16 מאגרי הקודי הטובים ביותר לאפריל 2020

מאגרי Kodi הם אוסף הערוצים המרתק את המשתמשים שלה עם שעות בידור וזרם מקוון. חלק ממאגרי הקודי הטובים ביותר עשויים להכיל בסיס נתונים גדול ואילו אחרים עשויים להיות מורכבים מערוץ אחד או שניים.


ישנם מאגרים מסוימים שמוגבלים בספציפי שעשויים לדרוש ממך להשתמש ב- VPN בתשלום ב- Kodi או אפילו ב- VPN החינמי הטוב ביותר עבור Kodi. המשך לקרוא לצפייה ברשימת מאגרי הקודי הטובים ביותר!

מאגרי הקודי הטובים ביותר הם אלה שלא רק מכילים מאגר ערוצים גדול, אלא גם אלה שיש להם פופולריות עצומה בקרב משתמשי קודי..

10 מאגרי קודאי אחרונים – עודכן באפריל 2020

1. מאגר קודי ישראלמאגר קודי העליון בישראל

קודי ישראל דומה לספריה מפוארת בה תוכלו למצוא את כל התוספות הקודיות והפופולריות ביותר לקולנוע סטרימינג, תכניות טלוויזיה, סרטים מצוירים, אנימה, ספורט חי, חדשות, IPTV, מוסיקה, תוכן למבוגרים ועוד ועוד. כמה מהתוספות הטובות ביותר לקודי הזמינות במאגר Kodi Israel הן Exodus, Covenant, Poseidon, Live Hub, Kick-off, Gurzil, World Sports, Incursion, iPlayer WWW, IPTV Bonanza, Kids Tube, Kiss Anime, USTVnow, DeathStar, FireCat וכו ‘.

קודי ישראל ירדה לאחרונה, אך עד מהרה היא התחדשה עם כתובת אתר חדשה והיא עובדת מעולה. יש לו את כל התוספות המעודכנות ועוד כמה תוספות נהדרות נוספו לספריה שלה.

2. מאגר Maverick עבור קודימאגר קוד

מאגר Maverick מארח בעיקר תוסף Maverick Kodi משלו המאפשר למשתמשים להזרים סרטים ותכניות טלוויזיה. עם זאת, יש לו גם כמה שמות פופולריים אחרים כמו ג’וקר ספורט, הדרקון הקסם Kodi תוסף וכו ‘. Maverick repo נבדק והומלץ על ידי משתמשים רבים בכל רחבי העולם.

3. כל מאגר העיניים של קודיכל העיניים עלי מאגר קודי

מאגר כל Eyez on Me הפך לפופולארי בגלל התוסף שלו All Eyez on me Kodi המאפשר סטרימינג לטלוויזיה בשידור חי, תכניות טלוויזיה, סרטים, סרטים תיעודיים, תוכן לילדים, מוסיקה, ספורט, ועוד. מלבד זה, למאגר זה יש גם כמה מהתוספות הטובות ביותר של קודי כמו אינדיגו, ג’נסיס מחדש, FilmON, UKTV Play, YouTube, דיסני ג’וניור וכו ‘..

4. קודי באמאגר Kodi Bae 2018

מאגר KodiBae זכה לנקודה מתוקה בתעשיית הקודי זמן קצר לאחר שחרורו, מכיוון שמדובר בתוספות Kodi המיינסטרים שהוא מארח. יש בספרייה כמות מוגבלת של תוספות Kodi אך כולן תוספות קודי נהדרות בהן משתמשים רבים אוהבים להשתמש כמו IPTV Ultimate, PrimeWire, 9Anime, Sportie, Sports365, cCloud TV וכו ‘..

מאגר Kodi Bae ממשיך לעדכן את התוספים מעת לעת, מה שהופך אותו למאגר אמין שיש בו.

