Jak se dívat na UFC 235 Jones vs Smith na Kodi Krypton, Leia a FireStick

Hledáte bezproblémovou možnost streamování hlavní události UFC 235 naživo? Pak projděte našeho průvodce a podívejte se, jak můžete na Kodi snadno sledovat Jones vs Smith. Užijte si celou UFC událost živě na Kodi prostřednictvím svých úžasných doplňků Kodi, poskytujících HD streamy na jedno kliknutí.


Jon Jones se vrátil do osmiúhelníku na UFC 232 s třeskem po 15měsíční pozastavení. Stál před Alexanderem Gustafssonem a udržel si UFC lehký těžký šampionát. Nyní je připraven bránit svůj titul proti Anthonymu „Lionheart“ Smithovi 2. března na UFC 235 v Las Vegas, NV.

Anthony Smith je vynikající útočník a rychlý v osmiúhelníku, což bude pro Jonesa mít na paměti jednu věc. Jiu-Jitsu a kombinace boxu Jon Jonesa pro něj však určitě přijdou vhod. Smithova pozemní hra je slabá, protože není moc drapáka, ale Jonesova pozemní hra je silná, což by mohlo Smithovi způsobit nějaké potíže..

Oba tito bojovníci se dostali na vrchol a během své kariéry zůstali skromní. Dokonce i na tiskové konferenci UFC 235 měli oba tito bojovníci uctivé poznámky, které ukazují jejich zralost.

Livestream UFC 235 na Kodi

Bude to jedno peklo boje a nemůžete si dovolit nechat ujít. Pokud máte problémy s vysíláním nebo hledáte způsob, jak jej zdarma streamovat, pak nejlepší volbou pro vás je Kodi.

LAS VEGAS, NEVADA – 31. ledna: během tiskové konference UFC 235 uvnitř divadla Davida Copperfielda v MGM Grand 31. ledna 2019 v Las Vegas, Nevada.

Kodi má některé z nejlepších doplňků pro napařování živých bojových sportovních akcí bez placení jakýchkoli poplatků. Streamování v síti Kodi bez sítě VPN však může být riskantní, protože doplňky poskytující bezplatné datové proudy jsou někdy předmětem pirátství. Proto je lepší být v bezpečí než líto, proto používejte spolehlivou službu VPN k ochraně vašeho soukromí.

Existují specializovaní nejlepší poskytovatelé služeb Kodi VPN, například PureVPN, který má vyhrazený doplňek Kodi. To umožňuje uživatelům využívat streamování s Kodi bez problémů s připojením. Kromě toho lze streamování doplňků Kodi a připojení k serveru VPN využívat plynulého streamování, protože tyto servery mají zvýšenou rychlost stahování a odesílání..

dostat kodi vpn cta

Jak sledovat Jon Jones vs Anthony Smith na Kodi Krypton 17.6

 1. otevřeno Kodi > Klikněte na Nastavení ikonajak se dívat ufc 235 na kodi
 2. Klikněte na Soubor Manažer volba > Dvakrát klikněte na Přidatzdroj volba > Otevře se dialogové oknokodi addon pro ufc 235
 3. Klikněte na <Žádný> a zadejte toto URL http://onenation.info/Repo/ > Klikněte na OK. Pojmenujte tento zdroj médií jako „Jeden národ“ > Klikněte na OK > Klikněte na OK znovu zavřete dialogové oknosledovat ufc 235 na kryptonu 17.6
 4. Vraťte se do hlavní nabídky Kodi a klikněte na ikonu Přidatons tabúložiště kodi ufc235
 5. Klikněte na Krabice ikona z levého horního rohusledujte ufc 235 na planetě mma
 6. Vybrat Nainstalujte z Zip soubor volbakodi zip soubor pro jones vs smith
 7. Listujte seznamem a klikněte na Jeden Národ > Klikněte na onenation-1.0.5.zip a čekat na oznámeníjeden národní repozitář pro sledování ufc na kodi
 8. Nyní klikněte na Nainstalujte z Úložiště možnost souboru > Přejděte seznamem dolů a vyberte Úložiště jednoho národaJak sledovat Smith vs Jones na Kodi Leia 18
 9. Jít do Doplňky videa složku > Vybrat Podvod > Klikněte na Nainstalujte > Počkejte na oznámení

Jak se dívat na UFC Jon Jones vs Anthony Smith na Kodi FireStick

Jak sledovat Smith vs Jones na Kodi Leia 18

 1. otevřeno Kodi > Klikněte na Nastavení
 2. otevřeno Soubor Manažer volba > Dvakrát klikněte na Přidatzdroj volba > Objeví se dialogové okno
 3. Klikněte na <Žádný> a napište to URL http://www.lvtvv.com/repo/ > Klikněte na OK. Pojmenujte tento zdroj jako „Kodil“ > Klikněte na OK > Klikněte na OK znovu
 4. Vraťte se na domovskou obrazovku > Klikněte na Přidatons
 5. Klikněte na Krabice ikona z levého horního rohu
 6. Klikněte na Nainstalujte z Zip možnost souboru
 7. Listujte seznamem a klikněte na Kodil > Klikněte na kodil-1.3.zip a čekat na oznámení
 8. Nyní klikněte na Nainstalujte z Úložiště možnost souboru > Vybrat Úložiště Kodil ze seznamu
 9. otevřeno Doplňky videa složku > Vybrat Planet MMA > Klikněte na Nainstalujte > Počkejte na oznámení

Jak se dívat na UFC Jon Jones vs Anthony Smith na Kodi FireStick

Chcete-li sledovat tuto hlavní událost na FireStick prostřednictvím Kodi, musíte nejprve nainstalovat Kodi na FireStick. Po instalaci Kodi postupujte takto:

 1. Otevřete aplikaci Kodi na Fire Stick
 2. Otevřete Možnosti vývojáře > Zapněte ladění ADB a aplikace z neznámých zdrojů.

Poté postupujte podle výše uvedeného postupu pro Kodi Krypton nebo Kodi Leia, oba jsou podobné postupy, ale mají různé doplňky..

Závěr

Boj je naplánován příští neděli, ale humbuk dosáhl svého vrcholu a postupem času bude růst. Ujistěte se, že vaše systémy jsou připraveny pro streamování události naživo a sledujte tento intenzivní zápas, protože oba tito tyrani se dělí na sebe.

Oba tito jsou vyznamenaní bojovníci a vydělali si skvělou pověst v bojovém sportovním průmyslu. To je důvod, proč mnoho lidí tvrdí, že to jednou za život záchvat.

Streamování pomocí Kodi není složitá věc a určitě budete mít skvělý zážitek ze streamování s výše uvedenými doplňky Kodi. Miliony lidí spoléhají na Kodi, pokud jde o potřeby živého vysílání, a Kodi nikdy nikoho nezklame. Pro bezpečné streamování je však vysoce doporučeno mít poskytovatele VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map