Jak nainstalovat Showbox na Kodi – 8 Steps Guide

Doporučujeme, abyste si prohlédli našeho rozsáhlého průvodce kodony addonů a proč je Kodi VPN nezbytná pro všechny vaše datové toky.


Showbox Kodi Repository

Showbox je doplněk Kodi, který nabízí bezplatné streamování Netflixu a dalších televizních pořadů v zařízení. Skvělý zážitek ze sledování televizních pořadů pomocí videí v kvalitě HD, která vás mohou snadno nalákat k prodloužení zábavy. Showbox lze nainstalovat ze SuperRepo Repository, který obsahuje téměř každý kanál, který kdy existoval v Kodi a patří mezi nejlepší kodi úložiště roku 2018. Showbox patří mezi některé z doplňků, které fungují také na Xbox One Kodi.
V této příručce poskytujeme postupný postup instalace aplikace Showbox na Kodi. Takže zůstaňte naladěni!

Jak nainstalovat Showbox Kodi na Krypton verze 17 nebo vyšší

 1. otevřeno Kodi z vašeho systému > Klikněte na „Nastavení“ ikona nahoře > Jít do Správce souborů > Poté dvakrát klikněte Přidat zdroj.jak nainstalovat showbox na kodi
 2. Na obrazovce se objeví pole, takže klikněte na místo, kde se říká ‘Žádný’ > Nyní zadejte URL http://srp.nu/ > Klikněte na OK > Zadejte název zdroje médií „Super Repo“ > Klikněte na OK tak, aby uložil zdroj informací.jak nainstalovat showbox na kodi krypton verze 17
 3. Teď se vrať Hlavní nabídka Kodi tím, že udeří “Backspace” na klávesnici několikrát > Vybrat Doplněk které najdete na kartě na levé straně > Klikněte na Instalační program balíčku ikona (levý horní roh).showbox na nastavení kodi
 4. Musíte vybrat Instalace ze souboru ZIP > Super Repo > Odtud klikněte na Krypton > Repozitáře > Superrepo > superrepo.kodi.krypton.repositories-0.7.04.zip > Nyní počkejte, až bude nainstalován repozitář. adresa URL souboru showbox zip
 5. Klikněte na Instalace z úložiště > Repozitáře SuperRepo [Krypton] [v7] > Klikněte na Repozitáře doplňků > Nyní vyberte Vše SuperRepo [Krypton] [v7] > Nainstalujte > Počkejte, až bude doplněk nainstalován a povolen.showbox na nastavení kodi
 6. Teď se vrať Instalace z úložiště volba > Uvidíte další úložiště nazvané Vše SuperRepo [Krypton] [v7] > Doplňky videa > Vyhledejte a klikněte Showbox > Klikněte na Nainstalujte.showbox stream na kodi
 7. Počkejte, než se doplněk povolí.Konfigurace videa showboxu na kodi
 8. Jít zpět k Hlavní nabídka Kodi > Klikněte na Doplňky > Doplňky videa > Showbox > Sledujte televizní pořady Netflix a další Užívat si!

showbox na kodi

Jak nainstalovat Showbox Kodi na Jarvis verze 16 nebo nižší

 1. Otevřete Kodi > Systém > Správce souborů > Poklepejte na Přidat zdroj > Klikněte na Žádný > Zadejte URL http://srp.nu/ > Klikněte na Hotovo > Zadejte název „Super Repo“ > Klikněte na Hotovo > Klikněte na OK.
 2. Přejděte na domovskou obrazovku Kodi > Systém > Doplňky > Instalace ze souboru ZIP > Super Repo > Jarvis > Repozitáře > Superrepo > superrepo.kodi.krypton.repositories-0.7.04.zip > Počkejte na instalaci.
 3. Klikněte na Instalovat z úložiště > Repozitáře SuperRepo> SuperRepo All > Nainstalujte > Počkejte na instalaci.
 4. Znovu přejděte na Instalovat z úložiště > SuperRepo All > Doplňky videa > Showbox > Nainstalujte.
 5. Přejděte na domovskou obrazovku Kodi > Videa > Doplňky > Showbox > Užívat si!

