Jak nastavit profil Kodi a spravovat více profilů v roce 2019

Co je to profil Kodi?

Funkce profilu Kodi umožňuje uživatelům vytvořit si svůj vlastní prostor nastavením svého osobního účtu a požadovaného nastavení, chráněného špendlíkem. V případě, že více uživatelů Kodi používá jediný systém, mohou si vytvořit vlastní samostatné profily a spravovat své doplňky a složky obsahu podle svých preferencí.


Funkce profilu umožňuje uživatelům přizpůsobit své profily Kodi nastavením požadovaných vzhledů, sestavení, doplňků bez přerušení nebo přerušení jinými uživateli..

Jak nastavit profil Kodi?

Nejlepší věc na společnosti Kodi je její jednoduchost a snadnost použití, na rozdíl od jiného softwaru pro streamování, který je složitý na konfiguraci. Nastavení profilu Kodi je snadný proces a lze jej provést během několika minut. Chcete-li nakonfigurovat svůj profil Kodi, postupujte takto:

 1. otevřeno Kodi a klikněte na Nastavení (ikona ozubeného kola)jak nastavit kodi profil
 2. Otevře se nové okno, v nabídce klikněte na Nastavení profilujak spravovat více kodi profilů
 3. Klikněte na kartu Profily a poté na Přidat profilJaké jsou výhody správy více profilů Kodi
 4. Do pole s názvem zadejte název, který chcete mít pro svůj profil, a klikněte na OKJak přepínat profily v Kodi
 5. Zobrazí se okno s požadavkem na cestu ke složce. Stačí kliknout na OK, aniž byste vybrali libovolnou složkuProblémy a opravy profilu Kodi
 6. Nyní můžete upravit svůj profil nahráním svého profilového obrázku a nastavením vašeho soukromí přístupu. Chcete-li omezit sdílení profilu, nastavte předvolbu na samostatnou.upravte svůj profil nahráním svého profilového obrázku a nastavením vašeho soukromí pro přístup
 7. To je vše! Nyní si užívejte svůj profil a přizpůsobte jej podle svého vkusu.

VPN pro profil Kodi

Není pochyb o tom, že Kodi nabízí úžasnou zábavu, ale vždy jste zranitelní, že se stanete kořistí malwarovými útoky a úřady, které na vás špionují. Mnoho doplňků společnosti Kodi je nezákonné používat globálně kvůli charakteru obsahu, který poskytují.

Narušení soukromí může mít vždy za následek hořké následky. Musíte mít nainstalovanou VPN na Kodi, aby bylo zajištěno vaše soukromí při streamování. Nejlepší věc, že ​​máte jednu z nejlepších VPN pro Kodi, je to, že chrání vaše soukromí prostřednictvím silných šifrování a nezanechává vás před autoritou nahou..

I když používáte oficiální doplňky Kodi prostřednictvím svého profilu, váš přítel, který používá jiný profil ve vašem Kodi, možná používá doplněk Kodi třetí strany. To může ohrozit vaši bezpečnost a soukromí a zajistit, že potřebujete VPN. Další skvělou věcí je vědět, že můžete používat různé servery VPN prostřednictvím různých profilů Kodi.

Jaké jsou výhody správy více profilů Kodi

Správa více profilů Kodi má mnoho výhod, například:

1. Specifikace a segregace knihoven médií

Každý uživatel si rád přizpůsobí svůj Kodi podle svých potřeb a mnoha lidem se to nelíbí, když někdo do tohoto přizpůsobení zasahuje. Pokud tedy sdílíte systém s přítelem, můžete udržovat knihovnu médií podle vašich preferencí a omezit přístup k vašim osobním složkám.

2. Přístup k obsahu pro děti a uživatele hostů

V tomto digitálním věku bylo nutné omezit přístup dětí k explicitnímu obsahu a bylo to náročné. V knihovně můžete mít nějaké doplňky Kodi, které jsou pro děti nevhodné.

Chcete-li omezit jejich přístup k takovým doplňkům Kodi, vytvořte samostatný dětský profil a nainstalujte relativně bezpečné doplňky a úložiště. Stejným způsobem můžete pro hostující uživatele omezit přístup do vaší knihovny médií a osobních složek.

3. Pro testování doplňků

Mnoho fanoušků Kodi rádi občas loví nové addony Kodi. V procesu zkoušení nových addonů se však knihovna Kodi zaplní i mnoha zbytečnými addony. Vymazání všech těchto doplňků se stane problémem.

Chcete-li si ušetřit potíže, můžete si vytvořit profil pro testování doplňků a profil pro osobní použití. Pokud cítíte nutkání vyzkoušet nový doplněk, udělejte to pomocí svého testovacího profilu a pokud to vyhovuje, nainstalujte jej do svého hlavního profilu. Profilování vám ušetří spoustu času a usnadní vám to.

