Tubi TV Kodi: Jak nainstalovat Tubi.TV na Kodi Leia, Krypton, Jarvis a FireStick

tubi-tv-on-kodi


Doplněk Tubi TV Kodi je jednou zastávkou pro veškerou zábavu, protože obsahuje všechny nejnovější a populární filmy a televizní pořady z celého světa. Tato doplňková nabídka nabízí filmy a televizní pořady ze všech žánrů, jako je Action, Comedy, Horror, Drama, Stand-up Comedy a mnohem více.

Pro zabezpečení soukromí online a zajištění přístupu k obsahu s omezeným zeměpisným přístupem se důrazně doporučuje používat VPN na serveru Kodi.

Doplněk Tubi TV Kodi je známý tím, že poskytuje vysoce kvalitní toky pro každý název obsahu, a nezklame své uživatele tím, že zhroutí nebo zobrazí chyby, a proto patří mezi nejlepší kodi doplňky.

Tubi Kodi Addon Repository

Doplněk TubiTV Kodi je k dispozici prostřednictvím úložiště Diamond Wizard Repository, které hostí několik dalších oblíbených doplňků Kodi, jako jsou Cartoon Network, Vortex a nová vidlička Exodus; Doplněk Movie Theatre Butter Kodi. URL úložiště je: http://repo.rubyjewelwizard.com/INSTALL_DIAMOND_REPO/repository.Diamond-Wizard-Repo-3.3.9.zip

Jak nainstalovat Tubi TV na Kodi Leia a Krypton

Doplněk Tubi TV Kodi lze snadno nainstalovat na Kodi Krypton verze 17.6 za pouhé 2 minuty, a to takto:

 1. otevřeno Kodi na vašem zařízení > Klikněte na ozubené kolo ikona (nastavení) z horního řádku v levém sloupci.jak nainstalovat tubi tv na kodi krypton 17.6
 2. Objeví se nové okno, klikněte na Správce souborů volba.jak přidat tubi tv kodi addon na kodi krypton 17.6
 3. Nyní dvakrát klikněte na Přidat zdroj > Otevře se dialogové okno s adresním řádkem a názvem, klikněte na <Žádný> a napište to URL „http://repo.rubyjewelwizard.com/“ a potom klikněte na OK > Pojmenujte tuto adresu URL jako ‘Diamant’ a klikněte na OK > Nyní klikněte OK a dialogové okno se zavře.stáhnout tubi tv kodi addon
 4. Vraťte se zpět do hlavní nabídky Kodi > Klikněte na Přidatons z levého sloupce.nainstalovat repozitář tubi kodi addon
 5. Klikněte na „ikona pole“V levém horním rohu > Objeví se nové okno se seznamem možností, klikněte Instalace ze souboru zip > Vybrat diamant > Klikněte na INSTALL_DIAMOND_REPO / > Poté klikněte na repozitář.Diamond-Wizard-Repo.zip > Počkejte, až se zobrazí oznámení.stáhnout soubor zip tubi tv
 6. Klikněte na Instalace z úložiště > Vybrat Diamond Wizard Repo > Klikněte na Doplňky videa > Klikněte na TUBITVnainstalujte tubi tv z úložiště diamantů
 7. Udeřil Nainstalujte a počkejte, až bude doplněk povolen, zobrazí se oznámení o ukončení instalace.

nastavení tubi na firestick kodi

Jak nainstalovat Tubi TV Kodi na Jarvis verze 16 nebo vyšší

Pokud používáte Jarvis Verison společnosti Kodi, nainstalujte si zdarma filmy Tubi TV streamující doplněk Kodi podle následujících pokynů:

 1. otevřeno Kodi.
 2. Klikněte na Systém.
 3. Klikněte na Soubor Manažer.
 4. Dvojklik Přidat Zdroj.
 5. Klikněte na Žádný a zadejte toto URL http://repo.rubyjewelwizard.com/ > Klikněte na Hotovo > Zadejte název ‘Diamant’ > Klikněte na Hotovo > Klikněte na OK.
 6. Návrat na stránku „Kodi“ Hlavní menu.
 7. Klikněte na Systém znovu > Klikněte na Přidatons.
 8. Klikněte na Nainstalujte z Zip Soubor.
 9. Přejděte dolů a vyberte ‘Diamant’ > Klikněte naDiamond-Wizard-Repo.zip.
 10. Nyní klikněte na Nainstalujte z Úložiště.
 11. otevřeno Diamond Wizard Repo > Jít do Video Přidatons
 12. Klikněte na TUBITV.
 13. Udeřil Nainstalujte > Počkejte na oznámení.

