Jak nainstalovat GitHub Browser Kodi na Krypton 17.6, Jarvis a Firestick

Jak GitHub funguje

Prohlížeč GitHub je skutečně průlomovou inovací ve světě Kodi. Jeden prohlížeč umožňuje uživatelům vyhledávat své oblíbené kodi doplňky a kodi repozitáře. Doplněk prohlížeče GitHub odstraní celý hostitelský server GitHub podle vyhledávacího dotazu uživatele a poté uživateli poskytne relativní výsledky..


Usnadňuje uživateli celou instalaci a šetří čas a systémovou paměť. Postupujte podle našeho průvodce a zjistěte, jak nainstalovat prohlížeč Kodit GitHub a zažít zcela nový vylepšený zážitek Kodi.

Úvod do prohlížeče GitHub

GitHub je jednou zastávkou pro geeky a řešením jejich problémů. Uživatelé dávají přednost GitHubu ke stažení libovolného souboru Zip z webu, protože obsahuje instalační soubory pro téměř veškerý software a aplikace. Dokonce i uživatelé Kodi dávají přednost stahování GitHubu ke stažení svých oblíbených repozitářů doplňků.

Všechna nejnovější úložiště doplňků jsou nahrávána na GitHub jejich příslušnými vývojáři. Proto i když jsou zdrojové odkazy úložiště vypnuty, uživatelé si mohou úložiště stáhnout prostřednictvím GitHubu.

Funkce prohlížeče GitHub Kodi

KladyNevýhody
Snadné použitíNestabilní
Jeden doplněk pro všechny ostatní doplňkyPoskytovány nespolehlivé soubory ZIP
Snadné nalezení nepopulárních doplňkůVe vývoji
Podpora nových vývojářů

Jak nainstalovat prohlížeč GitHub na Kodi Krypton verze 17.6 nebo nižší

 1. Zahájení Kodi > Klikněte na Nastavení.jak nainstalovat github prohlížeč kodi
 2. otevřeno Správce souborů > Dvakrát klikněte na Přidat zdrojJak nainstalovat github prohlížeč kodi na krypton verze 17.6 nebo nižší
 3. Objeví se dialogové okno, klikněte na jeho místo ‘Žádný’ > Napište to URL http://fusion.tvaddons.co/ > Klikněte na OK.github prohlížeč kodi ke stažení
 4. Pojmenujte tento název zdroje médií jako ‘TV Addons Repo > Klikněte na OK > Znovu zkontrolujte URL a jméno a Klikněte na OK znovu.jak nainstalovat github prohlížeč kodi na firestick
 5. Jít zpět k Domovská obrazovka Kodi > Nyní otevřeno Doplňky Jídelní lístek > Klikněte na ikonu Ikona pole > Vybrat Instalace ze souboru ZIP.jak nainstalovat github prohlížeč kodi na jarvis verzi 16
 6. otevřeno TV Addons Repo > Vybrat začněte zde > otevřeno plugin.program.indigo-4.0.0.zip.github browser kodi nefunguje chyby a problémy
 7. Objeví se upozornění, že je nainstalován doplněk Indigo. > Jakmile se zobrazí oznámení, vraťte se na Domovská obrazovka Kodi > otevřeno Nabídka doplňků> Jít do Doplňky videa > Klikněte na Indigo.nastavení kodexu github prohlížeče
 8. Nyní klikněte Instalátor doplňků > Klikněte na Prohlížeč GitHub.Nastavení kodéru prohlížeče Github
 9. Zavřete dialogové okno s pokyny, které se objeví.
 10. V seznamu uvidíte tři možnosti, tzn. Uživatelské jméno GitHubNázev úložiště a Název doplňku. Vyberte požadované vyhledávací metriky.

