Jak se dívat na mistrovství světa FIFA 2018 v Austrálii Live Streaming online zdarma

Blížíme se k nejkrásnější etapě mezinárodního fotbalu, kde je Austrálie silným soupeřem o to, aby se stala mistrem mistrovství světa FIFA 2018. Australští fanoušci jsou nadšení a víme to, a proto jsme poskytli průvodce, který vám pomůže, jak sledujte mistrovství světa FIFA v Austrálii. Můžete si také přečíst našeho rozsáhlého průvodce o tom, jak sledovat mistrovství světa pěti v USA a mistrovství světa pěti na kodi.


FIFA World Cup 2018 TV Coverage in Australia / Broadcasting Right

OblastVysílatelOblast blokována?
AustrálieSBS, Optus SportOdblokujte SBS a Optus Sport pomocí VPN

Jak sledovat světový pohár FIFA v Austrálii

Pokud chcete získat přístup k Optus Sport mimo Austrálii, můžete čelit chyba geografického omezení. Kurátori jsme některé z nejlepších australských služeb vpn. Zde je seznam poskytovatelů VPN, kteří zahrnují australské adresy IP:

Poskytovatelé VPNPriceOfferWebsite
PureVPN 10,95 $ 2,91Per měsíc

Speciální nabídka: 73% sleva

Navštívit stránku
Přečtěte si recenzi
Surfshark 11,91 $ 1,99 $ měsíčně

Speciální nabídka: 83% sleva

Navštívit stránku
Přečtěte si recenzi
CyberGhost 12,99 $ 2,75 $ měsíčně

83% sleva

Navštívit stránku
Přečtěte si recenzi
ExpressVPN 12,95 $ 8,32 $ měsíčně

35% sleva

Navštívit stránku
Přečtěte si recenzi

Optus Sport

jak se dívat na mistrovství světa pěti v Austrálii

Optus Sport je řada sportovních vysílacích kanálů ve vlastnictví renomované australské telekomunikační společnosti Optus. Optus sport byl zahájen v roce 2016 a od té doby zaujal velké publikum v Austrálii. Jednou z nejlepších funkcí, kterou Optus Sport je, je její satelitní satelitní síť vedle služby IPTV. Svým uživatelům poskytuje velké pohodlí a umožňuje jim tak sledovat svůj oblíbený sport na mnoha různých kanálech Optus.

Tento kanál bude vysílat Světový pohár FIFA 2018 v Austrálii, protože má oficiální vysílací licenci Světového poháru FIFA pro australský region. To již vysílalo FIFA World Cup draw a warm-up zápasy.

SBS

FIFA World Cup 2018 TV pokrytí v Austrálii Vysílací právo

SBS nebo Special Broadcasting Service je druhým oficiálním provozovatelem světového poháru FIFA 2018 pro oblast Austrálie. SBS je netradiční síť, která má své rádiové vysílání, IPTV a televizní vysílací síť. Celkově pokrývá velké množství různorodých cílových skupin, jako jsou Asiaté, Jižní Asiaté, arabské publikum atd. Hlavní ideologií této rozmanitosti vysílacích médií a obsahu je znázornění multikulturní společnosti Austrálie. Na rok 2013 můžete také sledovat mistrovství světa ve fotce

Optus FIFA World Cup 2018 Coverage

Optus FIFA World Cup 2018

Optus Sport zahrnoval losování FIFA World Cup 2018 a rozcvičovací zápasy a jeho živé zápasy budou vysílány, až bude turnaj zahájen od 14. června. Světový pohár FIFA 2018 bude vysílat dva sub kanály Optus Sport:

 1. Optus Sport 3
 2. Optus Sport 4-10

Oba tyto kanály již pokrývají vysílání Premier League a tentokrát budou pokrývat světový pohár FIFA 2018.

