Seznam nejlepších aplikací FireStick dostupných v obchodě Amazon App Store pro rok 2020

Amazon FireStick je o zábavě řezání kabelů prostřednictvím široké škály jejích aplikací. Zařízení jako FireStick jsou nyní důvodem, proč je kabelová televize zastaralá.


Aplikace Amazon FireStick umožňují uživateli sledovat na televizích vše, co má k dispozici. Časy se mění a lidé mají tendenci volit vhodná řešení. Aplikace FireStick poskytují prvotřídní pohodlí a umožňují uživatelům přizpůsobit svou knihovnu podle svých potřeb.

Existují stovky aplikací FireStick pro každý typ obsahu, ať už jde o hudbu, filmy, televizní pořady, rádio, sport, karikatury atd..

Nejlepší věc, kterou se mi na FireStick líbí, je, že pro použití nemusíte být streamováním ani technickým geekem. Kdokoli jej může snadno použít díky svým praktickým aplikacím, které uživatelům umožňují sledovat jejich oblíbený obsah, aniž by bylo třeba provádět žádné vylepšení nebo komplikace při instalaci..

Stáhněte si 10 nejlepších aplikací FireStick pro rok 2020

 1. HBO teď
 2. Hulu
 3. Crunchyroll
 4. Sling TV
 5. NBC Sports
 6. PureVPN
 7. SkyNews
 8. Škubnutí
 9. ES File Explorer
 10. BBC novinky

Proč potřebuji aplikace Firestick

Aplikace FireStick usnadňují streamování mnohem lépe. Jakmile si zakoupíte Amazon FireStick, budete určitě muset prozkoumat aplikace FireStick.

Nejlepší věc na těchto aplikacích je, že mnoho z nich je zdarma ke stažení, takže FireStick je zábavnější používat a přizpůsobovat.

Pro každý typ obsahu jsou v obchodě Amazon App k dispozici různé aplikace.

10 nejlepších aplikací FireStick pro filmy a televizi

nejlepší firestick aplikace

# 1. Kodi

Kodi je bezplatná aplikace, kterou lze nainstalovat do více operačních systémů včetně systému FireOS. Je k dispozici v obchodě Amazon App Store a pro jeho instalaci do FireStick si jej můžete stáhnout z obchodu App Store. Za používání Kodi na FireStick není vyžadován žádný poplatek.kodi bezplatná aplikace pro palbu

Kodi má stovky doplňků, které lze snadno nainstalovat pro streamování živých televizních pořadů, filmů, kreslených filmů a sportu atd. Kodi samotná je galaxie, která umožňuje prozkoumat možnosti mimo jejich představivost tím, že jejich potřeby zábavy budou naplněny v maximální míře.

Pokud instalujete Kodi na FireStick, vaše potřeba streamování různých obsahů bude snadno splněna a nenajdete potřebu žádné jiné aplikace. Má velmi snadno použitelné rozhraní a lze jej snadno pochopit při prvním setkání.

# 2. Netflix

Havent jste neslyšeli termín; Netflix a Chill?

Ano, Netflix si na svém FireStick zařízení můžete užít velmi snadno, stažením aplikace Netflix na FireStick prostřednictvím obchodu Amazon.netlix tv ukazuje aplikaci pro amazonskou televizi s ohněm

Po stažení aplikace Netflix se přihlaste k odběru požadovaného plánu balíčků a začněte streamovat nejlepší dostupný dostupný obsah.

Nejlepší věc na Netflixu je rozmanitost televizních pořadů a filmů, které má. Můžete sledovat pořady týkající se různých žánrů, které vyhovují vaší náladě a chuti.

Na celém světě existuje řada trendů, které Netflix nabízí, jako například Marvelsův seriál Daredevil, Obránci, Jessica jones, Punisher a mnoho dalších televizních pořadů jako Stranger Things, Black Mirror, House of Card atd..

Netflix je skutečně jednou z nejlepších aplikací pro FireStick pro streamování, která je k dispozici online za velmi rozumnou cenu, a to i v HD kvalitě. Už nikdy nebudete cítit potřebu přejít na jinou službu, protože služba je prostě úžasná.

# 3. HBO teď

HBO je bezpochyby jedním z nejlepších a nejstarších hráčů hollywoodské zábavy. Nemyslím si, že by existoval zábavný geek, který by v dřívějších dnech nesledoval HBO na kabelové televizi.hbo nyní vystřelí TV stick app

Pamatuji si, kdykoli jsem musel sledovat film; nejlepším místem pro naladění byl HBO. Všechny nejnovější a legendární filmy byly na HBO a byl to největší filmový kanál.

