Just Sports Kodi 17.6 – Jak nainstalovat pouze Sports Addon na Krypton, Jarvis a Firestick

Just Sports Kodi add-on je zcela nový živý sportovní streamovací doplněk Kodi dostupný v úložišti UKodi1. Má skvělé rozhraní a poskytuje streamování v HD kvalitě. Kromě toho má seznam sportovních kanálů, které jsou velmi populární, tj. BT Sports, be Sports, Sky Sports a ESPN. Kromě toho poskytuje informace o nedávných zápasech, které jste zmeškali.


Postupujte podle této příručky, abyste zjistili, jak nainstalovat doplněk Just Sports na příslušná zařízení, a užít si přímý přenos sportovních přenosů jediným kliknutím. Nezapomeňte také zkontrolovat našeho aktualizovaného průvodce kodony addonů.

Jen sportovní úložiště Kodi

Doplněk Just Sports je k dispozici v úložišti UKodi1. Úložiště UKodi1 bylo také velmi oceněno díky četným stavbám společnosti Kodi, které má ve své knihovně.

Jak nainstalovat pouze Sports Kodi Addon na Krypton verze 17.6 a nižší

Pokud používáte Kodi Krypton verze 17.6 nebo jinou verzi Krypton nižší než tato, nainstalujte následující doplněk Just sports takto:

 1. otevřeno Kodi > Klikněte na Ozubené kolo (Nastavení) Ikona > V této nabídce klikněte na Soubor Manažer > Otevře se nové okno, dvakrát klikněte na Přidat Zdroj možnost z levého sloupce.jak nainstalovat jen sportovní addon na kodi
 2. Objeví se dialogové okno, kde kliknete <Žádný> a napište to URL http://ukodi1.com/Repo/ a potom klikněte na OK > Nyní pojmenujte tuto adresu URL jako UKODI1 a klikněte OK > Zkontrolujte dvakrát URL a název a potom klikněte na OK zavřete dialogové okno.jak nainstalovat jen sport na kodi krypton verze 17.6 nebo nižší
 3. Návrat do Kodi Domovská obrazovka > Klikněte na Doplňky z nabídky levého sloupce. jak nainstalovat jen sport na kodi jarvis verze 16 nebo vyšší
 4. Klikněte na Ikona pole z levého horního rohu > Klikněte na Instalace ze souboru ZIP možnost ze seznamu.jak nainstalovat jen sport na firi kodi
 5. Nyní přejděte a vyberte UKODI1 z dostupných možností > Klikněte na repository.ukodi1-0.0.5.zip > Počkejte na oznámení.jen sportovní úložiště
 6. Po zobrazení oznámení vyberte Instalace z úložiště volba > otevřeno UKodi1jen sport nefunguje chyby chyby
 7. Jít do Doplňky videa složku > Vybrat Jen sport ze seznamu > Klikněte na Nainstalujte.jen sportovní mistrovství světa

Jak nainstalovat Jen sportovní Kodi Addon na Jarvis verze 16 a výše

Chcete-li nainstalovat doplněk Just Sports na verzi Kodi Jarvis verze 16, postupujte takto:

 1. otevřeno Kodi Jarvis verze 16.
 2. Klikněte na Systém > otevřeno Správce souborů.
 3. Dvakrát klikněte na Přidat zdroj > Nyní klikněte na ‘Žádný’ a zadejte toto URL, jak to je http://ukodi1.com/Repo/ > Klikněte na Hotovo.
 4. Pojmenujte tuto adresu URL jako UKODI1 > Klikněte na Hotovo > Klikněte na OK zavřete dialogové okno.
 5. Jít zpět k Kodi Home > Klikněte na Systém > Klikněte na Doplňky tab.
 6. Klikněte na Instalace ze souboru ZIP > Klikněte na UKODI1 > Vybrat repository.ukodi1-0.0.5.zip.
 7. Klikněte na Instalace z úložiště > Jít do UKodi1.
 8. otevřeno Doplňky videa.
 9. Vybrat Jen sport > Klikněte na Nainstalujte > Počkejte, až bude doplněk nainstalován, zobrazí se upozornění.

Jak nainstalovat jen Sports Kodi Addon na Fire Stick

 1. otevřeno Kodi na Fire Stick. Pokud jste na Fire Stick nenainstalovali Kodi, nainstalujte jej jako první.
 2. Vydejte se Vývojářské možnosti > Zapněte ladění ADB a aplikace z neznámých zdrojů.

Nyní postupujte podle výše uvedeného postupu pro instalaci Kodi Krypton verze 17.6. Důrazně doporučujeme používat vpn pro firestick s addonem Just Sports Kodi. Tento doplněk poskytuje živé přenosy zdarma, což může vést k oznámení o autorských právech.

Just Sports Kodi Stáhnout

 1. Stažení UKodi1 Soubor ZIP na vašem zařízení
 2. Klikněte na Doplňky > Klikněte na Ikona pole > Klikněte na Instalace ze souboru Zip > Procházejte systém a otevřete stažený soubor ZIP, tzn. repository.ukodi1-0.0.5.zip > Počkejte na oznámení.
 3. Klikněte na Instalace z úložiště > otevřeno UKodi1 > Jít do Video doplňky > Vybrat Jen sport > Klikněte na Nainstalujte.

Just Sports Kodi Addon Recenze

Just Sports addon on kodi byl uživateli velmi oceněn na různých platformách sociálních médií. Nepodařilo se nám najít žádné negativní komentáře předložené kterýmkoli uživatelem. Zde je několik důkazů o sdílení zkušeností uživatelů:

jen sportovní recenze

Ten chlap tento doplněk neochválil, ale také ho porovnával a hodnotil nad jedním z nejpopulárnějších sportovních doplňků Kodi; Sportovní ďábel.

jen sportovní reddit recenze

Tento uživatel se však podělil o své zkušenosti s používáním doplňku Just sports na Fire Stick a zdá se, že se s ním potýká. To je skvělé vědět.

Jen Sports Kodi Alternativy

Existuje mnoho sportovních doplňků pro Kodi a některé z nich mohou soutěžit s Just Sports. Tyto vzrušující sportovní doplňky mohou poskytovat živé zápasy a upozorňovat na sportovní události.

 1. SportsDevil Sports Addon 
 2. Football Today Sports Addon
 3. Skynet Sports Addon
 4. cCloud Sports Addon

Jen sportovní Kodi nefunguje / chyby / problémy

Nelze se připojit k úložišti

Jedná se o velmi základní chybu, která nemá nic společného s úložištěm. K tomu dochází, pokud není správně zadána zdrojová adresa nebo pokud je problém s internetem.

Opravit

Znovu zkontrolujte adresu URL zdroje a ujistěte se, že jste jej zadali správně. Za druhé, ujistěte se, že jste na konec umístili lomítko („/“) bez mezer. Zkuste to provést a k chybě nedojde znovu.

Závěrečná slova

Just Sports addon je úžasný doplněk ke komunitě Kodi, protože má velký potenciál díky svému výkonu a spolehlivosti. Umožnit uživatelům nejen streamovat hry živě, ale také sledovat nejdůležitější momenty hry, je skvělá věc. Takové věci, které uživatelům poskytují pohodlí, jsou tím, co mají rádi v jakémkoli doplňku.

Jen Sports Kodi addon obdržel od uživatelů pozitivní zpětnou vazbu a nenajdete nikoho kritizujícího tento doplněk. Z tohoto důvodu doporučujeme, abyste si tento doplněk Kodi vyzkoušeli pro potřeby streamování, ale zároveň doporučujeme použít spolehlivou službu VPN, abyste mohli chránit svou inline svobodu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map