Světový pohár Optus FIFA 2018

Balíček Optus FIFA World Cup 2018

Balíček, který společnost Optus Sport prohlásila, je 14,99 $ měsíc pro zákazníky mimo Optus Sport, což lze využít stažením aplikace Optus Sport z obchodu s iOS nebo z obchodu Google Play a registrací. To je jistě velmi rozumná cena, kterou si může každý fotbalový fanoušek dovolit sledovat kvalitní mega událost

Jak se dívat na Mistrovství světa FIFA v Austrálii Live Online zdarma

Mobdro

Jak sledovat světový pohár FIFA 2018 v Austrálii Live Online zdarma

Mobdro je skvělá online streamingová služba, kterou preferují miliony uživatelů androidů z celého světa. Uživatelé Mobdro mohou streamovat živá videa na svých chytrých telefonech a tabletech s Androidem. Mobdro se neomezuje pouze na zápasy mistrovství světa ve fotbale 2018, ale má také streamy pro filmy, televizní pořady atd.

VipBox

světový pohár fifa 2018 na vipboxu

VipBox je online streamingová služba, která přivádí sportovní přenosy z celého světa a poskytuje je publiku. Uživatelé mohou snadno sledovat své oblíbené sporty, jako je hokej, fotbal, basketbal, tenis atd., Live online zdarma. VipBox je skvělou volbou pro streamování FIFA World Cup 2018 online naživo, protože odkazy pro streamování, které poskytuje, jsou v kvalitě HD a na rozdíl od ostatních nenabíjejí vaši obrazovku reklamami.

Footbie

světový pohár fifa 2018 na nohou

Footbie je specializovaný web pro fotbalové přenosy, který živě přenáší všechny hlavní fotbalové události a poskytuje jejich vrcholy. Uživatelé tohoto webu mohou sledovat živé výsledkové karty, aktualizace týmů a stahovat videa z Footbie. Videa na webu jsou na požádání rozdělena do několika kategorií.

Kvalifikuje se Austrálie na Mistrovství světa ve fotbale 2018

Australský národní tým se kvalifikoval do mistrovství světa FIFA 2018 v polovině listopadu 2017 a nyní míří do Ruska, aby odehrál svůj první zápas proti Francii 16. června. Austrálie byla zařazena do skupiny C a první zápas skupiny C bude představovat Austrálii.

Australští hráči hledat v roce 2018

Australané jsou někdy přezdíváni jako Kangaroos a ve fotbalovém světě se nazývají Socceroos. Bylo oznámeno předběžné družstvo 32 hráčů národního týmu Austrálie pro Mistrovství světa ve fotbale 2018, které zahrnuje tyto hráče:

Brankáři:

 1. Brad Jones
 2. Mitch Langerak
 3. Mat Ryan
 4. Danny Vukovic

Obránci:

 1. Aziz Behich
 2. Miloš Degenek
 3. Alex Gersbach
 4. Matthew Jurman
 5. Fran Karacic
 6. James Meredith
 7. Josh Risdon
 8. Trent Sainsbury
 9. Aleksandar Susnjar
 10. Bailey Wright

Záložníci:

 1. Josh Brillante
 2. Jackson Irvine
 3. Mile Jedinak
 4. Robbie Kruse
 5. Massimo Luongo
 6. Mark Milligan
 7. Aaron Mooy
 8. Dimitri Petratos
 9. Tom Rogic
 10. James Troisi

Vpřed:

 1. Daniel Arzani
 2. Tim Cahill
 3. Apostolos Giannou
 4. Tomi Juric
 5. Matthew Leckie
 6. Jamie MacLaren
 7. Andrew Nabbout
 8. Nikita Rukavytsya

Z těchto 32 hráčů je jeden hráč, kterého je třeba pozorovat, nejvýznamnějším australským fotbalovým internacionálem; Tim Cahill. Byl jednou velmi důležitou součástí anglického týmu Premier League; Everton. Tim Cahill je součástí australského národního týmu od roku 2004 a získal vynikající pověst po celém světě.

Závěrečná slova

Austrálie se dostala do Ruska a uvidí se v akci dne 16. června 2018. Pokud však ještě nemáte připraveno streamovat akci naživo na Apple TV, udělejte to hned nyní. Zmínili jsme každý detail, abychom vám dali vědět, jak se dívat na mistrovství světa FIFA v Austrálii, abyste si mohli akci užívat živě bez jakýchkoli potíží. Nezapomeňte si prohlédnout, jak se dívat na ceremoniál zahajovacího ceremoniálu mistrovství světa.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map