Jak nainstalovat NordVPN pro FireStick?

NordVPN-FireStick
Společnost NordVPN byla vyzkoušena a testována, proto ji můžeme považovat za jednu z nejlepších VPN pro FireStick.


Aplikace NordVPN FireStick je již k dispozici v obchodě s aplikacemi Amazon a lze ji snadno nastavit na zařízeních FireStick a FireTV jediným kliknutím. Mít vyhrazenou aplikaci VPN je vždy skvělé, protože se snadno používá a nastavuje a nevyžaduje žádné hacky.

Funkce NordVPN FireStick

 1. Podpora 24/7 chatu
 2. Šifrování vojenské třídy
 3. Přísné zásady bez protokolování
 4. Funkce CyberSec
 5. Funkce Auto Killswitch
 6. 6 Současné připojení povoleno

Jak nastavit NordVPN na Amazon Fire Stick

Nyní, když víte, jak dobrý NordVPN je na FireStick, dejte nám začít s instalací VPN v aplikaci FireStick. Existují dva způsoby instalace NordVPN na FireStick; můžete si vybrat libovolného, ​​který se vám zdá pohodlnější.

Metoda # 1 k nastavení NordVPN na FireStick

 1. Povolit neznámé aplikace,
 • Spusťte zařízení FireStick po jeho připojení k televizoru.
 • Jdi do nastavení.
 • Klikněte na Zařízení.
 • Nyní klikněte na Možnosti vývojáře.
 • Zapněte aplikace z neznámých zdrojů.
 1. Nyní se vraťte do hlavní nabídky a otevřete obchod s aplikacemi Amazon.
 2. Přihlaste se ke svému účtu Amazon.
 3. Klikněte na vyhledávací lištu, zadejte „NordVPN“ a klikněte na Enter.
 4. Z zobrazených výsledků klikněte na NordVPN a poté klikněte na Instalovat.
 5. Zobrazí se žádost o povolení, klikněte na Ano pokračovat v instalaci.
 6. Aplikace bude nainstalována; můžete k němu přistupovat z části aplikace FireStick.
 7. Nyní otevřete aplikační formulář aplikace NordVPN v sekci aplikace a přihlaste se zadáním přihlašovacích údajů k účtu NordVPN.
 8. Po přihlášení se zobrazí všechny funkce a umístění v zemi, z nichž si můžete vybrat formulář. Připojte se k libovolnému umístění, které chcete, a užijte si streamování bezpečně.

Metoda č. 2 k nastavení NordVPN na Amazon FireStick

Tento postup se používá, pokud máte potíže s instalací aplikace přímo z obchodu s aplikacemi Amazon. Zde jsou kroky:

 1. Jdi do nastavení > Klikněte na přístroj > Vybrat Vývojáři volba > Povolit aplikace z neznámých zdrojů.
 2. Vraťte se do hlavního menu a vydejte se na Obchod s aplikacemi Amazon.
 3. Hledat “Downloader“.
 4. Uvidíte Downloader aplikace (jedna s oranžovým logem). Klikněte na něj a stažení
 5. Po instalaci otevřete aplikaci Downloader a zadejte ji URL v adresním řádku: http://bit.ly/NordVPNAPK a klikněte Jít. Stáhne apk NordVPN pro FireStick. Stahování bude nějakou dobu trvat, protože velikost souboru je kolem 35 MB.
 6. Jakmile bude stahování dokončeno, budete požádáni o povolení k instalaci, klikněte na Nainstalujte.
 7. Nyní přepněte myš a otevřete nainstalovanou aplikaci NordVPN Nastavení > Klikněte na Aplikace > Vybrat Spravované nainstalované aplikace > otevřeno NordVPN.
 8. Nyní přihlásit se tvému NordVPN účet a začněte používat svůj FireStick bezpečně.

Aplikace Amazon FireStick, které nejlépe fungují s technologií NordVPN

Nejlepší věcí na FireStick nejsou jen jeho vlastnosti, ale také rozmanitost jeho aplikací, které uživatelům umožňují sledovat jejich oblíbený obsah. Některé nejlepší aplikace typu firestick, jako Netflix, Vudu a Kodi, jsou důvodem, proč mnozí uživatelé dávají přednost zařízením FireStick a Fire TV. Díky tomu streaming s těmito aplikacemi pomocí VPN zvyšuje zážitek.

Netflix s NordVPNnetflix s nordvpn na firestick

Netflix má geo-omezené knihovny, což znamená, že každá oblast má jinou knihovnu s různými názvy obsahu. Pokud tedy nemáte bydliště v USA a nepoužíváte Netflix na FireStick, budete mít přístup do své regionální knihovny.

Pro přístup do knihovny USA Netflix můžete použít VPN a připojit se k americkému serveru. Dalším úlovkem v této záležitosti je zákaz sítě Netflix VPN, který blokuje přenos přicházející prostřednictvím sítě VPN. Přístup NordVPN Netflix byl však uživateli vysoce oceněn, protože omezení obchází dobře, aniž by byl chycen.

NordVPN patří mezi málo poskytovatelů služeb VPN, kteří mohou obejít omezení a stále poskytovat vysoce kvalitní streamování na Netflixu.

Kodikodi s nordvpn na amazonské firestick

Kodi on firestick sám o sobě skvělý software pro streamování médií, který ve spolupráci s FireStick zdvojnásobí zábavu. Má své vlastní rozhraní a doplňky, které uživatelům umožňují přístup k široké škále obsahu po celém světě.

