PureVPN Review 2020 – Je to dobré pro Kodi Streamers? Přečtěte si názory skutečných USERS v komentářích

Tato recenze se týká služby VPN, která tvrdí, že je nejrychlejší službou Kodi VPN na světě; To je pravda, mluvíme o PureVPN. Není pochyb o tom, že se jedná o jednu z nejpopulárnějších a vysoce doporučovaných služeb VPN, ale stojí za svými nároky?


PureVPN sídlí v Hongkongu 2000+ serverů, které poskytují 300 000+ IP ve více než 180 zemích; učinit z něj špičkovou službu VPN.

Pokud jde o zákaznickou podporu a spokojenost, PureVPN ví, jak se o to postarat. Poskytují Podpora nepřetržitého live chatu a 30denní záruka vrácení peněz, které poskytuje pouze několik dalších služeb VPN.

Poskytování bezpečnostních atributů jako PPTP, L2TP, SSTP, OpenVPN & Protokoly IKEv2 s 10 současnými přihlašovacími údaji, PureVPN je určitě nejlepší volbou VPN. Podporuje všechny hlavní operační systémy (Windows, Android, iOS, macOS, Linux, FireStick a FireTV, Roku, RaspberryPi atd.).

Přečtěte si tuto recenzi PureVPN a odhalte aktualizované specifikace.

Recenze PureVPN Kodi

Výhody PureVPNNevýhody PureVPN
Můžete mít svůj vlastní vyhrazená IP pro streamování s KodiŽádné bezplatné zkoušky, na rozdíl od Windscribe
2000+ serverů v 180+ země mají kolem 300 000+ IP adres, můžete mít něco z toho a streamovat se svobodouZásady pevného vrácení peněz
Má vyhrazený kodi Addon (Zkontrolujte další nejlepší kodi addony)
Přepínač zabíjení Internetu a brána NAT Firewall chránit vás v případě odpojení od internetu při streamování
7denní záruka vrácení peněz v případě jakéhokoli problému nebo nespokojenosti
Podpora živého chatu 24/7/365 vždy dostupný
Zásady nulového protokolu chránit vaše soukromí při streamování Kodi
10 simultánních přihlášení, abyste si mohli užít potoky se svými přáteli
Kompatibilní se směrovači, abyste mohli chránit bezdrátové připojení
Největší sbírka serverů v Servery P2P optimalizované pro Spojené království, USA a Kanadu pro uživatele Kodi

Přehled cen PureVPN

PureVPN má tři různé balíčky, měsíční, roční a exkluzivní dvouletý balíček. Cena za 1 měsíc je 10,95 USD měsíčně, zatímco jeho roční balíček stojí USA 2,91 $ za měsíc. Především je nejlepší cena, kterou společnost PureVPN nabízí, USA 2,91 $ měsíc za 2 roky balíčku, což je opravdu skvělá nabídka a mnohem levnější než expressvpn.

Takové nabídky a funkce nenarazíte za tuto nízkou cenu. To je jistě skvělý balíček a hlavní důvod, proč je PureVPN vysoce ceněn.

Recenze serverů PureVPN

purevpn servery po celém světě

PureVPN má více než 750 serverů po celém světě; jejich kontinentální distribuce je uvedena níže:

recenze serverů purevpn

Addure PureVPN Kodi

Jedním z důvodů, proč dávám přednost PureVPN na Kodi před ostatními poskytovateli Kodi VPN, je to, že má vyhrazený doplněk Kodi VPN, který můžete nainstalovat prostřednictvím svého úložiště. Doplněk PureVPN Kodi Addon je pravidelně aktualizován jejich vývojovým týmem, což zajišťuje, že uživatelé Kodi si mohou užívat jeho služby prostřednictvím tohoto doplňku Kodi.

Jak nainstalovat PureVPN na Kodi

Všichni uživatelé, kteří používají Kodi Leia 18, postupujte podle tohoto postupu a nainstalujte PureVPN Kodi addon na nejnovější verzi Kodi.

