Mënyra më e lirë për të parë UFC 227 Dillashaw vs Garbrandt 2 Jetoni në internet pa kabllo

Lufta për Titullin UFC Bantamweight në mes të Dillashaw vs Garbrandt 2 mund të ndiqet lirë të jetojë në internet. Ngjashëm me luftimet e mëparshme UFC si UFC 225 ose UFC 226, kjo luftë gjithashtu ka mjaft rëndësi. Ndërsa artisti ushtarak i përzier amerikan Dillashaw shkoi në një betejë të fjalëve ngacmuese me Garbrandt 2. Lufta do të zhvillohet në 4 gusht 2018 në Staples Center, Los Angeles California dhe me siguri mund të zbuloni mënyrën më të lirë për të parë UFC 227.


Nëse jeni duke pritur për mënyrën më të lirë për të transmetuar UFC 227, atëherë ju jeni në vendin e duhur. Ndërsa ne ofrojmë opsionin më të lirë për ju që të shihni UFC 227 drejtpërdrejt në internet në PPV ose falas në Kodi Sports. Me shumë hile mund të shikoni Conor Mcgregor vs Khabib Nurmagomedov, si dhe në kodi. Por shikimi i saj mund të kërkonte vpn më të mirë për Kodin, pasi kjo luftë është e kufizuar nga gjeografia.

shikoni dillashaw vs garbrandt me çmim të lirë në ppv

UFC 227 Kanale / Lista zyrtare e të drejtave të transmetuesve

Këtu është një pamje e kanaleve dhe rajoneve të tyre përkatëse të transmetimit:

Vendi / Rajonitransmetuesit
Britani e MadheBT Sport 2
RusiVGTRK
KanadëRrjeti i luftës
AustraliSport Fox

Transmetuesit e lartpërmendur UFC janë të arritshme vetëm në vendin e deklaruar me një 64,99 $ standarde për kartën kryesore UFC. Sidoqoftë ju mund të ndryshoni vendndodhjen tuaj në vendet e tjera dhe të prisni një zbritje të habitshme në çmimet e kartës kryesore UFC PPV.

Merrni një CTA VPN

Mënyra më e lirë për të parë UFC 227 Garbrandt 2 vs Dillashaw

Ngjarja madhështore e UFC 227 do të zhvillohet live këtë të shtunë (4 gusht) dhe luftëtarët më të mirë do të luftojnë kundër njëri-tjetrit. Skena është vendosur dhe tifozët po bëjnë zhurmë për të në platforma të ndryshme të mediave sociale. Tifozët e UFC mund ta shikojnë këtë ngjarje drejtpërdrejt në TV dhe në internet përmes shërbimeve të ndryshme të transmetimit, por ata do të duhet të paguajnë çmimin e pajtimit për të.

Krahasimi i çmimeve të UFC PPV
vend

çmim

PPV e lirë përmes VPN 
Filipinet$ 17,52 (920 piso)

PureVPN

2.48 dollarë në muaj (77% Zbritje)

butoni (3)

Luksemburgu $ 35,40
Pakistan$ 34,99
Singapore$ 24.99

Për këtë arsye ne kemi bërë më të lehtë për fansat në të gjithë globin që të shikojnë UFC 227 në mënyrën më të mirë dhe më të lirë të mundshme live online.
mënyra më e lirë për të marrë 226 pagesa për shikim
Keni parasysh një gjë që nëse jeni duke blerë kalimin e luftës nëse shikimi i pagës nga faqja zyrtare e UFC, duhet të merrni parasysh ndryshimin e rajonit tuaj duke përdorur një shërbim Kodi VPN pasi çmimi i kalimit të luftës është i ndryshëm në çdo rajon . Dallimi midis rajoneve të Sh.B.A dhe Pakistanit tregohet më poshtë:

ufc 226 biletë në shitje

Sidoqoftë, çmimi më i mirë që mund të përballoni është nga rajoni i Filipineve:

ufc 226 paguaj për shikimin çmimi i Filipineve

Si të shikoni UFC 227 Dillashaw vs Garbrandt 2 Jetoni në internet pa kabllo

Padyshim nëse jeni një adhurues i UFC dhe kërkoni mënyra për të parë UFC 227 live online pa kabllo, ne kemi mbuluar zgjidhjen më të lehtë dhe më ekonomike për ju. Natyrisht nuk do të dëshironit të humbisni kohën tuaj duke qëndruar para TV kur ekzistojnë qindra mundësi të prerjes së kurrizit për të transmetuar UFC 227.

