Si të shikoni Conor McGregor vs Khabib Nurmagomedov UFC 229 Fight Pay Per View

McGregor vs Khabib; “Lufta më e madhe në historinë e UFC” është thënë për UFC 229 e cila do të zhvillohet në 6 Tetor 2018. Ngjarja është vendosur të zhvillohet në T-Mobile Arena, Las Vegas, Nevada. Në këtë udhëzues zbulojmë se si mund të shikoni UFC 229 në Pay Per View në shërbime të ndryshme që mund të keni tashmë vetë.


Khabib, kampioni i peshave të lehta është i vendosur të heqë dorë nga Conor McGregor, ish-kampioni i dy divizioneve. Rivaliteti ka ndezur shumë zhurmë midis tifozëve të MMA dhe UFC. Pagesa për Shikim (PPV) për UFC 229 pritet të tejkalojë 3 milion urdhra, siç thuhet nga Dana White.

Tifozët e UFC 229 në të gjithë globin po çmenden të shikojnë Mcgregor vs Khabib live online gjatë fundjavës. Gjaku i keq midis dy luftëtarëve më të mirë të UFC ka ngjallur shumë thashetheme. Por megjithatë ju mund të shikoni UFC 229 me Pay Per View në shërbime të ndryshme që mund të keni tashmë.

Si të shikoni UFC 229 Khabib Nurmagomedov vs Conor McGregor në Amazon Prime

Shumë përdorues tashmë përdorin shërbimin Amazon Prime Video për nevojat e tyre të transmetimit. Por pa shqetësime nëse nuk jeni pajtuar në Amazon Prime, prapëseprapë mund të shikoni McGregor vs Khabib në Amazon Prime me Pay Per View. ufc 229 në kryeministër amazon

Kostoja e pagimit për shikim për Amazon Prime është SH.B.A.$ 64,99.

Në mënyrë që të shikoni këtë luftë me Amazon Prime ndiqni hapat më poshtë:

 1. Hyni në llogarinë tuaj në Amazon ose regjistrohuni falas nëse nuk keni një të tillë.
 2. Porosisni UFC 229 përmes Amazon (Porosit këtu)

Pas blerjes së PPV për UFC 229 mund ta shikoni luftën në ndonjë prej pajisjeve të mëposhtme.

 1. Në telefon, tablet, kompjuter duke shkuar në faqen e internetit të Amazon
 2. Në pajisjen tuaj streaming (Apple TV, Roku, Xbox) përmes aplikacionit Amazon Video (falas për t’u shkarkuar)
 3. Drejtpërdrejt në Amazon FireStick ose Amazon Fire TV pa pasur nevojë të shkarkoni aplikacionin e videos.

Si të shikoni UFC 229 në Sling TV

Mimi për të parë Pay Per View në Sling TV për UFC 229 është i njëjtë me Amazon Prime, SH.B.A.$ 64,99. Sidoqoftë do t’ju duhet të keni një llogari të TV Sling për të parë UFC 229 në Sling TV. Por pjesa më e mirë është që ju të regjistroheni për një provë 7 ditore falas për Sling TV. shikoni mcgregor vs khabib në tv hobe

Ndiqni hapat më poshtë për të parë McGregor vs Khabib në Sling TV me PPV:

 1. Hyni në llogarinë tuaj të TV Sling
 2. Drejtohuni në llogarinë tuaj për të blerë UFC PPV
 3. Tani hapni faqen e internetit të Sling TV në kompjuterin tuaj dhe filloni të shikoni. Ose aplikacioni TV Sling nëse mezi po shikoni të shikoni McGregor vs Khabib në celular.

Sling TV është në dispozicion vetëm në SH.B.A., në mënyrë që të merrni Sling TV jashtë SHBA, do t’ju duhet të merrni një VPN dhe të lidheni me një server të SH.B.A..

merrni vpn cta

Si të shikoni UFC 229 në PS4 Live falas dhe me pagesë për shikim

Shikimi më i parashikuar për luftë falas është një ëndërr e çdo tifozi. Në mënyrë që të shikoni Khabib vs McGregor falas në PS4 ndiqni hapat e dhënë më poshtë:

Ju mund të shikoni UFC 229 falas në Matchtv.ru i cili është një faqe interneti ruse, prandaj do t’ju kërkojë të lidheni me një VPN dhe të zgjidhni një server rus.merrni vpn cta

 1. Lidhu me ofruesin tënd VPN.
 2. Qasuni në ndërmjetësin e PlayStation.
 3. lloj http://matchtv.ru/on-air në shfletuesin tuaj (sigurohuni që e keni lidhur VPN me serverin rus).Watch matchtv ufc 229 falas

Ju do të keni mundësi të hyni në rrjedhë falas në Ps4. Sidoqoftë, nëse mezi prisni të paguani Pamjen për Ps4 për UFC 229, atëherë do t’ju duhet të ndiqni hapat e mëposhtëm:

 1. Lidhu me VPN.
 2. Pastaj lëshoni shfletuesin e Internetit PS4.
 3. Drejtohuni për të vizituar faqen zyrtare të UFC.
 4. Hyni me Pass Pass tuaj UFC.
 5. Aty do të keni mundësi të shikoni Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregor në PlayStation 4.

Si të shikoni UFC 229 Falas live Online

Kohët e fundit kam hasur në një lajm, i cili thoshte se një burrë u arrestua pasi pa shikuar mbulimin para luftës. Kjo më bëri të gërmoj më tej rreth lajmeve. Ndërsa lufta po afron afër do të ketë transmetime falas në internet për McGregor vs Khabib në Facebook dhe Twitter. shikojnë mcgregor vs khabib falas

Sidoqoftë diçka që më tërhoqi vëmendjen se ky njeri u gjobit për të parë rrjedha falas të PPV në Periscope. Prandaj rrini të shtrënguar deri në ditën e betejës dhe regjistrohuni në Periscope që është një aplikacion falas i transmetimit të drejtpërdrejtë për Android dhe iOS. Pasi të keni bërë hitin “Go Live”. Me Periscope ju mund të shikoni McGregor vs Khabib në celularin tuaj i cili mund të jetë një pajisje Android ose iOS.

Por njeriu që shikoi para-luftën e UFC 229 u gjobit gjobë pasi ISP-të zbuluan vendndodhjen e tij. Prandaj, për të qenë të sigurt, këshillohet të përdorni një VPN për të mbrojtur identitetin tuaj dhe të shikoni transmetim falas.

merrni vpn cta

Promo Zyrtare e McGregor vs Khabib Fight – Pritja ka mbaruar

përfundim

UFC 229 është lufta më e parashikuar e vitit, me siguri nuk do të dëshironi të humbisni një minutë të vetme të kësaj lufte mahnitëse. Se sigurohuni që të merrni pajisjet tuaja të transmetimit gati për të parë betejën përfundimtare midis luftëtarëve më të mirë në botë.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map