איך לצפות במשחק הכס עונה 8 על קודי ליה, קריפטון וג’רוויס בחינם

העונה השמינית של תוכנית הטלוויזיה הפופולרית ביותר בעולם; משחק הכס נמצא ממש מעבר לפינה וההייפ גבוה מתמיד. האוהדים נעשים חסרי סבלנות מכיוון שזו העונה האחרונה של תוכנית הטלוויזיה המדהימה הזו וגורלם של הווסטרוס ושבע הממלכות יתלויים בה.


אם אתם חובבי משחקי הכס ותוהים איך לצפות במשחק הכס בקודי, הגעתם למקום הנכון. כיסינו את כל מה שצריך במדריך זה, כך שלא תתקלו בקשיים כשאתם מנסים להזרים את המופע המדהים הזה.

העונה האחרונה של משחק הכס ישודרה ב- HBO ב- 14 באפריל ובעונה זו יהיו שישה פרקים בלבד. וודאו שאתם מוכנים לסטרימינג של Game of Thrones עונה 8 ברשת, מכיוון שאינכם יכולים להרשות לעצמכם לפספס את האקשן והדרמה של העונה הזו.

משחקי הכס עונה 8 טריילר רשמי מאת HBO

מקור: משחקי הכס הרשמיים

איך לצפות במשחק הכס עונה 8 על קודי ליה 18

 1. פתוח קודי > הקלק על ה אייקון הילוכים ללכת ל הגדרות > לחץ על מנהל קבצים.
 2. לחץ פעמיים על הוסף מקור > תיפתח תיבת דו-שיח > לחץ על ולהיכנס לזה URL: http://legionworldtv.com/zips/ > לחץ על בסדר > ציין מקור זה בשם MrFreeworld > לחץ על בסדר > לחץ על בסדר לסגירת תיבת הדו-שיח.
 3. חזור אל תפריט ראשי > לחץ על תוספות מ- תפריט יד שמאל > לחץ על אייקון תיבה מהפינה השמאלית העליונה.
 4. לחץ על התקן מקובץ Zip > גלול מטה ברשימה ובחר MrFreeworld > בחר mrfreeworld.zip > המתן להתראה.
 5. לחץ על התקן מהמאגר > פתוח מר FreeWORLD > לך ל תוספות וידאו > גלול מטה ברשימה ולחץ על שליה > מכה להתקין > המתן להתראה.

כאשר ההודעה מופיעה, תוכלו לחזור לתפריט הראשי ולגשת לתוסף זה בסעיף הרחבות הווידיאו.

איך לצפות במשחקי הכס בחינם של קודי

9 משחקי הכס בתים

כיצד לצפות ב- GoT 8 בגירסת 17.6 של קודי קריפטון

 1. פתוח קודי > לחץ על הגדרות (אייקון גלגל השיניים) מהעמודה השמאלית.
 2. פתוח קובץ מנהל > לחץ לחיצה כפולה על הוסף מקור אפשרות > לחץ איפה כתוב <אף אחד> והקלד את כתובת האתר הזו ‘Http://www.lvtvv.com/repo/’ > לחץ על
 3. שם את מקור המדיה כ- ‘Kodil Repo ‘ > לחץ על בסדר > לחץ על בסדר שוב כדי לסגור את תיבת הדו-שיח.
 4. חזור לתפריט הראשי > הקלק על ה הוסףons כרטיסייה > לחץ על קופסא
 5. לחץ על התקן מקובץ Zip אפשרות > לחץ על Kodil Repo מהרשימה > בחר kodil-1.3.zip > המתן להתראה.
 6. כעת, לחץ על התקן מהמאגר > לחץ על מאגר קודיל > לך ל תוספות וידאו תיקיה > גלול מטה ברשימה ובחר פלישה > לחץ על להתקין > המתן להתראה.

כיצד לצפות במשחק הכס בגירסת 16 או למטה של ​​קודי ג’רוויס

 1. פתח את קודי > עבור אל מערכות > לחץ על מנהל הקבצים > לחץ פעמיים על הוסף מקור.
 2. הקלד את כתובת האתר http://jesusboxrepo.xyz/repo/ שם כתוב ‘אף אחד’ > כעת הקלד את שם מקור המדיה ‘Jukebox’ > ואז לחץ על אישור.
 3. עכשיו חזור לתפריט הראשי של קודי > לחץ על מערכות > ואז הגדרות > תוספות > התקן מקובץ zip.
 4. לחץ על ישו >  כעת אתר ולחץ על repository.jesusboxtv.zip > המתן למאגר להתקנתו.
 5. התקן מהמאגר > לחץ על מאגר JesusBox > תוספות וידאו > ג’נסיס נולד מחדש > התקן את התוסף.
 6. כעת בקרו בתפריט הראשי של קודי > תוספות > בראשית נולד מחדש הנאה!

