Jak nainstalovat Watch5S na Kodi Krypton 17.6 a Jarvis 16

Pokud jste zoufalým nejlepším fanouškem kodi addons a filmovým fanouškem současně, musíte si prohlédnout doplněk Watch5S Kodi, skvělý film nabízející doplněk. Watch5S má obrovskou knihovnu filmů založenou na nejnovějších a nejstarších filmech. V této příručce uvádíme jednoduché kroky, jak nainstalovat Watch5S na Kodi, novým způsobem.


Než začneme, je důležité mít na paměti, že úložiště StremHub (starší odkaz) již nefunguje. Vlastník konkrétního doplňku třetí strany odstranil doplněk Watch5S Kodi z neznámého důvodu. To, co vám chceme ukázat, je novější verze o tom, jak nainstalovat Watch5S na Kodi. Takže čtěte dál.

Varování! Měli byste používat Kodi VPN, abyste zůstali anonymní při používání Watch5S, protože to bude chránit vaše soukromí. Využijte 85% slevu na PureVPN a streamujte neomezený obsah na Watch5S.

Jak nainstalovat Watch5S na Kodi Krypton verze 17.6 nebo nižší

 1. Spusťte Kodi > Jdi do nastavení > Poté klikněte na Správce souborů > Poklepejte na Přidat zdroj.jak nainstalovat watch5s na kodi
 2. Nyní zadejte URL kodivpn.co/repo/simplycaz.zip  > Zadejte název zdroje médií „Cazwall“.Jak nainstalovat Watch5S na Kodi Krypton verze 17.6
 3. Přejděte na domovskou obrazovku Kodi stisknutím tlačítka „Esc“ na klávesnici > Klikněte na doplňky > Nyní klikněte na ikonu „Package Installer“.jak přidat watch5s na kodi
 4. Instalace ze souboru zip > Vyberte úložiště > Vyhledejte repository.simplycaz-1.0.1.zip.watch5s stáhnout zip soubor na kodi
 5. Instalace z úložiště > Jednoduše Caz Repo > Doplňky videa > Přejděte dolů a klikněte na Watch5S > Klikněte na Instalovat.jak nainstalovat watch5s na jarvis verzi 16
 6. Nyní přejděte na domovskou obrazovku Kodi > Doplňky > Doplňky videa > Watch5S.Watch5S Unblocked
 7. Užijte si a sledujte nejnovější filmy.

Stahování aplikací Watch5S

Jak nainstalovat Watch5S na Kodi Jarvis verze 16 nebo nižší

 1. Otevřete Kodi Jarvis > Systém > Správce souborů > Poklepejte na Přidat zdroj.
 2. Zadejte adresu URL http://cazwall.com/repo > Zadejte název zdroje médií Cazwall > Klikněte na OK > Přejděte na domovskou obrazovku Kodi.
 3. Systém > Doplňky > Instalace ze souboru zip > Úložiště > Vyhledejte repository.simplycaz-1.0.1.zip.
 4. Instalace z úložiště > Jednoduše Caz Repo > Doplňky videa > Přejděte dolů a klikněte na Watch5S > Klikněte na Instalovat.
 5. K doplňku se dostanete ze služby Veos > Doplňky videa > Watch5S a užijte si!

Stahování Kodi Watch5s

 1. Stáhněte si Soubor ZIP na vašem zařízení > Jít do Domovská obrazovka Kodi.
 2. Klikněte na Doplňky > Klikněte na ikonu Ikona pole > Instalace ze souboru zip > Vyhledejte a otevřete repository.simplycaz-1.0.1.zip.
 3. Nyní Instalace z úložiště > Jednoduše Caz Repo > Doplňky videa > Vybrat Watch5S > Klikněte na Nainstalujte.
 4. Můžete přistupovat k doplňku Doplňky videa > Watch5S.

 Watch5s Kodi nefunguje / chyby / problémy

Zkontrolujte chybu protokolu

Při pokusu o instalaci doplňku se může objevit vyskakovací okno s hlášením „Zkontrolovat více informací v protokolu“. To znamená, že v úložišti chybí soubor, a proto se úložiště nemůže nainstalovat. Dalším důvodem je to, že úložiště může být zastaralé.

