מדוע משתמשי קודי צריכים לדאוג להחלטה על נטרליות נטו

עדכון: ניטרליות נטו למטה! אני חוזר, נטרליות נטו למטה!


FCC עשתה את מה שכולנו פחדנו ממנו, הם שללו את ניטרליות נטו בקרב משתמשי קודי, ואנחנו יודעים שזה קורע לב. הספקולציות לגביו גברו יותר אינטנסיביות וכל הגורואים המקוונים החלו לשפוך את דעותיהם בפורומים שונים. תם עידן האינטרנט החופשי, חלוקת רוחב הפס השווה וגישה בלתי מוגבלת. בעיני ספקי האינטרנט המשתמשים אינם שווים עוד. זהו חלוקה חברתית מקוונת, כשלעצמה.

למרות כל הזעם שראה ברשת נגד ההחלטה הזו, איש לא העלה על דעתו שזה יקרה. זה השפיע על קהילות מקוונות רבות ומשתמשי קודי. הקורבנות הגדולים של הפיאסקו השלם הזה הם העסקים המקוונים הקטנים והגיקים הזורמים בקודי. דבר אחד שאנחנו יודעים הוא שמדובר במכה קשה עבור משתמשי קודי. סכנת רוחב הפס, פרטיותם ואבטחתם של משתמשי קודי נמצאים בסכנה. ספקי האינטרנט יהיו כעת רוחב פס מצמרר עבור הלקוחות המועדפים, בעוד שאחרים סובלים.

משתמשי Kodi יצטרכו להשתמש ב- VPN עבור Kodi, מכיוון שזה כבר לא אופציה, אלא צורך. מכיוון שהוא יסתיר את מיקומכם ויאפשר לכם לגשת לזרמי קודי עם רוחב פס טוב יותר. תוכל גם לגשת לזרמים המוגבלים.

נטו נייטרליות קודי טרנד בשנת 2017

נייטרליות נטו

ביטול ניטרליות נטו ישפיע ישירות על משתמשי קודי, כיוון שהם יצטרכו לשלם עבור הזרמת מקוון. סטרימינג מקוון מהיר וחינמי ייצא מהמשוואה ופרטיות המשתמשים תהיה על כף המאזניים. ספקי האינטרנט יוכלו להגביל את הגישה של משתמשי קודי ללא סיבה או לחייב אותם יתר על המנוי לאתרי תוכן מסוימים. הגרוע ביותר שיכול לקרות הוא שמשתמשי קודי עשויים להיות חסומים מגישה לזרמים.

ההצבעה לביטול ניטרליות נטו תתקיים ב- 14 בדצמבר 2017 בקרב חברי ה- FCC. הזעזוע נגדה התפשט ברחבי העולם וכל התושבים דיברו נגדו. עם זאת, הזעקה לא הצליחה לשנות את עמדת הוועדה בקידום תוכנית זו.

לא משנה כמה תנתחו את זה, אנחנו יכולים לרשום רק כמה תוצאות מהתכנית הזו. עדיין לא ניתן לנתח את העוצמה המדויקת של ההשלכות שלה. דבר אחד שאנחנו יודעים הוא שזה לא ישפיע רק על המשתמשים אלא גם על הארגונים הקטנים או המתהווים.

אם פאי עושה צעד נגד נייטרליות רשתית, יהיו ארבע דרכים שהאינטרנט ישתנה:

תוכניות נתונים בחינם

ספקי הפס הרחב יאפשרו לצרכנים לגשת לתוכן מסוים מבלי לספור אותם כנגד מגבלות הנתונים. לדוגמא, לצרכני Verizon מותר להזרים כמה ממשחקי NFL עם חיובי נתונים.

למרות שתוכניות נתונים בחינם ייראו רעיון פופולרי בקרב צרכנים בעלי הכנסה נמוכה שכן הם יראו יותר מהתוכן החינמי, אך כפי שיושב ראש ה- FCC לשעבר, טום ווילר, מציב טיעון, הדבר יקשה על יוצרי תוכן קטנים יותר להשיג תשומת לב..

לעומת זאת, משתמשי Kodi הם המשתמשים בתוכן החינמי שעשוי להידרש להגבלות בצפייה בכל תוכן הקיים ב- Kodi. חברות אינטרנט כמו נטפליקס ו- HBO ישלמו סכום כסף עצום עבור מהירויות אינטרנט מהירות יותר, ואילו משתמשי קודי יצטרכו להזרים במהירויות אינטרנט נמוכות יותר..

מסלולי אינטרנט מהירים

לחברות הפס הרחב יהיה הכוח לספק מהירויות אינטרנט מהירות יותר לחברות שמשלמות סכום גבוה יותר ואילו זה יאט את מהירויות האינטרנט עבור חברות שלא יכולות להרשות לעצמן.

זה ידוע בשם עדיפות בתשלום, שם ענקיות הזרמת וידאו כמו Netflix יצטרכו לשלם דולרים גדולים על מנת להבטיח מהירויות הורדה חזקות..

עלייה באתגרים עבור חברות קטנות

נטישת נייטרליות נטו תעדכן חברות דומיננטיות כמו גוגל, Verizon ו- Comcast. כתוצאה מכך, מאות משקיעים וסטארט-אפים כתבו מכתב לפאי ומייעצים לו על הנזקים שתהיה להצעתו בענף..

