 4. Instalace z úložiště > Úložiště Kodi Israel > Doplňky videa > Nyní klikněte 123Movies.Doplněk videa pro 123 nemovitostí
 5. Klikněte na Nainstalujte a počkejte na instalaci doplňku.jak streamovat filmy na 123movies addonu
 6. lis “Esc” vrátit se Domovská obrazovka Kodi > Doplňky > Doplňky videa > Klikněte na 123Movies > a užijte si to!

123movies addon na nastavení kodi kryptonu verze 17

Jak nainstalovat 123Movies na Kodi Jarvis verze 16

Postup instalace 123Movies ve verzi Kodi Jarvis zůstává stejný, jak bylo ukázáno výše u Kodi Krypton verze 17. Nezapomeňte však, že v Kodi Krypton byl použit klíč „Nastavení“ namísto klíče „Systém“..

Stáhnout Kodi

 1. Stáhněte si Soubor ZIP na vašem zařízení > otevřeno Kodi > Jít do Doplňky > Klikněte na ikonu Ikona pole > Klikněte na Instalace ze souboru zip > Procházet Soubor ZIP otevřete > Počkejte, až se zobrazí oznámení.
 2. Klikněte na Instalace z úložiště > otevřeno Kodil Repo > otevřeno Doplňky videa.
 3. Klikněte na 321 filmů > Udeřil Nainstalujte > Počkejte na oznámení.

Jak nainstalovat 123movies na Fire Stick

Pokud máte nainstalovanou aplikaci Kodi, můžete snadno nainstalovat 123 filmů na Fire Stick. Pokud nemáte na Fire Fire Kodi, postupujte podle našeho průvodce Nainstalujte Kodi na Fire Stick.

 1. Zahájení Kodi aplikace na Fire stick.
 2. Jít do Vývojářské možnosti > Zapněte ladění ADB a aplikace z neznámých zdrojů.
 3. Nyní postupujte podle pokynů pro instalaci 123 filmů na Kodi Krypton, které jsou uvedeny výše.

Pro odblokování jeho obsahu můžete pro Firestick Kodi 2020 použít placenou VPN zdarma.

123movies Chyby Kodi / nefungují / opravy

123Movies mohou přestat pracovat neočekávaným způsobem a nemusí po určitou dobu reagovat, dokud restartujete Kodi a nevyřešíte stejný problém. Abyste se tomuto problému vyhnuli, musíte zjistit, zda byl doplněk 123Movies Kodi aktualizován na jeho aktuální verzi.

Chcete-li zjistit, jak nainstalovat aktualizace pro 123Movies, postupujte takto:

 1. Zahájení Kodi > Doplňky > Doplňky videa > Klikněte pravým tlačítkem myši 123Movies > Informace.123 doplňků nefunguje
 2. Klikněte na Aktualizace a zapněte Automatická aktualizace.

jak aktualizovat 123movies addon

K dispozici nejsou žádné toky

Při pokusu o streamování jakéhokoli filmu se můžete setkat s touto chybou, která uvádí „Nejsou k dispozici žádné streamy“. To není čeho bát, je to obvyklá chyba.

Opravit

K tomu dochází, pokud je systémová mezipaměť zaplněna nebo pokud se aktualizace aktualizuje. Opravte tuto chybu nejprve vymazáním mezipaměti a opětovnou instalací doplňku.

Závislost na instalaci se nezdařila

Při pokusu o instalaci doplňku se může objevit upozornění „Nepodařilo se nainstalovat závislost“. Tato chyba znamená, že buď existují soubory v úložištích nebo úložiště, které používáte, o instalaci doplňku bylo vypnuto.

Opravit

Nejprve se ujistěte, že úložiště a doplněk, který se pokoušíte nainstalovat, jsou aktualizovány. Za druhé, vždy nainstalujte spolehlivé zdroje k instalaci jakéhokoli doplňku, protože některá úložiště obsahují malwares.

123Movies Not Playing

Při spouštění doplňku 123Movies Kodi můžete být svědky toho, že tento doplněk může viset bez jakéhokoli konkrétního důvodu, nebo že mediální obsah, který sledujete, pravděpodobně uvízne častěji..

Tyto problémy mohou naznačovat jeden směr, tj. Upgrade softwaru Kodi. Kodi Krypton verze 17 je nejnovější verzí Kodi. Pokud tedy máte v zařízení nainstalovánu aplikaci Kodi Jarvis verze 16, musíte upgradovat na nejnovější verzi.

Protokol kontroly chyb 123

Chyba protokolu 123movies

Chyba kontroly protokolu může být pro uživatele Kodi velmi frustrující, když věnují čas a úsilí při instalaci doplňku Kodmov 123movies. Jakmile budete připraveni streamovat filmy, zobrazí se vám „chyba kontroly protokolu“. Není však třeba se obávat, protože není nic, co nemůžeme napravit. Chcete-li problém vyřešit, postupujte podle níže uvedených kroků:

 1. Vyčistit mezipaměť.
 2. Pro vymazání mezipaměti je třeba stáhnout ‘Instalátor doplňků a nainstalovat „Doplňkový nástroj pro údržbu“.
 3. Průhledná Mezipaměti> Vyčistit balíčky > lis ‘Ano’ když se zobrazí pole se žádostí o povolení k odstranění souborů.
 4. Restartujte Kodi.

Dalším řešením pro opravu chyby kontroly protokolu je přes Kodi VPN. Pokud se vám při přehrávání multimediálních souborů z doplňku 123Movies Kodi stále zobrazuje chyba, znamená to, že v každém případě můžete přistupovat k geoblokovanému obsahu..

Vaše problémy mohou být skutečně vyřešeny po získání sítě VPN, protože vám umožní přístup k obsahu blokovanému geoinformacemi. VPN je nejlepší volbou, protože udržuje vaši IP anonymní vůči vládě, vašim ISP nebo hackerům.

Recenze 123movies Kodi

123 Filmy jsou u publika Kodi velmi oblíbené. Uživatelé tento doplněk vysoce ocenili; Zde je několik tweetů od uživatelů:

123 Movies and Ducky byl nejlepší doplněk v Kodi. Díky za všechno, co jsi udělal.

– Brooklyn Boy ?? (@ ImaMuthafknBkBy) 18. listopadu 2017

Není zač. Miloval jsem kodi a 123movies

– Amanda Porter (@Sky_Vicious_) 30. prosince 2017

Závěrečné myšlenky

123Movies Add-on Kodi je one-stop možnost pro streamování tun mediálního obsahu v nastavení Kodi. Postupujte podle pokynů, které jsme vám poskytli, jak nainstalovat doplněk 123Movies Kodi. Instalace doplňku 123Movies Kodi na Kodi Krypton a Kodi Jarvis zůstává stejná. Nezapomeňte nainstalovat VPN do Kodi pro odblokování geograficky omezených toků.

Pokud máte stále problémy, můžete vyzkoušet další nejlepší kodi addony.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map