Jak nainstalovat Fantastic Kodi Addon ve 3 jednoduchých metodách (video je součástí)

Když mluvíme o nejlepších doplňcích Kodi pro videa a filmy, vždy narazíme na Exodus a Covenant. Avšak jedna věc, kterou mnoho uživatelů Kodi nezná, je dostupnost nového doplňku videa Kodi s názvem Fantastic..


Mnoho uživatelů ji uvádí jako vidličku Exodusu nebo smlouvy. Pravda je, že je to mnohem lepší než oba tyto doplňky, protože jsou k dispozici lepší 4K a HD odkazy. V této příručce vám řekneme, jak nainstalovat doplněk Fantastic Kodi a některé další informace Kodi vpn, které se k němu vztahují. Fantastický doplněk Kodi patří mezi některé z doplňků, které fungují také na Xbox One Kodi.

Fantastická adresa URL ke stažení repozitáře Kodi

K addonu Fantastic Kodi získáte přístup pomocí odkazu tis: http://fspmkodi.com/repo/

Můžete také přímo stáhnout soubor Zip z odkazu a nainstalovat addon Fantastic Kodi. Následuj tyto kroky:

 1. Stáhněte si Soubor ZIP na vašem zařízení.
 2. Klikněte na ikonu Ikona ozubeného kola (nastavení) > Instalace ze souboru ZIP > Vyhledejte stažený soubor a klikněte na repozitář.Firestickplusman-0.1.2 > Počkejte na oznámení.
 3. Klikněte na Instalace z úložiště > Vybrat Firestickplusman Addons > Nainstalujte > Počkejte, až se zobrazí oznámení.

Jak nainstalovat Fantastic Kodi Addon na Krypton verze 17.6 nebo nižší

 1. otevřeno Kodi > Klikněte na ikonu Ikona nastavení > Klikněte na Správce souborů.jak nainstalovat fantastický kodi addon
 2. Dvakrát klikněte na Přidat Zdroj > Klikněte na ‘Žádný’ > Napište to URL http://fspmkodi.com/repo/ > Klikněte na OK > Pojmenujte tento zdroj médií „Fantastický repo“ > Klikněte na OK.jak nainstalovat fantastický kodi addon na krypton verze 17.6 nebo nižší
 3. Stisknutím tlačítka přejděte zpět do hlavní nabídky Kodi ESC klíč vícekrát > Klikněte na Přidatons > Klikněte na ikonu Krabice Tvarované ikona.fantastický kodi
 4. Klikněte na Nainstalujte z Zip Soubor > Vybrat Fantastická repo> Klikněte na Repo > repository.firestickplusman-0.1.2.zipfantastický kodi addon
 5. Nyní klikněte Nainstalujte z Úložiště > Vybrat Firestickplusman Addons > Video Přidatons > Vybrat Fantastický > Klikněte na Nainstalujte> Počkejte na instalaci doplňku.jak přidat fantastický kodi addon
 6. Jakmile se zobrazí oznámení, vraťte se na Hlavní Jídelní lístek> Přidatons> otevřeno Video Přidatons > Klikněte na Fantastický > Procházejte svůj oblíbený obsah a užívejte si!

fantastický kodi addon ke stažení

Jak nainstalovat Fantastic Kodi Addon – Video Guide

Jak nainstalovat Fantastic Kodi Addon na Jarvis verze 16 nebo vyšší

 1. otevřeno Kodi > Klikněte na ikonu Ikona systému > otevřeno Správce souborů.
 2. Dvojklik Přidat Zdroj > Klikněte na ‘Žádný’ > Zadejte toto URL http://fspmkodi.com/repo/ > Klikněte na Hotovo > Pojmenujte tento zdroj médií ‘Fantastický Repo > Hotovo> Klikněte na OK.
 3. Jít do Hlavní nabídka Kodi opakovaným stisknutím klávesy ESC > Klikněte na Systém> Přidatons > Nainstalujte z Zip Soubor > Vybrat Fantastická repo> Klikněte na Repo > Klikněte na repository.firestickplusman-0.1.2.zip
 4. Nyní klikněte Nainstalujte z Úložiště > Klikněte na Firestickplusman Addons > otevřeno Video Přidatons > Vybrat Fantastický > Klikněte na Nainstalujte> Počkejte na instalaci doplňku.
 5. Jakmile se zobrazí oznámení, vraťte se na Hlavní Jídelní lístek> Přidatons> otevřeno Video Přidatons> Fantastický.

Nyní můžete procházet svůj oblíbený obsah a užívat si fantastického zážitku Kodi!

Jak nainstalovat Fantastic Kodi Addon na Fire Stick

Jakmile nainstalujete Kodi, budete moci nainstalovat addon Fantastic Kodi na Fire Stick. Pomocí našeho průvodce můžete nainstalovat Kodi na Fire Stick.

Při instalaci doplňku Fantastic Video na Fire Stick postupujte podle tohoto průvodce krok za krokem:

 1. Zahájení oheň Lepit > Jít do Nastavení > Systém.
 2. otevřeno Vývojář Možnosti > Zapněte ladění ADB a aplikace od Neznámé zdroje.
 3. Vraťte se na Fire Fire Kodi Domov > Klikněte na Vyhledávání > Typ Kodi > otevřeno Kodi.
 4. Jakmile se Kodi otevře, postupujte podle pokynů uvedených pro instalaci Fantastic Kodi Krypton Version. Postup je podobný jako u Krypton.

Fantastický doplněk Kodi nefunguje / chyby / problémy

Fantastickému Kodi se nepodařilo nainstalovat závislost

K této chybě obvykle dochází, když je problém s úložištěm. Pokud narazíte na tuto chybu, úložiště může být nefunkční nebo aktualizované.

Řešení

Můžete mu věnovat nějaký čas a později zkontrolovat, zda k problému došlo kvůli aktualizaci nebo vypnutí odkazu. V případě, že se adresa URL vypne, zkuste použít alternativní adresu URL.

Fantastický kodi se nepodařilo připojit k úložišti

To znamená, že jste zadali nesprávné zdrojové propojení úložiště nebo došlo k chybě syntaxe.

Řešení

Nezapomeňte zadat správnou adresu URL, abyste se této chybě vyhnuli.

Fantastické recenze Kodi Addon

Uživatelé potřebují fórum, aby mohli vyjádřit své názory, kritiku a podporu pro doplňky. Jaké lepší místo než Reddit? Vlákno podle vlákna uvidíte komentáře mixu.

Podívejte se na tento komentář, tento uživatel odkazuje na Fantastic jako vidličku smlouvy, přestože jej tento uživatel nepoužil, přestože jej nainstaloval.

fantastická recenze

Někteří uživatelé vychovali hříčky a sarkasmus:

fantastická reddit recenze

A pak jsou i ti, kteří dokonce šli do hloubky svého kódu:

fantastický addon kodi

Fantastické alternativy Kodi

 1. Exodus
 2. Smlouva
 3. Gurzil
 4. Odpor
 5. Genesis
 6. 321 filmů
 7. Nekódovaný Kodi

Zabalte se

Dá se bez váhání říci, že doplněk Fantastic Kodi je stejně jako jeho název. Fantastickí uživatelé Kodi velmi oceňují jeho funkčnost a odkazy a hodnotí je více než Covenant. Můžeme říci, že tento doplněk mohl Covenant nechat pozadu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map