Mënyra më e lirë për të parë UFC 226 Miocic vs Cormier Fight Live Online Online pa kabllo

Shënim: UFC 226 ka përfunduar, megjithatë Khabib vs Mcgregor UFC 229 po fiton shumë zhurmë gjatë këtij viti. Ju mund të shikoni Khabib Nurmagomedov vs Conor Mcgregor live në internet.


Aksioni UFC kthehet këtë të shtunë ndërsa Stipe Miocic mbron titullin e tij kundër Daniel Cormier në ngjarjen live UFC 226. Shikoni udhëzuesin tonë për të parë mënyrën më të lirë për të parë sportet UFC 226 në kodi dhe për të shijuar veprimin më të mirë sportiv luftarak. Shikoni listën tonë të shtesave kodi të punës për UFC.

UFC 226 Kanale / Lista zyrtare e të drejtave të transmetuesve

Këtu është një pamje e kanaleve dhe rajoneve të tyre përkatëse të transmetimit:

Vendi / Rajonitransmetuesit
Britani e MadheBT Sport 2
RusiVGTRK
KanadëRrjeti i luftës
AustraliSport Fox

Transmetuesit e lartpërmendur UFC janë të arritshme vetëm në vendin e deklaruar me një 64,99 $ standarde për kartën kryesore UFC. Sidoqoftë ju mund të ndryshoni vendndodhjen tuaj në vendet e tjera dhe të prisni një zbritje të habitshme në çmimet e kartës kryesore UFC PPV.

Merrni një CTA VPN

Mënyra më e lirë për të parë UFC 226 Miocic vs Cormier

Ngjarja UFC 226 do të dalë në ajër këtë të Dielë (7 korrik) dhe të gjithë tifozët e sporteve luftarake po merren me të në platforma të ndryshme të mediave sociale. Tifozët e UFC mund ta shikojnë këtë ngjarje drejtpërdrejt në TV dhe në internet përmes shërbimeve të ndryshme të transmetimit, por ata do të duhet të paguajnë çmimin e pajtimit për të.

Krahasimi i çmimeve të UFC PPV
vend

çmim

PPV e lirë përmes VPN 
Filipinet$ 17,52 (920 piso)

PureVPN

2.48 dollarë në muaj (77% Zbritje)

butoni (3)

Luksemburgu $ 35,40
Pakistan$ 34,99
Singapore$ 24.99

Kjo është arsyeja pse, ne kemi shfrytëzuar këtë mundësi për t’ju bërë të ditur njerëzit më të mirë dhe mënyrën më të lirë për të parë UFC 226 dhe për të shijuar veprimin e zemrës pounding live.
mënyra më e lirë për të marrë 226 pagesa për shikim
Një gjë për tu mbajtur në konsideratë është se nëse jeni duke blerë kalimin e luftës nëse shikimi i pagës nga faqja zyrtare e UFC, duhet të merrni parasysh ndryshimin e rajonit tuaj duke përdorur një shërbim Kodi VPN pasi çmimi i kalimit të luftës është i ndryshëm në çdo rajon. Dallimi midis rajoneve të Sh.B.A dhe Pakistanit tregohet më poshtë:

ufc 226 biletë në shitje

Sidoqoftë, çmimi më i mirë që mund të përballoni është nga rajoni i Filipineve:

ufc 226 paguaj për shikimin çmimi i Filipineve

Si të shikoni UFC 226 Miocic vs Cormier Live Online pa kabllo

Nëse jeni adhurues i UFC dhe kërkoni mënyra për të parë UFC 226 live online pa kabllo, ne kemi zgjidhjen e përsosur për ju. Në fund të fundit, kush i pëlqen të harxhojë kohën e tij të ulur para TV më dhe shumë prej tifozëve të streaming nuk kanë as ndonjë kohë, kjo është arsyeja pse ata pëlqejnë të rrjedhin ndërsa qëndrojnë në lëvizje.

Ekzistojnë dy mënyra si mund të shikoni UFC 226 Miocic vs Cormier Live Online pa Cable:

 1. Via Kodi
 2. Nëpërmjet Rrjedhat Online

Zgjedhja është gjithçka juaja për të marrë atë shërbim që dëshironi të zgjidhni për nevojat tuaja të transmetimit. Ne kemi siguruar një përparim të detajuar të të dy shërbimeve për t’ju siguruar një pasqyrë më të mirë, në mënyrë që të mund të zgjidhni në përputhje me rrethanat.

Si të shikoni UFC 226 Miocic vs Cormier Free streaming online

Shumë site në internet do të ofrojnë transmetim live për këtë ngjarje, këtu janë disa opsione për ju të rreshtuar nga ne:

 1. Kanali Zyrtar UFC në YouTube
 2. Spreaker
 3. StreamingTV4K

Ju mund t’i përdorni këto shërbime për transmetimin e ngjarjeve në internet live.

