כיצד לתקן שגיאות קודי שאינן עובדות

אף אחד לא יכול להכחיש את העובדה שהתוספות של Covenant Kodi הן אחת התוספות הפופולריות ביותר לקודי ברחבי העולם. הסיבה מאחורי הפופולריות שלה היא ספריית התוכן המעודכנת והפיצ’רים שלה, הדומים לזה של יציאת מצרים. דמיון זה בשתי התוספות הללו נובע מכך שאותם מפתחים המשתמשים באותו קוד פיתחו את Covenant.


עם זאת, לאחרונה שמתי לב למשתמשים שמתלוננים על כך שאמנת קודי לא עובדת, וזה די מדאיג. לאחר קצת מחקר, הבנתי שהמפתחים כבר לא מעדכנים את התוסף הזה אבל בספריה של התוסף מתארים אחרת. הצלחתי לגשת לסרטים ולתכניות הטלוויזיה האחרונות, למרות שמועות הכיבוי שהסתובבו בענף.

בדקתי את השגיאות השונות המדווחות על ידי משתמשים בפלטפורמות ובפורומים שונים ודיברתי עליהם עם התיקונים שלהם בהתאמה במדריך זה.

Covenant Kodi אין שגיאות זמינות

אחת השגיאות הנפוצות המדווחות על ידי משתמשים היא ללא זרמים זמינים. שגיאה זו מופיעה כשאתה מנסה לגשת לתוכנית טלוויזיה או סרט מסוימים מהספרייה של התוספות. זה גם במקרה של Covenant כשמנסים לשחק כותרת תוכן, השגיאה מופיעה. זה לא קשור למאגר התוספים וזה רק בגלל שהתוסף לא מצליח למצוא ספקים.

לתקן

 1. פתוח קודי וללכת ל הוסףons תפריט
 2. לך ל תוספות וידאו ולחץ על ברית
 3. אתה תראה את כלים אפשרות, לחץ עליה
 4. כעת לחץ על הגדרות: כללי
 5. תראה אפשרות: פסק הזמן של הספק > הגדר אותו ל 30
 6. אם לא תשנה את זה ל “30”
 7. כעת, לחץ על השמעה מהעמודה השמאלית.
 8. גלול מטה ברשימה והפעל את “מארחים עם קצבאות
 9. תראה אפשרות בשם “איכות מקסימאלית“, עבור אליו והגדר אותו ל”1080p”. בדרך כלל זה מוגדר על 4k כברירת מחדל, צריך להוריד את זה.
 10. כעת לחץ על בסדר לשמירת הגדרות אלה
 11. גלול מטה ברשימה ולחץ על “זיכרון מטמון ברוראפשרות ” > לחץ על כן
 12. כעת בחר באפשרות אמנה: ספקים ברורים > לחץ על כן

הפעל מחדש את התוסף ונסה להזרים את כותרת התוכן הרצויה; לא תתמודד יותר עם הבעיה.

שגיאת הזרמת קודי לאמנה

הבעיה עם הרחבות עם שגיאות זרימה היא בעיקר מכיוון שהזרמים שנחרטו על ידי התוספות מהספק מוגבלים גאוגרפיים או מיושנים. אם אינך מצליח להזרים את אחד מכותרות התוכן העדכניות ביותר, ברור שזה זרם מוגבל גיאוגרפי, ולא מיושן. מדי פעם משתמשים במלכוד בזרמים כאלה וזה לא משהו חדש.

לתקן

אתה יכול בקלות לעקוף מגבלות גיאוגרפיות אלה ולזרום את כותרת התוכן המועדפת עליך באמצעות VPN.

כן!

VPN יסווה את ה- IP וה- DNS שלך וכן יצפין את הנתונים שלך, ויספק לך גישה בלתי מוגבלת לתוכן הזמין בספריה. בחר את ה- VPN הטוב ביותר עבור Kodi והירשם לחבילה שלו המתאימה לך ביותר. לאחר מכן, הורידו את האפליקציה או הלקוח שלה, התחברו לשרת המודאג וגשו לכל זרם מוגבל, הוא בהחלט יעבוד.

יתר על כן, VPN יגן עליך מפני האקרים ורשויות מרגלים על הפעילות שלך. אנשים רבים אינם מודעים לסיכונים שהם לוקחים בזמן הזרמתם ברשת, ונשארים חשופים להתקפות סייבר.

שגיאת התקנת Codi Covenant

שגיאת התקנת Codi Covenant מתייחסת לשגיאה הנפתחת כשאתה מנסה להתקין את התוסף, מופיעה הודעה המציינת כי “ההתקנה נכשלה”. Covenant Kodi הוא תוסף פופולרי לקודי הזמין דרך מאגרי קודי מרובים. עליכם להבין שלא לכל מאגר יש את הגרסה המעודכנת של התוסף, וזו הסיבה שאולי נתקלתם בשגיאת התקנת Kodi Covenant..

לתקן

הדרך הטובה ביותר לתקן שגיאה זו היא על ידי בחירת מאגר שיש בו גרסת תוסף מעודכנת. בהתייחס לתוסף Codyant Kodi, אתה יכול למצוא את הגרסה המעודכנת והפועלת שלה במאגר Kodi Israel. תוכלו למצוא מגוון עצום של תוספות קודי מעודכנות ופופולריות במאגר מדהים זה.

שגיאת הורדה של Codi Covenant

לאחרונה, משתמשים רבים בקודי התחילו להתלונן על שגיאת הורדת Kodi Covenant, שנבעה מהמאגר המיושן. משתמשים רבים ניסו להתקין את התוסף Covenant Kodi מקבצי zip מיקומים מאוחסן.

לתקן

משתמשים יכולים להוריד ולהתקין בקלות תוסף Kodi Covenant ממאגר Kodi Israel. זהו מאגר מעודכן וכולל את גרסת ה- Covenant Kodi העובדת בתיקיית התוספים שלה.

במקרה שלא תוכלו להוריד את התוסף ממאגר זה, נקה את מטמון ה- Kodi ואז נסה שוב. זה אמור לפתור את הבעיה מכיוון שלעתים נערך הקובץ השמור וההרחבה נכשלת בהורדה או התקנה.

החלפת ברית קודי

יש עוד כמה תוספות קודי הטובות ביותר מאשר Covenant Kodi, בהן ניתן להשתמש לצפייה בסרטים ותכניות טלוויזיה בקודי. להלן מספר הבחירות המובילות בדיוק בשבילך:

 1. יציאת מצרים 8.0
 2. יודה
 3. גורזיל
 4. שליה
 5. גאיה

סיכום

לא הרבה תוספות הצליחו להותיר חותם כמו שעשתה ברית קודי במהלך השנים. לאחר שהרחבה של אקסודוס קודי הפסיקה לפעול, אמנת הברית השתלטה על מקומה והפכה למוסף להוסיף עבור כל שומרי הבול. תוסף אמין שכזה שמאפשר לחסוך את כל הסדרות והסרטים האחרונים, קשה להגיע כיום.

אני מקווה שהשגיאות והתיקונים שנדונו במדריך זה יעזרו לך בפתרון הבעיות. עם זאת, אני מעריך משוב של משתמשים ואם יש משהו שאתה חושב חסר במדריך זה, אנא אנא הגיב ויידע אותי.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map