Brazil Vs Mexico Raundi i 16 FIFA Futebol Kupa Botërore 2018

Nëse jeni duke pyetur veten se ku mund ta shikoni ndeshjen Brazil vs Mexico World Cup 2018, atëherë mos u shqetësoni më sepse do t’ju tregojmë saktësisht se ku mund ta shihni këtë ndeshje hyped. Ne ju ofrojmë mënyra të shumta për të parë ndeshjen, komente të ndryshme, vende të ndryshme etj.


Brazili vs Meksika Skuadra e azhurnuar e fundit për Raundin e 16 FIFA Kupa Botërore 2018

Formulimi Final i Brazilit vs mexico

Historia e Meksikës kundër Brazilit

Meksika dhe Brazili janë përballur kundër njëri-tjetrit në mbi 30 ndeshje ndërkombëtare në total. Sidoqoftë, vajzat e Brazilit kanë në dorëzimin e parë në të gjitha ndeshjet kokë më kokë me rreth 23 fitore.

Këtë herë rreth gjërave po duken pak më ndryshe. Meksika është në një rrotull të lartë. Ata fituan kundër mbajtësit të titullit Gjermania në një ndeshje hype dhe tani ata mund ta heqin shumë edhe Brazilin.

Kështu që, nëse do t’i fusja paratë e mia në një ekip tani, unë do të shikoja Meksikën sepse kjo është ajo që duket më e mundshme.

Pse Meksika mund të Fitojë Brazili këtë FIFA Futebol Kupa Botërore 2018?

Pas kthimit në Kupën e Botës Fifa 2014, Meksika e tërhoqi ndeshjen kundër Brazilit në një ndeshje befasuese. Ishte aq tërheqëse sa të ishte e mundur, dhe sinqerisht, Meksika e pati atë mjaft të vështirë nga gjyqtarët.

Këtë herë, megjithatë, ka ndryshime në sistemin e gjykimit që shpresojmë se nuk do të ketë ndonjë vendim plotësisht qesharak.

Gjithashtu, Meksika është në krye të lojës së tyre tani për shkak të fitores së tyre kundër Gjermanisë në fazat e Grupit. Brazili do të duhet të sjellë lojën e tyre A në stadium nëse ata duan të kenë mundësinë e fitores së këtij.

Pikat kryesore të Kupës Botërore FIFA 2014 Brazil vs Meksikë RÉSUMÉN GOLES

Shikoni pikat kryesore të Brazilit dhe Meksikës nga Kupa Botërore 2014 më poshtë. Shpresojmë të marrim një ndeshje tjetër si kjo në Kupën e Botës 2018.

Channelfarë kanali është Ndeshja e Kupës së Botës 2018 në Brazil dhe Meksikë?

Nëse po kërkoni një listë të kanaleve dhe transmetuesve ku mund të shihni lojën Brazil dhe Meksikë, atëherë këtu është lista gjithëpërfshirëse për lehtësinë tuaj.

Transmetuesit e mëposhtëm janë në dispozicion vetëm në vendin e specifikuar. Por ti mundesh ZHBLLOKO çdo transmetues i caktuar në vendin tuaj duke përdorur një VPN.

Zhbllokoni Kanalet

vendtransmetuesit
AzerbaixhanCBC Sport Azerbajxhani
Bosnja dhe HercegovinaSportKlub 2 Serbi
KroaciaSportklub 2 Kroaci
DanimarkëTV3 Sport, Viaplay Danimarkë
FinlandëViaplay Finlandë, Viasat Sport
ndërkombëtarYouTube, UEFA TV
ItaliFox Sports HD
KazahstanTV Khabar
MaqedoniSportKlub 2 Serbi
Mali i ZiSportKlub 2 Serbi
NorvegjiViasport +, Viaplay Norvegji
PortugaliRTP 1
RusiNTV + Sport Online, Ndeshje! Nje loje
SerbiaSportKlub 2 Serbi
SuediViaplay Sweden, TV3 Sport HD Sweden
TurqiTivibu Spor 1
UkrainëFutbol 2, OLL.tv
Shtetet e BashkuaraDeportet e univizionit, ESPN3

Shikoni Brazil Vs Mexico në MatchTV

MatchTV ose më shumë e njohur si Матч ТВ është një transmetues rus i Sporteve. MatchTV po transmeton raundin e 16 ndeshjeve të Kupës së Botës FIFA nga 16 ndeshje midis Brazilit vs Meksikës live online por MatchTV është në dispozicion vetëm në Rusi.

zhbllokoni ndeshjenTV

 1. Për të hyrë në MatchTV, do t’ju duhet një VPN pasi MatchTV është në dispozicion vetëm në Rusi.
 2. Merrni një VPN për pajisjen tuaj transmetuese.
 3. Hyni në VPN duke përdorur emrin dhe fjalëkalimin tuaj dhe zgjidhni Rusinë si Serverin tuaj. (Lidhu me serverin rus për të parë raundin e 16 të FIFA World Cup 2018).
 4. Qasja https://www.matchtv.ru/on-air
 5. Livestream Brazil Vs Mexico në MatchTV nga kudo.