Časy se však změnily a nyní jsme v digitálním věku!

Nyní mohou uživatelé získat to nejlepší z HBO na zařízeních FireStick pro sledování svých oblíbených filmů. Aplikace HBO Now je k dispozici v obchodě s aplikacemi Amazon a můžete si ji stáhnout zdarma. Má všechny nejnovější a Blockbuster filmy, připravené pro streamování.

# 4. Hulu

Hulu je další skvělá platforma pro streamování, která na zařízeních FireStick a FireTV funguje úžasně. Hulu je americká multimediální služba s nejlepšími kanály, která má četné kanály pro sledování televizních pořadů a filmů.nejlepší aplikace pro filmy a televizní pořady

Hulu má vlastní originální televizní pořady stejně jako Netflix. Mezi nejoblíbenější televizní pořady na Hulu patří Příběh služebnice, Castle Rock, Obtížní lidé, Budoucí muž, The Chance, The Mindy Project a Looming Tower.

Kromě těchto jsou na Hulu k dispozici i některé z populárních filmů všech dob, jako je Pianista, I Tonya, Američan Psycho, Jackie Brown, Shutter Island atd..

Na Hulu můžete také sledovat své oblíbené sporty naživo a má také sekci pro děti, jen v případě, že vaše děti sledují karikatury.

# 5. Praskání

Crackle je streamingová aplikace od společnosti Sony a je zdarma v obchodě s aplikacemi Amazon. Má všechny nejlepší filmy a televizní pořady, které chcete sledovat. Crackle má rozsáhlou knihovnu filmů různých žánrů, jako je Action, Horror a Sci-fi.amazon app praskat pro firestick

Uživatelé si mohou jednoduše vytvořit svůj účet a začít přistupovat k veškerému obsahu dostupnému v aplikaci Crackle. Knihovna se pravidelně aktualizuje a přidává nejnovější filmy i některé z nejlepších trháckých filmů, které byly vydány.

Sony crackle nabízí kvalitní streamování videa s plynulou rychlostí streamování. Stačí nainstalovat tuto aplikaci FireStick a zahájit zábavní prohlídku.

# 6. Pluto TV

Pluto TV je online televizní služba, která nabízí více než 100 globálních kanálů a tisíce filmů a televizních pořadů pro streamování online.pluto tv aplikace pro firestick

Má řadu bezplatných kanálů pro streamování zábavy, životního stylu, zpráv, sportu, her, komedií a karikatur atd. Pluto TV také nabízí obsah na vyžádání, který vám umožní sledovat vaše oblíbené filmy kdykoli chcete.

Pluto TV pracuje s několika platformami a operačními systémy. Lze jej snadno nainstalovat na FireStick stažením aplikace z obchodu s aplikacemi Amazon.

# 7. Crunchyroll

Jste fanouškem anime, karikatur nebo východoasijského obsahu?

Pokud ano, Crunchyroll je pro vás nejlepší streamovací službou. Poskytuje toky pro nejlepší obsah v Asii zahrnující více než 200 asijských dramatických představení, více než 900 Anime a mnohem více.nejlepší aplikace pro palbu

Je to skutečně jedna z nejlepších a největších amerických streamovacích služeb pro sledování asijského obsahu. Můžete sledovat všechny populární Anime, jako je Dragon Ball Super, útok na Titan, Naruto Shippuden, My Hero Academia, One Piece atd..

Crunchyroll také zveřejňuje všechny nejnovější zprávy z oboru, aby vás neustále informoval. Stejně jako všechny ostatní aplikace je Crunchyroll kompatibilní s různými platformami a operačními systémy.

Na polici není mnoho aplikací, které poskytují takový rozmanitý obsah ve skvělé kvalitě videa. Crunchyroll je nutností vyzkoušet!

# 8. Sling TV

Sling TV je jednou z nejpopulárnějších online streamovacích služeb, která byla vysoce oceněna a preferována uživateli po celém světě.praku tv nejlepší aplikace pro amazon firestick

Přestože je Sling TV omezena pouze na americký region, má základnu fanoušků z celého světa. Mnoho lidí používá službu Sling TV ke sledování živého vysílání z oblasti mimo USA pomocí Kodi VPN.

