Jak nainstalovat úschovnu Elektra na Kodi za méně než 5 minut

Elektra Vault, všestranný doplněk živých sportů, filmů, televizních pořadů a dokumentů na jednom místě. I když najdete ty nejlepší doplňky pro Kodi, jako je Covenant nebo Exodus, neuvidíte v jejich seznamu kategorii Sport. Doplněk, který obsahuje všechny tyto kategorie, je ve světě společnosti Kodi vzácný. To je důvod, proč všichni uživatelé Kodi musí mít doplněk Elektra.
V této příručce vám ukážeme, jak nainstalovat Elektra Vault na Kodi. Postupujte podle níže uvedených kroků pro Kodi Krypton a Jarvis a nainstalujte tento doplněk do 5 minut.


 1. Jak nainstalovat úschovnu Elektra na Kodi 17
 2. Jak nainstalovat úschovnu Elektra na Kodi 16
 3. Elektra Vault Kodi Zip Stáhnout
 4. Chyby / problémy / selhání / nefunkční úschovna Elektra

Varování! Měli byste používat VPN, abyste zůstali anonymní při používání Elektra Vault, protože bude chránit vaše soukromí. Využijte 85% slevu na PureVPN a streamovat neomezený obsah v Elektra Vault.

Jak nainstalovat úschovnu Elektra na Kodi Krypton verze 17 nebo vyšší

 1. Chcete-li nainstalovat Elektra Vault na Kodi, musíte Otevřete Kodi Krypton > Jít do Ikona nastavení které vidíš nahoře > Nyní vyberte možnost s názvem Správce souborů > Dvojklik Přidat zdroj uvedené na levé straně.Jak nainstalovat úschovnu Elektra na Kodi
 2. Objeví se pole, kam musíte kliknout ‘Žádný’ a zadejte URL: http://supremacy.org.uk/zip/repo/ > Klikněte na OK > Zadejte název ‘Svrchovanost’ > a klikněte na OK dokud pole informace neuloží a nezmizí.Jak nainstalovat Elektra Vault na Kodi krypton verze 17 nebo vyšší
 3. Teď jdi ​​na Domovská obrazovka Kodi stisknutím “Esc” na vaší klávesnici několikrát > Klikněte na Doplňky karta umístěná svisle na levé straně > Nyní klepněte na Ikona instalačního balíčku umístěné na levé horní straně.Jak přidat úschovnu Elektra na Kodi
 4. Zde uvidíte malý seznam možností, klikněte na Instalace ze souboru ZIP > Přejděte dolů a vyhledejte a klikněte na Svrchovanost > Nyní klikněte na repository.supremacy-1.2 > Poté klikněte na repository.supremacy-1.2.zip > Nyní počkejte na instalaci doplňku.Elektra Vault v nastavení Kodi
 5.  Najdete stejný malý seznam možností, ale nyní klikněte na Instalace z úložiště > Supremacy Repository > Doplňky videa > Elektra Vault > Nainstalujte.Elektra Vault v konfiguraci Kodi
 6. Po instalaci doplňku se vraťte zpět na Domovská obrazovka Kodi > Klikněte na Doplňky > Doplňky videa > Podívejte se doprava a přejděte dolů a najděte trezor Elektra > Užívat si!

Nastavení kodéru Elektra Vault

Jak nainstalovat úschovnu Elektra na Kodi Jarvis verze 16 nebo nižší

 1. Otevřete Kodi Jarvis > Na obrazovce vyberte horizontálně přítomné systémové menu > Nyní klikněte na Správce souborů > Poté poklepejte na Přidat zdroj.
 2. Klikněte na „Žádný“ a vyžádá si adresu URL úložiště http://supremacy.org.uk/zip/repo/ zkopírujte tento odkaz a klikněte na Hotovo > Nyní zadejte název úložiště, tj. „Nadřazenost“ a klikněte na Hotovo > Klikněte na OK.
 3. Klikněte na Instalovat z úložiště > Nyní přejděte dolů a vyhledejte Supremacy Repository > Přejděte na Doplňky videí > Elektra Vault > Nainstalujte > Užívat si!

Elektra Vault Kodi Zip Stáhnout

Elektra Vault lze stáhnout pomocí Zip souboru, který si můžete stáhnout ZDE. Po stažení souboru můžete provést následující kroky:

 1. Jakmile otevřete Kodi, přejděte na Doplňky > Klikněte na ikonu ve tvaru pole v levém horním rohu > a klikněte na Instalovat ze souboru ZIP
 2. Objeví se pole, kde musíte procházet soubor, který jste stáhli ze souboru Supremacy Repository Zip > Počkejte na instalaci
 3. Po instalaci klikněte na Instalovat z úložiště > Klikněte na Supremacy Repository > Doplňky videa > Elektra Vault > Nainstalujte > Užijte si lidi!

Chyby / problémy / selhání / nefunkční úschovna Elektra

Selhání aplikace Elektra selhalo při instalaci závislosti

Kdykoli úložiště není vhodné pro instalaci doplňku, bude to „Nepodařilo se nainstalovat chybu závislosti“. Tato chyba se obvykle netýká problému s doplňkem, ale většinou s úložištěm.

Řešení

Změna v úložišti může udělat trik. V současné době se Elektra Vault nachází v různých úložištích, ale preferovaným úložištěm je Supremacy Repository. Diskutovali jsme o procesu instalace Elektra Vault s úložištěm Supremacy Repository, které pracuji dokonale.

Problémy s vyrovnávací pamětí Elektra Vault

Odkazy, které poskytuje Elektra Vault, někdy zaberou velmi dlouhou dobu. Ukládání do vyrovnávací paměti je běžný problém, který lze najít u mnoha doplňků Kodi.

Řešení

Chcete-li vyřešit problém s vyrovnávací pamětí, musíte vyčistit mezipaměť na Kodi. Někdy může cache přetěžovat Kodi a to může bránit při ukládání videa do vyrovnávací paměti. Chcete-li vymazat mezipaměť, zkuste nainstalovat Merlin Auto Cleaner.

Zabalte se

Elektra Vault má potenciál dosáhnout výšky popularity, pokud dokáže přesvědčit uživatele Kodi jako všestranný doplněk. Díky živým sportům, filmům, televizním pořadům a dokumentům na skladě se určitě stane populárním doplňkem. Tato příručka ukázala, jak nainstalovat Elektra Vault na Kodi, abyste mohli sledovat jakýkoli mediální obsah.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map