תיאטרון הקולנוע חמאה קודי Addon: מדריך להתקנה שלב אחר שלב לקודי ליה וקריפטון

קולנוע-תיאטרון-חמאה-קודי-Addon


תיאטרון התוספת חמאת קודי הוא מזלג נוסף של התוספת הפופולרית של אקסודוס קודי ויש לו אותו ממשק של אקסודוס קודי. עם זאת, הנגישות של תוסף זה טובה יותר מתוסף Exodus Kodi מכיוון שהוא מאפשר למשתמשים לצפות בסרטים גב אל גב דרך תכונת ההפעלה האוטומטית שלו..

תכונה זו הופכת אותה לטובה יותר מהשאר מכיוון שלא תצטרך לעבור לצפייה בסרט הבא, פשוט לשבת וליהנות מהפלייליסט שלך מבלי שתצטרך להקשות על כל קליקות בכל פעם.

תכונה נהדרת נוספת של הקולנוע החמאה של חמאת הקודי היא שהיא מציעה שילוב של טראקט ודיבריד אמיתי. משתמשי קודי רבים מעדיפים להשתמש בשירותים אלה עם ה- VPN הטוב ביותר לסטרימינג.

מאגר החמאה של חמאת קודי – Addon

תיאטרון Kodi addon זמין דרך קודי יהלומי ריפו שיש בו כמה מהטובים להוסיף לקודי כמו Cartoon Network, הקומדיה הבריטית הטובה ביותר, Vortex, YouTube וכו ‘..

כיצד להתקין חמאת קולנוע בקודי ליה גרסה 18.2 ומטה

 1. פתוח קודי > הקלק על ה הגדרות סמל (ציוד סמל).
 2. לך ל הגדרות מערכת סעיף והפעל מקורות לא ידועים.
 3. חזור לתפריט ההגדרות ופתח מנהל קבצים.
 4. לחץ פעמיים על הוסף מקור מהעמודה השמאלית > לחץ איפה כתוב <אף אחד> ולהיכנס לזה כתובת אתר ‘http://repo.rubyjewelwizard.com/’ > לחץ בסדר > שם למקור מדיה זה בשם ‘יהלום’ > לחץ על בסדר > לחץ פעמיים בדוק את כתובת האתר ושם ולחץ בסדר לסגירת תיבת הדו-שיח.
 5. חזור למסך הבית של קודי ועבור אל הוסףons
 6. הקלק על ה “סמל תיבה“מהפינה השמאלית העליונה > לחץ על התקן מקובץ zip > בחר יהלום > לחץ על INSTALL_DIAMOND_REPO > בחר Diamond-Wizard-Repo.zip > המתן להתראה.
 7. בחר כעת התקן ממאגר אפשרות > לחץ על ריפו של אשף היהלומים > פתוח תוספות וידאו תיקיה > בחר תיאטרון חמאה – הפעלה אוטומטית
 8. לחץ על להתקין >המתן להתראה

כיצד להתקין חמאת קולנוע בקודי קריפטון גרסה 17.6 ומטה

 1. פתוח קודי > לך ל הגדרות.
 2. פתוח מנהל קבצים.
 3. לחץ פעמיים על הוסף מקור > לחץ על <אף אחד> והקלד את זה כתובת אתר ‘http://repo.rubyjewelwizard.com/’ > לחץ בסדר > שם את כתובת האתר של המדיה כ- ‘יהלום’ > לחץ על בסדר > לחץ על בסדר שוב.
 4. חזור למסך הבית של קודי > לחץ על הוסףons
 5. לחץ על “סמל מתקין חבילות“מהפינה השמאלית העליונה > בחר התקן מקובץ zip אפשרות > בחר יהלום > לחץ על INSTALL_DIAMOND_REPO > לחץ על Diamond-Wizard-Repo.zip > המתן להתראה.
 6. לחץ על התקן ממאגר אפשרות > בחר ריפו של אשף היהלומים > לך ל תוספות וידאו > לחץ על תיאטרון חמאה – הפעלה אוטומטית
 7. מכה להתקין >המתן להתראה.

קולנוע להורדה של חמאת קודי

 1. הורד את קובץ Zip של חמאת Kodi Addon Zip במכשיר שלך
 2. פתח את קודי > לך ל הוסףons
 3. הקלק על ה “סמל מתקין חבילות” > לחץ על התקן מקובץ zip > דפדף ופתח את הורדת קובץ zip > המתן להתראה.
 4. בחר כעת התקן ממאגר אפשרות > לחץ על ריפו של אשף היהלומים > פתוח תוספות וידאו תיקיה > בחר תיאטרון חמאה חמאה אוטומטית.
 5. לחץ על להתקין >המתן להתראה.

תיאטרון הקולנוע חמאה למטה / לא עובד / שגיאות / תיקונים

התקנת התלות נכשלה

לפעמים בעת התקנת תוסף של צד שלישי, מופיעה שגיאה בה נכתב “נכשל בהתקנת תלות” וההתקנה מסתיימת שם. ובכן, הסיבה מאחורי שגיאה זו יכולה להיות מאגר מיושן או קבצים חסרים במאגר.

לתקן

ל- ix שגיאה זו, בדוק את כתובת האתר למקור של המאגר ובדוק אם היא מעודכנת או לא. אם המאגר נגיש, הורד אותו מחדש ונסה שוב. אם השגיאה נמשכת, נסה להתקין את התוסף ממאגר חלופי.

בדוק שגיאת יומן

שגיאות בדיקת יומן יכולות להופיע במהלך ניסיון לגשת לתוסף או מנסה לפתוח זרם. בשני התרחישים, הגורם שגורם לשגיאה זו יכול להיות זיכרון המטמון התפוח ונתוני backend של התוסף שלך לקודי..

לתקן

ניתן לתקן שגיאה זו בקלות, לנקות את מטמון ההוספה של Kodi ונתוני backend אחרים על ידי מעבר לתפריט התוספות ואז מעבר לסעיף הכלים. אם ניקוי מטמון תוספות לא עוזר, נסה לעדכן את התוסף.

סיכום

לא הרבה מזלגות בעלי פוטנציאל לספק חוויה באיכות גבוהה כמו התוספות המקוריות לקודי. עם זאת, לאולם הקולנוע חמאת הקודי יש תכונות מדהימות שמוכיחות את הפוטנציאל שלו ואנחנו יכולים לומר שהוא ללא ספק אחד המזלגות הטובים ביותר של יציאת מצרים.

הורד והתקן את התוסף הזה ותיהנה לצפות בסרטים המועדפים עליך בקלות ההפעלה האוטומטית ב- HD. וודא שאתה שומר על פרטיותך באמצעות VPN אמין!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map