Sling TV byla první online streamovací služba Live TV, která se objevila online a okamžitě překonala všechny překážky a získala skvělou pověst. Stále se považuje za nejlevnější službu pro streamování nejlepšího obsahu.

Můžete streamovat kanály některé z nejpopulárnějších kanálů, jako jsou ESPN, CNN, FOX, NBC Sports, Bravo, National Geographic, Cartoon Network, History Channel, Fuse, Bet Star, FX, BBC America, TNT a mnoho dalších.

# 9. Velitelství FreeFlix

FreeFlix HQ je úžasná nová služba pro streamování filmů, televizních pořadů, Anime, Wrestling a Live TV na mobilních zařízeních.zdarma flix apk aplikace pro firestick

Poskytuje vysoce kvalitní streamování videa s režimem offline sledování. Můžete si jednoduše stáhnout film, který chcete sledovat, a streamovat jej offline.

Má velmi interaktivní uživatelské rozhraní s velmi snadnou navigací. Uživatelé mohou také uložit svou sledovací knihovnu připojením k jejich účtu Trakt, protože má integrovanou funkci účtu Trakt.

Uživatelé, kteří dávají přednost sledování filmů s titulky, si tuto aplikaci jistě zamilují, protože vestavěný přehrávač nabízí titulky pro vše, co streamujete.

FreeFlix HQ lze použít na mobilních telefonech a televizích Android, jakož i na FireStick a FireTV.

# 10. TBN

Pokud jste online streamer, který chce sledovat nějaký náboženský obsah online, pak je TBN aplikace, kterou byste měli mít na svém FireSticku.TBN požární tv aplikace

TBN je největší křesťansky zaměřená vysílací síť na světě, jejímž cílem je shromáždit křesťanskou komunitu z celého světa a šířit Ježíšovo poselství a mír prostřednictvím živých přenosů.

TBN je historický kanystr, který funguje již 44 let a stále pokračuje. TBN vlastní 35 velkých televizních stanic a 252 malých televizních stanic, které vysílají svůj obsah. Kromě toho má také satelitní vysílání prostřednictvím 70 satelitů.

TBN vysílá obsah jako koncerty evangelia, živé křesťanské události, talk show, fitness a zdravotní programy pořádané křesťanskými lékaři, dětské televizní pořady, videa moderní křesťanské hudby, seriály obohacující manželství, sváteční speciální televizní pořady, křesťanská dramata a celovečerní, rodinné- orientované filmy.

Nejlepší aplikace FireStick pro sport

Nejlepší aplikace FireStick pro sport

# 11. Sledujte ESPN

ESPN je nepochybně nejoblíbenější sítí sportovního vysílání, která existuje již téměř 40 let.watchespn sportovní aplikace pro firestick ESPN, který si získal skvělou reputaci mezi milovníky sportovního sportu, byl vždy velmi preferován lidmi na celém světě.

Lidé již nemají tendenci spoléhat se na svou kabelovou televizi a začali si osvojovat moderní trend online streamingu. Streamování sportů online je jednou z nejlepších věcí, které každý sportovní fanoušek rád dělá, a existuje jen velmi málo špičkových aplikací, z nichž si mohou uživatelé vybrat..

Sledujte ESPN je úžasný web a aplikace pro sportovní přenosy online. Uživatelé, kteří chtějí na svých zařízeních FireStick sledovat živé sporty, si mohou stáhnout a nainstalovat aplikaci Watch ESPN z obchodu s aplikacemi.

# 12. NBC Sports

NBC je jednou z největších sportovních vysílacích sítí, která pokrývá všechny hlavní sportovní události, jako je NFL, fotbal, NHL, NBA, MMA, tenis, ragby, box atd.. nbc sports for amazon firestickPokud tedy hledáte aplikaci, která poskytuje různé sportovní akce pro streamování ve vašem zařízení FireStick ve vysoké kvalitě, zkuste aplikaci NBC Sports.

S aplikací NBC Sports si můžete na jednom místě vychutnat živé přenosy, nejnovější aktualizace, harmonogramy zápasů a zvýraznění.

Proto, pokud jste fanouškem fotbalu a chcete sledovat anglickou Premier League naživo, nebo pokud se těšíte na streamování UFC platby za zhlédnutí naživo, pak by pro vás měla být aplikace NBC Sports pro FireStick optimální volbou..

