Nejlepší VPN pro Torrenting / Torrenty a sdílení souborů P2P

Torrenty jsou nebe pro všechny freebies hledající nejnovější filmy, televizní pořady, hudbu, software a mnoho dalších věcí. Existuje mnoho webů torrentů dostupných online, které poskytují uživatelům vysoce kvalitní obsah. Tyto torrentové weby poskytují obsah tím, že berou odkazy z jiných hostitelských webů a poskytovatelů bez jejich souhlasu. Přestože je skvělá volba pro sledování všech nejnovějších filmů a televizních pořadů, je torrentování pirátství. proto vyžaduje nejlepší službu VPN pro torrenting. S VPN na místě se vaše aktivita stane šifrovanou a anonymní k poskytovateli internetových služeb.


Hnutí proti online pirátství a ochraně dat začalo získávat na síle každý den a úřady jsou v této špinavé hře divokým honem všech hráčů. A proč byste si chtěli nechat ujít soukromí, když můžete získat slevy a kupóny VPN a ušetřit tak další peníze.

Proč potřebuji nejlepší VPN pro Torrenting?

Ochrana vašeho prohlížení a provozu před očima vašeho ISP je důležitá, pokud používáte torrenty, streamingové weby online nebo přístup k vašemu bankovnímu účtu nebo online transakcím. Svoboda online přichází za cenu a jedna věc, kterou většina lidí, kteří používají internet, nechápou, je, že mít virtuální zabezpečení je zásadní.

Torrenting je zábava, dokud nezachytí pozornost úřadů nebo se nestanete obětí narušení soukromí. Torrent weby získávají každý den dostatečný objem provozu a mnoho hackerů a úřadů je vždy v ohrožení zranitelných uživatelů.

Úřady začaly najímat agentury zabývající se ochranou autorských práv třetí strany a online pirátské zastánce, aby monitorovali, identifikovali a stíhali uživatele zapojené do nezákonné hry torrentingu.

Tyto agentury vás přímo nepřitahují k soudu, pokud vás chytí, ale raději vás nejdříve varují, aby vás mohli žalovat za nezákonné torrentování se statnou pokutou. Pokud se uživatel i nadále účastní torrentingu, pak je soud tam, kam bude uživatel směřovat.

Jistota je jistota!

Mít VPN pro torrenting není jen volba, ale potřeba!

Chcete-li zabránit tomu, aby se na vás vaši poskytovatelé internetu a poskytovatelé služeb plížili, sledovali provoz a procházeli, musíte mít spolehlivou síť Kodi VPN!

Síť VPN šifruje váš webový provoz a neumožňuje poskytovateli internetových služeb sledovat vaši online aktivitu ani aktivitu procházení. Zadruhé, skryje vaši IP adresu tím, že ji změní na severní adresu, ke které jste připojeni. Poskytovatelé internetových služeb tak zůstanou bezradní a nemohou zjistit, co děláte online.

Další velkou výhodou VPN je, že poskytuje přístup ke všem webům nebo webům s omezeným přístupem, které jsou blokovány poskytovatelem služeb Internetu. To znamená, že pokud chcete přistupovat k torrentům, které jsou blokovány ve vaší oblasti nebo poskytovatelem internetových služeb, pomocí VPN je nejlepší a bezpečný nástroj.

VPN vám tak poskytuje úplné soukromí online a virtuální svobodu.

Nejčastější dotazy týkající se nejlepší VPN pro torrenty

Mnoho uživatelů nechápe, jak VPN funguje, a proto jsou vždy pochybní a zmatení. Zde jsou některé z nejčastějších otázek kladených uživateli torrentingu:

Je torrentování bezpečné s VPN?

Ano! Torrenting je s VPN bezpečný, protože vás chrání tím, že vám poskytuje šifrování provozu a skrývá vaši IP adresu, aby vás chránil před očima vašeho poskytovatele služeb Internetu.

Bude VPN skrýt Torrenting od ISP?

Přesně! Torrenting s VPN nedá vašemu poskytovateli služeb Internetu vědět, co děláte online Poskytuje vám svobodu přístupu k čemukoli odkudkoli, aniž by vám někdo mohl špehovat.

Dokáže poskytovatel internetových služeb říct, zda torrentujete?

Ano, pokud nepoužíváte VPN, váš poskytovatel internetových služeb může snadno sledovat vaši online aktivitu a přenos. Když budete mít přístup k jakékoli torrent, váš ISP bude první, kdo to věděl. Pro zabezpečení vašeho online soukromí proto použijte VPN.

Uživatelé se stále ptají, zda můžete chytit torrenting nebo ne, a vždy jsem říkal, že bez VPN jste vždy zranitelní.