Jak nainstalovat Tubi TV Kodi na Fire Stick

Můžete také použít úžasný doplněk Tubi TV Kodi na vašem zařízení FireStick, ale budete muset nainstalovat Kodi na FireStick.

Po instalaci Kodi na FireStick, projděte tyto kroky a nainstalujte Tubi.TV Kodi doplněk pro streamování nejlepšího obsahu s nejlepším streamovacím zařízením s nejlepším vpn pro firestick.

 1. otevřeno Kodi aplikace na Fire Stick
 2. otevřeno Vývojářské možnosti > Zapněte ladění ADB a aplikace z neznámých zdrojů.

Poté postupujte podle instalačního postupu TubiTV na Kodi Krypton verze 17.6, zmíněném výše v této příručce. Postup od tohoto bodu na oddělení je podobný.

Tubi TV Kodi Stáhnout

 1. Stáhněte si soubor Zip Tubi TV Kodi do svého zařízení
 2. Běh Kodi > otevřeno Přidatons
 3. Klikněte na „Ikona pole“ > Vybrat Instalace ze souboru zip volba > otevři stažený soubor ZIP procházením systému > Počkejte na oznámení.
 4. Vybrat Instalace z úložiště > otevřeno Diamond Wizard Repo > Jít do Doplňky videa složku > Vybrat
 5. Klikněte na Nainstalujte >Počkejte na oznámení.

Toto je postup přímého stahování Tubi TV pro verzi Kodi Leia krypton verze 17.6 a Kodi Leia verze 18. Je to skutečně nejjednodušší postup instalace pro jakýkoli doplněk třetí strany..

Tubi TV Down / nefunguje / chyby / opravy

Tubi TV je vynikajícím doplňkem, co se týče výkonu, a uživatelé se nevyjádřili o obavách ohledně chyb a problémů. Při používání těchto doplňků však můžete čelit dvěma chybám a měli byste vědět, jak s nimi zacházet.

Zkontrolujte chybu protokolu

Když je systémová mezipaměť a data backendu nashromážděna, objeví se obvykle chyba protokolu protokolu. Není to chyba, čeho se bát a lze ji poměrně snadno opravit.

Opravit

Pokud se setkáte s touto chybou, vymažte systémovou mezipaměť a další data backend z nabídky nastavení a restartujte Kodi. Pokud to váš problém nevyřeší, zkuste doplněk znovu nainstalovat.

K dispozici nejsou žádné toky

Toto je běžná chyba, která byla zaznamenána téměř v každém doplňku Kodi pro streamování videa. Tato chyba se objeví při pokusu o přístup k názvu obsahu z libovolné kategorie obsahu. Tato chyba se objevuje, protože buď název obsahu, který se pokoušíte získat přístup, je nové vydání, proto jeho streamy nejsou k dispozici online nebo doplněk není schopen zrušit odkazy od poskytovatelů.

Opravit

Tuto chybu opravte aktualizací doplňku Kodi, protože když aktualizujete doplněk, aktualizuje se také jeho knihovna spolu s jejími poskytovateli. Po aktualizaci doplňku vymažte mezipaměť doplňku, aby doplněk mohl odkazy lépe vyřadit. To by mělo opravit chybu Žádné proudy.

Závěr

Tubi TV je skvělý doplněk Kodi pro diváky, protože nabízí rozmanitost obsahu. Pouze několik doplňků Kodi poskytuje nepřetržitou zábavu s tak skvělými funkcemi. Vyzkoušel jsem doplněk sám a došel jsem k závěru, že tento doplněk je úžasný z hlediska rychlosti a dostupnosti.

Doplněk se instaluje hladce a funguje dobře, nezaznamenaly se žádné závady ani zaostávání. Celkově je to skvělý doplněk, který máte ve své knihovně doplňků Kodi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map