Si ta shikoni Brazilin vs Spanjën me komentin Portugez Live Online?

RTP – Shikoni Brazilin vs Meksikën në RTP

RTP është aty ku do të gjeni transmetime me cilësi të lartë të të gjitha ngjarjeve të njohura të transmetimit. Nëse dëshironi të shikoni ndeshjen Brazil vs Meksikë me komentin Portugez, atëherë ky është destinacioni në internet ku mund të transmetoni ndeshjen.

SAPO – Shikoni Brazilin vs Meksikën në SAPO

SAPO është një tjetër faqe në internet ku mund të shikoni Kupën e Botës 2018 në internet. Sshtë një sit tjetër Portugez që siguron transmetime të drejtpërdrejta të futbollit. Nëse dëshironi të shikoni ndeshjet e komenteve Portugeze në Kupën e Botës, atëherë ky është vendi ku do të jetë.

Sport TV – Shikoni Meksikën dhe Brazilin Live në Kupën Botërore FIFA 2018

Sport TV është vendi ku mund të kapni ndeshjet e fundit të Kupës së Botës në gjuhën Portugeze. Nëse qëllimi juaj është të transmetoni Kupën e Botës me komentin Portugez, atëherë do të shijoni Sport TV pasi ofron një zgjedhje të shkëlqyeshme të ngjarjeve më të fundit sportive dhe prurjeve me cilësi të lartë.

Si ta shikoni Meksikën Vs Brazil në Komentari EN ESPAÑOL / Komente Spanjolle?

Mediaset – Shikoni Brazilin dhe Meksikën live në FIFA World Cup 2018

Mediaset është destinacioni kryesor për të transmetuar gjithçka spanjolle. Nëse po kërkoni ndeshjen Meksikë vs Brazil në Spanjisht, atëherë ky është vendi ku do të gjeni transmetime me cilësi të lartë dhe komente të nivelit të lartë.

Shtë një nga faqet e internetit më të mëdha të transmetimit spanjoll, ku ju lehtë mund të shikoni ndeshjet tuaja të preferuara të Kupës së Botës 2018 pa shumë telashe për sa kohë që po banoni në rajonin e mbështetur ose keni një VPN.

A mundet Brazili të përballet me Anglinë nëse fiton kundër Meksikës për ta bërë atë Brazilianin kundër Anglinë ?

Nëse Brazili fiton kundër Meksikës, atëherë ata do të luajnë Belgjikë ose Japoni (cilido që të dalë në krye në ndeshjen e tyre), ka shumë të ngjarë që do të jetë Belgjika pasi ato janë në krye të formës së tyre tani..

Rrugës braziliane mund ta marrë Anglia edhe nëse të dy skuadrat e bëjnë atë në fazat e fundit të turneut, por kjo është mjaft e pakapshme dhe shumë e vështirë për tani.

Si të shikojmë Brazil Vs. Raundi i Meksikës me 16 Kupa Botërore FIFA në Sh.B.A.?

Nëse jetoni në SH.B.A. dhe doni të shijoni Brazilian Vs. Kupa Botërore e Meksikës 2018 ndeshjen, atëherë ju lehtë mund ta transmetoni atë në internet duke përdorur metodën tonë të hollësishme për ta bërë atë.

Ja se si mund të shikoni Kupën Botërore FIFA 2018 në SHBA.

Si të shikoni Raundin e 16 Brazil Vs Meksikë në Pajisjet Apple?

Nëse zotëroni një Apple TV, atëherë do të dashuroni faktin që transmetimi i FIFA World Cup 2018 është mjaft i lehtë në pajisjen tuaj me shkëlqim Apple.

Ja se si mund ta shikoni Kupën Botërore FIFA në Apple TV.

Fjalët përfundimtare

Kjo raund i 16 ndeshjeve mes gjigandëve të Amerikës së Jugut do të jetë një ndeshje vendimtare për tu parë. Anydo ekip fitues do të përballet me Belgjikën ose Japoninë në finalen e Katërt.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map