Magic Dragon Kodi 17.6 – Jak nainstalovat na Krypton, Jarvis 16 pomocí Supermacy Repo

Addon Magic Dragon Kodi převzal některá z nejpopulárnějších jmen na trhu jako Pyramid Kodi addon a Dogs Bollocks. Tyto addony kdysi dominovaly doplňkům Kodi pro streamování zábavy v komunitě. Magic Dragon je skvělou volbou pro sledování filmů, sportu, televizních pořadů a ještě mnohem více v kvalitě HD.


Postupujte podle našeho průvodce a zjistěte, jak nainstalovat Magic Dragon na Kodi. A pokud čelíte problémům s vyrovnávací pamětí nebo chcete mít vysoce kvalitní streamování s Magic Dragon, pak použití Real Debrid na Kodi je dokonalým řešením.

Úložiště addonu úložiště Magic Dragon Kodi

Kouzelný drak lze stáhnout z úložiště Supremacy. Tento doplněk není k dispozici v žádném jiném úložišti.

Jak nainstalovat Magic Dragon na Kodi Krypton verze 17.6 nebo nižší

 1. otevřeno Kodi software ve vašem zařízení > Klikněte na Nastavení (ikona ozubeného kola) viditelné v levém horním rohu obrazovky > Otevře se nové okno, Klikněte na na Správce souborů z viditelné nabídky.jak nainstalovat magického draka na kodi
 2. Nyní dvakrát klikněte na Přidat zdroj možnost z levého sloupce. jak nainstalovat magického draka na kodi krypton verze 17.6 nebo nižší
 3. Klikněte na a zadejte toto URL v adresním řádku dialogového okna: http://supremacy.org.uk/zip/repo/ > Klikněte na OK > Název zdroje jako Svrchovanost > Klikněte na OK > Znovu zkontrolujte URL a jméno > Klikněte na OK.jak nainstalovat magického draka na kodi jarvis verze 16 nebo vyšší
 4. Nyní se vraťte do Hlavní nabídka Kodi > Jít do Doplňky Jídelní lístek > Klikněte na ikonu Ikona pole.magický drak kodi ke stažení
 5. Klikněte na Instalace ze souboru ZIP volba.magický drak nefunguje
 6. Vybrat Svrchovanost > Klikněte na Repository.supremacy-2.3.zip > Počkejte na oznámení. úložiště magického draka
 7. Nyní klikněte Instalace z úložiště > Přejděte a otevřete Svrchovanost > Klikněte na doplňky videa > Vybrat Kouzelný drak > Klikněte na Nainstalujte.

magický drak

Jak nainstalovat Magic Dragon na Kodi Jarvis verze 16 nebo vyšší

 1. otevřeno Kodi Jarvis V16.
 2. Klikněte na Systém > otevřeno Správce souborů.
 3. Dvojklik Přidat zdroj.
 4. Klikněte na <Žádný> a typ URL http://supremacy.org.uk/zip/repo/ > Klikněte na Hotovo > Pojmenujte tento zdroj jako Svrchovanost > Klikněte na Hotovo > Klikněte na OK.
 5. Jít zpět k Hlavní nabídka Kodi > Klikněte na Systém > Klikněte na Doplňky.
 6. Klikněte na Instalace ze souboru ZIP volba > otevřeno Svrchovanost > Klikněte na Repository.supremacy-2.3.zip. Počkejte, až se zobrazí oznámení.
 7. Nyní klikněte na Instalace z úložiště > Jít do Svrchovanost.
 8. Jít do Doplňky videa.
 9. Klikněte na Kouzelný drak > Udeřil Nainstalujte > Počkejte na oznámení.

Magic Dragon Kodi Stáhnout

 1. Stáhněte soubor zip > Hlavní nabídka Kodi > Klikněte na Doplňky > Klikněte na Ikona pole.
 2. Klikněte na Instalace ze souboru ZIP > Procházet systém pro stažený zip soubor > Vybrat Repository.supremacy-2.3.zip > Počkejte, až se zobrazí oznámení.
 3. Klikněte na Instalace z úložiště > Klikněte na Svrchovanost > otevřeno doplňky videa složku > Klikněte na Kouzelný drak > Klikněte na Nainstalujte > počkejte, až se zobrazí oznámení.

Magic Dragon nefunguje / chyby / opravy na Kodi

Závislost na instalaci se nezdařila

Během instalace doplňku dochází k chybě závislosti kvůli přerušeným zdrojovým odkazům a zastaralým repozitářům

Opravit

Zkontrolujte, zda je úložiště, které se pokoušíte použít, přístupné a živé. Pokud úložiště není přístupné, vyberte alternativní úložiště.

Zkontrolujte chybu protokolu

Tato chyba se objevuje někdy při instalaci doplňku a někdy při přístupu k proudům doplňků. Důvodem této chyby mohou být chybějící soubory v úložišti nebo hromadí vyrovnávací paměť.

Opravit

Chcete-li tuto chybu opravit, vymažte mezipaměť Kodi a zkuste nainstalovat tento doplněk z důvěryhodného úložiště. Pro instalaci doplňku byste měli vždy zvolit spolehlivé úložiště.

Recenze Magic Dragon

Doplněk Magic Dragon Kodi si v poslední době dělá některé fanoušky, protože uživatelé, kteří tento doplněk testovali, sdíleli několik recenzí na sociálních médiích týkajících se tohoto doplňku. Podívejte se na tyto tweety od uživatelů:

recenze magického draka

Jeden z uživatelů o tom šel trochu sarkasticky:

Líbí se mi způsob, jakým si v této sérii myslí magii a jak jsou draky vnímány. #theancientmagusbride #mahoutsukainoyome

– Storm (@kodi_meaker) 23. července 2016

Závěrečná slova

Magic Dragon je úžasný doplněk pro zábavní účely, protože obsahuje několik vysoce kvalitních streamů pro filmy, televizní pořady, sportovní akce a obsah pro děti. Ze všech nových nadcházejících doplňků je jen málo spolehlivých a mají potenciál jít dále a získat si reputaci.

Addon Magic Dragon Kodi má velký potenciál stát se jedním z nejlepších doplňků pro streamování zábavy. Uživatelé, kteří to vyzkoušeli, ji již doporučují ostatním.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map