Jailbreak Firestick: פיתרון עבודה של 100% למכשירי FireStick בשנת 2020

FireStick הוא מכשיר הזרימה המועדף ביותר בכל רחבי העולם וזה כל כך ברור, בגלל איכות הסטרימינג שהוא מספק. עם זאת, המחיר שמשתמשים צריכים לשלם הוא כבד למדי וזו הסיבה שמשתמשים רבים בוחרים באפשרות Jailbreak FireStick או פשוט מקבלים VPN בחינם עבור קודי Firestick. אל תחמיצו את מדריך התוספות הקודי שלנו האולטימטיבי.


מה המשמעות של Jailbreak a FireStick?

אמזון פיירסטיק הוא מכשיר בידור פורץ דרך שחולל מהפכה בתעשיית הסטרימינג המקוונת ברגע. מאז ש- FireStick יצא, מספר גדול של אנשים שנהגו לצפות בטלוויזיה, עברו אליו ולמה לא? היכולת להזרים את כל התוכניות והסרטים המועדפים עליך באמצעות מכשיר יחיד ובלחיצה אחת זה משהו שכולם רוצים.

כרזת אמזון-אש

עם זאת, דבר אחד מייאש ב- FireStick הוא שמשתמשים צריכים לשלם דמי מנוי עבור השירותים ש- FireStick מציע. מנויים אלה עולים גבוה מאוד כאשר הם מצטברים וזה משהו שמפחית את FireStick.

זו הסיבה שמשתמשים נוטים Jailbreak למכשירי FireStick שלהם. כלא שבור FireStick פירושו להתקין תוכנת הזרמת מדיה בחינם. שבירת כלא אינה דבר בלתי חוקי וניתן לעשות זאת בקלות רבה תוך מספר דקות. בדרך כלל משתמשי FireStick מפרצים את מכשירי ה- FireStick שלהם להתקנת Kodi המהווה את החלק העליון של קו תוכנת הזרמת מדיה בקוד פתוח..

Kodi לא מותקן מראש ולא ניתן להתקין אותו ישירות ב- FireStick, לכן יש צורך ביישום צד שלישי להתקנת Kodi ב- FireStick. נוהל ההתקנה המלא של Kodi ב- FireStick יידון בהמשך המדריך.

כיצד Jailbreak Firestick 2020?

ישנן שתי דרכים לכלא לשבור את FireStick:

1. באמצעות סייר הקבצים ES

 1. אתחל את ה- FireStick שלך > עבור לחנות האפליקציות של אמזון >לחץ על חיפוש והקלד “סייר הקבצים ES” > לחץ על סייר הקבצים ES מתוצאות החיפוש.
 2. לחץ על הורד > האפליקציה תורד ותותקן במכשירכם.
 3. לאחר ההתקנה, לחץ על “פתח” והיישום ES File Explorer יהיה מוכן לשימוש.

2. באמצעות אפליקציית ההורדה

 1. תריץ את שלך FireStick התקן > לך ל הגדרות
 2. לחץ על מכשיר > לחץ על אפשרויות למפתחים.
 3. לחץ על אפשראפליקציות ממקורות לא ידועים” > לחץ על “הפעל”.
 4. לחץ על “לפנות ב ADB ניפוי באגים “ > עכשיו “אפשר מקורות לא ידועים”.
 5. עכשיו חזרו לעיקרית הגדרות
 6. לחץ על העדפות > כעת השבת מזהה פרסום.
 7. לחזור ל FireStick מסך הבית.
 8. לחץ על סרגל החיפוש וחפש מוריד .
 9. לחץ על “מוריד“מתוצאות החיפוש.
 10. כעת לחץ על הורד סמל וההורדה תתחיל.
 11. האפליקציה תתקין אוטומטית לאחר סיום ההורדה.
 12. פתח את היישום לאחר ההתקנה.

Jailbreak FireStick עם מחשב

ל- FireStick ולמחשב האישי יש יציאות HDMI נקביות שמשמעותן היא שמשתמשים אינם יכולים לבצע פריצת jail ב- FireStick דרך מחשב או מחשב נייד..

