11 מבצעי VPN לחג המולד המציעים את ה- VPN הנחה הטוב ביותר לסטודנטים

פעמוני ג’ינגל מצלצלים וחג המולד ממש מעבר לפינה והעסקה הטובה ביותר למכירת VPN לחג המולד היא בשידור חי!


הגיע הזמן שתתחיל בהכנות לקראת עונת החגים הזו, מכיוון שההנחות הטובות ביותר זמינות כמעט בכל סוג של מוצר ברחבי העולם.

אם אתה שומר זעקה או חנון זורם, תאהב את עסקאות ה- VPN המוזלות של חג המולד המוצעות כמעט על ידי כל ספק..

דנתי בכמה מההנחות הטובות ביותר לחג המולד הזמינות, כך שתוכלו להזרים כל מה שתרצו, ולא לבזבז את זמנכם בצפייה בשלג בחג המולד הזה.!

מדוע לקבל מבצעי VPN לחג המולד

הדבר הטוב ביותר בזמנים כמו חג ההודיה, יום שישי השחור, יום שני בסייבר וכו ‘הוא שאנשים יזכו להנחות מדהימות על דברים שונים.

בענף הסטרימינג המקוון אנשים נוטים לחפש הנחות שמציעות ספקי ה- VPN. אין ספק ש- VPN הוא כלי חיוני עבור כל הזרמים מכיוון שהוא מאפשר להם גישה בלתי מוגבלת לתוכן באינטרנט.

עסקאות VPN לחג המולד טובות יותר מעסקאות מוזלות אחרות המוצעות בעונות אחרות מכיוון שהיא אכן העונה הגדולה והחשובה ביותר של השנה. גם הצרכנים וגם המוכרים מרוויחים עונה רבה מהעונה הזו. המוכרים מורידים את המחירים שלהם כדי לרכוש יותר לקוחות ומחירים נמוכים יותר אלה מושכים אנשים.

VPNs הופכים כעת לכלי הכרחי עבור כל התושבים שמתייחסים ברצינות להגנתם. זה לא רק כדי לעקוף מגבלות גיאוגרפיות או לגלוש באינטרנט באופן אנונימי, אלא גם מגן על נתוניך להיפרץ ומגן עליך מפני עיניים ריגול ברשת.

מספר ספקי VPN הודיעו על עסקאות VPN לחג המולד שלהם, אך אינך יכול פשוט לנקוט בהצעת ספק כלשהו מבלי לדעת מהי אמינות השירות שלהם. להלן הסקר 11 ספקי ה- VPN המובילים אתה יכול לבחור את חג המולד הזה.

11 מבצעי ה- VPN הטובים ביותר לחג המולד

PureVPN

PureVPN הוא בין ספקי ה- VPN המובחרים בענף והדבר הטוב ביותר ב- PureVPN הוא שהוא לא מתפשר על איכותו למרות שהוא מציע הנחה כה גדולה.עסקת חג המולד purevpn

חג המולד הזה, הועיל מדהים 85% הנחה על תוכנית PureVPN ל -5 שנים על ידי הרשמה לארה”ב1.65 דולר בחודש, מה שאומר שאתה צריך לשלם לארה”ב99 דולר רק לכל החבילה.

PureVPN מספק יותר מ -2000 שרתים מהירים במיוחד ברחבי העולם ב -140 מדינות המאפשרות לך לגלוש באינטרנט בצורה מאובטחת מהמיקום הרצוי לך. יתרה מזאת, תוכלו ליהנות מחמש כניסות סימולטניות, רוחב פס בלתי מוגבל ואפליקציות ייעודיות לנייד ושולחן העבודה, כדי להקל על הגישה.

ל- PureVPN יש סיומת דפדפן משלה המאפשרת למשתמשים לאבטח את החיבור שלהם באמצעות לחיצה אחת אפילו מבלי להפעיל את הלקוח. במקרה של בעיה כלשהי, המשתמשים יכולים לפנות לתמיכה בצ’אט החי שלה 24/7.

CTA

כריש גולש

SurfShark הוא אכן ספק שירות נהדר, וצובר עלייה רבה בפופולריות מיום ליום. סטודנטים לחג המולד SURFSHARKהסיבה לכך היא שהיא מספקת שירות ברמה גבוהה במחיר סביר מאוד. SurfShark מציעה 83% הנחה מיוחדת לחג המולד על התוכנית לשנתיים שלה. אם תשתמש בחבילה זו תחויב בסך 1.99 דולר לחודש בלבד.

