כיצד להתקין Kodi ב- Mac OS באמצעות הגדרת ספריית Kodi

התמיכה הרבת פלטפורמה של Kodi היא אחת הסיבות הרבות לכך שתוכנה זו פופולרית כל כך בקרב סטרימרים מקדימים וחוטי חוטים. צדדיות זו היא דבר המוערך על ידי חנונים טכניים רבים מכיוון שזה דבר נדיר למדי. Mac הוא היותה מערכת ההפעלה בראש קו העדיף על ידי אנשים בגלל התכונות המדהימות שלה.


אחרי Microsoft Windows, Mac היא מערכת ההפעלה השולחנית הנפוצה ביותר בעולם. משתמשים רבים מעדיפים להשתמש ב- macOS לשימושם האישי בגלל ה- GUI המהמם והפונקציונליות המרשימה שלו. Kodi for Mac זה משהו שמשתמשים ב- Mac היו שמחים לקבל.

דמיין את האיחוד של אחת ממערכות ההפעלה הטובות ביותר עם אחת מתוכנות הסטרימינג המקוונות הטובות ביותר; MacOS וקודי!

נשמע נהדר, נכון?

זו אכן חוויה מדהימה, שיש Kodi ל- Mac OS בגלל הפונקציות והתכונות. זוהי אפשרות טובה יותר למשתמשים שמעדיפים נוחות וקישוריות של מכשירים ניידים ושולחניים. הממשק ואיכות התצוגה של ספר מק זוכים לשבחים ברחבי העולם ואין שום מחשבה שנייה על כך. סטרימרים מקוונים מעדיפים לצפות בסרטים ותכניות טלוויזיה בהגדרת HD וזה אפשרי עם אפליקציית Kodi עבור Mac.

שנית, העובדה שמדובר בנגיף וירוס אינם מתקבלים בברכה ב- MacOS, הופכת את השימוש בו למרתק יותר. זרימה מקוונת יכולה לפעמים להיות מאמץ מסוכן ומשתמשים רבים נמנעים מלהתעסק בזה בגלל ההשלכות. עם זאת, משתמשי מקינטוש לא דואגים לנושאים כמו Mac היא אחת ממערכות ההפעלה הבטוחות ביותר לשימוש.

דבר נהדר נוסף ב- Mac שמבדיל אותה ממערכות הפעלה אחרות כמו Windows ו- Android הוא היציבות. יישומים ב- Mac לא קורסים כמו במערכות הפעלה אחרות. קריסות קבצים או אפליקציות הם משהו שמשתמש ב- MacOS לא מוצג איתו וזה משהו שהופך מערכת הפעלה טובה יותר מאחרים.

אז בקנה מידה השוואתי, סטרימינג מקוון עם Mac OS יכול להיות אפשרות טובה יותר מכפי שאחרים יכולים!

האם Kodi בטוח עבור Mac?

אכן! כאמור, MacOS עצמה בטוחה מאוד מכיוון שאף תוכנות זדוניות או נגיפים לא יכולים להיכנס למערכת, שהיא אחת מ- USP שלה. יתר על כן, אם המשתמש משתמש בתוספות Kodi הרשמיות, אין כל סיכון ליפול טרף לסוג של נגיף בשונה ממשתמשי מערכת ההפעלה האחרים..

בעיות בטיחות מתעוררות כאשר משתמשים בוחרים בתוספות Kodi של צד שלישי שיש בהן תוכנות ריגול ותוכנות זדוניות במאגריהן. אין זה הכרחי שלכל תוסף קודי של צד שלישי יהיה משהו חשוד במאגר שלו. לא הרבה מקרים הבחינו כך אך לאחרונה, מעטים מהתוספות של קודי נמצאו זיהומיות.

עם זאת, תוכלו ליהנות משימוש בתוספות Kodi אחרות להזרמת סרטים, ספורט ועוד ועוד מבלי לדאוג לבטיחות ב- Mac.

