11 תוספות טלוויזיה חיוניות של Kodi כדי להזרים ערוצים מקוונים ב- Kodi (כלול התקנת ההתקנה)

Kodi Live TV

טלוויזיה בכבלים הפכה כל כך מיושנת שאנשים החלו לעבור לאלטרנטיבות טובות יותר מכיוון שחיתוך כבלים הוא המגמה החדשה. שנית, מדוע אנשים יעדיפו לשלם עבור טלוויזיה בכבלים, כאשר הם יכולים להזרים את התוכן המועדף עליהם בשידור חי מבלי לשלם אגורה אחת?


תוספות קודי סיפקו אפשרויות אינסופיות למשתמשים בכל רחבי העולם. Kodi היא תוכנת סטרימינג שאינה מוגבלת לזרמת סרטים ותכניות טלוויזיה. זה גם מאפשר למשתמשים לצפות בטלוויזיה בשידור חי וספורט, וזו הסיבה שאנחנו קוראים לזה פיתרון בידור שלם. ישנן מספר תוספות קודי להזרמת טלוויזיה בשידור חי בקודי. אך חלקם מוגבלים גיאוגרפיים ועשויים לדרוש את ה- VPN הטוב ביותר להזרמה.

Kodi מגיע עם תכונות טלוויזיה מדהימות בשידור חי מה שהופך את כל החוויה אפילו טובה יותר.

מדוע התוספות של Kodi Live TV כל כך פופולריות?

קודי הוא שחקן מרכזי בענף הסטרימינג המקוון והפופולריות שלו היא בגלל התכונות שלו והתוספות הקודי המדהימות שלו. תוספות טלוויזיה חיוניות של Kodi פופולריות בהרבה מהתוספות שלה לזרם סרטים. הסיבה מאחורי הפופולריות הזו של תוספות חיות היא שמשתמשים יכולים ליהנות מהזרמת HD בשידור חי של התוכניות האהובות עליהם, הספורט, האירועים והרבה יותר מבלי לשלם דמי מנוי..

בדרך כלל, המשתמשים צריכים לשלם עבור מנוי הכבלים שלהם, PPV או אפילו עבור פלטפורמות הזרימה המקוונת החיות. עם זאת, בשל תוספות Kodi של הצד השלישי הידוע לשמצה, המשתמשים יכולים ליהנות מכל מה שהם רוצים בלי לבזבז כלום, אפילו אין צורך בהרשמה.

כיצד ניתן להגדיר טלוויזיה בשידור חי ב- Kodi?

בצע את הצעדים הבאים כדי להבין כיצד לצפות בטלוויזיה בשידור חי בקודי:

 1. השקה קודי
 2. לחץ על טלוויזיה מהעמודה השמאלית.
 3. לחץ על היכנס לדפדפן התוספות
 4. לחץ על לקוח פשוט של PVR IPTV מהרשימה
 5. הקלק על ה קבע את התצורה אפשרות
 6. לחץ על כללי כרטיסייה
 7. בחר מקום> הפעל אותו נתיב מרוחק (כתובת אינטרנט) אפשרות
 8. כעת לחץ על, כתובת אתר של רשימת ההפעלה M3U > הקלד את ה כתובת אתרהמסופק לך על ידי ספק שירותי ה- IPTV שלנו > לחץ על
 9. כעת לחץ בסדר לסגירת תיבת הדו-שיח
 10. לחץ על אפשר ולחכות להודעה.

כעת תוכלו להזרים קודי טלוויזיה חי ממסך הבית שלכם פשוט לעבור למדור הטלוויזיה.

 1. טלוויזיה cCloud

טלוויזיה cCloud היא אחת התוספות הפופולריות ביותר של Live TV Kodi כפי שהיא קיימת בשוק כבר זמן רב. יש בו מאות ערוצי טלוויזיה מדהימים חיים ממדינות כמו ארה”ב, בריטניה, קנדה, אוסטרליה ורבים אחרים. עם זאת, דבר אחד שיש להבין הוא שמדובר בתוסף IPTV; לכן ייתכן שתצטרך שירות VPN כדי לבטל את חסימת השירות שלו.

טלוויזיה cCloud היא תוסף Kodi בחינם, מה שאומר שאתה יכול להזרים טלוויזיה בשידור חי ללא כל תשלום. יש לו את כל הזרמים באיכות הטובה ביותר והמודעה פועלת ללא הפרעות. אתה יכול גם לבחור שרת משלך מרשימת השרתים בתוסף, המציג את כל השרתים החיים.

 1. BBC iPlayer

כובע תוספות פופולרי נוסף ל- IPTV Kodi אינו מצריך הקדמה. עם זאת, לאלו מכם שאינם מודעים ל- BBC iPlayer, מדובר בתוסף IP-KODI מדהים. זה מאפשר למשתמשים להזרים ערוצי טלוויזיה חיים מכל מקום בעולם מבלי לבזבז כסף.

