Si të shikoni Stanley Cup PlayOffs Online Jetoni Pa Kabllo Falas Online

Stanley Cup është kampionati vjetor ku të gjithë pjesëmarrësit e NHL luftojnë për të fituar play-off. NHL është ligat më të mëdha të Hokej mbi Akull në të gjithë botën dhe sezoni është në kulmin e tij tani. Ndiqni udhëzuesin tonë për të parë se si të shikoni ndeshjet Stanley Cup drejtpërdrejt dhe të qëndroni të azhurnuar me veprimin NHL Kodi.


Lexoni detaje të plota në shtesat kodi.

Programi Stanley Cup 2018

Dita dhe dataNdeshja, Koha – (Kanali transmetues)
E Martë, 17 Prill

 

 • Kryeqytetet e Uashingtonit në xhaketa blu të Columbus, 7:30 p.m. – (NBCSN, SN360, TVA Sports)
 • Winnipeg Jets në Minnesota Wild, 8 p.m. – CNBC, SN, TVA Sports
 • Kalorësit e Artë të Vegasit në Los Angeles Kings, 10:30 p.m. – NBCSN, CBC, TVA Sports
E Mërkurë, 18 Prill

 

 • Pitu i Pittsburgh në Filadelfia Flyers, 7 p.m. – NBCSN, CBC, TVA Sports
 • Rrufeja Tampa Bay në New Jersey Devils, 7:30 p.m. – GOLF, SN, TVA Sports
 • Predators Nashville në Kolorado ortek, 10 p.m. – NBCSN, SN, TVA Sports
 • Anaheim Ducks në San Jose Sharks, 10:30 pasdite – GOLF, SN1, TVA Sports
E enjte, 19 Prill

 

 • Boston Bruins në Toronto Maple Leafs, 7 p.m. – CBC, TVA Sports, NBCSN
 • Kryeqytetet e Uashingtonit në xhaketa blu të Columbus, 7:30 p.m. – USA, SN, TVA Sports
 • * Kings Los Angeles në Kalorësit e Artë të Vegas, 10 p.m. – TBD
E Premte, 20 Prill

 

 • * Orteku i Kolorados në Nashville Predators, TBD
 • * Fluturuesit e Filadelfias në Pittsburgh Penguins, TBD
 • * Minnesota Wild në Winnipeg Jets, TBD
 • * San Jose Sharks në Anaheim Ducks, TBD
E Shtunë, 21 Prill

 

 • * Toronto Maple Leafs në Boston Bruins, TBD
 • * Djajtë e New Jersey në Tampa Bay Lightning, TBD
 • * Xhaketa blu Columbus në kryeqytetet e Uashingtonit, TBD
 • * Kalorësit e Artë të Vegas në Los Angeles Kings, TBD
E Dielë, 22 Prill

 

 • * Predators Nashville në Kolorado ortek, TBD
 • * Penguins e Pittsburgh në Philadelphia Flyers, TBD
 • * Winnipeg Jets në Minnesota Wild, TBD
 • * Anaheim Ducks në San Jose Sharks, TBD
E hënë, 23 Prill

 

 • * Boston Bruins në Toronto Maple Leafs, TBD
 • * Rrufeja Tampa Bay në New Jersey Devils, TBD
 • * Kryeqytetet e Uashingtonit në Columbus Blue Jackets, TBD
 • * Kings në Los Angeles në Knights Golden Knights, TBD

 

E Martë, 24 Prill

 

 • * Orteku i Kolorados në Nashville Predators, TBD
 • * Fluturuesit e Filadelfias në Pittsburgh Penguins, TBD
 • * San Jose Sharks në Anaheim Ducks, TBD

 

E Mërkurë, 25 Prill

 

 • * Toronto Maple Leafs në Boston Bruins, TBD
 • * Djajtë e New Jersey në Tampa Bay Lightning, TBD
 • * Xhaketa blu Columbus në kryeqytetet e Uashingtonit, TBD
 • * Minnesota Wild në Winnipeg Jets, TBD

 

Channelfarë kanali është Kupa Stanley 2018 On?

transmetuesRajoni / Shteti
NBCSNU.S
TBDU.S
CBCKanadë
TVA SportGjuha frënge kanadeze (Kategoria C)
SN360kanadez

Si ta shikoni Stanley Cup 2018

NBCSN

Si të shikoni Stanley Cup 2018

NBCSN është një kanal me bazë amerikane që transmeton përmbajtje sportive përmes satelitit dhe po punon nën divizionin NBC Sports të grupit të kanalit mëmë; NBC Universal. Selia e NBSCN ndodhet në Stamford, Connecticut, Shtetet e Bashkuara. NBCSN transmeton veprim të drejtpërdrejtë të NHL, NFL Soccer dhe shumë më tepër. Ky kanal është gjeo-kufizuar dhe mund të arrihet vetëm brenda shteteve të Bashkuara. Sidoqoftë, nëse dëshironi të përdorni këtë kanal nga jashtë SH.B.A., do t’ju duhet një shërbim Kodi VPN.