Jak nainstalovat GitHub Browser Kodi na Jarvis verze 16 nebo vyšší

 1. otevřeno Kodi Jarvis V16 > Klikněte na Systém.
 2. otevřeno Správce souborů > Dvojklik Přidat zdroj.
 3. Klikněte na <Žádný> a napište to URL http://fusion.tvaddons.co/ > Klikněte na Hotovo.
 4. Pojmenujte tento zdroj ‘TV Doplňky > Klikněte na Hotovo > Klikněte na OK.
 5. Návrat do Domovská obrazovka Kodi > Klikněte na Systém.
 6. Klikněte na Doplňky > Vybrat Instalace ze souboru ZIP > Vybrat TV Addons > Vybrat začněte zde > Vybrat plugin.program.indigo-4.0.0.zip.
 7. Návrat do Domovská obrazovka Kodi > Klikněte na Indigo.
 8. otevřeno Instalátor doplňků > otevřeno Prohlížeč GitHub > Zavřete dialogové okno, které se objeví.
 9. Nyní vyhledejte požadovaný doplněk pomocí jména vývojáře, názvu doplňku nebo názvu úložiště.

Jak nainstalovat prohlížeč GitHub na Kodi Fire Stick

Nainstalujte Kodi na Fire Stick před instalací prohlížeče GitHub. Poté postupujte takto:

 1. otevřeno Kodi na Fire Stick
 2. Jít do Vývojářské možnosti > Zapněte ladění ADB a aplikace z neznámých zdrojů.

Nyní si přečtěte postup uvedený výše pro instalaci doplňku prohlížeče GitHub pro Kodi Krypton V.17. Zbývající postup bude od této chvíle stejný.

Stahování prohlížeče GitHub Kodi

 1. Stáhněte soubor Zip > Jít do Domovská obrazovka Kodi > otevřeno Doplňky > Klikněte na ikonu Ikona pole > Vybrat Instalace ze souboru ZIP.
 2. Procházejte svůj systém a otevřete stažený soubor ZIP úložiště.
 3. Zobrazí se upozornění „Indigo Add-on nainstalován“ > Návrat do Domovská obrazovka Kodi > otevřeno Nabídka doplňků> otevřeno Doplňky videa > Klikněte na Indigo.
 4. Klikněte na Instalátor doplňků > Klikněte na Prohlížeč GitHub.
 5. Zavřete dialogové okno s pokyny.
 6. Nyní vyhledejte doplněk podle jména vývojáře, úložiště nebo samotného doplňku.

Chyby prohlížeče GitHub / nefungují / problémy

Nelze najít požadovaný doplněk / úložiště

Při hledání doplňků nebo repozitářů nemusíte získat požadované výsledky nebo prohlížeč může poskytnout nerelevantní nebo nevhodné repozitáře. Na serverech GitHub je mnoho doplňků, a proto jejich vyhledávání není tak snadné, jak se zdá. Prohlížeč poskytne výsledky dotazu podle toho, co považuje za relevantní nebo relativní k vašemu vyhledávacímu dotazu.

Opravit

Ujistěte se, že je váš vyhledávací dotaz správný a používáte název vývojáře nebo název úložiště správně. Nejlépe je vyhledávat podle jména vývojáře. Ukazuje poněkud přesné výsledky ve srovnání s jinými metrikami dotazu.

Instalace doplňku se nezdařila

Protože samotný doplněk je ve vývojové fázi, instalace doplňku může selhat. V některých případech se samotný doplněk nainstaloval dokonale, ale ostatní doplňky, které se pokusily nainstalovat pomocí prohlížeče GitHub, se nepodařilo nainstalovat.

Opravit

Pokud jde o problémy s instalací doplňku prohlížeče GitHub, brzy bude vyřešen, jakmile budou opraveny všechny chyby. Vzhledem k tomu, že u ostatních doplňků, které se nepodařilo nainstalovat pomocí GitHubu, mohl selhat prohlížeč kvůli nesprávnému výběru souboru Zip. Ujistěte se, že jste vybrali správné soubory zip, které tento prohlížeč zobrazuje.

Závěrečná slova

Prohlížeč GitHub je úžasná věc vyvinutá společností TV Addons, protože uživatelům Kodi umožňuje využívat jejich zážitek z Kodi, aniž by sem a tam hledali doplňkové úložiště. Pro uživatele je obtížné najít odkazy na pracovní zdroje repozitářů, zatímco všechny jsou k dispozici na GitHubu. To je jistě úžasný vývoj a doporučujeme si to vyzkoušet. Postupujte podle našeho průvodce a zjistěte, jak nainstalovat prohlížeč Kodit GitHub a ujistěte se, že používáte nejlepší VPN pro službu Kodi, abyste zůstali chráněni..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map