Jak nainstalovat Bob (neomezený) uvolněné na Kodi za 3-5 minut

Co je Bob (neomezený) Unleashed?

Bob Unleashed je jedním z nejlepších doplňků pro kodi, který nabízí nové i staré filmy a televizní pořady v kvalitě HD. Bob Unleashed, dříve známý jako Bob Unrestricted, upgradoval na doplněk další úrovně s mimořádnými funkcemi.


Bob Unleashed nabízí nový vzhled doplňku s novým rozhraním a opravil všechny chyby, které byly dříve přítomny v Bob Unrestricted. Abychom věděli, jak nainstalovat Bob (Unrestricted) Unleashed na Kodi, poskytli jsme podrobné pokyny.

Poznámka: Bob Unleashed nemusí pracovat ve vašem regionu kvůli geo-omezením. Chcete-li nainstalovat tento doplněk, musíte změnit svou IP adresu. Můžete tak učinit pomocí VPN k odblokování doplňku Bob Unleashed Kodi.

CTA

Jak nainstalovat Bob (neomezený) Unleashed na Kodi Krypton verze 17 nebo vyšší

 1. Otevři tvůj Kodi software > Klikněte na Ikona nastavení, označováno také jako „ikona ozubeného kola“ > Vybrat Správce souborů možnost umístěná na konci > Nyní dvakrát klikněte na Přidat zdroj přidat odkaz na úložiště.jak nainstalovat Bob neomezené uvolnil na Kodi
 2. Před obrazovkou se objeví rámeček, klikněte na ‘Žádný’ volba > Nyní zadejte Úložiště Noobs a Nerds URL http://noobsandnerds.com/portal/ a klikněte na OK > Nyní zadejte název úložiště “Noobs and Nerds” a klikněte OK takže pole zmizí.Jak nainstalovat bob neomezené uvolnil na Kodi krypton verze 17 nebo vyšší
 3. Teď jdi ​​na Hlavní nabídka Kodi stisknutím “Esc” na vaší klávesnici několikrát > Poté klikněte na Doplňky tab > Zde vidíte v levém horním rohu a Ikona instalačního balíčku, klikněte na ikonu ve tvaru krabice.bob neomezený uvolnil na kodi
 4. Nyní klikněte na Instalace ze souboru ZIP volba > Vyhledejte a klikněte na Noobs a Nerds > Nyní klikněte na Noobs a Nerds Repo (2.2) .zip a počkejte na instalaci.bobunrestricted uvolnil na Kodi nastavení
 5. Po instalaci úložiště klikněte na Instalace z úložiště volba > Přejděte dolů a klikněte na Úložiště Noobs a Nerds > Doplňky videa > Nalézt Bob se uvolnil z různých uvedených doplňků kodi a klikněte na ně > Klikněte na Nainstalujte.bob neomezený uvolnil na nastavení kodi
 6. Chcete-li zobrazit doplněk Bob Unleashed Kodi, přejděte na Hlavní nabídka Kodi > Klikněte na Doplňky > Doplňky videa > Podívejte se doprava a přejděte dolů, kde najdete Bob se uvolnil > Užívat si!

bob neomezený uvolněný kodi zip soubor

Varování! Měli byste používat VPN, abyste zůstali anonymní při používání Bob (Unrestricted) Unleashed, protože bude chránit vaše soukromí. Využijte 85% slevu na PureVPN a streamujte neomezený obsah na Boba (neomezený) Unleashed.

Jak nainstalovat Bob (neomezený) Unleashed na Kodi Jarvis verze 16 nebo nižší

 1. otevřeno Kodi > Klikněte na Systém záložka umístěná v hlavní nabídce > Nyní klikněte na Správce souborů > Dvojklik Přidat zdroj > Typ URL http://noobsandnerds.com/portal/ a klikněte na Hotovo > Zadejte název “Noobs and Nerds” a klikněte Hotovo > Nyní klikněte OK.
 2. Jít zpět k Domovská obrazovka Kodi > Systém > Doplňky > Instalace ze souboru ZIP > Přejděte dolů a klikněte na Noobs a Nerds > Pak Noobs a Nerds Repo (2.2) .zip > a čekat na instalaci úložiště.
 3. Nyní musíte kliknout na Instalace z úložiště volba > Úložiště Noobs a Nerds > Doplňky videa > Bob se uvolnil > Nainstalujte > Užívat si!

