Jak nainstalovat Vortex na Kodi Krypton a Jarvis za méně než 6 minut

Co je Vortex na Kodi

Vortex je nový sportovní a hudební doplněk vyvinutý dvěma giganty technologického průmyslu, tj. Rock Crusher a Dreamweaver. Tento doplněk pokrývá mnoho speciálních sportovních akcí včetně fotbalu, UFC, motoristických sportů a mnoho dalšího.


Rock Crusher a Dreamweaver nikdy nekompromisují v kvalitě, takže od nich můžete očekávat pouze nic dokonalého. V této příručce diskutujeme o tom, jak nainstalovat Vortex na Kodi. Chcete-li nainstalovat tento doplněk, postupujte podle kroků zvýrazněných níže pro Krypton a Jarvis.

Jak nainstalovat Vortex na Kodi 17
Jak nainstalovat Vortex na Kodi 16
Stáhněte si Vortex Repo
Vortex Kodi nefunguje / chyby / problémy
Recenze Kodi Vortex

Varování! Měli byste používat VPN, abyste zůstali anonymní při používání Vortexu, protože to bude chránit vaše soukromí. Využijte 85% slevu na PureVPN a streamujte neomezený obsah ve Vortexu.

Jak nainstalovat Vortex na Kodi Krypton verze 17 nebo vyšší

 1. otevřeno Kodi Krypton 17 ve vašem systému > Klepněte na Ikona nastavení (ikona ve tvaru ozubeného kola) nahoře > Nyní vyberte Správce souborů volba.jak nainstalovat vír na kodi
 2. Zde vidíte seznam zdrojů úložiště, přejděte dolů a Dvojklik na Přidat zdroj > Zobrazí se pole, kde musíte kliknout ‘Žádný’ > Poté zadejte URL úložiště http://www.rockodi.com/ a klikněte na OK > Nyní zadejte Název zdroje médií ‘Skála’ a klikněte OK > Klikněte na OK znovu.jak nainstalovat vír na kodi krypton verze 17 nebo vyšší
 3. Chcete-li pokračovat třetím krokem, přejděte na Hlavní nabídka Kodi > Klikněte na Doplňky > Nyní klepněte na Instalační program balíčku ikona (ikona ve tvaru pole) v levém horním rohu.přidejte vír na kodi
 4. Klikněte na Instalace ze souboru ZIP > Objeví se pole, ve kterém musíte rolovat dolů a kliknout na ‘Skála’ > repozitář.Rockcrusher-1.6.zip > Instalace úložiště bude nějakou dobu trvat.stáhnout soubor vír kodi zip
 5. Nyní klikněte na Instalace z úložiště > Úložiště Rockcrusher > Doplňky videa > Najděte a klikněte na Vír ze seznamu > Nyní klikněte na Nainstalujte > Počkejte na instalaci doplňku.vír na nastavení kodi
 6. Chcete-li zobrazit doplněk, přejděte zpět na Hlavní nabídka Kodi > Klikněte na Doplňky tab > Nyní klikněte na Doplňky videa > Pokud se podíváte na pravou stranu obrazovky, uvidíte seznam doplňků kodi, přejděte dolů a najděte Vír a klikněte na něj. Začněte používat doplněk Vortex.

vír na nastavení kodi

Jak nainstalovat Vortex na Kodi Jarvis verze 16 nebo nižší

 1. otevřeno Kodi Jarvis 16 ve vašem systému > Klikněte na Systémy možnost umístěná ve spodní části obrazovky > Nyní vyberte Správce souborů.
 2. Poklepejte na Přidat zdroj, který najdete na konci seznamu > Objeví se vyskakovací okno, klikněte na „Žádné“ > Zadejte URL http://www.rockodi.com a klikněte na Hotovo > Zadejte název „Rock“ a klikněte na Hotovo > Nyní klikněte na OK.
 3. Jít zpět k Domovská obrazovka Kodi > Vybrat Systémy možnost znovu > Poté klikněte na Doplňky > Instalace ze souboru ZIP > V seznamu vyberte možnost Rock > Klikněte na repozitář.Rockcrusher-1.6.zip > Nyní počkejte na instalaci.
 4. Nyní klikněte na Instalace z úložiště > Úložiště Rockcrusher > Klikněte na Doplňky videa > Vír > Nainstalujte > Počkejte na instalaci doplňku.

Stáhněte si Vortex Repo

Doplněk Vortex se nachází v úložišti Rock Crusher. Toto úložiště si také můžete stáhnout přímo do svého systému, který vymaže některé z výše uvedených kroků. Klepnutím sem stáhněte úložiště Vortex a postupujte podle následujících kroků:

 1. Po stažení souboru ZIP a jeho uložení do systému otevřete Kodi > Klikněte na doplňky > Ikona instalačního balíčku.
 2. Instalace ze souboru ZIP > Procházejte stažený soubor ZIP. Po procházení souboru bude instalace trvat několik minut.
 3. Nyní klikněte na Instalace z úložiště > Rockcrusher Repo > Doplňky videa > Vír > Nainstalujte > Užívat si!

Vortex Kodi nefunguje / chyby / problémy

Vortex byl dříve k dispozici v úložišti doplňků Stream. Nyní však má svůj vlastní úložiště Rockcrusher, kde můžete snadno instalovat Vortex. Přechod ze Stream Add-ons na samostatný Vortex add-on vedl k add-on způsobit některé problémy. Tento blog obsahuje nejnovější pokyny k instalaci Vortexu, který funguje dokonale.

Doplněk Vortex nefunguje

Vorte pracoval dobře až do změny úložiště. Nyní, když má samostatné nové úložiště, je v Kodi dobře funkční.

Recenze Kodi Vortex

Vortex vám umožní sledovat mnoho sportovních událostí včetně závodů Motor Sports naživo online. Mnoho uživatelů Kodi zapíná svůj doplněk Vortex pro Kodi pro prohlížení online sportů bez předplatného.

Díky @ rockcrusher01 za úžasné # formula1 #racing krytí na #vortex. Nejlepší závodní pokrytí na Kodi.

– Nick Anghel (@nickanghel) 13. května 2017

Uživatelé Kodi také vnímají Vortex jako nejlepší doplněk kvůli jeho streamování v HD. A co je nejdůležitější, veškeré jeho streamování funguje skvěle, aniž by došlo k načtení mediálního obsahu.

@ rockcrusher01 #VORTEX má nejlepší (možná POUZE pracující v HD / Eng) proudu cen Grammy v KODI. Rekvizity a TY pic.twitter.com/5nQwksR0id

– Nick Anghel (@nickanghel) 13. února 2017

Chcete-li přidat věci nahoru

Vortex, nové jméno ve světě Kodi, převzalo kategorii doplňků pro sport a hudbu. Je to produkt dvou populárních jmen ve světě Kodi Rock Crusher a Dreamweaver. Zahrnuje mnoho sportovních akcí, včetně UFC PPV, které je obtížné online prohlížet zdarma. V této příručce diskutujeme o tom, jak nainstalovat Vortex na Kodi a sledovat živé sporty. Podívejte se na našeho kodi vpn průvodce.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map