Jak nainstalovat IceFilms na Kodi za méně než 4 minuty

add-on icefims-kodi-add


Tento doplněk je k dispozici s úložištěm Kodil a je v této příručce zahrnut pro Kodi Leia, Krypton a Kodi Jarvis..

IceFilms již mnoho let naplňuje svá očekávání jako jeden z nejlepších filmových doplňků ve světě Kodi. Můžete filmovat celý den.

Ujistěte se, že používáte kodi vpn k ochraně vaší online přítomnosti před malwarem a hackery. Nejen to vám také poskytne neomezený přístup k velkému obsahu, který je ve vaší oblasti omezen.

Jak nainstalovat IceFilms na verzi Kodi Leia a Krypton

 1. otevřeno Kodi > Pak jděte na Nastavení > Klikněte na Soubor Manažer > Nyní dvakrát klikněte Přidat Zdroj > Zobrazí se pole, takže klikněte na ‘Žádný’jak nainstalovat icefilms na kodi
 2. Zadejte URL pro úložiště http://kdil.co/repo/ > Poté klikněte na OK > Pokud se podíváte na spodní část, bude požadovat název zdroje média, takže zadejte ‘Kodil Repo > Poté klikněte na OK.jak nainstalovat icefilms na kodi krypton verze 17.6 nebo nižší
 3. Jít do Kodi Domov > Poté vyberte Přidatons možnost, která se zobrazí v nabídce vlevo > Nyní klikněte na Krabiceikona nachází se v horním menu.icefilms na nastavení kodi
 4. Na této stránce musíte vybrat Nainstalujte z Soubor ZIP volba > Přejděte dolů a klikněte na ‘Kodil Repo‘ > Vyberte úložiště Kodil.zip > Instalace úložiště bude nějakou dobu trvat.icefilms kodi zip file url
 5. Po instalaci klikněte na Instalace z úložiště > Poté vyberte Kodil Úložiště > Jít do Doplňky videa > Pak IceFilms > lis Nainstalujte > Nyní počkejte, až proběhne instalace.icefilms on Kodi settings
 6. Po dokončení přejděte zpět na domovskou obrazovku Kodi > Klikněte na Doplňky > Pak Video doplňky > Nakonec kliknete na IceFilms > Vyberte sekci Filmy a užijte si!

jak přidat icefilms na kodi

Jak nainstalovat IceFilms na Kodi Jarvis verze 16 nebo vyšší

 1. otevřeno Kodi Jarvis > Na přední straně obrazovky klikněte na Systém > Poté klikněte na Soubor Manažer > Přejděte dolů a dvakrát klikněte na Přidat Zdroj.
 2. Klikněte na ‘Žádný’ při otevření dialogového okna > Potom napište URL http://kdil.co/repo/ a klikněte Hotovo > Nyní zadejte tento název ‘Kodil RepoA znovu klikněte na Hotovo pokud se tato možnost zobrazí > Poté klikněte na OK zavřít krabici.
 3. Nyní jděte do Kodi Domov > Klikněte na Systém > Pak Doplňky > Instalace ze souboru ZIP volba > Tím se dostanete do dalšího pole, kde musíte kliknout Kodil Repo > Pak Kodil.zip
 4. Nyní klikněte na Instalace z úložiště > To by vás vedlo k řadě úložišť, takže klikněte na Úložiště Kodil > Video Doplňky > IceFilms > Nainstalujte > Užijte si filmy a televizní pořady!

IceFilms Stáhnout Zip URL

První tři kroky při instalaci IceFilms Kodi 2019 můžete přeskočit pomocí následujících kroků:

 1. Stáhněte si soubor IceFilms Zip ZDE a uložte jej do svého počítače.
 2. Otevřete Kodi > Poté přejděte na Doplňky > Ikona pole > Klikněte na možnost Instalovat ze souboru ZIP a odtud procházejte stažený soubor a počkejte na instalaci.
 3. Přejděte na Instalovat z úložiště > Úložiště Kodil > Doplňky videa > Pak IceFilms > Nainstalujte > Užívat si!

IceFilms nefunguje / opravy / problémy na Kodi

Když byl donucovací orgán zřízen Fusion Repository, IceFilms musel najít další kodi úložiště, aby se vešel, a tam se začaly objevovat chyby. Níže jsou uvedeny některé chyby a jejich opravy:

Závislost IceFilms se nezdařila

IceFilms Kodi 2019 byl poprvé k dispozici na úložišti Fusion Repository. Po zhroucení aplikace Fusion se mnoho uživatelů Kodi pokusilo nainstalovat doplněk, ale zobrazí se chybová zpráva „Nepodařilo se nainstalovat závislost“. To znamená, že v úložišti, na kterém byl tento doplněk k dispozici, chyběly některé potřebné soubory.

Řešení

IceFilms je nyní k dispozici v úložišti Kodil, které funguje perfektně. V našem průvodci výše jsme diskutovali stejný přístup týkající se úložiště Fusion.

IceFilms se nepodařilo streamovat

Uživatelé Kodi také zjistili, že si stěžují na to, že se doplňku nepodařilo streamovat nic. Tyto problémy se týkají vývojářů IceFilms, tj. Eldorado. Doplněk nedokáže zachytit vnější odkazy a není schopen poskytovat streamovací službu.

Řešení

U tohoto typu chyby je lepší počkat, až vývojáři vyřeší tento problém, a poté se pokuste o doplněk po několika minutách. Někdy i aktualizace může způsobit, že se doplněk bude chovat takovým způsobem.

Recenze IceFilms Kodi

Tito 3 pracují skvěle na ledových filmech, které neškrábají dobře. Nechte to z rozbít repo a on říká, že není stanovena

– MO (@ kmar_NY) 20. září 2017

Denní chyby a chyby vedly k silnější reakci uživatelů Kodi v uplynulém měsíci. Nejběžnější z nich je jeho škrábání problém. IceFilms uvádí společnost Kodil repo poté, co byl vykopán úložištěm Fusion Repository. Od té doby ztratilo své kouzlo.

Proč používat zmrzlinu, když má konvenční všechno kamarád?

– Shaun Bradley (@ShaunBradders) 19. srpna 2017

Vypadá to, že Covenant získal veškerou pozornost v tak krátkém časovém úseku, že vykořenil skvělý doplněk videa své doby. Protože v doplňku IceFilms je příliš mnoho chyb, uživatelé Kodi dávají přednost nejjednoduššímu řešení, tj. Instalaci Covenantu. To vedlo ke snížení popularity IceFilms.

Zabalení

IceFilms nemusí být stejný jako předtím, ale stále poskytuje dlouhé hodiny zábavy. Při instalaci Icefilms na Kodi můžete sledovat všechny nejnovější filmy. Tento doplněk najdete v úložišti Kodil a od té doby ztratil své kouzlo.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map