ל- SurfShark יש יותר מ -500 שרתים ב -50 מדינות, ומאפשרים לך לגשת לאתר כלשהו לבחירתך ללא מגבלות רוחב פס. SurfShark פופולרי בעיקר בגלל הקישוריות הגדולה שלה והשרתים המהירים שלה המספקים רוחב פס טוב. הדבר הכי טוב שאני אוהב ב- SurfShark זה שאין לו מגבלה של חיבורים בו זמנית בניגוד לספקי VPN אחרים המאפשרים 5 עד 7 מכשירים בלבד.

CTA

NordVPN

NordVPN הוא אחד הספקים המובילים בשוק ה- VPN שמעולם לא הוריד את הסטנדרטים והאיכות שלו בכל אירוע. תלמיד NORDVPN הנחה vpnהיא מציעה עסקה נהדרת לחג המולד עם 75% במחיר של $ 2.99 לחודש למשך 3 שנים. זוהי הצעה מיוחדת לחג המולד, אז הועילו אותה לפני שהיא מסתיימת והתחילו למסע מקוון בטוח עם NordVPN.

ל- NordVPN רשת רחבה של יותר מ 5000 שרתים ברחבי העולם והחלק הטוב ביותר הוא שכל השרתים שלה הם מהירים, מאובטחים ואמינים. ל- NordVPN יש מדיניות קפדנית ללא כניסה והיא מאפשרת 6 חיבורים בו זמנית.

השתמש בהנחה של NordVPN, הישאר מאובטח עם פרוטוקול ההצפנה של הצבא הצבאי שלו, וזרם את התוכניות המועדפות עליך על ידי פריצת כל המחסומים.

CTA

CyberGhost

CyberGhost הוא כמו אנדרדוג שקיבל פידבק נהדר ממשתמשים ברחבי העולם. CYBERGHOST הנחה מיוחדת לחג המולדזה מטפס במהירות על תחרות התחרות בענף ומשתמשים רבים בוחרים כעת ב- CyberGhost בגלל השירותים החכמים שלה. CyberGhost מציעה עסקה מדהימה של 18 חודשים במחיר של 3.5 דולר ארה”ב לחודש עם התחייבות להחזר הכסף למשך 45 יום.

CyberGhost כולל כמה מהמאפיינים המובהקים והמדהימים ביותר עבור סטרימרים מקוונים ושעוני זווית. יש לו תכונה מובנית מיוחדת המאפשרת לסטרימרים לבטל את חסימת האתרים המוגבלים גיאוגרפיים כמו Netflix באמצעות לחיצה אחת..

ל- CyberGhost יש כ -3000 שרתים ב- 60 מדינות המציעים רוחב פס והגנה נהדרים. CyberGhost היא בחירה אופטימלית לכל האנשים המחפשים VPN ייעודי לזרם בגלל תכונות הייעודיות שלה לזרם.

CTA

ExpressVPN

ExpressVPN הוא רודן נוסף בענף ה- VPN שזכה למוניטין רב לאורך השנים. EXPRESSvpn הנחת סטודנטים לחג המולדמשתמשים רבים סומכים על ExpressVPN מכיוון שיש לו תכונות מהשורה הראשונה והוא אף פעם לא מתפשר על איכותו.

הועיל לעסקת VPN לחג המולד שלה המציעה הנחה של 35% מהתכנית לשנה שלה עם מחיר של 8.32 דולר לחודש. חלק מהמשתמשים מתחו ביקורת על ExpressVPN בגלל התמחור שלה שהוא מעט גבוה יותר בהשוואה לספקי VPN אחרים. עם זאת, העובדה היא שאיכות השירות והתכונות של ExpressVPN אין תחרות, מה שמצדיק את התמחור הגבוה שלה.

ל- ExpressVPN יש יותר מ -2000 שרתים מאובטחים ומהירים ברחבי העולם, המאפשרים למשתמשים לגשת לכל אתר מוגבל ולהגן עליהם מפני איומים מקוונים. ExpressVPN מבטיח אי-יומני ויש לו תכונת Kill-switch משולבת, כדי להגן על פרטיות המשתמשים במקרה של ניתוק.

CTA

דוב מנהרה

TunnelBear הוא ספק שירות מוערך אך עדיין יש לו מוניטין רב בקרב המשתמשים.TUNELBEAR עסקת vpn לחג המולד TunnelBear מציעה הנחה של 58% על חבילת 12 החודשים האחרונים שלה בגלל חג המולד. הועיל לעסקה זו, שלם 4.17 דולר ארה”ב והמשיך לזרום ללא מורא כמו דוב גריזלי.

יש לה רשת מתרחבת, כרגע עם שרתים בכ- 20+ מדינות. לדובי המנהרות יש גם הרחבות דפדפן אינטרנט משלו.