Funkce, na které si musíte dát pozor v nejlepší VPN pro Torrenting

Jakmile se rozhodnete, že budete používat torrent při torrentování, první věcí, kterou musíte udělat, je rozhodnout se, kterou VPN použít. Najdete zde mnoho sítí VPN online a to by vás mohlo zmást.

Co byste měli hledat v nejlepší VPN pro torrenting?

Zde je několik věcí, které byste měli hledat v VPN při výběru nejlepší VPN pro torrenting:

FunkcePopis
RychlostKdyž používáte VPN pro stahování torrentů nebo online streamování, rychlost je jednou z nejdůležitějších vlastností, protože některé VPN brání rychlosti procházení internetu, stahování a odesílání. To vytváří pro uživatele nepříjemný zážitek a odrazuje ho od používání VPN.
Odrůda a vysoký počet serverůMít širokou škálu a velký počet serverů po celém světě je jednou z nejlepších věcí, které může VPN nabídnout. Důvodem je, že se dostanete na jakýkoli web, který je geo-omezený z vaší oblasti, nebo vyzkoušejte vysokorychlostní servery z jiných zemí.
Vysoce kvalitní šifrováníŠifrování je klíčovou funkcí, kterou je třeba hledat při výběru nejlepší VPN pro torrenting. VPN, které nabízejí šifrování AES-256, jsou tou nejlepší volbou, protože úroveň šifrování je to, co potřebujete. Šifrování je to, co chrání váš provoz před poskytovatelem internetových služeb a autoritami.
Ochrana P2PSdílení souborů P2P je riskantní věc, a proto mnoho antivirů a některých sítí VPN odrazuje uživatele, aby je vyzkoušeli. Spolehlivá a dobrá VPN však poskytuje ochranu sdílení p2P, která uživatelům umožňuje vychutnat sdílení filmů, televizních pořadů, hudby, softwaru a ještě mnohem více.
Živá podporaMnoho uživatelů čelí problémům při žalovat VPN a problémy mohou být mnoha různých typů. Chcete-li tyto problémy vyřešit, měl by uživatel vždy zvolit službu VPN, která nabízí nepřetržitou živou zákaznickou podporu.
Žádné úniky DNSÚniky DNS jsou vždy vážným problémem pro uživatele připojené k serverům VPN, protože únik DNS ohrožuje jejich anonymitu. Mnoho VPN prohlašuje, že nemají žádné úniky DNS, ale ne všechny jejich požadavky jsou pravdivé. Proto si vyberte VPN, o které uživatelé mají dobré recenze, nebo si sami otestujte úniky DNS a IP.
Kompatibilita s více platformamiVPN, které jsou kompatibilní s mnoha platformami, jako jsou Windows, iOS, Android, FireOS atd., A zařízeními, jako jsou mobilní telefony, televizory, směrovače, jsou nejlepší z čeho vybírat, protože je lze použít s více zařízeními.
Žádné protokolyBylo zvýrazněno mnoho služeb VPN, které uchovávaly protokoly provozu uživatelů a tyto protokoly dokonce prodávaly úřadům. To je důvod, proč mnoho lidí má problémy s důvěrou ve služby VPN. Nejlepší VPN pro torrenting nikdy neuchovávají protokoly, což zajišťuje vaše soukromí a zabezpečení.

Funkce, kterou nikdy nezmeškáte v nejlepší VPN pro torrentování

Nejdůležitější funkcí, kterou každý uživatel vyžaduje od jakékoli služby VPN, je adresa IP. ISP může sledovat uživatele podle IP adres a snadno sledovat jejich prohlížení. Nejen váš poskytovatel internetových služeb, ale také mnoho dalších agentur třetích stran uchovává vaše záznamy o sledování pomocí identifikace vaší IP adresy.

Vaše IP adresa je vaše online identita a pokud není maskovaná, může kdokoli sledovat vaši polohu a špehovat vás.

Z tohoto důvodu se doporučuje, aby online streamery a torrent uživatelé používali VPN ke skrytí svých IP adres.

Sítě VPN s únikem IP mohou vaši svobodu online a anonymitu vystavit vážným problémům, protože orgány zabývající se pirátstvím a hackeři jsou po celém světě obecně. Tak či onak, budete náchylní k nějaké potíže.

Pro Tip: Přečtěte si náš podrobný vpn, kde najdete průvodce.

Porovnejte zásady torrentů VPN

Dobře, takže nyní byste vzali v úvahu rychlostní test, šifrování a všechny výše uvedené vlastnosti, a to je dobrá věc!

Ale není to tak řezané a suché!

Můžete se přihlásit k odběru jakékoli VPN pro torrenting, ale musíte vědět jednu věc před tím, ne každá VPN umožňuje torrenting.

