כיצד להגדיר פרופיל קודי ולנהל פרופילים מרובים בשנת 2019

מהו פרופיל קודי?

תכונת פרופיל Kodi מאפשרת למשתמשים ליצור מרחב משלהם על ידי הגדרת החשבון האישי שלהם וההגדרות הרצויות שלהם, מוגן באמצעות סיכה. במקרה שיש מספר משתמשי Kodi המשתמשים במערכת יחידה, הם יכולים ליצור פרופילים נפרדים משלהם ולנהל את התוספים והתיקיות התוכן שלהם בהתאם להעדפותיהם..


תכונת הפרופיל מאפשרת למשתמשים להתאים אישית את פרופילי Kodi שלהם על ידי הגדרת העורות, המבנים, הרחבות הרצויים שלהם מבלי להפריע או להפריע על ידי משתמשים אחרים..

כיצד להגדיר פרופיל Kodi?

הדבר הטוב ביותר בקודי הוא הפשטות וקלות השימוש שלה שלא כמו תוכנות סטרימינג אחרות שמורכבות להגדרה. הגדרת פרופיל Kodi היא תהליך קל וניתן לבצע תוך מספר דקות. בצע את הצעדים הבאים להגדרת תצורת פרופיל Kodi שלך:

 1. פתוח קודי ולחץ על הגדרות (סמל גלגל השיניים)כיצד להתקין פרופיל קודי - -
 2. ייפתח חלון חדש, לחץ על הגדרות פרופיל מהתפריטכיצד לנהל פרופילי קודי מרובים - -
 3. לחץ על הכרטיסייה פרופילים ואז לחץ על הוסף פרופילמהם היתרונות בניהול פרופילי Kodi מרובים
 4. הזן את השם שתרצה שיהיה לפרופיל שלך בשדה השם ולחץ על אישורכיצד להחליף פרופילים בקודי
 5. יופיע חלון המבקש נתיב תיקיה. פשוט לחץ על אישור מבלי לבחור אף תיקיהבעיות ותיקוני פרופיל Kodi
 6. עכשיו אתה יכול לערוך את הפרופיל שלך על ידי העלאת תמונת הפרופיל שלך והגדרת פרטיות הגישה שלך. הגדר את העדפתך להפרדה כדי להגביל את שיתוף הפרופילים.ערוך את הפרופיל שלך על ידי העלאת תמונת הפרופיל שלך והגדרת פרטיות הגישה שלך
 7. זה הכל! כעת תהנו להשתמש בפרופיל שלכם והתאימו אישית לפי טעמכם.

VPN לפרופיל Kodi

אין ספק שקודי מציע בידור מדהים אך אתה תמיד חשוף ליפול טרף להתקפות זדוניות ולרשויות המרגלות עליך. תוספות רבות של קודי אינן חוקיות לשימוש גלובלי בגלל אופי התוכן שהם מספקים.

הפרטיות המתפשרת תמיד יכולה לגרום לתוצאות מרות. אתה צריך להתקין VPN ב- Kodi, כדי להבטיח את פרטיותך בזמן שאתה זורם. הדבר הטוב ביותר שיש לאחד מ- VPN הטוב ביותר לקודי הוא שהוא מגן על הפרטיות שלך למרות הצפנות חזקות ולא משאיר אותך עירום מול הרשות..

גם אם אתה משתמש בתוספות רשמיות של קודי דרך הפרופיל שלך, ייתכן שחברך המשתמש בפרופיל שונה בקודי שלך משתמש בתוסף Kodi של צד שלישי. זה יכול לסכן את בטיחותך ופרטיותך וכדי להבטיח שאתה צריך VPN. דבר נוסף שכדאי לדעת הוא שתוכלו להשתמש בשרתי VPN שונים דרך פרופילי Kodi שונים.

מהם היתרונות בניהול פרופילי Kodi מרובים

ישנם יתרונות רבים של ניהול פרופילי Kodi מרובים, כמו:

1. מפרט ספריית מדיה והפרדה

כל משתמש אוהב להתאים אישית את הקודי שלו לפי הצורך שלו ואנשים רבים לא אוהבים אותו כשמישהו אחר יפריע להתאמה האישית הזו. לכן, אם אתה משתף את המערכת שלך עם חבר, אתה יכול להמשיך לתחזק את ספריית המדיה שלך בהתאם להעדפותיך ולהגביל את הגישה לתיקיות האישיות שלך..

2. גישה לתוכן לילדים ומשתמשים אורחים

בעידן דיגיטלי זה, הגבלת הילדים מגישה לתכנים מפורשים הפכה להיות הכרחית כמו גם מאתגרת. יש כמה תוספות קודי שאולי יש לך בספריה שלך, שאינן הולמות את הילדים.

כדי להגביל את הגישה שלהם לתוספות קודי כאלה, צור פרופיל ילדים נפרד והתקן הרחבות ומאגרים בטוחים יחסית. אתה יכול לעשות את אותו הדבר עבור משתמשי אורח כדי להגביל את הגישה שלהם לספריית המדיה שלך ותיקיות אישיות.

3. לבדיקת תוספות

קנאים רבים של קודי אוהבים לחפש אחר תוספות חדשות לקודי מדי פעם. עם זאת, בתהליך של ניסיון להוסיף תוספות חדשות, ספריית קודי הופכת להיות צפופה במספר רב של תוספות חסרות תועלת. ואז ניקוי כל התוספים הללו הופך לטרחה.