Jak přepínat profily v Kodi

 1. Otevřete Kodi
 2. Klikněte na Nastavení (ikona ozubeného kola)
 3. Klikněte na Nastavení profilu > Klikněte na kartu Profily
 4. Umístěte ukazatel myši na profil, který chcete použít > Klikněte na něj pravým tlačítkem a z rozevíracího seznamu klikněte na možnost Načíst profil.

Kodi se restartuje a načte se požadovaný profil.

Problémy a opravy profilu Kodi

Profily Bad Kodi

Mnoho uživatelů uvedlo, že jejich profily Kodi na svém počítači nefungují, ale na jiných zařízeních fungují dobře. I po nové instalaci Kodi tento problém s nimi přetrvával. Zde je náhled vlákna zveřejněného uživatelem Kodi související s tímto problémem:

Špatný profil Kodi mě straší. od Addons4Kodi

Opravit

Zdá se, že příčinou tohoto problému je certifikát Google, který je třeba aktualizovat. Pokud čelíte podobnému problému, zkuste přepnout síť nebo aktualizovat Windows.

Zachovat nastavení vzhledu na novém profilu

Nejdůležitější věcí pro uživatele zařízení nebo platformy je obnovení požadovaných nastavení a dat. Pokud jde o Kodi, uživatelé si velmi rádi přizpůsobují své Kodi pomocí vzhledů Kodi. Mnoho uživatelů však čelí problému zachování nastavení vzhledu, když vytvoří nový profil nebo aktualizuje svůj systém a dotazy, jako je následující, se začnou objevovat:

Zachovat nastavení vzhledu na novém profilu z kodi

Opravit

Nejlepší oprava tohoto problému je zálohování guisettings.xml ve vašem profilu. Když ji později ve svém profilu obnovíte, vzhled a nastavení budou obnoveny společně.

Jak zkopírovat nebo přenést profil Kodi z jednoho zařízení na druhé

Každá aplikace má funkci zálohování, která uživatelům umožňuje zálohovat jejich důležité informace a data pro přenos na jiná zařízení. Podobně má Kodi svůj vlastní záložní doplněk umístěný v oficiálním úložišti doplňků Kodi.

Lze jej použít ke kopírování nebo přenosu profilu Kodi z jednoho zařízení na druhé bez jakýchkoli potíží. Jednoduše postupujte podle těchto kroků a vytvořte zálohu svého profilu:

 1. Otevřete Kodi
 2. V nabídce vlevo klikněte na kartu Doplňky
 3. Klikněte na ikonu pole v levém horním rohu
 4. Klikněte na možnost Instalovat z úložiště
 5. Přejděte do úložiště doplňků Kodi > Klikněte na Programové doplňky
 6. Listujte seznamem a klikněte na Záloha
 7. Nainstalujte doplněk a otevřete jej po instalaci v nabídce Doplňky programu
 8. Po otevření doplňku klikněte na nastavení a vyberte cestu, kam chcete uložit záložní soubor
 9. Poté klikněte na kartu Výběr souborů a povolte věci, které chcete zálohovat, a poté klikněte na OK
 10. Doplněk se uzavře a zobrazí se domovská obrazovka. Otevřete doplněk znovu a klikněte na Záloha
 11. Spustí se proces zálohování
 12. Když nainstalujete Kodi na jiné zařízení a chcete obnovit tuto zálohu svého na tomto zařízení, nainstalujte doplněk Backup
 13. Otevřete doplněk a klikněte na Obnovit, všechna uložená nastavení budou obnovena

Může Průvodce vymazat jiné profily Kodi?

Uživatel nedávno zveřejnil informace o problému, kterému čelil po instalaci průvodce na Kodi a odstranil jeho profil. Koukni se:

Může Průvodce vymazat jiné profily Kodi? od Addons4Kodi

Problém s průvodci spočívá v tom, že stávající složky uživatelských dat nahrazuje vlastní. Výsledkem je ztráta profilu a dat. Chcete-li tomuto problému zabránit, přesuňte soubor „profile.xml“ ze složky uživatelských dat. Proto při instalaci průvodce bude složka uživatelských dat nahrazena, ale váš profil nebude odstraněn.

Závěr

Funkce profilu Kodi je úžasná a umožňuje uživatelům hrstku atributů a svobody, kterou chtějí mít na Kodi. Mnoho uživatelů stále neví o této funkci a o tom, jak je pro ně užitečná. Profily Kodi jsou skutečně užitečnou funkcí a pokud jsou správně používány, mohou vylepšit uživatelské prostředí společnosti Kodi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map