Jak nainstalovat Brettus Kodi na Leia, Krypton, Jarvis a Firestick

Brettus Kodi je jedním z nejpopulárnějších Kodi Build, který má několik skvělých kodi addonů pro konkrétní obsah jako Brettus Anime pro milovníky Anime, Brettus Kids Tube pro karikatury, Brettus Documentary pro nejlepší dokumentární proudy a Brettus Retro pro staré filmy a televizní pořady.


Při používání služby Brettus Addon používejte spolehlivou službu Kodi VPN při ochraně vašeho online soukromí a bezpečného surfování.

V této příručce vám ukážeme, jak nainstalovat Brettus na Kodi, abyste si mohli vychutnat svůj oblíbený obsah bez jakýchkoli překážek..

Úložiště Brettus Kodi

Doplněk Brettus Kodi Addon je k dispozici prostřednictvím vlastního úložiště Brettus.

Stáhnout Brettus Kodi

 1. Stáhněte si Soubor ZIP na vašem zařízení.
 2. Otevřete Kodi > Klikněte na Doplňky > Klikněte na Ikona pole.
 3. Klikněte na Instalace ze souboru Zip > Procházet kde se nachází stažený zip soubor > Počkejte na oznámení.
 4. Jít do Nainstalujte z Úložiště.
 5. Klikněte na Úložiště Brettus > otevřeno Programové doplňky > Vybrat Průvodce Brettus Builds Wizard > Klikněte na Nainstalujte.

Jak nainstalovat Brettus na Kodi Krypton verze 17.6 nebo nižší

 1. Zahájení Kodi na vašem zařízení > Klikněte na Ozubené kolo (nastavení) pro procházení nastavení.jak nainstalovat brettus kodi
 2. Z nabídky vyberte Soubor manažer > Otevře se nové okno > Dvakrát klikněte na Přidat Zdroj.jak nainstalovat brettus kodi na krypton verze 17.6 nebo nižší
 3. Otevře se dialogové okno, klikněte na adresní řádek, který říká <Žádný> a zadejte toto URL: https://www.midian.appboxes.co/repo2/ > Klikněte na OK.jak přidat brettus kodi
 4. Pojmenujte tento zdroj médií ‘Brettus Repo > Klikněte na OK > Znovu zkontrolujte URL a jméno a klikněte na OK znovu zavřete dialogové okno.addon brettus kodi
 5. Návrat na domovskou obrazovku, Otevřít Přidatons z levé nabídky > Klikněte na ikonu Krabice (balík instalátor) ikona z levého horního rohu > V tomto novém okně vyberte Instalace ze souboru ZIP.jak nainstalovat brettus kodi na jarvis verze 16 nebo vyšší
 6. Klikněte na Brettus Repo > Vybrat repozitář.Brettusrepo-1.0.zip > Počkejte na instalaci úložiště.repozitář brettus kodi
 7. Jakmile se zobrazí oznámení, klikněte na Instalace z úložiště > otevřeno Brettus Repo > otevřeno Programové doplňky složku > Klikněte na Brettus Staví kouzelník > Udeřil Nainstalujte > čekat na přidatna povoleno oznámení.

jak nainstalovat brettus kodi na firestick

Průvodce je nyní nainstalován a připraven k použití. Užijte si všechny předinstalované doplňky úložiště Brettus pro vás!

Jak nainstalovat Brettus Kodi na Jarvis verze 16 nebo vyšší

 1. otevřeno Kodi > Systém > Soubor Manažer > Dvojklik Přidat Zdroj > Vybrat Žádný > Typ URL https://www.midian.appboxes.co/repo2/ > Klikněte na Hotovo > Zadejte název ‘Brettus Repo > Klikněte na Hotovo > Klikněte na OK.
 2. Přejít na Kodi Domov Obrazovka > Klikněte na Systém > Jít do Přidatons > Klikněte na Nainstalujte z Zip Soubor.
 3. Navigujte a klikněte na ‘Brettus Repo > Klikněte na repozitář.Brettusrepo-1.0.zip.
 4. Nainstalujte z Úložiště > Úložiště Brettus > Program Přidatons > Průvodce Brettus Builds Wizard > Nainstalujte > Počkejte na instalaci doplňku.

Jak nainstalovat Brettus na Kodi Fire Stick

Nejprve budete muset nainstalovat Kodi na Fire Stick a poté budete moci nainstalovat Brettus Kodi 17 a Brettus na Kodi 18. Kliknutím sem zobrazíte, jak nainstalovat Kodi na Fire Stick.

Po instalaci Kodi postupujte podle následujících pokynů a nainstalujte Brettus na Kodi Fire Stick.

 1. otevřeno Kodi aplikace na Fire Stick
 2. otevřeno Vývojářské možnosti > Zapněte ladění ADB a aplikace z neznámých zdrojů.

Nyní postupujte podle výše uvedených kroků pro instalaci Brettus na Kodi krypton V17. V postupu nebude žádný rozdíl. Chcete-li odblokovat všechny geoblokované proudy, použijte pro Firestick Kodi 2020 placenou bezplatnou VPN.

Brettus Kodi nefunguje / chyby / problémy

Brettus on Kodi se nepodařilo nainstalovat soubor ZIP

Při instalaci aplikace Brettus Kodi můžete čelit této chybě. To se stane, pokud se pokusíte nainstalovat úložiště prostřednictvím zastaralého souboru Zip.

Opravit

Chcete-li této chybě zabránit, stáhněte si soubor zip úložiště z důvěryhodného úložiště.

Brettus na společnosti Kodi se nepodařilo nainstalovat závislost

Při pokusu o instalaci doplňku z úložiště může dojít k této chybě. Důvodem této chyby je, že zdroj úložiště, který používáte, může být vypnut nebo může být přesunut na novou adresu URL..

Opravit

Kdykoli přidáte zdroj, zkontrolujte, zda je spolehlivý a funkční. Za druhé se vždy ujistěte, že jste adresu URL zadali správně. Zatřetí, pokud k této chybě stále dochází, zkuste použít jiné úložiště.

Recenze Brettus Kodi

Brettus Kodi byl v komunitě Kodi velmi ceněn kvůli doplňku, který má ve svém balíčku. Jeho popularitu lze snadno vyhodnotit přihlášením na Twitter a hledáním doplňku Brettus. Totéž platí, pokud hledáte Brettus Kodi, který vytváří recenze na Facebooku, ale jsou o něco starší. Budete ohromeni, když uvidíte, jak Brettus staví Kodi recenzi, kolik lidí ji ve skutečnosti doporučuje. Zde se podívejte:

Brettus Kodi Pin

Při používání sady Brettus Builds je vyžadován kód PIN pro přístup k obsahu pro dospělé a doplňky pro dospělé. Můžete se podívat na internetové adresáře daného Pin, protože se neustále mění.

Zabalení

Brettus V4 Kodi je úžasná věc, pokud chcete diverzifikovat svou knihovnu Kodi. Recenze Brettus Builds Kodi jsou od nynějška velmi dobré a uživatelé ji velmi oceňují.

Doplněk Brettus Kodi mu poskytuje výhodu oproti ostatním díky svému specifickému obsahu. V této příručce jsme poskytli podrobné kroky o tom, jak nainstalovat Brettus na Kodi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map