Jak sledovat Conor McGregor vs Khabib Nurmagomedov UFC 229 Fight Pay Per View

McGregor vs Khabib; „Největší boj v historii UFC“ se říká o UFC 229, který se bude konat 6. října 2018. Akce se má konat v T-Mobile Aréně, Las Vegas, Nevada. V této příručce odhalujeme, jak můžete sledovat UFC 229 v režimu Pay Per View pro různé služby, které již možná vlastníte.


Khabib, odlehčený šampion, je rozhodnut zrušit Conora McGregora, bývalého šampiona dvou divizí. Rivalita rozzářila mezi fanoušky MMA a UFC hodně humbuk. Očekává se, že Pay Per View (PPV) za UFC 229 překoná 3 miliony objednávek, jak uvádí Dana Whiteová.

Fanoušci UFC 229 po celém světě se šíří, když sledují, jak Mcgregor vs Khabib žije přes víkend online. Špatná krev mezi dvěma nejlepšími stíhači UFC vyvolala mnoho pověstí. Můžete však sledovat UFC 229 s Pay Per View na různých službách, které již můžete mít.

Jak se dívat na UFC 229 Khabib Nurmagomedov vs Conor McGregor na Amazon Prime

Mnoho uživatelů již používá službu Amazon Prime Video pro potřeby streamování. Pokud však nejste přihlášeni k odběru služby Amazon Prime, nemějte obavy, stále můžete sledovat účet McGregor vs Khabib na Amazon Prime s funkcí Pay Per View.. ufc 229 na amazon prvočíslo

Cena za zobrazení za Amazon Prime je v USA64,99 $.

Chcete-li sledovat tento boj s Amazon Prime, postupujte takto:

 1. Přihlaste se k účtu Amazon nebo se zaregistrujte zdarma, pokud jej nemáte.
 2. Objednejte UFC 229 přes Amazon (objednat zde)

Po zakoupení PPV pro UFC 229 můžete sledovat boj na kterémkoli z následujících zařízení.

 1. Na telefonu, tabletu, počítači přejděte na web Amazon
 2. Na streamovacím zařízení (Apple TV, Roku, Xbox) prostřednictvím aplikace Amazon Video (zdarma ke stažení)
 3. Přímo na Amazon FireStick nebo Amazon Fire TV, aniž byste museli stahovat video aplikaci.

Jak sledovat UFC 229 na Sling TV

Cena, kterou lze sledovat na televizoru Sling TV s platbou za zhlédnutí pro UFC 229, je stejná jako cena Amazon Prime v USA64,99 $. K sledování UFC 229 na Sling TV však budete muset mít účet Sling TV. Ale nejlepší na tom je, že se můžete zaregistrovat na 7denní bezplatnou zkušební verzi pro Sling TV. sledovat mcgregor vs khabib na praku tv

Chcete-li sledovat McGregor vs Khabib na televizi Sling TV s PPV, postupujte takto:

 1. Přihlaste se ke svému účtu Sling TV
 2. Vydejte se na svůj účet a kupte UFC PPV
 3. Nyní ve svém počítači otevřete webovou stránku Sling TV a začněte sledovat. Nebo Sling TV app, pokud se těšíte na sledování McGregor vs Khabib na mobilním telefonu.

Sling TV je k dispozici pouze v USA, abyste mohli dostat Sling TV mimo USA, musíte získat VPN a připojit se k americkému serveru.

dostat vpn cta

Jak sledovat UFC 229 na PS4 Live zdarma a na placení za zhlédnutí

Sledování toho nejočekávanějšího boje zdarma je sen každého fanouška. Chcete-li sledovat hry Khabib vs McGregor zdarma na PS4, postupujte takto:

Můžete sledovat UFC 229 zdarma na Matchtv.ru, což je ruská webová stránka, proto budete potřebovat připojení k VPN a výběr ruského serveru.dostat vpn cta

 1. Připojte se k poskytovateli VPN.
 2. Otevřete prohlížeč PlayStation.
 3. Typ http://matchtv.ru/on-air v prohlížeči (ujistěte se, že jste připojili VPN k ruskému serveru).matchtv sledovat ufc 229 zdarma

Budete mít zdarma přístup ke streamu na PS4. Pokud se však těšíte na Pay Per View na PS4 pro UFC 229, budete muset následovat následující kroky:

 1. Připojte se k VPN.
 2. Poté spusťte internetový prohlížeč PS4.
 3. Vydejte se na oficiální web UFC.
 4. Přihlaste se pomocí svého UFC Fight Pass.
 5. Na PlayStation 4 budete moci sledovat Khabib Nurmagomedov a Conor McGregor.

Jak sledovat UFC 229 zdarma online

Nedávno jsem narazil na zprávu, která uvádí, že muž byl zatčen za to, že sledoval předválečné pokrytí zdarma. To mě donutilo kopat se dál o novinkách. Jak se boj blíží, budou na Facebooku a Twitteru zdarma k dispozici živé přenosy pro McGregor vs Khabib. sledovat mcgregor vs khabib zdarma

Nicméně něco, co mě upoutalo, že tento muž dostal pokutu za to, že na Periscope sledoval bezplatné toky PPV. Proto vydržte až do bojového dne a zaregistrujte se pro Periscope, což je bezplatná aplikace pro live stream pro Android a iOS. Poté, co udělal hit “Go Live”. S Periscope můžete na mobilu sledovat McGregor vs Khabib, což může být zařízení Android nebo iOS.

Ale muž, který sledoval předválečný boj o UFC 229, byl nesmírně pokutován, když ISP zjistili jeho polohu. Z tohoto důvodu se doporučuje používat VPN k ochraně vaší identity a sledovat bezplatné streamování.

dostat vpn cta

Oficiální promo akce McGregora vs Khabib Fight – The Wait is over

Závěr

UFC 229 je nejočekávanější boj roku, určitě si nebudete chtít nechat ujít ani minutu tohoto fascinujícího boje. Pak se ujistěte, že máte připravená streamovací zařízení, abyste mohli sledovat nejlepší bitvu mezi nejlepšími bojovníky na světě.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map