123 סרטים מקוונים מובילים בחינם | מצא אתרים דומים כמו 123 סרטים לצפייה בסרטי HD בחינם

מה זה סרטים 123M?

123movies הוא אתר הזרמת סרטים מקוון המאפשר למשתמשים להזרים ולהוריד סרטים פופולריים וחדישים ביותר. יש בה ספרייה רחבה המכילה אלפי סרטים ותכניות טלוויזיה בז’אנרים שונים. 123 סרטים אינם מצריכים רישומי חשבון, כניסות או דמי חבר.


יש קטגוריות שונות של תכנים הזמינים בסרטים כמו סרטים, תכניות טלוויזיה, אנימה וכו ‘. המשתמשים יכולים להזרים בקלות את הסרט הרצוי על ידי מעבר לאתר ופשוט ללחוץ על כותרת התוכן שהם רוצים לצפות בהם. הסרט מופעל באופן מיידי (כמה חלונות קופצים שנפתחים בלחיצה, מתעלמים מהם) ומשתמשים יכולים לחפש את התוכן הרצוי אם הוא לא מוצג בדף הבית..

תכונה נהדרת נוספת של 123movies היא שאם המשתמש לא מצליח למצוא סרט כלשהו באתר, הוא יכול ללחוץ על הכרטיסייה בקשה ולמלא את טופס בקשת הסרט. לאחר מכן, בעלי האתר יבדקו את זה ויעלו את הסרט המסוים באתר לפי בקשת המשתמש.

ניתן לסווג קטעי 123 כמו אתר סיקור כגון Yify, Kickass, 1337x עם מספר כותרות תוכן המוכנות לגישה למשתמשים. עם זאת, ההבדל בא באופי הפעלת האתר מכיוון שאתרי סיקור מארחים את התוכן שהם מספקים ואילו אתר 123movies אינו מארח שום תוכן. למרות שניתן להזרים בקלות את התוכן באתר, מקורות מדווחים כי הקבצים הללו לא מתארחים בפועל בשרתי האתר.

אם אתה משתמש בקודי, ייתכן שתופתע לדעת שיש גם תוסף Kodi של 123movies. זה מאפשר לך להזרים בחינם את כל הסרטים המועדפים עליך מהספרייה שלה. וודא שאתה מוריד את טופס ההרחבה מאגר אמין, מכיוון שיש הרבה אפליקציות ותוספות 123movies מזויפות הזמינות באופן מקוון.

123movies התמודד עם חום רב מצד הרשויות בארה”ב ובריטניה והדבר הביא לכיבוי התחום הרשמי שלהם שהיה “123movies.to”. התחום לא היה בשימוש מאז והאתר לא הופעל שוב.

האם הסרטים שלי יורדים?

התחום המקורי של 123movies שהיה “123movies.to” נופל לאחר שבעלי האתרים עמדו בפני אישומים משפטיים שנלחצו על ידי הרשויות. מוקדם יותר השנה, MPAA (Motion Picture Association of America) רשם 123 סרטים מהסרטים כאתר הבלתי חוקי הפופולרי ביותר בקרב “האתרים הידועים לשמצה”..

123 סרטים למטה

בסביבות 98 מיליון משתמשים מבקרים באתר ידוע לשמצה זה מדי חודש, מה שהעלה חששות לרשויות. אתר לא חוקי שצובר היקף תנועה כזה מהווה תמיד דאגה גבוהה.

נכון לעכשיו, התחום הרשמי של 123movies אינו פעיל אך אתרי המראות שלו עדיין פועלים. שמועה נוספת בענף היא כי 123movies עדיין פונקציונלי עם שמות אחרים כמו רכזת 123movies. עם זאת, יש אנשים שטוענים שמדובר באתרי שיבוט ואתר 123movies הרשמי אינו פועל עוד.

ניסיתי לגשת לאתרי הראי ושמתי לב שלאתרי מראה אלה יש תוכן מעודכן ואני חושב שהשמועות עשויות להיות נכונות.

האם 123movies בטוח / משפטי?

לא, סרטים מגוונים אינם חוקיים לשימוש כפי שכבר ציינתי כי MPAA רץ אחריו מכיוון שהוא מספק תוכן פיראטי. הצגה או הורדה של תוכן כזה אינה חוקית ותוכל לנחות בצרות חמורות אם תשתתף בזה.

באשר לבטיחותה, באתרים כאלה יש תוכנות זדוניות ווירוסים באתר. 123movies היה נושא של תוכנות זדוניות ואירוח וירוסים בעבר וזו הסיבה שהייתי קורא לזה לא בטוח. כעת, לאחר שהאתר אינו פועל, איננו יכולים לבדוק אם האתר עדיין מתקיים איומים פוטנציאליים או לא, אך כשבדקתי את אתרי המראה שלו, התוצאות הראו כי הן אינן בטוחות גם.

חדשות פיפא עולמימומלץ מאוד להתחבר ל- VPN בזמן הזרמת סרטים מעל 123Movies. 123Movies הוכרז כבלתי חוקית מכיוון שהיא זורמת סרטים בחינם. מעבר ליתרונות האבטחה שאין כמותם ש VPN מספק, VPN ישמור על הפעילות שלך מאובטחת, אנונימית ותבטל חסימת תוכן מוגבל גיאוגרפי גם כן..kat cta

123 סרטים לא חוקיים

תמיד עדיף להתרחק מאיומים פוטנציאליים כאלה אם אין לך מכשיר אנטי-וירוס שיכול להגן עליך מפני איומים כאלה. לא משנה כמה כיף נראה אתרים כאלה, עדיף להישאר בטוחים מאשר להצטער.