Používání VPN na serveru Kodi se však neomezuje pouze na ochranu před špionážníma očima a malwarem, ale také na ochranu před pirátstvím, protože uživatelé dávají přednost použití doplňků Kodi třetích stran, které poskytují pirátský obsah.

NordVPN na Kodi může poskytnout špičkové šifrování a skrýt vaši IP adresu, aby vás ochránil před zachycením při streamování bezplatného obsahu.

Vudu

Vudu je služba distribuce mediálního obsahu, která distribuuje obsah na americké a kanadské kanály. Uživatelé mohou sledovat filmy zdarma a půjčovat si nejnovější filmy online prostřednictvím Vudu.vudu aplikace pro amazonské firestick

Uživatelé se mohou těšit na širokou škálu obsahu ve 4K kvalitě. Můžete to snadno udělat pomocí stávající aplikace Vudu, která je k dispozici v obchodě Amazon.

Vudu funguje skvěle s NordVPN, protože nedochází k přerušení šířky pásma a přenos je přenášen vysokorychlostními servery.

NordVPN pro Firewall 1. Gen – Řešení, použití VPN na routeru

Zařízení 1. generace FireStick jsou stále používána mnoha uživateli, přestože mají problém s kompatibilitou s mnoha aplikacemi. Zařízení 1. generace FireStick nepodporují služby VPN, což znamená, že do zařízení lze nainstalovat aplikaci VPN, ale přesto se nebude spouštět na pozadí.

Nejlepší možností, kterou všichni doporučují uživatelům FireStick, je upgrade jejich zařízení, ale já mám lepší a levnější způsob řešení tohoto problému..

Pokud na svůj směrovač nainstalujete síť VPN, můžete snadno mít zabezpečené připojení, aniž byste ji museli instalovat do zařízení. V takovém případě byste měli mít některý z těchto směrovačů:

 1. Asus RT-N18U
 2. Asus RT-AC66U
 3. Asus RT-AC68U
 4. Asus RT-AC87U
 5. Asus RT-AC3200

Všechny tyto směrovače mají nainstalován firmware OpenVPN a konfigurace DD-WRT na nich není problém. Nainstalujte si na router klienta NordVPN a zajistěte si svůj provoz.

NordVPN na FireStick FAQs

Co je funkce Cybersec NordVPN ?

CyberSec je jedinečná funkce NordVPN, která blokuje hackery, útoky škodlivého softwaru a nepříjemné reklamy.

CyberSec prohledává webové adresy a křížově je kontroluje v seznamu blokovaných nebo spamovaných webů, čímž poskytuje uživatelům zabezpečení před útoky typu Phishing. Sleduje také blokování robotů v přístupu do systému prostřednictvím webového provozu. Pokud již ve vašem systému existuje bot, zablokuje jeho komunikaci z příslušného serveru, aby chránil vaše data.

CyberSec blokuje všechna vyskakovací okna a přesměrování odkazů umístěných na různých webech a také různé reklamy, které se neustále objevují.

Jak mohu zkontrolovat, zda NordVPN na FireStick funguje?

Pokud si myslíte, že váš NordVPN na FireStick nefunguje, existují dva způsoby, jak to ověřit. Nejprve restartujte zařízení a připojte se k VPN serveru. Potom zkuste vstoupit na web, který je ve vaší oblasti geograficky omezen, ale je přístupný v oblasti, ke které jste se připojili. Pokud je web přístupný, znamená to, že VPN funguje dobře.

Dalším způsobem, jak to zkontrolovat, je otevření prohlížeče a přechod na stránku Co je můj IP. Jakmile se nacházíte na tomto webu, zobrazí se vaše aktuální adresa IP, pokud se adresa IP liší od skutečné adresy IP, pak VPN funguje. Pokud zobrazuje vaši skutečnou IP adresu, což znamená, že VPN na vašem FireStick nefunguje.

Jak se přihlásit pomocí existujícího účtu NordVPN, než vytvořit účet pro NordVPN na FireStick?

Když na FireStick nainstalujete aplikaci NordVPN, otevřete aplikaci a budete mít předem přihlašovací obrazovku. NordVPN na FireStick nevyžaduje vyhrazený nebo jiný účet. Můžete se snadno přihlásit zadáním přihlašovacích údajů svého stávajícího účtu, který jste zaregistrovali online nebo které používáte na různých zařízeních.

NordVPN FireStick se nemůže přihlásit

Mnoho uživatelů čelí problému, že se nemohou přihlásit do aplikace, a důvodem je, že nemají nainstalované přepínání myší. Chcete-li se přihlásit do aplikace, musíte kliknout na možnost přihlášení a to může být pouze pomocí kurzoru. Chcete-li povolit přístupnost kurzoru myši, stáhněte a nainstalujte aplikaci Mouse Toggle z obchodu s aplikacemi Amazon.

Závěr

NordVPN a FireStick je skvělá kombinace jedné z nejlepších streamingových služeb s jednou z nejlepších VPN služeb. NordVPN FireStick umožňuje uživatelům streamovat bez potíží, aniž by se museli bát malwarů, hackerů, špionáže nebo virtuálních hrozeb. Uživatelé získají šifrování na vojenské úrovni pro svůj webový provoz a pocit bezpečí.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map