5. מאגר קודי עליונותהטוב ביותר של עליונות קודי ריפו

מאגר Supremacy Kodi החל לארח תוספות משלו אך הוא הפך בהדרגה לביתם של כמה תוספות קודי נהדרות. למאגר Supremacy Kodi יש כמה מהתוספות הטובות ביותר לקודי כמו Plane MMA, SportsDevil, Night Terrors, Aspis, Atriox וכו ‘המאפשרות למשתמשים לצפות בסרטים, ספורט, IPTV ועוד ועוד..

6. פשוט Caz Repo מאגר פשוט- Caz-kodi

בתוך חודשים ספורים מההשקה, פשוט Caz Repo לקח את עולם הקודי בסערה. הסיבה ש- Simply Caz Repo הפכה למאגר הקודי הטוב ביותר נובעת מאוסף הערוצים הגדולים שמשתמשים בה נרחב על ידי משתמשי קודי. לדוגמה, ייתכן שתמצאו במאגר שלה Exodus, Castaway, SportsDevil ועוד תוספות מיטביות אחרות..

7. מאגר DK-XBMCDK_XBMC

מאגר DK-XBMC הוא מאגר חדש ויפה שיש לו מגוון תוספות שנעדרות בשפה. אתה יכול לגשת לתוספות המספקות תכנים בשפות שונות כמו אנגלית, תאילנדית, הודית, קנטונזית וכו ‘. תוספות אלה נדירות מדי אך הן ללא ספק מהנות. תוספות אלו כוללות אנימציה, אנימה, אימה אסיאתית, סרטי הרמה, קרטו-ג’ונגו, דיקוונטים, דרמה קרזי, דרמה גו, פיליפינית על פי דרישה v3, וידיאו וכו ‘..

8. מאגר Zomboided מאגר קודי Zomboided

מאגר Zomboided נוסף לאחרונה גם למאגר Kodi החדש שיש לו ערוץ יחיד ושימושי, שכדאי להתקין מאגר זה. מנהל Kodi של OpenVPN נמצא במאגר Kodi זה, בו הוא מספק פלטפורמה למשתמשים בקודי להתקנת שירות VPN בתוכנת Kodi שלו, שם הם יכולים להשתמש בתוספות לא חוקיות בקלות..

9. טלוויזיה של פרפליקסמאגר Kodi TV Perflix

Perflix TV הוא גם מאגר ה- Kodi החדש שמכיל רק ערוצי וידאו. למאגר זה לא יהיה שום דבר להראות בשידור חי, אבל הוא מבדר את המשתמשים בו עם כמה מהקטעים הטובים ביותר בעולם מזירת האגרוף, פעילויות על טבעיות, מעגלי קומדיה ו- YouTube.

10. מאגר בועות זרם בועות להוסיף על קודי - -

מאגר הבועות הוא מאגר הקודי החדש בעיר שיש לו פוטנציאל להחליף את אקסודוס. זה זורם תכניות טלוויזיה וסרטים לצד זה מספק מספר ערוצי תוכנה לתוכנות ותיבות Kodi.

6 מאגרי הקודי הישנים והטובים ביותר

1. סופר ריפומאגרי הקודי הטובים ביותר

אין מאגר קודי שיכול לנצח את הסופר ריפו הבלתי מנוצח. זהו מאגר הקודי הגדול בעולם עם למעלה מ- 3,000 ערוצים. מספורט חי לסרטים, לשחק משחקים ועד צפייה בסרטים מצוירים, לסופר-רפו הכל. נדרש לקנאים של קודי מעל 6 חודשים לגלוש בכל ערוציו ועדיין להישאר מבולבלים.

2. Noobs and Nerdsמאגר Noobs ו- Nerds

Noobs and Nerds הוא מאגר הקודי הטוב ביותר אחרי Super Repo שבוודאי יעלה חיוך על הפנים שלך עם המון ערוצים. זהו מאגר יציב, אם כי לאחרונה עבר שינוי בכתובת האתר שלו מסיבות לא ידועות, אך זה לא משנה את העובדה שמדובר בחבילת בידור שלמה למשפחתך. המאגר כולל גם כמה ערוצים לילדים שבהם הם יוכלו ליהנות מההופעות האהובות עליהם.