Jak nainstalovat ShowBox Kodi na boxy Android

Nainstalujte Kodi do svého zařízení Android Box podle našeho průvodce.

Po instalaci Kodi bude postup instalace ShowBoxu do krabic Android stejný jako výše uvedený postup pro Krypton V17.

Jak nainstalovat Showbox na Kodi Fire Stick

Chcete-li nainstalovat Showbox na Fire Stick, musíte mít na Fire Stick nejprve nainstalovanou aplikaci Kodi Krypton verze 17. Po instalaci Kodi je třeba postupovat podle následujících kroků:

 1. Otevřete Fire TV Stick > Jdi do nastavení > přístroj > Vývojářské možnosti > Zapněte ladění ADB > Zapněte aplikace z neznámých zdrojů.
 2. Nyní jděte na Fire Stick Home > Otevřete Kodi > a postupujte podle kroků zvýrazněných u položky Showbox na Kodi Krypton.

Showbox Kodi Stáhnout

Pro přímou instalaci Showboxu na Kodi si můžete stáhnout soubor ZIP z odkazu zde.

showbox stáhnout kodi zip url

Po stažení souboru do systému můžete postupovat podle níže uvedených kroků:

 1. Otevřete Kodi > Doplňky > Ikona instalačního balíčku > Instalace ze souboru ZIP > Projděte soubor, který jste stáhli do svého systému > Klikněte na OK > Počkejte na instalaci doplňku.
 2. Nyní pokračujte od kroku 5, jak je uvedeno v pokynech pro Showbox na Kodi Krypton.

Showbox Kodi nefunguje / chyby / problémy

Uživatelé si stěžují, že Showbox Kodi nefunguje, na každém fóru, které mohou. Jiní pouze hledají funkční úložiště pro instalaci Showbox Kodi.

Řešení

Tento doplněk již není k dispozici u žádného úložiště, protože se zdá, že byl ukončen. Showbox Arize je však v současné době k dispozici s repozitářem Jesus Box TV. Můžete pokračovat a zkusit to.

Selhalo přehrání přehrávače Kodi Kodi (Check Log Information) Chyba

Tato chyba přetrvává, když nastane problém s poskytovateli.

Řešení

K vyřešení tohoto problému je nutná nová instalace. Dalším způsobem řešení tohoto problému je vymazání databáze Kodi.

Showbox Kodi Recenze

Uživatelé již Showbox kritizovali a věří, že ShowBox má lepší doplňky:

redakční recenze přehlídky

Na druhé straně najdete takovéto uživatele, kteří se obracejí na jeho obsah a právní otázky:

showbox twitterová recenze

Po tom všem, tady jsou některé komplimenty:

twitter showbox

Showbox Kodi vs Showbox Arize Kodi

Showbox je ve skutečnosti aplikace, která streamuje a stahuje filmy z torrentů. Jedná se o doplněk Kodi třetí strany, což znamená, že toky, které poskytuje, jsou nezákonné. Podobně jako jeho povaha je Showbox Arize také doplňkem Kodi od třetích stran, který poskytuje nejlepší kvalitu online streamů. Má k dispozici celou řadu obsahu pro uživatele.

Dalším znatelným rozdílem je, že ShowBox již není k dispozici prostřednictvím jakéhokoli úložiště. Vzhledem k tomu, ShowBox Arize je k dispozici prostřednictvím Jesus Box TV repo.

Závěrečná slova

Showbox je pro uživatele Kodi tou nejlepší volbou pro snadné sledování populárních pořadů Netflix a dalších televizních pořadů ve vašem systému. Jedná se o oblíbený doplněk, který vám umožní trávit čas a zůstat informován o všech nejnovějších televizních pořadech, které vysílají po celém světě. V této příručce jsme poskytli návod pro instalaci Showboxu na Kodi. Takže si užívejte, dokud to trvá!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map