המכתב עוסק בנושא שללא כלל נייטרליות נטו, לספקי האינטרנט יהיה הכוח לבחור מנצחים ומפסידים בענף. לאחר מכן ספקי שירותי האינטרנט יעדיפו את אותם המשתמשים המסוגלים לשלם עבור התוכן בתשלום או עבור משתמשי הפרימיום שלו. קודי מציעה תוספות של צד שלישי שיישארו תחת אור הזרק של ספקיות האינטרנט. התוצאה תביא לשימוש מוגבל בתוכן על ידי משתמשי קודי.

תקנה חדשה לחברות טלקום

חברות הפס הרחב לא יושלטו עוד על ידי FCC, אך זה יהיה בשליטת FTC של נציבות הסחר הפדרלית אשר אין להן אמון להסדיר חברות תקשורת.

המבקרים ציינו כי ל- FTC אין את הסמכות הרצויה לבצע שינויים בכללים, וגם אין לה את היכולת לטפל בכמויות גדולות של נתונים.

האם VPN יכול לעקוף ניטרליות נטו בקודי?

ברור כי כל משתמש בקודי כרגע זועם על התרחיש המתפתח הזה. כל משתמש מודאג כיצד לעקוף ניטרליות ברשת.

תמיד המלצנו להשתמש בשירות VPN של Kodi כדי להגן על פרטיותך בזמן הזרמת אונליין. עם זאת, במקרה של ביטול ניטרליות נטו השימוש ב- VPN אינו רק המלצה, הוא יהפוך לצורך.

אנשים מודאגים; האם VPN יכול לעקוף ניטרליות נטו? כן זה יכול. ניטרליות נטו-שימוש ב- VPN יסתיר את ה- IP שלך ומכאן שה- ISP שלך כבר לא יכול להגביל אותך. בדרך זו שחזור ה- VPN לניטרליות נטו תהיה המושיע האחרון.

אין דליפות DNS ושום רישום לא יגן על פרטיות המשתמש מפני ספק שירותי האינטרנט שלך ויאפשר למשתמש Kodi להזרים ללא טרחה..

ספקי VPNPriceOfferWebsite
PureVPN $ 10.95 $ 2.91 חודש לחודש

מבצע מיוחד: 73% הנחה

בקר באתר
קרא את הביקורת
כריש גולש $ 11.91 $ 1.99 חודש לחודש

מבצע מיוחד: 83% הנחה

בקר באתר
קרא את הביקורת
CyberGhost $ 12.99 $ 2.75 חודש לחודש

83% הנחה

בקר באתר
קרא את הביקורת
ExpressVPN 12.95 $ 8.32 חודש לחודש

35% הנחה

בקר באתר
קרא את הביקורת

כיצד לעקוף ניטרליות נטו באמצעות TOR

TOR היא רשת עמיתים לעמית המספקת לך אנונימיות משרתי האינטרנט. השימוש ב- TOR יעזור לך, אם אתה עדיין חושב ש- VPN יכול לעקוף ניטרליות ברשת, נסה את TOR. זה יכול לעזור למשתמשים בקודי על ידי מתן חיבורי מנהרות p2p.

ובכל זאת, ל- TOR ישנם פרצות שעלולות להתברר כמסוכנות עבור המשתמש.

VPNs של נט או טוריות נטו?

ל- TOR היתרון של לספק אנונימיות טוב יותר מ- VPN ניטרליות נטו מכיוון שהיא מתחברת דרך סדרה של מנהרות המחוברות במקביל. עם זאת, VPN מספק שרת גיאוגרפי אחר ומתחבר ישירות. לפיכך, דליפות DNS הן הנמוכות ביותר. ל- VPN יש יתרון על פני TOR בגלל מספר השרתים שיש לו ותכונת ההצפנה.

עם זאת, אם אתה רוצה לסגור את כל הפרצות אז השימוש ב- TOR עם VPN זו הבחירה הטובה ביותר. הצפנה טובה יותר, אנונימיות IP, מספר נרחב של שרתים והגנת פרטיות; הכל יהיה מכוסה.

דעות / ביקורות של משתמשים ניטרליות של קודי נט

כל הצרה הזו עוררה דיון גדול בכל העולם ורדיט הפכה לשולחן דיונים חם. יש אנשים בעד ונגד ההחזר הזה. אחד המשתמשים חלק את דעתו על מצב זה:

נייטרליות נטו

משתמש אחר שיתף נקודת מבט לגיטימית מאוד:

ניטרליות נטו reddit

עם זאת, משתמש זה מאמין שההשלכות של ניטרליות נטו שחזו על ידי כולם אינן נכונות ואין להם שום קשר לנטרליות נטו..

סקירה של ניטרליות נטו

ההשלכות עדיין אינן נפתחות ועד אז לכולנו יש את האצבעות שלובות!

מחשבות אחרונות

לעת עתה, FCC טרם הציעה הצעה נגד נייטרליות נטו שתעלה את הנושא רשמית לדיון. אך למרות ההשערות הללו, איש אינו יודע מה יקרה ברגע ש- FCC תציע צעד נגד נייטרליות נטו.

משתמשי Kodi יהיו למעשה על מכ”ם ברגע שנטוש על ידי ה- FCC את כללי הניטרליות הרשתית. התקווה היחידה שלהם היא נוכחותן של חברות אינטרנט גדולות לצידן שגם מאוימות על ידי התקנות החדשות שתקבעו.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map