123 סרטים פרוקסי / שיבוטים ומראה / דומה לאתרים

ישנם יותר מ 50 אתרי מראה של 123 סרטים מקוונים כרגע, ולכולם יש כמעט אותו תוכן בספריה שלהם. רשמתי את 50 אתרי המראה המובילים שתוכלו לחפש בהם:

כתובת אתרסטטוסמהירות
1. https://123movies.co/באינטרנטמהר מאוד
2. https://gostream.is/באינטרנטמהר מאוד
3. http://123movies.gsבאינטרנטמהיר
4. http://123movies.net/באינטרנטרגיל
5. http://123-movie.ruבאינטרנטמהר מאוד
6. http://123movies.toבאינטרנטמהיר
7. http://123movieshd.toבאינטרנטמהר מאוד
8. http://gomovies.isבאינטרנטרגיל
9. https://gomovies.com.ru/באינטרנטמהיר
10. https://gomovies.pet/באינטרנטרגיל
11. https://gomovies.space/באינטרנטמהר מאוד
12. https://gomovies.tech/באינטרנטרגיל
13. https://123movie.space/באינטרנטרגיל

123 סרטים שלא חסמו בבריטניה?

על פי בקשתה של MPA (אירופה), הורתה בית המשפט הגבוה לבריטניה לנטוש יותר מתריסר אתרים לא חוקיים. מבין האתרים הללו אתר 123movies היה בראש הרשימה מכיוון שזה היה האתר הפיראטי המשומש ביותר. להלן האתרים שבית המשפט הורה לסגור:

123movies.toThemovie4u.com
Geektv.isMoviesub.net
Genvideos.orgMovietubenow.biz
Gowatchseries.bizSeries-cravings.me
Hdmovies14.netSpacemov.com
Hdmovieswatch.netStreamallthis.is
Watchmovies.ms

הסרטים הושבתו, אך כפי שמספרים השמועות, היא עדיין זמינה ברשת דרך אתרי הראי שלה. עם זאת, זה כבר לא נגיש בבריטניה בגלל חוקים נוקשים נגד פירטיות שנלקחו בחשבון על ידי הרשויות.

עם זאת, ברצונך לבטל את חסימת 123movies בבריטניה, אתה יכול להשתמש ב- VPN ולגשת אליו על ידי חיבור לכל אזור ניטרלי בו האתר נגיש..

חדשות פיפא עולמי123Movies אינו זמין בבריטניה בגלל בעיות בזכויות יוצרים. על מנת לגשת ל- 123Movies בבריטניה, ניתן לבטל את החסימה באמצעות VPN. מעבר ליתרונות האבטחה שאין כמותם ש VPN מספק, VPN ישמור על הפעילות שלך מאובטחת, אנונימית ותבטל חסימת תוכן מוגבל גיאוגרפי גם כן..kat cta

חלופות לאתרי 123 או אתרים כמו 123 סרטים

האתר הרשמי של 123movies אינו מקוון יותר אך ישנם אתרים דומים ברשת שניתן להשתמש בהם לזרמת סרטים בחינם. אתרים אלה אינם דורשים דמי כניסה או חברות ממש כמו 123movies. להלן 10 החלופות הטובות ביותר של 123 סרטים מגוונים להגשים את הרעב הזורם שלך:

 1. כן! סרטים
 2. Vumoo
 3. ShowBox
 4. VexMovies
 5. ניטר
 6. סרט 25
 7. WatchFree
 8. GoMovies
 9. פופקורן פליקס
 10. זמוביז

מילים אחרונות

פירטיות מקוונת מהווה דאגה רצינית עבור מפיקי התוכן ומפיציהם בשנים האחרונות, מכיוון שמגמת הפיראטיות עלתה בצורה דרסטית. זה התחיל באתרי סיקור ואז אתרים כמו 123movies התחילו להופיע ברשת. 123movies אפשרו למשתמשים להזרים את הסרטים שלהם בלי לשלם אגורה ומגמה זו התפשטה כמו אש בשדה קוצים.

עם זאת, במהלך השנים האחרונות הרשויות הפכו להיות מאוד שומרות דרך האינטרנט וההתמוטטות נגד שירותים כאלה הופכת למהירה. אתרים כאלה עם מיליוני מבקרים רושמים את קו העין של הרשות בקלות רבה וזה מה שקרה עם סרטים 123 123.

הרשויות הבחינו בפופולריות שלה וזו הסיבה שהיה עליה לנגוס באבק. עם זאת, אתרי המראה שלו עדיין מקוונים אך המשתמשים תמיד לא ישתמשו באתרים אלו, מכיוון שהם עלולים להזיק וזדוני..

משתמשים שבוחרים להשתמש באתרים מסוג זה צריכים לזכור כי אתרים אלה אינם חוקיים ושימוש בהם יכול בקלות להעמיד אותם בסכנה מכיוון שהם עלולים לעמוד בפני אישומים משפטיים בגין גישה לתוכן פיראטי. אם אתה עדיין רוצה להשתמש באתרים כאלה, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להישאר בעילום שם. השתמש בשירות VPN כדי להבטיח את פרטיותך ולגלוש באינטרנט באופן אנונימי, אך בחר ספק VPN אמין שיש לו את ההצפנה והשירות הטובים ביותר.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map