Diví se, že to slyšíte?

Ano, mnoho sítí VPN poskytuje špičkovou ochranu a soukromí, ale neumožňuje torrentování prostřednictvím svých serverů. Tyto VPN mohou být nejlepší pro online streaming a online transakce, ale ne pro torrenting.

Zde je seznam sítí VPN, které povolují / nepovolují torrentování.

PoskytovatelPovoleno / NepovolenoZásady protokolování
VPN, které umožňují Torrenting
PureVPNPovolenoŽádné protokolování
ExpressVPNPovolenoŽádné protokolování
NordVPNPovolenoŽádné protokolování
IPVanishPovolenoŽádné protokolování
ProtonVPNPovolenoŽádné protokolování
VPN, které neumožňují Torrenting
ZenmateNepovolenoŽádné protokolování
TouchVPNNepovolenoNěkteré protokolování
PersonalVPNNepovolenoŽádné protokolování
Norton Wi-Fi Privacy VPNNepovolenoNěkteré protokolování
Hola VPNNepovolenoÚplné protokolování

Test nejlepší VPN pro Torrenting v reálném čase

Každý poskytovatel VPN prohlašuje, že je nejlepší VPN, a tvrdí, že neprotéká žádné IP, DNS nebo WebRTC. Nikdy však nemůžete slepě věřit žádnému poskytovateli VPN, aniž byste jej otestovali, protože nároky mohou být někdy klamné.

Nevěřím žádnému poskytovateli VPN, a proto jsem provedl testy úniku IP, abych se ujistil, že VPN, které doporučuji, stojí za to.

Stáhl jsem si desktopové aplikace 3 nejlepší VPN pro torrenty a předplatili si jejich měsíční plány. Po instalaci aplikace a přihlášení do příslušných účtů jsem se připojil k serverům z různých oblastí přes každou VPN jeden po druhém a začal procházet.

Když jsem procházel, šel jsem na https://ipleak.net/ a testoval jsem úniky IP. Zde jsou výsledky:

Doporučené číslo 1 NordVPN pro torrent

Společnost NordVPN si mezi uživateli vždy udržovala pozitivní image, protože je důsledná při poskytování vysoce kvalitních služeb. Výběr VPN je otázkou spolehlivosti a důvěry a společnost NordVPN má takový standard, na který se dá spolehnout každý den.

Pro testování NordVPN jsem se připojil k americkému serveru.

nejlepší vpn pro torrenting

Výsledky byly skvělé, protože společnost NordVPN nemá žádné úniky IP, což rezervuje své místo mezi nejlepšími VPN pro torrenting. Pokud by došlo k úniku původní adresy IP, měla by se skutečná adresa DNS zobrazit spíše než zobrazená adresa „USA IP“. 

NordVPN má celou řadu serverů s více než 5000, což uživatelům umožňuje vychutnat si torrentování z libovolné oblasti, kterou si přejí. Servery NordVPN mají velkou rychlost a jejich konektivita je vynikající.

nordvpn torrent cta

Doporučený ExpressVPN # 2 pro Torrenting

ExpressVPN byl po celém světě vysoce ceněn pro svou rychlou konektivitu a vynikající ochranu.

ExpressVPN vždy věřil svému požadavku na poskytnutí silného šifrování a čisté anonymity. Jedním z mnoha důvodů, proč zvolit ExpressVPN, je jeho snadno použitelné rozhraní. Kromě toho má ExpressVPN více než 2000 vysokorychlostních a zabezpečených serverů v 94 zemích.

Abych toto tvrzení otestoval, připojil jsem se k kanadskému serveru a zkontroloval, zda nedochází k únikům IP nebo DNS.

expressvpn pro torrenting

Výsledky se do značné míry očekávaly, protože ExpressVPN při torrentování netěsní IP ani DNS.

Jedna věc, na kterou si několik nových uživatelů stěžuje, je cena ExpressVPN, která je vyšší než u ostatních konkurentů. Tito lidé však nechápou, že kvalita služeb ExpressVPN je při těchto sazbách vysoce odůvodněná.

expressvpn cta

Doporučená # 3 CyberGhost VPN pro Torrenting a sdílení souborů P2P

CyberGhost není tak populární jako výše uvedení poskytovatelé VPN, ale to neznamená, že jeho služba není na stejné úrovni. CyberGhost má některé z nejúžasnějších funkcí, které nevidíte u žádného jiného poskytovatele VPN. Zejména pokud hledáte nejlepší VPN pro torrenting, pak CyberGhost by pro vás mohla být tou nejlepší volbou.