Ekzistojnë dy mënyra të mundshme për të parë UFC 227 Garbrandt 2 vs Dillashaw Live Online pa Cable:

 1. Via Kodi
 2. Nëpërmjet Rrjedhat Online

Isshtë gjithçka që ju të zgjidhni për nevojat tuaja streaming. Ne kemi siguruar një shëtitje të hollësishme të të dy shërbimeve për t’ju siguruar një pasqyrë më të mirë, në mënyrë që të mund të zgjidhni në përputhje me rrethanat.

Si të shikoni UFC 227 T.J. Dillashaw vs Cody Garbrandt Free streaming online

Shumë site në internet do të ofrojnë transmetim live për këtë ngjarje, këtu janë disa opsione për ju të rreshtuar nga ne:

 1. Kanali Zyrtar UFC në YouTube
 2. Spreaker
 3. StreamingTV4K

Ju mund t’i përdorni këto shërbime për transmetimin e ngjarjeve në internet live.

Si të shikoni UFC 227 në Kodi Krypton Version 17.6 ose më të ulët pa kabllo

Kodi është opsioni më i mirë për të gjitha nevojat e transmetimit. Kodi ka fituar një reputacion për të transmetuar luftimet UFC me shtesat e saj më të mira sportive. Ne po ju rekomandojmë 3 shtesa më të mira kodi për ju që të transmetoni këtë luftë të mahnitshme. Këto shtesë kanë rezultuar të jenë të besueshme në luftimet e mëparshme, pasi ato ofrojnë lidhje falas të transmetimit për UFC në internet.

 1. Planeti MMA për të transmetuar T.J. Dillashaw vs Cody Garbrandt
 2. cCloud TV për të parë Cody Garbrandt vs T.J. Dillashaw
 3. SportsDevil për të parë Dillashaw vs Garbrandt

Planeti MMA

Planet MMA është një program i dedikuar MMA që transmeton Kodi shtesë që do të ketë transmetimin më të mirë live falas UFC 227. Ndiqni këto hapa për të instaluar Planet MMA:

 1. hapur Kodi në pajisjen tuaj > Klikoni mbi Cilësimet (ikonë ingranazhi).Cheapest-Way-për-Watch-UFC-226-Mioçiç-vs-Cormier
 2. Do të hapet një dritare e re, Klikoni mbi Menaxher i Dosjeve nga opsionet e disponueshme.Si-to-Shikoj-UFC-226-Mioçiç-vs-Cormier-Live-Online-pa-Cable
 3. Nga kolona e majtë, klikoni dy herë në ‘Shto Burimin.’Si-to-Shikoj-UFC-226-Mioçiç-vs-Cormier-Free-live-online-Streams
 4. Do të shfaqet një kuti dialogu, klikoni aty ku thotëAsnje’.Si-to-Shikoj-UFC-226-on-kodi-kripton-17.6-ose-të ulët-Pa-Cable
 5. Tani shtypni këtë URLhttp://supremacy.org.uk/zip/repo/ dhe klikoni.si-të-shikojnë-UFC-226-kodi
 6. Pas kësaj, emri këtë URL si epërsi > Kliko Ne rregull.UFC-226-Kodi-depo
 7. Tani kthehu te Ekrani fillestar dhe pastaj shko te Add-ons.UFC-226-kodi-addons
 8. Klikoni në ikonën Box (Installer Package) nga këndi i sipërm i majtë.si-të-shikojnë-UFC-226-on-kodi-Jarvis-version-16-apo-më të lartë
 9. Klikoni mbi ‘Instaloni nga skedari zip‘.ufc-226-kodi
 10. Klikoni mbi epërsi nga lista.UFC-226-on-planet-MMA
 11. Klikoni mbi supremacinë-x.x.UFC-226-on-sportsdevil
 12. Klikoni mbi supremacy-x.x.zip > Prisni njoftimin.UFC-226-on-ccloud-tv
 13. Tani klikoni Instaloni nga depoja.UFC-226-bileta
 14. zgjedh epërsi.UFC-226-Fight-lokacioni-dhe-date
 15. hapur Shtesa të videos.UFC-226-Fight-Cards
 16. Klikoni mbi Planeti MMA.UFC-226-Channels-zyrtare-transmetuesit-të Drejtat-List
 17. Tani klikoni instaloj dhe prisni njoftimin.Si-mund-I-watch-UFC-226-on-Sling-TV