 1. Stáhněte si soubor Zip úložiště PureVPN.Jak nainstalovat VPN na Kodi Krypton 17.6
 2. otevřeno Kodi na vašem zařízení> Přejít na Doplňky Jídelní lístek.nainstalovat vpn na kodi jarvis
 3. Klikněte na ikonu Instalátor balíčku (ikona Box) > Nyní vyberte Instalace ze souboru zip volba.jak nainstalovat vpn pro streamování kodi
 4. Otevřete soubor zip Zip PureVPN ke stažení > Počkejte na oznámení.jak přidat vpn na kodi
 5. Návrat do Hlavní nabídka Kodi > Jít do Doplňky Jídelní lístek> otevřeno Programové doplňky > Klikněte na PureVPN> Klikněte na Nastavení doplňku.purevpn pro nastavení kodi
 6. Jít do Konfigurace VPN panel > Napište svůj Uživatelské jméno a heslo PureVPN > Klikněte na OK > Nyní vyberte server, ze kterého se chcete připojit ze seznamu.

bezpečné streamování s vpn pro kodi

Životnost PureVPN

PureVPN nabízí příležitostně nabídku doživotních balíčků ve sváteční sezóně, ale v současné době nenabízí žádný doživotní balíček. Nabízí však exkluzivní dvouletý zvýhodněný balíček za cenu jednoletého balíčku, tj. USA2,91 $ / měsíc.

PureVPN zdarma

Bohužel, PureVPN zdarma je jen podvod, protože nenabízí žádný balíček zdarma, proto musíme tuto „bezplatnou věc“ nazvat mýtem. PureVPN však nabízí 30denní záruku vrácení peněz, což téměř znamená totéž.

Volné alternativy PureVPN

Bohužel, pokud neplánujete koupit PureVPN pro Kodi nebo PureVPN za palbu a rozhodli se pro bezplatnou službu Kodi VPN, musíme vás informovat, že jsou vždy zranitelní a nejsou tak spolehliví. Každopádně zde jsou některé z nejlepších alternativ PureVPN zdarma:

 1. Windscribe
 2. Betternet
 3. ZoogVPN
 4. Ukryj mě
 5. Goosevpn

Poznamenejte si všechny jeho funkce a ujistěte se, že je porovnáte s funkcemi PureVPN Kodi. Získáte jasný obrázek, proč vám doporučuji používat PureVPN Kodi místo jakéhokoli jiného poskytovatele VPN. Jednou z nejvýznamnějších věcí je, že má svůj vlastní doplněk Kodi na rozdíl od jakékoli jiné VPN, která tvrdí, že je prvotřídní, ale nemá vyhrazený doplněk Kodi..

Zkušební verze PureVPN

30denní záruka vrácení peněz je placená zkušební verze, kterou uživatelům nabízí PureVPN zdarma. V případě jakékoli nespokojenosti nebo problému s používáním může uživatel snadno získat náhradu. Ve slovníku PureVPN však neexistuje nic jako bezplatná zkušební verze. Věřím, že jakmile nainstalujete PureVPN na Kodi a použijete ho, určitě ho začnete milovat.

Alternativní zkušební verze PureVPN

Jednou z nejlepších alternativ pro PureVPN je Celo VPN, která nabízí dvoudenní zkušební verzi. Stejně jako jiné špičkové služby VPN neuchovává žádné protokoly.

Zabalení

PureVPN je nejlepší služba Kodi VPN s mnoha úžasnými funkcemi za velmi rozumnou cenu. Jinými slovy, můžeme to nazvat působivou digitální ochranou co nejlevnější.

PureVPN pokrývá téměř všechny aspekty dobré VPN. V této recenzi PureVPN jsme diskutovali o všech aspektech a funkcích PureVPN, abychom usnadnili rozhodnutí o nákupu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map