To je doposud dobré, ale abych se ujistil, zda je to bezpečné nebo ne, testoval jsem jeho únik IP a DNS a výsledky byly takto:

cyberghost pro torrenting

Výsledky byly zcela uspokojivé, protože nedošlo k únikům IP ani DNS. Proto je prokázáno, že CyberGhost je jednou z nejlepších VPN pro Torrenting.

Má vyhrazenou funkci torrentingu pro všechny nadšence, kteří se rozhodnou pro bezpečné torrenting. Tato funkce poskytuje prvotřídní šifrování provozu, které umožňuje uživatelům stahovat torrenty anonymně.

cyberghost torrent cta

Doporučená # 4 IPVanish VPN pro sdílení torrentů a P2P souborů

IPVanish vstoupil do soutěže se třeskem na a dal dobrou konkurenci předem zavedeným průmyslovým tyranům. IPVanish se stal populárním v průběhu času, protože jeho skvělé služby.

Pro testování IPVanish IP úniku, jsem se připojil k serveru německé oblasti IPVanish a testoval to. Zde je výsledek:

IPVanish VPN pro Torrenting

IPVanish má na celém světě 1100 serverů, které poskytují nekompromisní zabezpečení a velkou rychlost připojení. IPVanish Kodi nabízí 10 současných připojení, což je skutečně více než kterýkoli jiný konkurent. Kromě toho má přísné zásady bez protokolů, což z něj činí spolehlivého poskytovatele VPN.

Zdarma VPN pro Torrenting

Hledejte bezplatnou VPN spíše než přihlašování k placené?

No, existuje online plná VPN a proxy serverů dostupných online, které nevyžadují žádné předplatné a přihlášení. Zde jsou 3 nejlepší bezplatné VPN pro torrenting.

Nejlepší VPN zdarma pro torrenty

# 1 Ukryj mě

# 2 Štít hotspotu

# 3 Bezpečnostní polibek

Jedná se o nejvýhodnější bezplatné VPN, které používá mnoho uživatelů torrentů k online ochraně.

Ale jsou opravdu spolehlivé?

Přemohla vám tato myšlenka někdy mysl??

Bezplatná služba VPN, která tvrdí, že poskytuje tolik funkcí, zní příliš dobře, aby to byla pravda!

Myslím, že je tak zřejmé, že soukromí a bezpečnost online nejsou věcí sociálních služeb, které by někdo dal světu, aniž by vzal cokoli zpět.

Důležitou věcí, kterou byste měli vědět o všech bezplatných VPN, je to, že žádná z nich neposkytuje zabezpečení konkurenceschopné výše uvedeným VPN. Funkce, které tyto VPN mají, nejsou až po značku a jsou to jen tvrzení, která nejsou úplně pravda. P2P VPN zdarma, která poskytuje špičkové zabezpečení, je jen mýtus!

Soukromí a ochrana online je vážný matný rand, který nemůže a neměl by být ohrožen. Tyto VPN mají úniky DNS a IP a vedou protokoly, což žádný uživatel VPN nepřivítal.

Nedoporučuji bezplatné VPN kvůli jejich slabým protokolům a nekonkurenčním standardům. Pokud však chcete vyzkoušet bezplatnou síť VPN a čelit problémům s ochranou soukromí, buďte mým hostem!

Nejlepší VPN pro Torrenting Reddit

Reddit je zábavné místo k hledání řešení týkajících se všeho, ale mnohokrát narazíte na některé dotazy, které je třeba řešit, jako jsou tyto:

Komentář z diskuse CryptoMeTento komentář z diskuse "Jaká je nejlepší VPN pro torrenting?".

Tento chlap nemá ponětí o rozsahu funkcí VPN. Odpověď na tento dotaz je, že ano, VPN lze připojit k více zařízením a mají také více přihlašovacích funkcí.

Doporučené vpn pro torrenting? z pirátství

Tento uživatel na Redditu zveřejnil, že od svého poskytovatele internetových služeb obdržel zprávu a nyní plánuje použití VPN.

Dobrý bratře, nikdy není pozdě! Přihlaste se k odběru nejlepší VPN pro torrenting a nechte svoji torrenting plachtění.

Závěr

Torrenty jsou nepochybně bláznivé, dobrým způsobem!

Ale torrenting bez VPN je blázen doslova!

Vždy byste měli být velmi konkrétní o každém pohybu, který provedete přes internet, a měli byste vždy udržovat všechny mezery zakryté při používání kodi addonů. Musíte chránit svá data a provoz tím, že budete mít nejlepší šifrování a soukromí.

Tato příručka je určena k poučení o problémech a jejich řešeních týkajících se torrentingu. Nezapomeňte tyto aspekty brát v úvahu při příštím přemýšlení o stažení torrentu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map