Nejlepší aplikace FireStick pro zabezpečení

Nejlepší aplikace FireStick pro zabezpečení

# 13. PureVPN

Když mluvíme o streamování, naše první obavy by se měly týkat naší bezpečnosti, protože v dnešní době jsou virtuální hrozby obecně. purevpn bezpečnostní aplikace pro firestickProto je nutné mít bezpečnostní aplikaci, která poskytuje ochranu před špionážním formulářem, abyste si mohli vychutnat streamování bez potíží.

Nainstalujte si aplikaci PureVPN do svého zařízení FireStick a streamujte jej bez problémů s poklesem šířky pásma nebo útoky škodlivého softwaru. S VPN na Firestick budete mít přístup k streamům, kanálům a programům, které ve vaší oblasti nejsou dostupné.

Ochrana soukromí byla vždy velkým problémem mnoha streamerů a PureVPN poskytuje špičkové šifrování, aby to zajistilo. Proto při streamování používejte aplikaci PureVPN a streamujte svůj oblíbený obsah, aniž byste upoutali pozornost vašeho poskytovatele internetových služeb nebo úřadů.

Kromě toho, pokud používáte Kodi na FireStick, můžete odblokovat všechny doplňky s omezením Geo pomocí VPN na Kodi. PureVPN je jedním z nejlepších poskytovatelů VPN a má vyhrazený doplněk Kodi pro Kodi.

PureVPN má více než 2000 vysokorychlostních serverů ve více než 140 zemích. V případě potřeby můžete také získat vyhrazené streamingové servery. Výběr prémiové služby VPN, jako je PureVPN, je lepší než použití bezplatné VPN pro Kodi na Firestick.

# 14. NordVPN

NordVPN je jednou z nejpopulárnějších a nejspolehlivějších VPN pro oheň mezi všemi. Společnost NordVPN má více než 5000 serverů po celém světě v 62 zemích. Poskytuje vojenské šifrování pro bezpečné používání internetu.nordvpn bezpečnostní aplikace pro amazonskou palici

Udržujte svá data chráněná a zabezpečte svou kybernetickou bezpečnost anonymním streamováním přes internet. Jednoduše nainstalujte aplikaci NordVPN FireStick z obchodu s aplikacemi Amazon a užijte si zážitek z FireStick.

NordVPN se zaměřuje na poskytování kvalitního zabezpečení, aby uživatelé mohli surfovat po internetu bez obav ze špionáže. Řezačky kabelů a streamingové geekové upřednostňují NordVPN kvůli svým úžasným bezpečnostním prvkům, které jim umožňují zůstat mimo radar hackerů a malwarů.

Umožňuje uživatelům připojit jejich zařízení k veřejným sítím bez obav z narušení bezpečnosti. Můžete také najít bezplatnou VPN pro Kodi v obchodě s aplikacemi, ale nenabízí vám služby ani funkce, jako je NordVPN.

Aplikace Amazon Firestick pro zprávy

Aplikace Amazon Firestick pro zprávy

# 15. Sky News

Sky News je britský mezinárodní zpravodajský kanál, který přináší všechny nejnovější zprávy z celého světa.skynews aplikace pro amazonskou palici Sky News je oceněný zpravodajský kanál, který byl velmi schopný pokrýt různé zprávy z celého světa a zobrazit odpovědnou žurnalistiku..

Sky News je jedním z mála zpravodajských kanálů, které byly velmi známé a mnoho lidí se na své zprávy spoléhá. Lidé důvěřují zprávám, které Sky News přináší díky svým autentickým zdrojům.

Stáhněte si a nainstalujte aplikaci Sky News z obchodu s aplikacemi Amazon a zůstaňte v obraze se všemi nejnovějšími zprávami z celého světa..

# 16. BBC novinky

BBC News je další britský zpravodajský kanál, který pokrývá hlavní zprávy z celého světa a je v provozu 24 hodin. BBC novinky aplikace pro Amazon požární tvJe to nejstarší národní vysílací síť na světě, která existuje již více než 90 let.

Ústředí BBC má sídlo v Londýně a má v něm více než 35 000 zaměstnanců. Byl znám jako nejoblíbenější evropský web založený na obsahu. Neexistuje žádná vysílací síť, která by mohla konkurovat BBC online kvůli své velké infrastruktuře a finanční síle.

Všechny nejnovější aktualizace najdete v aplikaci BBC News týkající se sportu, zábavy, politiky, sociálních otázek, zdraví, počasí a mnoha dalších kategorií..

Nejlepší aplikace Fire TV Stick pro hudbu

Nejlepší aplikace Fire TV Stick pro hudbu

# 17. Youtube

Kdo o YouTube neslyšel?