Bob Unleashed Stáhnout

Doplněk Bob Unleashed Kodi lze také stáhnout přímo na Kodi při instalaci pomocí počítače nebo notebooku. Kliknutím ZDE stáhnete zip soubor úložiště Noobs a Nerds do svého počítače a postupujte podle následujících kroků:

Jakmile stáhnete soubor Noobs a Nerds Zip, Otevřete Kodi > Jít do Doplňky > Instalační program balíčku „Ikona pole“ > Poté klikněte na Instalace ze souboru ZIP > Objeví se okno, ve kterém musíte najděte a klikněte na soubor zip které jste stáhli do počítače / notebooku > Poté bude nainstalován soubor úložiště.

Krok 2: Nyní klikněte na Instalace z úložiště > Zde najdete Úložiště Noobs a Nerds, Klikněte na to > Teď jdi ​​na Doplňky videa > Bob se uvolnil > Poté klikněte na Nainstalujte > Užívat si!

Bob odhalil chyby

Než se Bob Unleashed stal Bobem Unrestricted, bylo to plné mnoha různých chyb, které přiměly uživatele Kodi k šílenství. Tyto chyby a problémy však byly vyřešeny. Mezi nejčastější problémy s Bobem Neomezeným patří „Žádný stream není k dispozici“, „Nepodařilo se nainstalovat závislost“ a „Nejsou k dispozici žádné odkazy“. Tyto problémy jsou nyní vyřešeny díky vývojáři „Dev“.

Bob uvolnil práci na Kodi

Bob Unleashed byl nedávno aktualizován na novou verzi, tj. V1.0.1. Proto vyžaduje, aby uživatelé Kodi nainstalovali Kodi Krypton verze 17.3, aby fungovali dokonale. Pokud jste dosud nenainstalovali nový Kodi, jděte do toho.

Bob Unplayable Stream

S jeho předchozí verzí Bob Unrestricted, všechny nové Bob Unleased Kodi doplněk opravil všechny nedávné chyby. Uživatelé Kodi by v Bob Unrestricted našli mnoho nepřehrávatelných proudů, což je frustrovalo.

Rozhodnutí o změně značky Bob doplněk přišel od jeho vývojáře “Dev”, který značku zcela přepracoval. Uživatelé Kodi nyní mohou najít velmi omezené přerušené odkazy na tento nový doplněk.

Bob uvolnil recenze Kodi

Mnoho uživatelů Kodi cítí, že Bob Unleashed je jejich doplněk, protože jej velmi preferují před Elysiem nebo Genesis Reborn. Tento doplněk najal nové uživatele pro svůj doplněk, protože Bob Unleashed provedl upgrade.

Používám pouze BOB Unleashed. Pouze doplněk najdu spolehlivého bankomatu

– Decanus Rex (@DecanusRex) 16. srpna 2017

Bob Unleashed má všechny zdroje pro filmy a televizní pořady. Když máte Boba Unleasheda, nemusíte nikam chodit. Je plná hodin zábavního balíčku pro vaši rodinu a přátele.

bob uvolnil reddit recenzi

Zabalte se

Doplněk Bob Unleashed se stal novou a lepší tváří doplňku Bob Unrestricted od Noobs and Nerds. Pomocí výše uvedeného průvodce instalací můžete nyní nainstalovat Bob Unleashed na Kodi. Nyní si můžete užívat neomezenou dobu nepřetržité zábavy s doplňkem Bob Unleashed Kodi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map