CTA

ZenMate

ZenMate היא ספקית אמינה נוספת בעלת מוניטין טוב בענף המציעה הנחה נהדרת של 83% מהתוכנית לשנתיים שלה, ומחירה חודשי של 2.05 דולר בלבד.עסקת VPN ZENMATE

ספק VPN מבוסס גרמניה זה הופך בהדרגה לבחירה המובילה מבין כל הזרמים המקוונים שרוצים לגשת לתוכן מוגבל גיאוגרפי. במיוחד אם ברצונך לגשת לספריית Netflix בארה”ב מכל אזור אחר ואתה מחפש FreeVPN, ZenMate הוא הבחירה הטובה ביותר עבורך..

ZenMate עובד מצוין עם נטפליקס והולו והחלק הטוב ביותר הוא שהשרתים שלה לא מפריעים לסטרימינג ומספקים מהירות רוחב פס טובה..

CTA

אזור אמון

Trust Zone הוא לא שם גדול בענף מכיוון שיש לו רק 164 שרתים ואין לו תמיכה בצ’אט 24/7.עסקת TRUSTZONE vpn 2019 עם זאת, איכות השירות של Trust Zone היא נהדרת וכל המשתמשים שרוצים OpenVPN יכולים לבחור בה.

השתמש בהנחה של 53% מתכנית לשנה עם מחיר של 3.33 דולר לחודש בלבד. זו עסקת חג מולד בלבד, הועיל אותה לפני שהיא תימשך.

CTA

גישה פרטית לאינטרנט (PIA)

PIA הוא אחד השחקנים הוותיקים והמבוססים בענף ה- VPN. זה זכה למוניטין רב בקהילה לאורך השנים. PIAגישה לאינטרנט פרטי מציעה את התוכנית לשנתיים שלה במחיר של 2.91 דולר לחודש, המהווה הנחה של 58%.

ל- PIA יש יותר מ- 3000 שרתים ברחבי העולם, המציעים מהירות מהירה להפליא. משתמשים רבים מעוררים דאגה מאיסור נטפליקס של PIA. למרות האיסור הזה, PIA היא ספקית שירותים מתקדמת ואין ספק שהיא בין הבחירות המובילות של סטרימרים..

CTA

רישום רוח

תיהנו מהנחה של 55% מתכנית Windscribe לשנה על ידי תשלום 4.08 דולר לחודש.עסקת WINDSCRIBE 2018 vpn Windscribe הוא באמת ספק שירות מדהים מכיוון שיש לו כמה מהתכונות המרגשות ביותר שכל משתמש VPN היה שמח לקבל.

אם אינך אוהב לשלוח כסף על מנויים אך אתה עדיין רוצה להשתמש בשירות VPN מאובטח ואמין, Windscribe היא האפשרות הטובה ביותר הזמינה עבורך. אתה יכול ליהנות מנתוני חודש 10 ג’יגה-בתים עם שרתים מעשרה מדינות שונות.

מלבד זאת, ל- Windscribe יש תכונה מיוחדת לחסימת תוכנות זדוניות ותכונות שמאפשרת גלישה והזרמה ללא הפרעה ואבטחה. יש לו לקוחות למחשבים שולחניים וניידים והממשק של לקוחות אלה די אטרקטיבי וידידותי למשתמש.

CTA

TorGuard

אם אתה רוצה להכיר ספק VPN שמציע פרוטוקולי אבטחה רבים, אז זה טור גארד.torguard vpn זהו אחד מספקי ה- VPN הפופולריים ביותר בגלל הרבגוניות של השירותים שלו וכמובן בגלל דפדפן ה- Tor.

TorGuard הודיעה על עסקת חג מולד מיוחדת של 19.99 דולר לרבעון שמשמעותה 6.66 דולר לחודש. יש לו יותר מ 3000 שרתים ב 50+ מדינות, המציעים פרוטוקולי SSL ושאר אבטחה אחרים כדי להבטיח את פרטיות המשתמשים. משתמשים יכולים ליהנות ממכשיר חיבור 5 בו זמנית ולחוות סטרימינג חלק.

CTA

סיכום

כולנו יודעים כמה VPNs חשובים עבור netizens ואנחנו יודעים שהנחות כאלה לא מגיעות לעתים קרובות. לכן, השתמשו בהנחות המתאימות ביותר לצורככם ותיהנו מהעונה הזו עד תום.

חלק מכם אולי לא ניצל את ההנחות שהוצעו לאחרונה ביום שישי השחור ובסייבר יום שני, אם זה המקרה אז תפסו את ההזדמנות הזו עכשיו וסיימו את השנה בנימה מרגשת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map