Si të shikoni UFC 226 në Kodi Krypton Version 17.6 ose më të ulët pa kabllo

Kodi është zgjidhja përfundimtare e të gjitha çështjeve të transmetimit. Kodi ka një numër sportesh të shkëlqyeshme dhe ne ju rekomandojmë tre shtesa përdoruesve tanë që janë të besueshëm dhe sigurojnë lidhje më të mira UFC 226 falas. Ndiqni procedurat e shtjelluara më poshtë për instalimin e këtyre tre shtesave për të parë UFC në internet.

 1. Planeti MMA për të transmetuar Miocic vs Cormier
 2. cCloud TV për të parë Miocic vs Cormier
 3. SportsDevil për të parë Miocic vs Cormier live online

Planeti MMA

Planet MMA është një program i dedikuar MMA që transmeton Kodi shtesë që do të ketë transmetimin më të mirë të drejtpërdrejtë UFC 226. Ndiqni këto hapa për të instaluar Planet MMA:

 1. hapur Kodi në pajisjen tuaj > Klikoni mbi Cilësimet (ikonë ingranazhi).Cheapest-Way-për-Watch-UFC-226-Mioçiç-vs-Cormier
 2. Do të hapet një dritare e re, Klikoni mbi Menaxher i Dosjeve nga opsionet e disponueshme.Si-to-Shikoj-UFC-226-Mioçiç-vs-Cormier-Live-Online-pa-Cable
 3. Nga kolona e majtë, klikoni dy herë në ‘Shto Burimin.’Si-to-Shikoj-UFC-226-Mioçiç-vs-Cormier-Free-live-online-Streams
 4. Do të shfaqet një kuti dialogu, klikoni aty ku thotëAsnje’.Si-to-Shikoj-UFC-226-on-kodi-kripton-17.6-ose-të ulët-Pa-Cable
 5. Tani shtypni këtë URLhttp://supremacy.org.uk/zip/repo/ dhe klikoni.si-të-shikojnë-UFC-226-kodi
 6. Pas kësaj, emri këtë URL si epërsi > Kliko Ne rregull.UFC-226-Kodi-depo
 7. Tani kthehu te Ekrani fillestar dhe pastaj shko te Add-ons.UFC-226-kodi-addons
 8. Klikoni në ikonën Box (Installer Package) nga këndi i sipërm i majtë.si-të-shikojnë-UFC-226-on-kodi-Jarvis-version-16-apo-më të lartë
 9. Klikoni mbi ‘Instaloni nga skedari zip‘.ufc-226-kodi
 10. Klikoni mbi epërsi nga lista.UFC-226-on-planet-MMA
 11. Klikoni mbi supremacinë-x.x.UFC-226-on-sportsdevil
 12. Klikoni mbi supremacy-x.x.zip > Prisni njoftimin.UFC-226-on-ccloud-tv
 13. Tani klikoni Instaloni nga depoja.UFC-226-bileta
 14. zgjedh epërsi.UFC-226-Fight-lokacioni-dhe-date
 15. hapur Shtesa të videos.UFC-226-Fight-Cards
 16. Klikoni mbi Planeti MMA.UFC-226-Channels-zyrtare-transmetuesit-të Drejtat-List
 17. Tani klikoni instaloj dhe prisni njoftimin.Si-mund-I-watch-UFC-226-on-Sling-TV

Shikoni UFC 226 në cCloud TV Kodi Addon

cCloud TV është një shtesë shtesë e mahnitshme e TV Kodi që siguron transmetime për kanalet televizive live nga e gjithë bota. Tifozët e UFC mund të përdorin këtë shtesë të Kodi për të parë UFC në internet dhe për të pasur transmetime falas UFC 226. Ndiqni këto hapa për të instaluar shtesën cCloud TV Kodi:

 1. hapur Kodi në pajisjen tuaj > Klikoni mbi Cilësimet > Klikoni mbi skedar menaxher. Klikoni dy herë mbi shtoj burim.
 2. Klikoni aty ku thotë <Asnje> dhe shtypni këtë URL:http://lazykodi.com/ > Klikoni në rregull.
 3. Emërtojeni këtë URL të mediave si “Kodi Lazy”> Kliko Ne rregull > Kliko Ne rregull për të mbyllur kutinë e dialogut.
 4. Kthehu tek Menyja kryesore e Kodit> Kliko Add-ons tab > Klikoni mbi kutiikonë.
 5. Tani klikoni në Instaloni nga Zip File.
 6. hapur Kodi dembel.
 7. Do të shihni tre opsione: Depo, zinxhirë dhe magjistar.
 8. zgjedh depo > zgjedh Androidaba > hapur depo > Shkoni poshtë në listë dhe klikoni në kodil-104.zip > Prisni njoftimin.
 9. Tani klikoni në Instaloni nga depoja alternativë > zgjedh Depo e Kodilit.
 10. hapur Shtesa të videos dosje > Shkoni poshtë në listë dhe zgjidhni TV cCloud.
 11. Kliko instaloj.

Shikoni UFC 226 në Sport Devil Kodi Addon

Addon Sport Devil Kodi është padyshim një nga shtesat më të njohura sportive Kodi. IT rekomandohet shumë nga përdoruesit e Kodi që duan të transmetojnë ngjarje sportive live nga e gjithë bota.