Kdykoli budete muset vyhledat jakékoli nejnovější hudební video, první možností, která se vám objeví, je YouTube. aplikace youtube-fire-tv-appJe to skutečně nejspolehlivější platforma milionů milovníků hudby po celém světě.

Nejlepší věc na YouTube je, že můžete najít téměř každé hudební video nové nebo staré a vytvořit si vlastní seznam skladeb, abyste je mohli poslouchat kdykoli chcete, spíše než hledat skladby pokaždé. Jeho doporučená funkce vám navíc ukáže všechna nejnovější a trendy videa, která by mohla vyhovovat vašemu vkusu.

Používání YouTube na FireStick je velmi snadné, jednoduše si stáhněte a nainstalujte aplikaci YouTube do svého zařízení FireStick z obchodu s aplikacemi Amazon a začněte procházet svá oblíbená hudební videa v kvalitě HD. Vytvořte si vlastní seznam skladeb a prozkoumejte více hudby, jak chcete, protože je zdarma.

# 18. Spotify

Spotify je úžasná aplikace pro streamování hudby, která byla spuštěna před 9 lety švédskou společností. Spotify firestick music appSpotify je domovem milionů písní od různých umělců z celého světa.

Aplikaci Spotify lze nainstalovat do zařízení FireStick a užít si hudební drážku. Jednoduše si vytvořte účet Spotify a začněte vytvářet seznam skladeb se všemi oblíbenými skladbami.

Spotify je bezplatná aplikace pro každého, kdo nepřeruší váš hudební háj s reklamami. Můžete si také snadno stáhnout své oblíbené skladby z aplikace.

# 19. Škubnutí

Samotná Twitch je dceřinou společností Amazonu, která umožňuje uživatelům streamovat svou oblíbenou hudbu a přispívat svými vlastními věcmi.škubnutí hudební aplikace pro amazonskou palici

Za posledních 7 let si Twitch získal velkou pozornost veřejnosti a mnoho uživatelů se obrátilo na Twitch, aby vydělával peníze živým přenosem vlastního obsahu. Mnoho uživatelů živě streamuje své obaly písní, hry a některé další věci na Twitch a vydělávají získáváním názorů.

Je to skutečně přední sociální video platforma na světě, která má v průměru 9,7 denních uživatelů. Z toho asi 2 miliony uživatelů streamují svůj obsah na Twitch.

Stáhněte si aplikaci Twitch do svého zařízení FireStick a ponořte se přímo do světa Twitch a streamujte svůj oblíbený obsah nyní!

Nejlepší IPTV pro Amazon Fire Stick

Nejlepší IPTV Amazon Firestick Apps

# 20. MrMC

MrMC je aplikace IPTV dostupná pro FireStick v obchodě s aplikacemi Amazon, kterou lze využít již za 2,99 USD. Mrmc nejlepší amazon firestick aplikace pro iptvS MrMC si můžete užít spoustu zábavných věcí, jako jsou hudba a televizní pořady, ve 4K kvalitě videa.

MrMC lze připojit k serverům Plex, Emby, TV headend a mnoha dalším serverům služeb, aby bylo možné zachytit živý přenos. Má velmi inteligentní a atraktivní rozhraní, které je velmi uživatelsky přívětivé.

Stáhněte si a nainstalujte MrMC nyní a začněte sledovat živé televizní vysílání na zařízení FireStick pomocí vašeho internetového protokolu.

# 21. TVMosaic Live

IPTV je nutné mít na FireSticku, abyste mohli sledovat živé televizní pořady a programy přes internet. tvmosaic live nejlepší aplikace pro firestickStáhněte si ji zdarma z obchodu s aplikacemi Amazon a užijte si IPTV zážitek.

TVMosaic Live má velmi interaktivní uživatelské rozhraní, které je velmi uživatelsky přívětivé, ani osoba používající službu IPTV poprvé nebude mít s jeho provozováním žádný problém. Je kompatibilní s mobilními zařízeními, stejně jako s FireStick a FireTV. Uživatelé mohou snadno sledovat živé televizní vysílání ve standardním rozlišení nebo v rozlišení Ultra HD, podle vlastního výběru.

Podporuje všechny signálové protokoly IPTV, jako jsou http, https, hls, udp, rtp, rtsp streamování reklamy další skvělou vlastností této aplikace je to, že uživatel může zapnout titulky a změnit zvukové stopy také.