Firestick Jailbreak ערוצים ואפליקציות Firestick Jailbreak

ערוצי Jailbreak Firestick

הדבר הטוב ביותר ב- FireStick הוא שהיא מציעה לכם את המגוון של כל הערוצים והיישומים הטובים ביותר מכל רחבי העולם והכל במרחק קליק אחד. להלן רשימה של כמה מהאפליקציות והערוצים הטובים ביותר בזבובים ביחס לז’אנרים ואזורים שלהם:

ערוצי כבלים זמינים ב- FireStick

חדשות ABCהולומדע פופולרי
נטפליקסדיסני ג’וניורערבה
קלע טלוויזיההלמ”ססרטי תנ”ך
פצפוץסרטים בכל מקוםתנועה יומית
רול קראנצ’יWSJ LiveQFQ.Tv
HBO עכשיוב&פסוק Uיאהו
צפו ב- ESPNחדשות CBSטלוויזיה במכונית
צפו ב- HGTVערוץ דיסקברייוטיוב
CBS כל הגישהרשת WWEטלוויזיה בהגנה
צפו ברשת המזוןהימוריאום נון טונס
חדשות ה – BBCCBS ספורט

אפליקציית מזג האוויר הטובה ביותר ב- FireStick

 1. תחזית, מכ”ם & אפליקציית ההתראות

ערוצי ספורט ואפליקציות ב- FireStick

 1. הגדר טלוויזיה IPTV
 2. מובדרו
 3. צפו ב- ESPN

אפליקציות מוסיקה ב- FireStick

 1. עווית
 2. ספוטיפיי

אתה יכול להשתמש בכל היישומים האלה בהתאם לצרכים שלך; חלק מאלו אפליקציות בתשלום ואילו אחרות הן אפליקציות וערוצים בחינם.

Jailbreak FireStick לא חוקי או משפטי?

Jailbreak הוא רק שם שניתן לנוהל של שינוי מכשיר ה- FireStick, שהוא חוקי. אין השלכות משפטיות שמשתמשים יעקבו אחריהם בכלים של פריצת מכשיר FireStick מכיוון שאופי ההתאמות האישיות שניתן לעשות אינם סותרים להוראות הפרטיות..

עם זאת, התוכנה או היישומים שאתה מתקין ומשתמשים בהזרמה לאחר ביצוע פריצת jail עשויים להיות תחת חוקי הפרת פרטיות. Jailbreak הוא הליך שמבוצע בדרך כלל על ידי אוהבי הזרמה ומשתמשי FireStick מכיוון שהם רוצים לגשת ולהזרים תוכן בחינם שלא ניתן לעשות זאת באמצעות FireStick שהוגדר על ידי היצרן..

אם התוכנה בה אתה משתמש לאחר שוברי התקנים של מכשיר FireStick שלך, תופסת זרמים בחינם ומעורבת בה פירטיות, אז השימוש ביישומים כאלה אינו חוקי. התוכנה הנפוצה ביותר שלגביה משתמשים מבצעים פריצת סדר היא Kodi והמשפטית שלה, שהיא תוכנת קוד פתוח ואז המשתמשים מתקינים תוספות Kodi בחינם (תוספות Kodi של צד שלישי), המעורבים בפירטיות. לפיכך, שימוש בתוכנה כזו נספר כבלתי חוקי אך ביצוע של פריצת jail FireStick אינו חוקי.

Jailbreak FireStick Kodi

כאמור, התוכנה הנפוצה ביותר ב- Jailbreak FireStick היא Kodi מכיוון שהיא מספקת גישה לתוכן הטוב והאיכותי ביותר באמצעות התוספים שלה והיא בחינם. לא ניתן להתקין Kodi ישירות ב- FireStick וזו הסיבה שמשתמשים מבצעים את שיטת Jailbreak. לאחר שהתקנת את Kodi ב- Firestick, אתה יכול לבטל את חסימת הזרמים שלו באמצעות ה- VPN החינמי עבור מקל Kodi Fire..

ישנם יותר מ -20 מיליון משתמשי קודי בכל רחבי העולם ואתם יכולים לדמיין לעצמכם שמתוך 20 מיליון אלה יהיה מספר משמעותי של משתמשי FireStick. אנשים בוחרים להשתמש בקודי ב- FireStick בגלל הנוחות והכיף בהביל שמכשיר FireStick מספק. מי לא היה מעוניין להעביר סרטים באיכות גבוהה של קודי בחינם בטלוויזיה החכמה HD שלו רק על ידי חיבור אליו מכשיר.