דרישות ל- Mac להתקנת Kodi ב- Mac

להלן הדרישות להגדרת Kodi ב- Mac OS:

 1. Kodi תומך במעבדי x86 וגם ב- X64. להתקני מק יש x64 (מעבדי 64 סיביות) הנתמכים על ידי Kodi ולא יידרשו ציוצים.
 2. GPU ו- OpenGL 2.0 הם הדרישות הנמוכות ביותר להפעלת Kodi, להתקני מק יש מפרט טוב יותר מבחינת GPU וזו לא תהיה בעיה בכלל.
 3. דרוש לפחות זיכרון RAM של 2 ג’יגה-בייט להפעלת Kodi במהירות במכשיר שלך.
 4. Kodi אינו דורש מקום רב להתקנה והוא יכסה רק 150Mb מהאחסון שלך.

כיצד להתקין את Kodi 18 Leia ב- Mac

 1. עבור לדף ההורדה של Kodi.tv ולחץ על סמל ההורדה של Kodi עבור מערכת ההפעלה של Mac. הורד את המתקין (64 סיביות) במכשיר שלך.
 2. פתח את הקובץ שהורדת ב- Mac מתיקיית ההורדות.
 3. כעת גרור ושחרר את קובץ ההתקנה של Kodi לתיקיית היישומים > התקנת האפליקציה תתחיל.
 4. לאחר השלמת ההתקנה, פתח את Kodi. (רוב הסיכויים שתיתקל בשגיאה באמירה “לא ניתן לפתוח כי זה ממפתח לא מזוהה”, הסיבה לכך היא שלא הפעלת את ההרשאה להתקנת יישומים חיצוניים).
  כדי לאפשר שימוש ביישומים חיצוניים ב- Mac, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על אפליקציית Kodi > בחר פתיחה. יש דרך נוספת לפתוח את היישום, אתה יכול לפתוח את האבטחה & הגדרות פרטיות ולחץ על האפשרות “אפשר יישומים שהורדו מ:”.
 5. זהו זה! כעת תוכלו להשתמש בקודי ב- MacOS וליהנות מהזרמת כל התוכן המועדף עליכם באמצעות התוספות המדהימות שלו.

להלן כמה מההרחבות הטובות ביותר לקודי עבור MacOS:

 1. טלוויזיה בטובי
 2. פופקורנפליקס
 3. סרטי כוכב גדול
 4. FilmRise
 5. פצפוץ
 6. WNBC

אלה כמה מהתוספות הטובות ביותר לנסות באפליקציית Kodi עבור Mac. חלקם הם תוספות קודי לא רשמיות, בעוד שאחרים הם תוספות רשמיות של קודי.

כיצד להגדיר ספריית Kodi ב- Mac OS

אם ברצונך לעדכן את ספריית Mac OS שלך עם המטא נתונים שלך, בצע את הצעדים הבאים:

 1. פתוח קודי
 2. לחץ על סרטים
 3. בחר הכנס את מדור הקבצים
 4. לחץ על הוסף סרטונים אפשרות
 5. לחץ על דפדף > כעת פתח את התיקיה המכילה את הסרטונים שלך להעלאה ולחץ על אישור
 6. לחץ על אישור פעם נוספת והתיקיה תועלה.
 7. חזור לתפריט הראשי ופתח את קטע הסרטים.
 8. חלון ייפתח > בחר סרטים, והתוכן יתווסף לספריה שלך.

סיכום

כעת בוודאי הייתם מבינים שקודי להתקנת מק אינה מורכבת כלל. אני ממליץ למשתמשי מקינטוש לנסות להשתמש בקודי לזרם מקוון שכן יש לו כמה תכונות נהדרות. ציינתי לעיל כמה תוספות קודי הטובות ביותר בהן תוכלו להשתמש לצורך הזרמת כל הסרטים והתכניות הטלוויזיות האחרונות, אז נסו את זה.

Kodi ב- MacOS הוא דבר שתאהבו, אם אתם חובבי סטרימינג שמקבלים בברכה תוכנת סטרימינג ומכשירים באיכות מעולה. ניסיתי את זה באופן אישי ואני מבטיח לך ששווה צילום. עם זאת, אם אתה עומד בפני מגבלות גיאוגרפיות כלשהן או אם אינך מצליח להתקין תוסף אתה יכול לנסות להשתמש ב- VPN כדי לעקוף את המגבלות. עליכם גם לבחור VPN בעת הזרמת מקוון כדי להגן על פרטיותכם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map