3. מאגר רשמי של קודימאגר התוספים של קודי

לקודי יש מאגר רשמי משלו אשר ניתן למצוא בתוך קודי וניתן לאחזר אותו בקלות. מכיוון שמדובר במאגר רשמי, יתכן שלא מצאת שום ערוץ שיזרים סרטים או תכניות טלוויזיה. עם זאת, הוא מציג מאגר נתונים גדול של ערוצים מקוונים בהם תוכלו לצפות בחדשות, בספורט חי, לשחק במשחקים, להאזין למוזיקה ועוד הרבה דברים נהדרים לבזבז זמן איכות.

4. מאגר פוקס בסמאגר באדי פוקס קודי

מאגר פוקס בס מעניק לך גישה לערוצים שבהם תוכל להזרים סרטים ותכניות טלוויזיה בקלות. היא גם מציעה למשתמשים שלה סטרימינג של ספורט חי אשר ערוצים פופולריים רבים לא יצליחו לספק. זה ללא ספק אחד מאגרי הקודי הטובים ביותר לבילוי משפחתי.

5. מאגר טלוויזיה Genieמאגר הקודי של הטלוויזיה Genie Talk

Genie TV קיימת כבר כמה שנים, אך לעתים קרובות לא נשמעה אפילו על ידי כמה מעריצי קודי רציניים. מאגר Kodi זה שווה לספר לו בגלל הערוצים שלו שמציעים תכניות טלוויזיה, סרטים, סרטים תיעודיים, וכל כך הרבה יותר.

6. מאגר K3l3vraמאגר K3l3vra קודי

מאגר זה עשוי להכיל את מסד הנתונים הקטן ביותר מבין רשימת מאגרי הקודי הטובים ביותר, אך הוא גם היעיל ביותר. הוא מכיל כמה מהערוץ הקלאסי ביותר ששווה להשיל את האורות. זה זורם סרטים, תכניות טלוויזיה וספורט.

מאגרי Kodi מיקומי מיקוד להורדה

הקישורים להורדות קובצי zip של מאגרי Kodi סופקו להלן:

 • קישור להורדת סופר ריפו: http://srp.nu
 • קישור להורדה של Noobs and Nerds: הורד קובץ Zip
 • קישור להורדת מאגר Xunity Talk: http://bit.ly/2z2xvuG
 • קישור להורדת Dandy Media: Http://bit.ly/2xA4JOu
 • בס פוקס: http://bit.ly/2wyMZWu
 • קישור להורדת טלוויזיה Genie: http://genietv.co.uk/repo/
 • קישור להורדת מאגר K3l3vra: http://bit.ly/2xdZXKv
 • קישור להורדת מאגר טיפים של Kodi: http://repo.koditips.com/
 • קישור להורדת מאגר פלים טובים: http://bit.ly/2dRJk9D
 • ארס: הורד קובץ Zip
 • פשוט קישור להורדת מאגר Caz: הורד קובץ Zip
 • Zomboided: http://bit.ly/2czmHFu
 • קישור להורדה של מרלין: http://bit.ly/2z2OHA9
 • קישור להורדת טלוויזיה של פרפליקס: http://perflix.16mb.com/repo/
 • קישור להורדת בועות: https://bubbles4kodi.com/

לעטוף דברים

קל יותר למצוא את מאגרי הקודי הטובים ביותר מתוך מאמר זה בו סקרנו את כל מאגרי הקודי הגדולים ובחרנו ביד את הטוב ביותר מהם. בגלל הסחיטה האחרונה של Kodi, אין אחריות שמאגרים אלה יעבדו בעתיד. כמה ממאגרי הקודי הטובים ביותר נעלמו באופן מסתורי בשבועות האחרונים, ואין להכחיש את העובדות שיכולות להיות עוד לעקוב אחריהן.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map