ל- BBC iPlayer יש את תוכניות ה- BBC המקוריות הזמינות לזרם חי. משתמשים המתגוררים בבריטניה יכולים להזרים טלוויזיה בטלוויזיה באמצעות BBC iPlayer אך משתמשים ממדינות אחרות לא יכולים להשתמש בתוסף זה. זהו תוסף מוגבל גיאוגרפי וכדי להשתמש בו בצורה אחרת בכל מקום אחר בבריטניה, תצטרך VPN או שתוכל גם לקנות את המנוי שלו.

 1. דרקון הקסם

לכל משתמשי הקודי המחפשים תוסף קודי אמין במיוחד לטלוויזיה בשידור חי בקודי אז תוכלו לנסות את התוסף Magic Dragon Kodi. זה הפך לשם פופולרי בקהילה של קודי זמן קצר לאחר שחרורו בגלל הזרמים האיכותיים שלו. בתחילה זה היה פופולרי בגלל זרמי הקולנוע שלו אך בהדרגה התחילו המשתמשים להבין שזה תוסף מצוין להזרמת טלוויזיה בשידור חי גם בקודי..

ניתן להתקין את התוסף Magic Dragon Kodi דרך מאגר Supremacy Kodi. הוא מתקין תוך דקה וכאשר אתה מפעיל את התוסף הזה, הוא נפתח מייד. גם כשאתה מחפש זרם, אתה לא צריך לחכות כמו תוספות אחרות.

 1. להקת זאבים

אם אתם מחפשים תוסף טלוויזיה Kodi בשידור חי שיש בו זרמי עבודה לערוצים בבריטניה וארה”ב, וולף חבילת היא הבחירה האופטימלית עבורך. וולף חבילת צברה פופולריות בקהילה בגלל הזרמים האמינים שלה שתמיד עובדים ואיכותם.

יש לו את כל הערוצים הפופולריים משני האזורים שהוזכרו לעיל. אתה יכול להזרים ספורט חי, חדשות ותכניות טלוויזיה חיות אחרות ממגוון הערוצים המוצעים בספריה שלה. אתה יכול להוריד ולהתקין בקלות את התוסף Wolf Pack Kodi ממאגר ה- Midian.

 1. לייב חסר אנוש

תוסף קודי לא אנוכי הוא תוסף נהדר לטלוויזיה בשידור חי נהדר עם ערוצים רבים מרחבי העולם. רוב האנשים יודעים על התוסף הזה בגלל ספריית הסרטים והתכניות הטלוויזיוניות המעודכנות והמדהימות שלו. עם זאת, זהו תוסף נהדר עבור סטרימינג טלוויזיה חי וכעת אנשים התחילו להבין זאת.

אחד הדברים הטובים ביותר שתבחינו בנוגע לתוסף Selfless Kodi הוא שיש בו את כל הערוצים מפולחים לפי הז’אנרים שלהם. משתמשים יכולים לחפש בקלות את הערוצים המועדפים עליהם לפי טעמם והעדפתם ולא לגלול ברשימה מעורבת.

 1. פיניקס Reborn IPTV

IPTV של פיניקס Reborn הוא תוסף שלם טלוויזיה חי Kodi הכולל ערוצי טלוויזיה חיים מכל העולם. יש בו ערוצים המסווגים כערוצים בבריטניה וארה”ב וערוצים משאר העולם. משתמשים יכולים לגלוש בערוצים הרצויים שלהם לצפייה בזרמים חיים על ידי מעבר היישר לתיקיה המתאימה.

יש בו מגוון ערוצים מכל רחבי העולם למוסיקה, ספורט, מוזיקה ועוד ועוד. ל- IPTV של פיניקס Reborn יש ערוצים רב-לשוניים מאזורים אחרים ברחבי העולם.

 1. טלוויזיה אחת

TV One הוא תוסף קודי IPTV הגון מאוד והוא הוכיח את ערכו לאחרונה על ידי מתן זרמים חיים באיכות גבוהה. יש לו יותר ממאה ערוצי עבודה הזמינים להפליא. ערוצים אלה מופצים לקטגוריות הכוללות תיעודי, בידור, אוכל, ילדים, סרטים, מוזיקה, חדשות, ספורט, ערוצי ארה”ב..

עם זאת, איכות הזרמים שתוכלו למצוא היא 480p מינימום ו- 720p HD לכל היותר. ניסיתי אישית להתקין ולהשתמש בתוסף הזה וגיליתי שזה די מרגש. הזרמים היו חלקים, מכיוון שלא התמודדתי עם בעיות חוצץ. ניתן להוריד את התוסף הזה ממאגר הטלוויזיה Skymashi.

 1. כרוניות

התוסף Chronos Kodi אינו מפורסם רק בזכות הזרמת הסרטים והתכניות הטלוויזיות האחרונות, אך הוא נחשב בזכות תכונות ה- IPTV שלו. ל- Chronos ערוצי טלוויזיה חיים לספורט חי, מוסיקה, אירועים חיים, חדשות, רדיו וכו ‘. התקנת כרונוס אינה טרחה רבה מכיוון שהיא מתקינה תוך 30 שניות והיא עובדת ממש טוב.