תוספות משחקי הכס הטובים ביותר לקודי

לצפייה במשחק הכס עונה 8 בקודי, ישנם תוספות קודי שונות מלבד ג’נסיס ריבורן. להלן רשימת התוספות הטובות ביותר של משחקי הכס קודי וזרם פרקים של עונה 8 כולל פרקים מעונות קודמות:

משחקי הכס הטובים ביותר Addons

 1. יציאת מצרים
 2. גורזיל
 3. ברית
 4. 123 סרטים
 5. מלחים
 6. פניקס
 7. ספקטו
 8. HEVC VideoClub
 9. פוסידון
 10. גחלילית

כתוביות משחקי הכס של קודי

זה יכול להיות מדכא מאוד כשאתה עוקב אחר כל המדריך צעד אחר צעד להתקנת תוסף Kodi Game of Thrones 8. אבל בסוף כשהפרק מתחיל לזרום, אין כתוביות לשפה דותראקי.

מצאנו דרך שבה ניתן להוסיף כתוביות של Kodi Game of Thrones בשיטה די קלה יותר. יש שתי שיטות המתוארות, כלומר באופן ידני ואוטומטי.

כתוביות משחקי הכס של קודי

שיטה 1: התקן ידנית כתוביות של משחקי הכס של קודי

 1. הפעל את קודי > לחץ על תוספות > כעת לחץ על סמל ‘מתקין חבילות’ בצד שמאל למעלה> התקן מהמאגר > מאגר התוספים של קודי > כתוביות > מצא ולחץ על Subscene.com.איך לצפות במשחקי הכס בקודי עם כתוביות
 2. לחץ על התקן > המתן עד שההרחבה תאפשר > עכשיו עבור לתפריט הראשי של קודי > לך להגדרות > לחץ על הגדרות נגן.משחקי הכס המשנה על קודי
 3. לחץ על הכרטיסייה שפות המופיעה אנכית בצד שמאל של המסך > אתה יכול לשנות את השפה עבור כתוביות על ידי לחיצה על האפשרות ‘שפות להורדת כתוביות עבור’.כיצד להוסיף כתוביות לצפייה במשחק הכס בקודי
 4. בפעם הבאה שתצפו בפרק משחקי הכס ב- Kodi, תוכלו לצפות בכתוביות.

שיטה 2: התקן אוטומטית כתוביות של משחקי הכס של קודי

 1. הפעל את קודי > עבור אל התוספות > לחץ על סמל מתקין החבילות > התקן מהמאגר > גלול למטה ולחץ על שירותים > שניות אוטומטיות > להתקין.משחקי הכס כתוביות אוטומטיות בקודי
 2. הסרטון יספק את המנויים לפרק של Kodi Game of Thrones כשאתה צופה בסרטון בפעם הבאה.

כיצד לצפות במשחק הכס ב- Kodi HD

כיצד לצפות במשחק הכס ב- HD ב- Kodi

אם אינך מעוניין להתפשר על איכות, אתה עדיין יכול לצפות במשחק הכס של קודי ב- HD על ידי התקנת HEVC VideoClub. זה זורם קטעי וידאו ב- HD וגם באיכות תלת ממדית שיכולים להיות זמינים בפורמט דחוס.

ציפיות ממשחק הכס עונה 8

הטריילר של משחקי הכס עונה 8 באמת עורר המון שאלות וקונספירציות. הטריילר מראה את ג’ון סנואו ודאנריס צועדים עם צבאם יחד דרך הווינטרפל ואריה סטארק וסאנסה סטארק נדהמים לראות את הדרקונים עפים מעל המצודה. הדרקונים שטסים מעל ווינטרפל זה דבר חשוב לשים לב מכיוון שאף דרקון לא טס לשם יותר ממאה השנים האחרונות.

סם וברן למדו על האמת של ג’ון סנואו שהוא לא ממש ממזר אלא היורש האמיתי של כס הברזל. מצד שני, טייריון לניסטר, שהיה מודאג מאוד ממערכת היחסים של ג’ון סנואו ודנריס, הופיע גם הוא בטריילר וביטוי מדאיג. איננו יכולים לאמוד את מה שהוא דאג כיוון שהוא הופיע רק בקרוואן.

ניתן לראות את ג’ון שלג ודנרינס מבקרים במקומות משמעותיים ומורגשים והנגרר מסתיים בכך שסוסם של ההולכים הלבנים מגיע למבצר. תחושה אחת שהטריילר הזה נותן היא שכולם מתכוננים לקרב וכנראה שזה נגד ההולכים הלבנים.

אתה יכול לצפות במשחק הכס בחינם ב- Kodi עם ההנחיות המפורטות לעיל. אבל אם אתה צריך להימנע מצרות משפטיות, ייתכן שתרצה להשיג VPN של Kodi לשחק בטוח.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map