כיצד להתקין את מועדון השחקנים על קודי ליה, קריפטון וג’רוויס

Players Klub הוא תוסף IPTV הכולל מאות ערוצים בארה”ב, סרטונים לפי דרישה, ספורט חי וטלוויזיה רטרו. לא עבר זמן רב שהתוסף הזה של קודי פגע בעולם הקודי עם הפיצ’רים האחרונים שלו.


כדי שהרחבה שתעבוד בקודי היא זקוקה לשם משתמש וסיסמא, אשר עברו שינוי לא מעט פעמים. יתר על כן, מדובר בשירות IPTV ותזדקק ל- VPN ל- Kodi שיכול לעזור לך לעקוף את מגבלות הגיאוגרפיה ולהצפין את התנועה שלך לזרם איכותי.

חלק מרשים מהתוסף הזה הוא התיאור שלו למשך כמה זמן המופע פועל. תוסף זה הועבר לגרסת פרמיום / בתשלום, אך עדיין תוכלו למצוא כאן תוספות קודי רבות בחינם.

אזהרה! עליך להשתמש ב- VPN כדי להישאר אנונימי תוך כדי שימוש ב- Players Klub שכן זה ישמור על פרטיותך. הועיל ל 85% הנחה ב- PureVPN והזרם תוכן ללא הגבלה ב- Players Klub.

כדי לצפות בערוצים בארה”ב ובכמה ערוצים קנדיים, עליכם לדעת כיצד להתקין Players Klub ב- Kodi. כדי ללמד אותך את זה, רישמנו שלבים עבור קודי ליה, קריפטון וג’רוויס. אז, המשך לקרוא!

כיצד להתקין את מועדון הנגנים בהדרכת קודי – זמן משוער וידאו: 2 דקות

כיצד להתקין קלאב שחקנים על קודי ליה וקריפטון

 1. הפעל את קודי > לחץ על סמל גלגל השיניים הממוקם בחלקו העליון המכונה גם סמל ההגדרות > כעת בחר באפשרות מנהל הקבצים בסוף > גלול למטה ולחץ פעמיים על הוסף מקור.כיצד להתקין את השחקן קלאב על קודי - -
 2. על ידי לחיצה כפולה על הוסף מקור, תוצג לך תיבה שבה עליך ללחוץ על ‘אין’. > בלחיצה על אף לא תופיע אפשרות שתבקש כתובת אתר למאגר, לכן הקלד http://theplayersklub.us/playersklub/ > עכשיו בתחתית התיבה עליכם למקד את שם המאגר, אז הקלידו ‘Players Klub’ > לחץ על אישור עד שהתיבה נעלמת.כיצד להתקין שחקני מועדון בגירסת 17 של קודי קריפטון
 3. כדי לעבור לשלב הבא עליכם לחזור לתפריט הראשי של קודי > לחץ על הכרטיסייה תוספות > ואז לחץ על סמל התיבה בשם Package Installer.השחקנים קלאב בקודי
 4. לאחר שלחצת על סמל מתקין החבילות, עליך לבחור באפשרות התקן מהאפשרות File Zip > אפשרות זו תפתח תיבה נוספת בה אתה צריך לבחור שחקנים קלוב > לאחר מכן לחץ על repository.playersklub-1.0.zip.הגדרת התקנת קובץ zip של שחקנים קלאב קודי
 5. המתן למאגר להתקנתו. לאחר סיום זה יופיע סימן ‘תוספת מותקנת’ בצד שמאל למעלה של המסך..הגדרות שחקני מועדון הקודי
 6. כעת לחץ על אפשרות להתקין ממאגר > חפש ולחץ על מאגר הנגנים של Klub > תוספות וידאו > לאחר מכן לחץ על Players Klub > להתקין.שחקנים מועדון בקודי
 7. המתן להתקנת התוסף.תצורת השחקנים klubb xbmc בקודי
 8. לאחר השלמת ההתקנה, חזור לתפריט הראשי של Kodi > לחץ על תוספות > תוספות וידאו > שחקנים קלוב > תהנה!

מדריך שחקני מועדון קודי

כיצד להתקין קלאב שחקנים בגירסת 16 של קודי ג’רוויס

 1. פתח את Kodi Jarvis במערכת שלך > לחץ על אפשרות מערכת > לאחר מכן לחץ על מנהל הקבצים > ואז לחץ פעמיים על הוסף מקור.
 2. תראה מולך תיבה, לחץ על ‘אין’ > הקלד כתובת אתר זו http://theplayersklub.us/playersklub/ ולחץ על בוצע > כעת הקלד את שם המאגר ‘שחקנים קלאב’ ולחץ על בוצע > כעת לחץ על אישור.
 3. ברגע שהתיבה נעלמת, חזור למסך הבית של Kodi ולחץ על מערכת > תוספות > התקן מקובץ Zip > שחקנים קלוב > לאחר מכן לחץ על repository.playersklub-1.0.zip
 4. כעת בחר באפשרות התקן מהמאגר > מצא ולחץ על מאגר Players Klub > תוספות וידאו > שחקנים קלוב > להתקין > תהנה!

סיסמת מועדון שחקנים

לא מזמן, Players Klub הייתה גרסה חינמית שהייתה זמינה עבור משתמשי קודי. זה סיפק שם משתמש וסיסמא למשתמשים החינמיים שישתנו לעיתים קרובות. עם זאת, הדבר אינו אפשרי עוד. משתמשי קודי צריכים לקבל חשבון פרמיום כדי לבטל את נעילת הערוצים.

שחקנים Klub IPTV

Players Klub מציע מגוון ערוצי IPTV אמריקניים כולל חלק מהערוצים הקנדיים. להלן חלק מרשימת הערוצים שבהם התוספות כוללות:

 1. ESPN
 2. גלה
 3. ערוץ ההיסטוריה
 4. MSNBC
 5. א&ה

שחקנים קלוב פרימיום

חשבון Players Klub Premium מציע למעלה מ- 500 ערוצים בארה”ב החל מארה”ב5 $. אין שום נזק לשלם 5 דולר ארה”ב כדי לצפות בכמה מערוצי ה- IPTV האמריקאים הטובים ביותר.

יתרון נוסף שתקבלו עם גרסת פרימיום הוא איכות הווידיאו שלו. למרות ש- Players Klub לא מבטיח להציע איכות HD, אך בכל זאת עדיף.

העטוף

Players Klub הוא תוסף פרמיום שמכיל מעל 500 ערוצי IPTV אמריקאיים כולל ספורט חי. לא מזמן Players Klub היה תוסף קודי בגרסה חינמית שהפך לשירות פרימיום בגלל הפופולריות שלו.

היא הגדילה את מספר ערוצי ה- IPTV בגרסת הפרימיום שלה עם איכות וידיאו טובה יותר, החל מ -5 דולר. אבל יש אלטרנטיבה ל- Players Klub שהיא התוספת של Neptune Rising Kodi, שהיא ללא ספק אחת התוספות הטובות ביותר לקודי. במדריך זה סיפקנו שלבים מפורטות להתקנת Players Klub ב- Kodi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map