Opravit

Chcete-li tuto chybu opravit, ujistěte se, že doplněk, který se chystáte nainstalovat spolu s úložištěm, je aktualizován. Tím se zabrání výskytu této chyby.

Neplatná adresa URL ZIP

Při pokusu o instalaci ze souboru Zip se můžete setkat s touto chybou. To není něco, čeho se obávat, a lze jej snadno vyřešit.

Opravit

Když se tato chyba objeví, vraťte se zpět do správce souborů a zkontrolujte, zda jste zadali správnou zdrojovou adresu URL. Pokud je zadaná adresa URL správná, zkontrolujte odkaz, zda funguje nebo ne. Odkazy jsou někdy přerušeny nebo vypnuty, což způsobuje problém.

Stahování aplikací Watch5S

Watch5S vám přináší všechny nejnovější filmy do mobilních zařízení pomocí instalace aplikace Watch5S. Tento balíček aplikací pro Android (APK) lze použít s Androidem verze 4.4 nebo vyšší. Určitě neobsahuje žádné chyby a je zdarma k použití. Nenechte si ujít šanci sledovat bezplatné filmy na mobilním zařízení pomocí aplikace Watch5S.

Watch5S Unblocked

Může se stát, že některé filmy, ke kterým se pokoušíte získat přístup, jsou z nějakého důvodu omezeny nebo blokovány. Některé mediální obsahy jsou tedy k dispozici v konkrétních zemích, zatímco v jiných zemích jsou blokovány.

Není však třeba se obávat, že stále můžete odblokovat mediální obsah Watch5S pomocí Kodi VPN. Služba VPN odblokuje filmy Watch5S změnou vaší IP adresy, která zpřístupní filmy.

Další výhodou služby VPN je, že vaše internetová aktivita nikdy nebude sledována vládou ani poskytovatelem internetových služeb. Nyní můžete volně procházet internet!

Watch5s Game of Thrones

Kdo nechce sledovat hru trůnů? Příběh podvodu, režimu, krve, slávy a skeptických emocí; Hra trůnů vzala svět bouří. Po celém světě jsou miliardy fanoušků, kteří dychtivě sledují každou novou sezónu Game of Thrones, která přichází.

Překážkou, jíž čelí, je však místo, kde se dívat, kde streamovat Nízko kvalitní toky, nespolehlivé zdroje atd. Pro to existuje jednoduché řešení! Všichni fanoušci hry Game of Thrones si už nemusejí dělat starosti, protože mohou sledovat hru trůnů na Watch5s.

Watch5s Game of Thrones

Jediné, co musíte udělat, je navštívit https://watch5s.is/ a hledejte Game of Thrones pomocí vyhledávací lišty na webu. Získáte všechny odkazy, které jsou na webu, otevřete jakýkoli odkaz a sledujte svou oblíbenou epizodu / sezónu.

Jak se dívat na Moanu na Watch5s Kodi

Jak se dívat na Moanu na Watch5s Kodi

Můžete sledovat populární film Disney ‘Moana’ na doplňku Watch5S Kodi. K tomu je třeba nainstalovat Watch5S na Kodi z instalačního průvodce zobrazeného výše.

Po instalaci doplňku Watch5S přejděte do hlavní nabídky Kodi > Doplňky > Doplňky videa > Watch5S > Klikněte na tlačítko Hledat > Zadejte Moana > Sledujte Moana na HD.

jak sledovat moana HD na watch5s kodi

Chcete-li přidat věci nahoru

Pro skvělou a nekonečnou nabídku filmů na Kodi není místo Watch5S. Jeho masivní knihovna filmů vám během několika sekund přinese všechny typy filmů všech generací. Toto je novější verze instalace Watch5S na Kodi, protože StreamHub se odpojil od Watch5S. Pokud se při streamování filmu setkáte s geografickými omezeními, získáte VPN, abyste získali přístup. V této příručce jsme uvedli kroky, jak nainstalovat Watch5S na Kodi, takže nalaďte další doplňky Kodi..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map