Jak nainstalovat Hráči Klub na Kodi Leia, Krypton a Jarvis

Hráči Klub je IPTV add-on, který obsahuje stovky amerických kanálů, videa na vyžádání, živé sporty a Retro TV. Není to dlouho, co tento doplněk Kodi zasáhl svět Kodi svými nejnovějšími funkcemi.


Aby doplněk fungoval v aplikaci Kodi, vyžaduje uživatelské jméno a heslo, které se již několikrát změnilo. Navíc je to služba IPTV a budete potřebovat VPN pro Kodi, která vám pomůže obejít geo-omezení a zašifrovat provoz pro kvalitní streamování.

Působivou součástí tohoto doplňku je jeho popis toho, jak dlouho byla show spuštěna. Tento doplněk byl přesunut na prémiovou / placenou verzi, ale stále zde najdete mnoho bezplatných doplňků pro kodi.

Varování! Měli byste používat VPN, abyste zůstali anonymní při používání Hráči Klubu, protože to zajistí vaše soukromí. Využijte 85% slevu na PureVPN a streamovat neomezený obsah na Hráči Klubu.

Abyste mohli sledovat americké kanály a některé kanadské kanály, musíte vědět, jak nainstalovat Hráči Klub na Kodi. Abychom vás to naučili, uvedli jsme kroky pro Kodi Leia, Krypton a Jarvis. Takže čtěte dál!

Jak nainstalovat přehrávače Klub na tutoriálu Kodi – odhadovaná doba videa: 2 minuty

Jak nainstalovat hráče Klub na Kodi Leia a Krypton

 1. Spusťte Kodi > Klikněte na ikonu ozubeného kola umístěnou v horní části, která se označuje také jako ikona Nastavení > Nyní vyberte možnost Správce souborů na konci > Přejděte dolů a poklepejte na Přidat zdroj.jak nainstalovat hráče klub na kodi
 2. Dvojitým kliknutím na Přidat zdroj dostanete rámeček, ve kterém musíte kliknout na „Žádný“ > Kliknutím na Žádný se zobrazí možnost vyžadující adresu URL úložiště, takže zadejte http://theplayersklub.us/playersklub/ > Nyní v dolní části pole musíte napravo od názvu úložiště, takže zadejte „Hráči Klub“ > Klepněte na tlačítko OK, dokud pole nezmizí.jak nainstalovat hráče klub na kodi krypton verze 17
 3. Pro přechod na další krok se musíte vrátit do hlavní nabídky Kodi > Klikněte na kartu Doplňky > a poté klikněte na ikonu Box s názvem Package Installer.hráči klubu na kodi
 4. Jakmile kliknete na ikonu Installer Package, musíte vybrat možnost Install from Zip File > Tato volba otevře další pole, kde musíte vybrat hráče Klub > Poté klikněte na repository.playersklub-1.0.zip.přehrávače
 5. Počkejte na instalaci úložiště. Po dokončení se v pravé horní části obrazovky zobrazí nápis „Doplněk nainstalován“..hráči klub kodi nastavení
 6. Nyní klikněte na možnost Instalovat z úložiště > Vyhledejte a klikněte na Repozitář Klubu hráčů > Doplňky videa > Poté klikněte na Hráči Klub > Nainstalujte.hráči klub na kodi
 7. Počkejte na instalaci doplňku.hráči klubu xbmc konfigurace na kodi
 8. Po dokončení instalace přejděte zpět do hlavní nabídky Kodi > Klikněte na doplňky > Doplňky videa > Hráči Klub > Užívat si!

hráči klub kodi průvodce

Jak nainstalovat hráče Klub na Kodi Jarvis verze 16

 1. Otevřete Kodi Jarvis ve vašem systému > Klikněte na možnost Systém > Poté klikněte na Správce souborů > Poté poklepejte na Přidat zdroj.
 2. Před vámi se zobrazí pole, klikněte na „Žádné“ > Zadejte tuto adresu URL http://theplayersklub.us/playersklub/ a klikněte na Hotovo > Nyní zadejte název úložiště „Hráči Klub“ a klikněte na Hotovo > Nyní klikněte na OK.
 3. Jakmile pole zmizí, přejděte zpět na domovskou obrazovku Kodi a klikněte na Systém > Doplňky > Instalace ze souboru ZIP > Hráči Klub > Poté klikněte na repository.playersklub-1.0.zip
 4. Nyní vyberte možnost Instalovat z úložiště > Najděte a klikněte na repozitář Hráči Klub > Doplňky videa > Hráči Klub > Nainstalujte > Užívat si!

Hráči Klub Heslo

Není to tak dávno, že Klub Klub byl bezplatnou verzí, která byla dostupná uživatelům Kodi. Pro své bezplatné uživatele poskytovalo uživatelské jméno a heslo, které se často mění. To však již není možné. Uživatelé Kodi musí získat prémiový účet pro odemknutí kanálů.

Hráči Klub IPTV

Hráči Klub nabízí řadu amerických IPTV kanálů včetně některých kanadských kanálů. Zde je seznam kanálů, které doplněk obsahuje:

 1. ESPN
 2. Objevit
 3. Kanál historie
 4. MSNBC
 5. A&E

Hráči Klub Premium

Účet Hráči Klub Premium nabízí více než 500 amerických kanálů počínaje USA5 $. Neexistuje žádná škoda zaplatit 5 USD za sledování nejlepších kanálů IPTV v USA.

Další výhodou, kterou získáte u prémiové verze, je její kvalita videa. Přestože Hráči Klub neslibuje, že bude nabízet kvalitu HD, přesto je přesto jemnější.

Zabalte se

Hráči Klub je prémiový doplněk, který obsahuje více než 500 amerických IPTV kanálů včetně živých sportů. Není to tak dávno Hráči Klub byl bezplatná verze doplňku Kodi, který se díky své popularitě stal prémiovým servisem.

Zvýšil počet kanálů IPTV ve své prémiové verzi s lepší kvalitou videa, počínaje 5 USD. Ale existuje alternativa k Klubu hráčů, kterým je addon Neptun Rising Kodi, což je zdaleka jeden z nejlepších kodi addonů. V této příručce jsme poskytli podrobné kroky, jak nainstalovat přehrávače Klub Kodi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map