SN360

Programi i Stanley Cup 2018

SportsNet 360 është një kanal transmetimi i përmbajtjes sportive për rajonin Kanadez. Ky kanal po punon nën flamurin e Rogers Media i cili është një ndarje e Roger Communications; pronarët e shërbimit më të madh të botimit Kanadez. Selia e SporteveNet 360 ndodhet në Toronto, Kanada. Ky kanal transmeton vetëm në rajonin Kanadez dhe të gjithë tifozët e Stanley Cup që banojnë jashtë vendit, të cilët dëshirojnë të hyjnë në këtë kanal, mund të përdorin një VPN për të anashkaluar kufizimin gjeo.

TVA Sport

Channelfarë kanali është Kupa Stanley 2018 në vazhdim

Kanada është shtëpi për njerëzit nga rajone të ndryshme të botës. Për shkak të këtij diversiteti, rrjetet e transmetimit në Kanada janë gjithashtu të larmishëm. TVA Sports është një kanal Kanadez (Kategoria C) që transmeton përmbajtje sportive në gjuhën frënge. Kanali SportsNet është shqetësimi i saj motër. Selia e këtij kanali ndodhet në Montreal, Quebec. Përdorni një VPN për të anashkaluar kufizimet gjeografike të këtij kanali nëse nuk jetoni në Kanada.

CBC

Si ta shikoni Stanley Cup 2018 në Kodi krypton Version 17.6 ose më të ulët

CBC (Korporata Kanadeze e Transmetimit) është kanali kombëtar i transmetimit për rajonin kanadez pasi është në pronësi dhe qeveriset nga Qeveria e Kanadasë. Duke pasur selinë në Otava, Kanada, CBC nuk është i kufizuar vetëm në Televizion, por gjithashtu ka edhe kanalin e vet Radio. CBC është një kanal gjeo-i kufizuar dhe përdoruesit që duan të shikojnë NHL në CBC do të duhet të përdorin një VPN për t’u lidhur me këtë kanal.

TBD

si të shikoni kupën e stanley në kodi

TBD është një kanal digjital i transmetimit që është i bazuar në Amerikë që transmeton përmbajtje sportive në të gjithë Amerikën. Sidoqoftë, transmetimet e këtij kanali janë gjithashtu të kufizuara gjeografikisht. Prandaj, një shërbim VPN do të kërkohet për të hyrë në transmetimet e këtij kanali. Ky kanal është në pronësi të Sinclair Television Group.

Si ta shikoni Stanley Cup 2018 në Kodi Krypton Version 17.6 ose më të ulët

 1. hapur Kodi > Klikoni mbi Add-ons> Klikoni në Ikonë kuti.shkarko kodin stanley
 2. Tani zgjidhni Instaloni nga depoja alternativë > Gjeni dhe klikoni në Depo e shtesave Kodi.si të shikoni kupën e stanley në kodi jarvis versionin 16 ose më të lartë
 3. Klikoni mbi Shtesa të videos> Shkoni poshtë dhe hapni NHLGameCenter Live > zgjedh instaloj > Prisni njoftimin.kupa e stanley drejtpërdrejt falas në internet pa streaming kabllo
 4. kthimi Ekrani fillestar Kodi> Klikoni mbi Add-ons > Shfleto Shtesa të videos > Lojë NHL Qendra LiveIdentifikohu me kredencialet tuaja > Shikoni lojëra live dhe pikat kryesore.

Si ta shikoni Stanley Cup 2018 në Kodi Jarvis Version 16 ose më të lartë

 1. hapur Kodi Jarvis.
 2. Kthehu tek Kodi menyja kryesore > Klikoni mbi sistem.
 3. Klikoni mbi Add-ons.
 4. Kliko Instaloni nga depoja > hapur Depo e shtesave Kodi > hapur video add-ons.
 5. zgjedh NHL GameCenter Live > Kliko instaloj > Prisni që njoftimi të shfaqet.

Stanley Cup 2018 Kodi Shkarkim

Shtesa NHL GameCenter Live Kodi është tashmë e pranishme në depon zyrtare të shtesave Kodi, prandaj nuk keni nevojë ta shkarkoni nga askund.

Fjalët përfundimtare

Sezoni i play off-it i Kombëtares së Hockey League ka filluar me Stanley Cup dhe tifozët kanë gishtat e tyre të kryqëzuar tashmë në raundin e parë. Ne ju kemi ofruar udhëzuesin e plotë se si mund të shikoni kupën e stanley drejtpërdrejt në internet pa transmetimin e kabllove, kështu që ndiqni udhëzimin tërësisht. Shtesa Kodi që kemi përmendur në udhëzuesin tonë ofron transmetime me cilësi HD për NHL. Sigurohuni që keni kapur të gjitha lojrat dashuri, brohoritje!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map