Jak sledovat UFC 223 Live online zdarma na Kodi

Poznámka: UFC 223 skončil, nicméně Mcgregor vs Khabib letos získává hodně humbuk. Můžete sledovat Mcgregor vs Khabib naživo online.


UFC 223 je na cestě překvapit fanoušky UFC konečnou vzrušující jízdou a střetem nejlepších světových titánů na nejoblíbenějším turnaji smíšených bojových umění v oboru. Se všemi pumpami adrenalinu sledují fanoušci UFC své oblíbené bojovníky bojující v Octagonu.

Jaký lepší způsob, jak sledovat zápasy UFC 223 online než Kodi? Jednoduše neexistuje. Můžete chytit všechny UFC 223 zápasů live online zdarma na kodi sports. Budete ohromeni, jak snadno můžete sledovat ufc 223 bez kabelu na Kodi. Čtěte dál a zjistěte to. Ale než půjdete dál, je dána předválečná tisková konference Khabib vs Holloway.

Jak se dívat na UFC 223 na Kodi zdarma Live online bez kabelu

Existují i ​​jiné, jednodušší a nákladově efektivnější způsoby, jak můžete na svém internetu žít událost UFC 211. Protože pro živé vysílání nevyžaduje ID nebo heslo, může tato metoda znít nezákonně. Internet je s takovými doplňky UFC 211 Kodi přetečen, ale skutečný génius potřebuje oddělit doplněk, který funguje plně bez chybných odkazů od těch, které přetékají špatnými odkazy..

Po prověření různých doplňků Kodi pro UFC 211, které mohou být spolehlivé a plně funkční, jsme extrahovali 3 nejlepší kodi doplňky pro doplňky UFC 223 Kodi spolu s jejich kanály, odkud můžete sledovat živé UFC 223.

Následuje doplněk Kodi s doplňkem Geo to Stream Live UFC 223.

 1. DAZN
 2. SportsDevil (nainstalovat na Kodi)
 3. ProSport

CTA UFC

Jak sledovat UFC 223 Fight na Kodi pomocí ProSport Kodi Addon

Doplněk ProSport Kodi lze nainstalovat z úložiště SuperRepo. Chcete-li nainstalovat doplněk, sledujte UFC 223 na Kodi podle uvedených kroků.

 1. Nainstalujte Úložiště SuperRepo
 2. Domovská obrazovka Kodi, přejít na nastavení (ikona ozubeného kola)
 3. Klikněte na Správce souborů
 4. Klikněte na Přidejte zdroj dvakrát (levá strana)
 5. V části „Zadejte cesty nebo vyhledejte umístění médií”Zadejte přesnou adresu: http://srp.nu
 6. Zadejte název tohoto zdroje médií jako Super Repo
 7. Jít do Doplňky
 8. Klikněte na Moje doplňky
 9. Klikněte na elipsy (..) Nahoře
 10. Vyberte instalaci z Soubor ZIP
 11. Najít tvou Složka SuperRepo a klikněte na něj
 12. Klikněte na Verze Kodi máte (např. Jarvis, Krypton)
 13. Vybrat Repozitáře
 14. Klikněte na superrepo
 15. Klikněte na soubor ZIP: superrepo.kodi.krypton.repositories-x.x.xx.zip (x představuje číslo verze, které se může časem změnit)
 16. ProSport je nyní nainstalován

Jak se dívat na Khabib vs Holloway na Kodi Krypton verze 17.6 a nižší

 1. Spusťte Kodi
 2. Klikněte na Doplňky
 3. Nyní klikněte na ikonu Instalační program balíčku (rámeček) v levém horním rohu
 4. Odtud vyberte Instalace z úložiště
 5. Klikněte na Doplňky videa
 6. Najděte DAZN ze seznamu doplňků a klikněte na něj
 7. Vyberte Instalovat a počkejte na Add-on Povoleno upozornění na vyskakovací okno
 8. Vraťte se do Domovská obrazovka
 9. Klikněte na doplňky a poté Doplňky videa a vyberte DAZN
 10. Přihlaste se k doplňku a sledujte Joshua vs Parker na Kodi zdarma

Daný doplněk funguje pouze v několika zemích, protože se jedná o doplněk s omezeným zeměpisným působením, takže je třeba nastavit Kodi VPN.

Jak sledovat zákonně UFC 223 Fight na Kodi pomocí UFC Fight Pass

Všechny oficiální zdroje, tj. Doplněk UFC Fight Pass, můžete zachytit všechny zápasy UFC 223. Tento legální doplněk Kodi pro ufc je určen pro uživatele internetu, kteří již jsou placenými odběrateli značky UFC. Tímto způsobem mohou uživatelé UFC legálně live streamovat UFC boje.

Než začnete instalovat doplněk UFC Fight Pass Kodi, musíte si do svého zařízení stáhnout úložiště Portse a odtud jej můžete přímo propojit se zařízením Kodi. Chcete-li nainstalovat UFC Fight Pass na Kodi, musíte postupovat podle níže uvedených kroků:

 1. Spusťte Kodi > Klikněte na doplňky > Klikněte na ikonu malého pole umístěného vlevo nahoře > Instalace ze souboru zip > Před zahájením instalace vyhledejte soubor ZIP, který jste stáhli > Počkejte, až bude doplněk povolen.jak nainstalovat ufc boj předat na kodi
 2. Instalace z úložiště > Portse’s Add-on Repository > Doplňky videa > UFC Fight Pass > Nainstalujte.jak přidat ufc boj průchod
 3. Počkejte, až bude doplněk nainstalován.jak legálně sledovat ufc 211 na kodi
 4. Chcete-li doplněk otevřít, přejděte na domovskou obrazovku > Doplněk > Video add-on > UFC Fight Pass > Vložte ID a heslo > Užívat si!

Jak odblokovat UFC Fight Pass Addon a sledovat UFC 211 pomocí VPN

I přes velkou popularitu akce je UFC PPV vysílána pouze v určitých zemích a na konkrétních kanálech. To znamená, že pokud nežijete v žádné ze zemí, kde UFC nemá povolení, pak máte malou až žádnou šanci sledovat živou událost, přestože máte legální průkaz.

Stává se tak, že máme také řešení tohoto problému. Událost UFC 223 můžete stále přenášet kdekoli na světě pomocí sítě Kodi VPN. Toto VPN uvolní geo-omezení a umožní vám sledovat živé akce s extrémním pohodlím.

Zabalení

Když zbývají pouze 2 dny na začátku UFC 211, uživatelé internetu se možná ptají, jak streamovat zápasy UFC 211 na svém zařízení. Doplněk UFC 211 Fight Pass Kodi je jedním ze způsobů, jak můžete legálně streamovat souboje UFC 211, které by vyžadovaly přihlašovací jméno a heslo. Pokud si však přejete najít doplněk Kodi ufc 211 Kodi, na kterém nebudete vyzváni, abyste se přihlásili, budete stále sledovat zápasy UFC 223 s doplňky cCloud, Evolve, VidTime a Castaway Kodi pro UFC 223..

V případě jakýchkoli dotazů a návrhů prosím napište komentář do sekce komentářů níže.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map