כדי להתקין Kodi במכשיר ה- FireStick שלך או לחפש עזרה בכל מקרה שקשור לקודי ב- FireStick, פשוט עיין במדריך “כיצד להתקין Kodi ב- FireStick”. יש לו ידע מקיף על כל השגיאות והתיקונים.

חממת ג’ילבריין פיירסטיק

חממה

Terrarium TV הייתה האפליקציה המהפכנית, ששינתה את פני הזרמת העלויות ללא עלות ברחבי העולם במכשירי אנדרואיד. זה היה עותק של פופקורן טיים בצורה, אך הוא פועל הרבה יותר טוב מזה עד שנעלם לפני מתישהו ללא סיבה.

Terrarium TV החזיר טוב יותר וטלביזיית Terrarium עדיין קיימת באופן מקוון וניתן להתקין אותה בקלות במכשירים שונים כמו אנדרואיד, iOS, FireStick, Windows PC וכו ‘. Terrarium TV מציעה למשתמשים את כל מה שהם יכולים לחפש וזה בחינם..

עם זאת, טלוויזיה חממה נמצאת תחת הרדאר החוקי מכיוון שלפי ההערכה היא מעורבת בהפרה של פירטיות והפרת זכויות יוצרים. מכאן ששימוש בטכנולוגיית Terrarium עלול לסכן את המצב המשפטי שלך ולהביא אותך לצרות עמוקות.

עקוב אחר הצעדים הבאים להתקנת TV Terrarium ב- FireStick

 1. פתח את FireStick > לחץ על הגדרות > לחץ על מערכת > לך ל אפשרויות למפתחים > אפשר אפליקציות ממקורות לא ידועים.
 2. חזור למגן הבית של FireStick שלך > לחץ על חיפוש והקלד “סייר הקבצים ES” > לחץ על סייר הקבצים ES טופס את תוצאות החיפוש והורד אותה.
 3. לאחר התקנת האפליקציה, פתח אותה > לחץ על כלים > לחץ על מנהל הורדות > לחץ על “+ חדש“.

הקלד את הפרטים הבאים בתיבת הדו-שיח

נתיב: http://bit.ly/TTV1910

שם: ttv198

 1. לחץ על הורד עכשיו.
 2. לאחר הורדתו, לחץ על תיק פתוח.
 3. לחץ על “להתקין.

שם מותקנת טלוויזיה חממה ב- FireStick שלך, עכשיו אתה יכול ליהנות מזרם חלק וזה בחינם.

שאלות נפוצות לגבי Firestick Jailbreaking

 מה אתה יכול לעשות עם פיירסטייק של אמזון Jailbroken?

ניתן להשתמש ב FireStick מסוג Jailbroken שבכניסה להזרמת תוכן באיכות גבוהה בחינם מבלי לשלם דבר דרך ערוצים ויישומים שונים הזמינים ברשת.

 אילו ערוצים תוכלו לקבל בחינם באמצעות FireStick?

אתה יכול להשיג את הערוצים החינמיים הבאים ב- FireStick כדי ליהנות מהבילוי שאתה רוצה:

 1. טלוויזיה חממה
 2. טלוויזיה פלוטו
 3. HQ FreeFlix
 4. מובדרו
 5. יוטיוב
 6. ספוטיפיי

 האם יש תשלום חודשי עבור FireStick?

לא, אין תשלום חודשי כזה עבור ה- FireStick עצמו, אבל יש דמי מנוי לערוצים והיישומים הזמינים FireStick.

 מה עושה פיירסטיק?

FireStick הוא מכשיר סטרימינג מסוג plug and play הניתן לחיבור לטלוויזיה החכמה שלכם ומאפשר לכם להזרים סרטים ומדיום בידור אחר דרך האפליקציות והערוצים שלו באמצעות תשלום דמי מנוי מסוים..

מילים אחרונות

FireStick הוא ללא ספק דבר מדהים אם אתה פריק בידור וחנון זרם. זה מאפשר לך לקבל את כל עולם הבידור בכף היד. האפליקציות הזמינות ב- FireStick מספקות תוכן באיכות HD וחווית סטרימינג חלקה.

דבר נהדר נוסף ב- FireStick הוא שבניגוד למכשירי סטרימינג אחרים, הוא לא מצריך ציוצים מדי פעם. עם זאת, העובדה שהמשתמשים צריכים לשלם עבור כל אחד ואחד מהזמינים בו, זה דבר שגורם לאוהבי הסטרימינג לסרב לקנות אותו.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map