Jak nainstalovat UltraSurf VPN pro Kodi

UltraSurf VPN není tak oblíbeným poskytovatelem VPN, ale je to určitě rozumná volba při výběru VPN pro Kodi. I když to nemůžeme klasifikovat jako nejlepší VPN pro Kodi, přesto UltraSurf je pro Kodi rozumnou VPN. Jedná se o bezplatnou síť VPN, což znamená, že k použití této služby není vyžadováno žádné předplatné.


V této příručce se dozvíte více o UltraSurf VPN a jeho kompatibilitě se zařízeními Kodi a FireStick.

Jak nainstalovat UltraSurf VPN pro Kodi

UltraSurf VPN měl beta verzi Kodi add-on, který mohl být nainstalován přímo na Kodi stejně jako PureVPN Kodi add-on. Byl k dispozici v úložišti Kobra, ale vzhledem k tomu, že byl nedávno ukončen, v žádném jiném úložišti zatím nejsou stopy v doplňku UltraSurf Kodi..

Proto nejlepším způsobem použití této služby je instalace klientského počítače pro Windows a spuštění Kodi. Můžete si stáhnout klienta Windows UltraSurf a nainstalovat jej do svého systému. Chcete-li se o tom dozvědět více, můžete postupovat podle pokynů, jak nainstalovat VPN v průvodci Kodi.

Jakmile ji nainstalujete, jednoduše se zaregistrujte. Poté se přihlaste a připojte se k požadovanému zabezpečenému serveru. Jakmile se připojíte k zabezpečenému serveru, otevřete Kodi a začněte streamovat pomocí libovolného doplňku Kodi. Jednou z nejdůležitějších výhod připojení k síti VPN je to, že si můžete užívat streamování s doplňky IPTV Kodi, protože jsou geograficky omezené.

Jak nainstalovat UltraSurf VPN pro FireStick

FireStick se díky své přístupnosti a vlastnostem stává první volbou buldozerů po celém světě. Díky velkému množství aplikací umožňuje uživatelům streamovat téměř vše, co chtějí sledovat. Kodi on FireStick, který ví, že mnoho lidí má rádi streamování zdarma, se stal trendem.

Mít VPN na FireStick je velmi důležité, i když nepoužíváte Kodi, protože mnoho aplikací a obsah, který je v nich dostupný, je geo-omezený. Mnoho uživatelů se potýká s problémy při streamování svých oblíbených filmů, televizních pořadů atd., Protože jsou buď omezeni geoprostorem nebo blokováni poskytovatelem internetových služeb.

Pokud si tedy chcete užít bezproblémové online streaming, nainstalujte UltraSurf VPN na FireStick takto:

 1. Spusťte svůj FireStick > V hlavní nabídce klikněte na možnost vyhledávání.
 2. Typ Downloader a klikněte na vyhledávání.
 3. Z výsledku vyhledávání klikněte na aplikaci Downloader a klikněte na Dostat.
 4. Po instalaci aplikace Downloader do FireSticku otevřete aplikaci.
 5. Nyní zadejte tuto adresu URL do vyhledávacího pole aplikace: https: // bitly / 2lSyySP > Klikněte na Jít.
 6. Po dokončení stahování klikněte na další.
 7. Jakmile se zobrazí dialogové okno, klikněte na tlačítko nainstalovat a počkejte na instalaci aplikace.
 8. Po instalaci aplikace klikněte na otevřeno.
 9. Po otevření aplikace se předem zobrazí tlačítko přepínače. Klepnutím na něj se připojíte k zabezpečenému serveru.

Tento proces instalace bude trvat jen 5 minut a budete připraveni na bezpečné streamování. Pokud však chcete streamovat bezplatný obsah na FireStick, musíte nejprve nainstalovat Kodi na FireStick.

Je UltraSurf VPN bezpečný?

To je hlavní starostí každého uživatele, protože důvodem, proč se lidé rozhodnou pro VPN, je ochrana jejich soukromí. Téměř každý poskytovatel VPN prohlašuje, že je nejlepším a nejbezpečnějším poskytovatelem služeb, ale v poslední době mnoho poskytovatelů selhalo ve svých tvrzeních. Únik DNS a selhání maskování IP jsou běžné věci, které si všimnete u bezplatných poskytovatelů VPN.

Jejich bezpečnostní protokoly nejsou tak silné, že mohou poskytovat úplnou bezpečnost, jako u prémiových poskytovatelů VPN. To je důvod, proč mnoho uživatelů má problémy s důvěrou související s poskytovateli VPN zdarma. UltraSurf VPN, který je jedním z poskytovatelů bezplatných služeb, byl mnoha lidmi zpochybňován na mnoha fórech. Pokud jde o můj názor, pokud používáte UltraSurf pro účely streamování, pak je bezpečné používat službu jako každý jiný.

Recenze UltraSurf VPN

UltraSurf VPN je již nějakou dobu v oboru a uživatelé, kteří jsou obeznámeni s odvětvím VPN, o tom vědí. Pro lepší představu o tom, co si o tom ostatní myslí, jsem zahrnul několik vláken Reddit:

Komentář z diskuze Komentář N3w0ne z diskuse "Což je nejlepší přenosný, vpn s evropskými servery zdarma.".

Tento uživatel poskytl pozitivní zpětnou vazbu týkající se UltraSurf VPN. Jednou z nejdůležitějších věcí, kterou si však musíte všimnout, je, že ji také zmínil, že ji použil k odblokování YouTube. To znamená, že pokud používáte UltraSurf VPN pouze pro obcházení omezení, je to dobrá volba.

Komentář z diskuse komentář redditmaid z diskuse "Nemůžu použít ultrasurf namísto použití VPN?".

Tento uživatel jasně uvedl, že VPN UltraSurf nelze použít pro nic jiného než odblokování stránek. Důvod, který zmínil, je oprávněný, že bezpečnostní protokol nabízený sítí UltraSurf VPN je sporný, stejně jako jejich postupy. To je opět případ každé další bezplatné služby VPN.

Závěr

Na závěr této recenze bych řekl, že UltraSurf VPN je rozumná služba pro online streamery. Důvodem je to, že odblokuje téměř všechny omezené stránky, a skutečnost, že zkušenosti UltraSurf Kodi jsou také uspokojivé. Nicméně bych nedoporučoval uživatelům zvolit si tuto VPN, pokud hledají prvotřídní soukromí.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map