Shikoni UFC 227 në cCloud TV Kodi Addon

cCloud TV është një shtesë shtesë e mrekullueshme e TV Kodi që sigurisht siguron transmetime për kanalet televizive live nga e gjithë bota. Tifozët e UFC mund të përdorin këtë shtesë të Kodi për të parë UFC në internet dhe për të pasur transmetime falas UFC 226. Ndiqni këto hapa për të instaluar shtesën cCloud TV Kodi:

 1. hapur Kodi në pajisjen tuaj > Klikoni mbi Cilësimet > Klikoni mbi skedar menaxher. Klikoni dy herë mbi shtoj burim.
 2. Klikoni aty ku thotë <Asnje> dhe shtypni këtë URL:http://lazykodi.com/ > Klikoni në rregull.
 3. Emërtojeni këtë URL të mediave si “Kodi Lazy”> Kliko Ne rregull > Kliko Ne rregull për të mbyllur kutinë e dialogut.
 4. Kthehu tek Menyja kryesore e Kodit> Kliko Add-ons tab > Klikoni mbi kutiikonë.
 5. Tani klikoni në Instaloni nga Zip File.
 6. hapur Kodi dembel.
 7. Do të shihni tre opsione: Depo, zinxhirë dhe magjistar.
 8. zgjedh depo > zgjedh Androidaba > hapur depo > Shkoni poshtë në listë dhe klikoni në kodil-104.zip > Prisni njoftimin.
 9. Tani klikoni në Instaloni nga depoja alternativë > zgjedh Depo e Kodilit.
 10. hapur Shtesa të videos dosje > Shkoni poshtë në listë dhe zgjidhni TV cCloud.
 11. Kliko instaloj.

Shikoni UFC 227 në SportsDevil Kodi Addon

SportsDevil është një shtesë legjendare për transmetimin e sporteve, ose të nxjerrë në pah ose ndeshje sportive live. Shumë përdorues kanë raportuar që SportsDevil nuk po funksionon. Por, duke ndjekur udhëzimet tona sportive në kodi udhëzues, ju do të keni mundësi ta shihni këtë ndeshje live në internet. Dhe nëse akoma po përballeni me një gabim për mos funksionimin e kodit, atëherë patjetër që po përballeni me kufizimin gjeo-kufitar i cili bën thirrje për një kodi vpn.

Biletat UFC 227

Ngjarja është vetëm 1 ditë larg dhe nuk keni asnjë shans ta humbni atë. Nëse po planifikoni të shkoni dhe të shikoni ngjarjen drejtpërdrejt në arenën, mund të blini biletat tuaja nga faqet e mëposhtme:

 1. ekspert
 2. Viagogo
 3. UFC 226 Uebfaqja
 4. AXS
 5. SeatGeek

UFC 227 Lokacioni dhe data e luftimit

Kjo ngjarje është vendosur të zhvillohet në Staples Center, Los Angeles California. Kjo arenë e shkëlqyer ka qenë një mori ngjarjesh të UFC-së edhe në të kaluarën. Ngjarja kryesore e UFC 227 do të jetë lufta ndërmjet Dillshaw dhe Garbrandt, le të shpresojmë që kjo ngjarje të jetë po aq legjitime sa janë ngjarjet UFC gjithmonë.

Karta Luftimi UFC 227

Kjo ngjarje është padyshim një veprim i cili nuk mund të mungojë. Le të shkojmë përpara dhe të bëjmë një vështrim të poshtër në kartën e luftës për UFC 227:

ufc 227 kartë luftimi dillashaw vs Garbrandt 2

Si mund ta shikoj UFC 227 në Sling TV?

Ju mund të shihni UFC në internet në shërbimin e TV Sling duke u pajtuar në paketën e tyre që kushton 64.99 + vetëm taksë. Do t’ju ofrojë lidhje steaming HD por pagesa është e pakthyeshme. Sling TV është një shërbim i shkëlqyeshëm për t’u përdorur për transmetimin në internet dhe procesi i tyre justifikohet nga cilësia që ata ofrojnë.

Përfundimi i Luftës

Me siguri fundjava juaj do të ndizet me këtë luftë të mahnitshme të cilën mund ta shikoni me lirë duke përdorur një VPN ose duke përdorur lirshëm Kodi dhe shtesat më të mira të Kodi. Kartela e luftës UFC 227 mban shumë luftime të mëdha midis Johnson dhe Cejudo si dhe Santos dhe Holland.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map