 1. hapur Kodi > Kliko
 2. Klikoni mbi Menaxher i Dosjeve nga opsionet e disponueshme në meny.
 3. Do të hapet një dritare e re; Klikoni dy herë në “Shto Burimin”Opsioni formoni kolonën e dorës së majtë.
 4. Klikoni aty ku thotë <Asnje> dhe shtypni këtë URL:http://lazykodi.com/ > Klikoni në rregull.
 5. Emërtoni këtë URL të depozituar si “Kodi Lazy”> Kliko Ne rregull > Tani kontrolloni dyfish të dy emër dhe URL nëse ato janë shkruar saktë dhe pastaj Klikoni OK.
 6. Kthehu tek Menyja kryesore e Kodit> Kliko Skedari i shtesave > do t’ju çojë në një dritare të re > Klikoni në Instaluesi i paketave (Shfletuesi i shtesave)ikonë.
 7. Klikoni mbi Instaloni nga Zip File > Kliko Kodi dembel.
 8. zgjedh depo > zgjidhni Androidaba > zgjedh depo > Klikoni mbi kodil-104.zip > Prisni njoftimin.
 9. Tani klikoni në Instaloni nga depoja alternativë > Zgjidhni Magazinën Kodil
 10. Klikoni mbi Shtesa të videos > zgjedh Djall sportiv nga lista.
 11. Kliko instaloj > Prisni njoftimin.
 12. Sapo të shfaqet njoftimi, do të keni mundësi të përdorni UFC 226 steams live.

Biletat UFC 226

Ngjarja është vetëm 4 ditë larg dhe nuk keni asnjë shans ta humbni atë. Nëse po planifikoni të shkoni dhe të shikoni ngjarjen drejtpërdrejt në arenën, mund të blini biletat tuaja nga faqet e mëposhtme:

 1. ekspert
 2. Viagogo
 3. UFC 226 Uebfaqja
 4. AXS
 5. SeatGeek

UFC 226 Lokacioni dhe data e luftimit

Ngjarja do të zhvillohet në arenën e madhe T-Mobile që ndodhet në Parajsë, Nevada, Las Vegas dhe ngjarja do të fillojë në orën 10 pasdite të ETPT-së. Kishte zile emri i vendit të ngjarjes? Po! Shtë e njëjta arenë, e cila priti luftën milionëshe midis Floyd Mayweather dhe Conor McGregor, vitin e kaluar. Kjo arenë e shkëlqyer ka qenë një mori ngjarjesh të UFC-së edhe në të kaluarën. Ngjarja kryesore e UFC 226 do të jetë lufta midis Stipe Miocic dhe Daniel Cormier, le të shpresojmë që kjo ngjarje të jetë aq e ndezur sa ngjarjet UFC janë gjithmonë.

Kartat e luftës UFC 226

UFC 226 është një ngjarje për të parë, pasi të gjithë luftëtarët në kartën e luftës janë të shkëlqyera dhe argëtuese. Shikoni kartën e luftës për UFC 226:

UFC-226-Fight-Cards

Si mund ta shikoj UFC 226 në Sling TV?

Ju mund të shihni UFC në internet në shërbimin e TV Sling duke u pajtuar në paketën e tyre që kushton 64.99 + vetëm taksë. Do t’ju ofrojë lidhje steaming HD por pagesa është e pakthyeshme. Sling TV është një shërbim i shkëlqyeshëm për t’u përdorur për transmetimin në internet dhe procesi i tyre justifikohet nga cilësia që ata ofrojnë.

Historia e Statistikave të Miocic vs Cormier

Mioçiç-vs-Cormier-Statistikave-Historisë

Stipe Miocic, Kampioni i Peshave të Rënda dhe Daniel Cormier, Kampioni i Lezave të Lehta pasi ata të dy kanë potencial të madh dhe janë grushta të rëndë. Miocic ka fituar 18 periudha dhe ka humbur vetëm dy. Ndërsa, Daniel Cormier ka patur 20 fitore dhe ai ka humbur vetëm një periudhë.

Fjalët përfundimtare

UFC 226 mund të jetë ndalesa e fundit për Daniel Cormier pasi thashethemet tashmë kanë qarkulluar rreth pensionimit të tij pas ndeshjes së tij kundër Stipe Cormier. Pra, nëse do të jetë lufta e tij e fundit e karrierës në MMA, atëherë me siguri nuk dëshironi ta humbisni. UFC 226 do të jetë përplasja e titanëve pasi që të dy këta luftëtarë do të përplasen njëri-tjetrin dhe do të luftojnë për atë çmim, aksioni do të jetë me vlerë të shikohet. Ne kemi ofruar çdo mundësi të mundshme transmetimi për ju, në mënyrë që të mund të shikoni UFC 226 në internet falas dhe kemi përmendur disa shërbime të lumit falas UFC 226. Kështu që shijoni UFC 226 transmetim falas në Kodi ose në internet.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map