כיצד להתקין את קמרון האלקטרה על קודי תוך פחות מחמש דקות

Elektra Vault, תוסף מקיף הכולל ספורט חי, סרטים, תכניות טלוויזיה וסרטים תיעודיים במקום אחד. גם אם אתה מוצא את התוספות הטובות ביותר לקודי כמו Covenant או Exodus, לא תראה את הקטגוריה של ספורט ברשימה שלהם. תוסף המכיל את כל הקטגוריות הללו נדיר בעולם הקודי. זו הסיבה שבגללה לכל משתמשי קודי חייבים להיות תוסף Elektra.
במדריך זה אנו מראים לכם כיצד להתקין את קמרון Elektra על Kodi. על ידי ביצוע השלבים המפורטים להלן לקודי קריפטון וג’רוויס, התקן את התוסף הזה תוך 5 דקות.


 1. כיצד להתקין קמרון Elektra ב- Kodi 17
 2. כיצד להתקין קמרון Elektra ב- Kodi 16
 3. הורדת מיקוד של Elektra Vault Kodi Zip
 4. שגיאות / בעיות בכספת אלקטרקטרה / לא עובד

אזהרה! עליך להשתמש ב- VPN כדי להישאר אנונימי תוך כדי שימוש בכספת Elektra מכיוון שהוא ישמור על פרטיותך. הועיל ל 85% הנחה ב- PureVPN והזרם תוכן ללא הגבלה ב- Elektra Vault.

כיצד להתקין קמרון Elektra בגירסת 17 או יותר של Kodi Krypton

 1. כדי להתקין את הכספת של Elektra בכלי, עליך פתח את קודי קריפטון > לך ל סמל הגדרות שאתה רואה למעלה > בחר כעת אפשרות הנקראת מנהל קבצים > לחץ לחיצה כפולה הוסף מקור מופיע בצד שמאל.כיצד להתקין את קמרון האלקטרה על קודי
 2. תופיע תיבה בה אתה צריך ללחוץ על ‘אף אחד’ והקלד את כתובת אתר: http://supremacy.org.uk/zip/repo/ > לחץ על בסדר > הקלד את השם ‘עליונות’ > ולחץ בסדר עד שהתיבה שומרת את המידע ונעלמת.כיצד להתקין את Vault Elektra בגירסת 17 ומעלה של Kodi קריפטון
 3. עכשיו לך ל מסך הבית של קודי על ידי לחיצה ‘יציאה’ כפתור במקלדת מספר פעמים > לחץ על תוספות הלשונית הממוקמת אנכית בצד שמאל > כעת הקש סמל מתקין חבילות ממוקם בצד שמאל עליון.כיצד להוסיף קמרון Elektra ב- Kodi
 4. כאן תוכלו לראות רשימת אפשרויות קטנה, לחצו עליה התקן מקובץ Zip > גלול מטה כדי לאתר ולחץ עליו עליונות > כעת לחץ על repository.supremacy-1.2 > ואז לחץ על repository.supremacy-1.2.zip > עכשיו חכה שיתקין את התוסף.כספת אלקטרה בהתקנה של קודי
 5.  תוכלו למצוא את אותה רשימת אפשרויות קטנה, אך כעת לחץ על התקן מהמאגר > מאגר עליונות > תוספות וידאו > כספת אלקטרה > להתקין.כספת אלקטרה על תצורת קודי
 6. לאחר התקנת התוסף, חזור שוב אל מסך הבית של קודי > לחץ על תוספות > תוספות וידאו > הביטו מימינכם וגללו מטה כדי למצוא את קמרון האלקטרה > תהנה!

הגדרות Elektra Vault kodi

כיצד להתקין קמרון Elektra בגירסת 16 או למטה של ​​קודי ג’רוויס

 1. פתח את קודי ג’רוויס > בחר בתפריט המערכת המוצג אופקית על המסך > כעת לחץ על מנהל הקבצים > ואז לחץ פעמיים על הוסף מקור.
 2. לחץ על ‘אין’ והוא יבקש כתובת אתר מאגר http://supremacy.org.uk/zip/repo/ העתק הדבק קישור זה ולחץ על בוצע > כעת הקלד את שם המאגר, כלומר ‘עליונות’ ולחץ על בוצע > לחץ על אישור.
 3. לחץ על התקן מהמאגר > כעת גלול מטה כדי למצוא מאגר Supremacy > עבור אל תוספים לסרטונים > כספת אלקטרה > להתקין > תהנה!

הורדת מיקוד של Elektra Vault Kodi Zip

ניתן להוריד את Elektra Vault באמצעות קובץ Zip שתוכל להוריד אותו כאן. לאחר הורדת הקובץ תוכלו לבצע את הצעדים הבאים:

 1. לאחר שתפתח את Kodi, עבור לתוספים > לחץ על הסמל בצורת תיבה בפינה השמאלית העליונה > ולחץ על התקן מקובץ zip
 2. תופיע תיבה בה אתה צריך לנווט בקובץ שהורדת את קובץ ה- Zip Supremacy Repository > המתן להתקנתו
 3. לאחר ההתקנה, לחץ על התקן מהמאגר > לחץ על מאגר Supremacy > תוספות וידאו > כספת אלקטרה > להתקין > תהנו אנשים!

שגיאות / בעיות בכספת אלקטרקטרה / לא עובד

הכספת של Elektra נכשלה בהתקנת תלות

בכל פעם שמאגר אינו כשיר להתקין תוסף, הוא ייתן ‘נכשל בהתקנת שגיאת תלות’. שגיאה זו אינה מתייחסת בדרך כלל לבעיה בתוסף, אלא בעיקר במאגר.

פיתרון

השינוי במאגר יכול לעשות את העבודה. נכון לעכשיו, Vault Elektra נמצא במאגרים שונים, אך Supremacy Repository הוא המאגר המועדף. דנו בתהליך ההתקנה של Vault Elektra עם Supremacy Repository, שאני עובד בצורה מושלמת.

סוגיות חציצה בכספת של אלקטרקטרה

לפעמים הקישורים שמספקים Elektra Vault לוקח זמן רב לחיץ את הסרטונים. חציצה היא סוגיה נפוצה שניתן למצוא בעזרת תוספות רבות של קודי.

פיתרון

כדי לפתור את בעיית המאגר, אתה נדרש לנקות את המטמון ב- Kodi. לפעמים מטמון יכול להעמיס על Kodi וזה עלול להפריע בעת חיץ סרטונים. כדי לנקות מטמון, נסה להתקין את מנקה הרכב של מרלין.

העטוף

לכספת Elektra יש פוטנציאל להגיע לגבהי הפופולריות אם היא מסוגלת לשכנע את משתמשי קודי כתוספת כל-כך. עם מלאי ספורט, סרטים, תכניות טלוויזיה וסרטים דוקומנטריים במלאי שלה, הוא בטוח יהפוך לתוסף פופולרי. מדריך זה הראה כיצד להתקין את Elektra Vault על Kodi כך שתוכלו לצפות בכל תוכן מדיה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map