# 22. Radiant IPTV

Pokud jste z Bangladéše, žijete v zahraničí nebo jste fanouškem obsahu Bangla, pak je aplikace Radiant IPTV pro vás v aplikaci FireStick optimální volbou.radiant iptv aplikace pro amazonskou palici

Jednoduše si stáhněte a nainstalujte aplikaci RadiantIPTV do svého FireStick a začněte sledovat živé televizní kanály a filmy bez jakýchkoli potíží.

Aplikace RadiantIPTV je velmi malá a je k dispozici ke stažení zdarma v obchodě s aplikacemi Amazon.

Utility Utility pro FireStick

utility Firestick aplikace

V seznamu aplikací FireStick je k dispozici řada nástrojů, z nichž si můžete vybrat formu, ale zde jsou tři nejlepší aplikace FireStick, které mají.

# 23. Správce souborů Přidání Fire TV

Jednou z nejdůležitějších věcí pro jakékoli zařízení je software pro správu souborů, který umožňuje uživatelům spravovat stažené položky a další soubory. nejlepší utilita aplikace pro firestickSprávce souborů je aplikace pro FireStick, která umožňuje uživatelům spravovat jejich FireStick při přesunu dat z jednoho místa na druhé.

Má velmi snadno použitelné rozhraní, které umožňuje uživatelům snadno spravovat své soubory FireStick. Je to vyhrazená aplikace FireTV a FireStick a má všechny základní funkce, jako je kopírování, vkládání, přejmenování a mazání.

Můžete snadno přistupovat ke všem souborům v zařízení FireStick a další skvělou funkcí této aplikace je, že má vestavěný prohlížeč fotografií.

# 24. ES File Explorer

ES File Explorer je jedním z nejčastěji používaných FireStick Utility, preferovaných hlavně Streamers. nejlepší utilita aplikace pro amazonskou paliciJedním z důvodů, proč se používá, je instalace Kodi na FireStick. Kodi nelze nainstalovat přímo na FireStick, proto uživatelé používají metodu Jailbreak, pro kterou je nutný ES Explorer.

ES File Explorer je považován za nejlepší aplikaci pro správu souborů pro zařízení Android. Umožňuje uživatelům spravovat jejich soubory, rozbalit přenesené nebo stažené soubory a instalovat aplikace. ES File Explorer lze použít k přenosu souborů přes FTP ak vymazání systémové mezipaměti a procesů aplikace.

Má více než 16 integrovaných jazyků, jako je angličtina, ruština, japonština, němčina a mnoho dalších. Můžete snadno sledovat skladovací kapacitu a spravovat s ní hudbu a fotografie.

# 25. Firefox pro Fire TV

Mozilla Firefox je jedním z nejlepších a populárních webových prohlížečů po celém světě. mozilla firefox aplikace pro požární tvFirefox je široce používán lidmi po celém světě pro osobní prohlížení webu, jakož i pro webové designéry a programátory, protože jeho chytré funkce a jeho vynikající design.

Na rozdíl od jiných webových prohlížečů Firefox omezuje načítání stránky za běhu na konkrétní kartu a neukládá ji do celkového prohlížeče. To znamená, že ostatní prohlížeče se zpomalí, pokud otevřete mnoho karet, ale Firefox se nezpomalí ai když ano, můžete kartu snadno zavřít a zkrátit tak zpoždění prohlížeče.

Stáhněte si prohlížeč Mozilla Firefox z obchodu s aplikacemi Amazon, začněte hladce procházet a užijte si spoustu užitečných modulů prohlížeče, které vám zpříjemní procházení webu..

Závěr

Amazon FireStick je oblíbený díky svému potenciálu přizpůsobení podle potřeb a preferencí uživatele. V obchodě s aplikacemi jsou k dispozici stovky aplikací, které lze nainstalovat do FireStick pro přizpůsobení zařízení.

Krátce jsem představil některé z nejpopulárnějších aplikací, které si můžete do svého zařízení FireStick nainstalovat, abych vám vylepšil zážitek a měl vše v dlaních. Po vyzkoušení těchto aplikací nebudete cítit nutnost přechodu na jiné zařízení. Všechny aplikace diskutované v této příručce jsou nejlepší aplikace pro Fire TV a FireStick.

Všechny aplikace, které jsem popsal v této příručce, jsou snadno dostupné v obchodě s aplikacemi Amazon a doufejme, že nebudete mít žádný problém s jejich vyhledáním a instalací. Ujistěte se, že je všechny vyzkoušíte.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map