מפתחי התוספות של Chronos Kodi עדכנו אותה לאחרונה ונראה שהם הוסיפו לזה עוד ספקים. זו הסיבה שתמיד תמצאו זרמי עבודה ולא את השבורים, מה שהיה בעיה בעבר.

 1. זאוס

בניגוד לתוספות הטלוויזיה החיה הנזכרות לעיל, זאוס הוא למעשה תוסף קודי פורטוגזי רב-לשוני. יש בו ערוצים מכל העולם באנגלית, ספרדית, פורטוגזית ושפות רבות אחרות. ברבים מהערוצים יש שירה באנגלית אך יש להם כתוביות בשפות אחרות ואילו באחר התרחיש הפוך.

לזאוס יש ספריה גדולה עם מאות ערוצי טלוויזיה בשידור חי לבחירה, אך דבר אחד ששמתי לב אליו הוא שאיכות הזרמים אינה עקבית. לרבים מהערוצים איכות סטרימינג טובה בעוד ישנם ערוצים שרצים בהגדרת 420p. תצטרך לנסות את הערוצים בעצמך כדי לראות את האיכות.

 1. טלוויזיה ULTRA

אולטרה TV הוא אחד הטובים ביותר להוסיף טלוויזיה Kodi לחיות בספרייה שלך אם אתה מצפה קדימה כדי להזרים ערוצי לוויין בשידור חי. יש לו ערוצים מכל רחבי העולם, למשל ארה”ב, בריטניה, ספרד, צרפת, הודו. דבר נהדר נוסף בתוסף זה הוא שיש הרבה ערוצים רב-לשוניים בספריה שלו כמו צרפתית, ספרדית, הינדית, ערבית וכו ‘..

אולטרה TV הוא לא תוסף קודי כבד כמו אחרים והוא תופס מעט מאוד מקום ופועל בצורה חלקה מאוד. לא הרבה תוספות IPTV הן אור זה מכיוון שהתכונות שיש להן, תופסות הרבה מקום בהשוואה לתוספות אחרות של Kodi..

 1. טלוויזיה SuperTuga

TV SuperTuga הוא אחד התוספות הטובות ביותר לקודי עבור כל אותם משתמשי קודי שמעוניינים להזרים מגוון תוכן מרחבי העולם. יש בה ספרייה עצומה של ערוצים מאזורים שונים ברחבי העולם וגם ערוצים רב-לשוניים רבים. עם זאת, ברור כי ערוצים מבריטניה ומארה”ב נמצאים בספריה שלה.

לטלוויזיה SuperTuga כל הערוצים מסווגים לקטעים שונים ותוכלו להזרים ספורט, סרטים, VOD, חדשות, מוזיקה, סרטים תיעודיים, ערוצי מדע ועוד ועוד..

האם אתה יכול לצפות בטלוויזיה בשידור חי עם FireStick?

FireStick הוא אחת האפשרויות הטובות ביותר לסטרימינג בשידור חי, שכן יש לו את כל תכונות האפליקציות והזרמים העליונות של השורות. משתמשים יכולים להירשם בקלות לכל שירות טלוויזיה חי כמו HBO Now, ESPN או Hulu במכשיר ה- FireStick שלהם ולהתחיל להזרים טלוויזיה חי.

מלבד שירותי הטלוויזיה החיה המובחרת, ישנם גם שירותי טלוויזיה בשידור חי חינם עבור FireStick, כמו:

 1. Live NetTV
 2. סוויפט סטרימז
 3. אחיזת טלוויזיה

מלבד היישומים האלה, אתה יכול גם לבחור Kodi ב- FireStick ולהתחיל להזרים דרך התוספות הטובות ביותר לטלוויזיה בשידור חי עבור Kodi. קודי עובד ממש טוב על FireStick וחווית חיתוך הכבל המדהימה מטפסת לרמה חדשה יותר כאשר שני אלה משולבים.

מילים אחרונות

הזרמת טלוויזיה בשידור חי בקודי זו באמת חוויה מדהימה ואין ספק שזה עתיד הבידור. עם זאת, במהלך כל הדיון הזה, דבר אחד שיש לקחת בחשבון הוא פרטיות ואבטחה מקוונת.

סטרימינג מקוון אולי נראה כיף והכל אבל זה תמיד דבר מסוכן ואתם תמיד פגיעים לאיומי סייבר. לא רק זאת, סטרימינג בחינם נתון לפיראטיות באזורים רבים והעיסוק בו יכול לגרום לכם לצרות משפטיות.

לכן אני ממליץ לכולכם להשתמש בספק VPN כדי להגן על פרטיותכם ונוכחותכם המקוונת. זרם באופן אנונימי דרך שרתי VPN ותיהנה מחווית הטלוויזיה החיה של Kodi מבלי להסתכן בשום דבר.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map