כדי לחסוך לעצמכם את הבעיה, תוכלו ליצור פרופיל לבדיקת הרחבות ואחד לשימושכם האישי. כאשר אתה מרגיש את הדחף לנסות תוסף חדש, עשה זאת דרך פרופיל הבדיקה שלך ואם הוא מתאים לך התקן אותו בפרופיל המאסטר שלך. פרופיל חוסך לך זמן רב ומקל עליך.

כיצד להחליף פרופילים בקודי

 1. פתח את קודי
 2. לחץ על הגדרות (סמל גלגל השיניים)
 3. לחץ על הגדרות פרופיל > לחץ על הכרטיסייה פרופילים
 4. העבר את העכבר מעל לפרופיל שאתה רוצה להשתמש בו > לחץ עליו באמצעות לחצן העכבר הימני ולחץ על אפשרות לטעון פרופיל מהרשימה הנפתחת.

Kodi יאתחל מחדש והפרופיל הרצוי שלך נטען.

בעיות ותיקוני פרופיל Kodi

פרופילי Bad Kodi

משתמשים רבים דיווחו כי פרופילי ה- Kodi שלהם אינם פועלים כראוי במחשב האישי שלהם, אך הם עובדים מצוין במכשירים אחרים. גם לאחר התקנת קודי טרייה, הנושא הזה התמיד איתם. להלן תצוגה מקדימה של שרשור שפרסם משתמש Kodi שקשור לגיליון זה:

פרופיל קודי גרוע רודף אותי. מ- Addons4Kodi

לתקן

נראה כי הסיבה מאחורי סוגיה זו היא של אישור של גוגל, שצריך לעדכן אותו. אם אתה נתקל בבעיה דומה, נסה להחליף את הרשת שלך או לעדכן את חלונותיך.

שמור את הגדרות העור בפרופיל החדש

הדבר החשוב ביותר עבור כל משתמש במכשיר או פלטפורמה הוא שחזור ההגדרות והנתונים הרצויים שלהם. כשמדובר בקודי, משתמשים מאוד אוהבים להתאים אישית את הקודי שלהם בעורות קודי. עם זאת, משתמשים רבים מתמודדים עם הבעיה בשמירה על הגדרות העור כאשר הם מפרסמים פרופיל חדש או מעדכנים את המערכת והשאילתות שלהם כמו ההצגה הבאה:

שמור על הגדרות העור בפרופיל חדש מקודי

לתקן

התיקון הטוב ביותר לבעיה זו הוא גיבוי guisettings.xml בפרופיל שלך. כשאתה תשחזר אותו מאוחר יותר בפרופיל שלך, העור וההגדרות ישוחזרו יחד.

כיצד להעתיק או להעביר פרופיל Kodi ממכשיר למכשיר

לכל אפליקציה תכונת גיבוי המאפשרת למשתמשים לגבות את המידע והנתונים החשובים שלהם לצורך העברה למכשירים אחרים. באופן דומה, לקודי יש תוספת גיבוי משלה הממוקמת במאגר הרשמי של התוסף Kodi.

ניתן להשתמש בו כדי להעתיק או להעביר פרופיל Kodi ממכשיר למכשיר ללא כל טרחה. כל שעליך לעשות הוא לבצע את הצעדים הבאים ליצירת גיבוי הפרופיל שלך:

 1. פתח את קודי
 2. לחץ על לשונית התוספות מהתפריט השמאלי
 3. לחץ על סמל התיבה שמופיע בפינה השמאלית העליונה
 4. לחץ על האפשרות התקן ממאגר
 5. עבור אל מאגר התוספים של קודי > לחץ על תוספות תוכנית
 6. גלול את הרשימה ולחץ על גיבוי
 7. התקן את ההרחבה ופתח אותו לאחר ההתקנה של תפריט התוספות של התוכנית
 8. לאחר פתיחת התוסף, לחץ על הגדרות ובחר את הנתיב בו ברצונך לשמור את קובץ הגיבוי שלך
 9. לאחר מכן, לחץ על הכרטיסייה בחירת קבצים והפעל את הדברים שאתה רוצה לגבות ואז לחץ על אישור
 10. התוסף ייסגר ומסך הבית יוצג. פתח שוב את התוסף ולחץ על גיבוי
 11. תהליך הגיבוי יתחיל
 12. כשאתה מתקין Kodi במכשיר אחר ואתה רוצה לשחזר את הגיבוי שלך שלך במכשיר זה, התקן את התוסף גיבוי
 13. פתח את התוסף ולחץ על שחזור, כל ההגדרות שנשמרו ישוחזרו

האם אשף יכול לנגב פרופילים אחרים של Kodi?

משתמש פרסם לאחרונה על בעיה איתו התמודד לאחר שהתקין אשף ב- Kodi וזה הסיר את הפרופיל שלו. תראה:

האם אשף יכול לנגב פרופילים אחרים של קודי? מ- Addons4Kodi

הבעיה באשפים היא שהיא מחליפה את התיקיות של נתוני המשתמש הקיימים משל עצמה. מכאן שהופכת לאובדן פרופיל ונתונים. כדי למנוע בעיה זו, העבר את הקובץ “profile.xml” מתיקיית נתוני המשתמש. לכן, בעת התקנת האשף, תיקיית נתוני המשתמש תוחלף אך הפרופיל שלך לא יוסר.

סיכום

תכונת פרופיל Kodi מדהימה והיא מאפשרת למשתמשים קומץ תכונות וחופש שהם רוצים שיהיו להם על קודי. משתמשים רבים עדיין אינם מודעים לתכונה זו וכמה מועיל להם. פרופילי Kodi הם אכן תכונה שימושית ואם משתמשים בהם נכון, זה יכול לשפר את חוויית המשתמש של Kodi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map