כיצד להתקין קודי על פטל Pi 1, Pi 2, Pi 3 ו- Raspbian – צעדים פשוטים.

Kodi היא תוכנת קוד פתוח חינמית הניתנת להורדה במכשיר ה- Raspberry Pi שלכם ואיתה תוכלו לצפות בסרטים, בתוכניות טלוויזיה, בספורט חי, וכל מה שתחשק ליבכם. בעזרת 6 שלבים פשוטים תוכלו לדעת להתקין Kodi ב- Raspberry Pi והקודי שלכם יפעלו תוך זמן קצר. תהליך ההתקנה של Kodi שונה עבור Raspberry Pi דור ראשון, ואילו התקנת ה- VPN הטובה ביותר עבור Kodi על פטל Pi היא שיטה מעט טריקית שקורה באמצעות מאגר Zomboided..


דברים הדרושים כדי להתקין Raspberry Pi עבור Kodi v17.6

לפני שתקפץ להתקנה של קודי ב- Raspberry Pi, הרשו לי לספר לכם על הדברים שתצטרכו כדי להתקין את Raspberry Pi. ציוד היקפי הבא נדרש להגדרת Raspberry Pi:

1. מכשיר פטל Pi

ברור כי ללא המכשיר עצמו אינך יכול להמשיך הלאה. וודא שאתה קונה דגם Raspberry Pi מעודכן, כך שלא תיתקל בבעיות הקשורות לחומרה או תאימות מערכת הפעלה..

ככל שלוחות ה- Raspberry Pi ישנים יותר, הביצועים שלהם מתחילים לרדת. זו הסיבה שאני ממליץ למשתמשים לבצע אופטימיזציה של הלוחות שלהם או לקנות את הדגם האחרון של Raspberry Pi.

2. מארז ה- Flirc Raspberry Pi

מקרה ה- Flirc Raspberry Pi אינו צורך חיוני, אך דבר טוב שיהיה לכם אם אתם מתכננים לצפות בבולמוס. הסיבה מאחורי המלצה זו היא שמארז Flirc Raspberry Pi מגיע עם גוף קירור מובנה, המונע את התחממות יתר של הלוח.

משתמשים רבים דיווחו על בעיות התחממות יתר וזה קורה בדרך כלל מכיוון שכשאתם זורמים שעות, ביצועי הלוח מנוצלים במלואם. התחממות יתר עלולה לגרום לבעיות חומרה רבות ומתישהו זה יכול לגרום לקצר.

סיבה נוספת לבחור במקרה של Flicr היא שהיא מעניקה מראה נהדר ללוח שלך בגלל גוף האלומיניום המגניב. אתה יכול לשמור על נעילת הלוח מבלי לדאוג לנושאים של התחממות יתר והלוח שלך מקבל גם מראה חדש ומעולה.

3. כבל אתרנט

יש צורך בכבל Ethernet במהירות גבוהה, לא רק לחיבור המכשיר שלך לאינטרנט, אלא גם למהירות רוחב הפס טובה לסטרימינג ללא הפרעה.

4. כבל HDMI

לחיבור מכשיר ה- Raspberry Pi לטלוויזיה, תזדקק לכבל HDMI. כבל HDMI עובד טוב יותר מליהוק מסך בגלל זה אינו מספק חזותית מתעכבת.

5. כרטיס זיכרון MicroSD

אחסון חיצוני נחוץ לאחסון קבצי מדיה ב- Raspberry Pi. משתמשים רבים בוחרים בכונני USB שאינם מהירים מספיק לצורך משיכת קבצי מדיה, ולעיתים הם מאטים את המערכת. השימוש בכרטיס מיקרו SD הוא תמיד אפשרות טובה יותר ממקל USB.

עם זאת, Raspberry Pi אינו תומך בכל כרטיס מיקרו SD. יתכן וכרטיס מיקרו SD יחד עם Raspberry Pi שלך בחבילה; בדוק את הכרטיס היטב כי פעמים רבות הקלפים האלה באיכות נמוכה.

הייתם רואים כרטיסי סמסונג וקינגסטון נכנסים לחבילות עם מכשירי Raspberry Pi, שאינם יעילים כל כך. עדיף שתשתמש בכרטיסי SanDisk וגם זה צריך להיות לפחות 16 ג’יגה-בתים, כדי להבטיח חווית הפעלה חלקה.

6. מתאם מתח מיקרו USB

מתאמי כוח אינם כלולים בחבילה כשאתה קונה לוח Raspberry Pi וזו הסיבה שאתה צריך לקנות אותם בנפרד. וודא שאתה קונה מתאם מתח איכותי הנתמך על ידי המכשיר שלך כי לפעמים יש חבילות המציעות כמה מתאמי חשמל בדרגה נמוכה יחד עם לוחות Raspberry Pi. לוחות כאלה אינם נמשכים זמן רב ויכולים לגרום נזק ללוח שלך במקרה של תנודות מתח.

כיצד להתקין Kodi על פטל Pi 1 בשישה שלבים

 1. פתח את הדפדפן שלך ובקר באתר OpenELEC > לחץ על הורדות > גלול למטה לבנייה של פטל. ישנם מבנים נפרדים עבור פטל Pi 1, 2, 3 או אפס. בחר בניית Raspberry Pi דור ראשון (קובץ תמונת דיסק) > הורד את קובץ ה- zip למכשיר שלך.כיצד להתקין קודי על פטל PI - -
 2. לאחר הורדת קובץ ה- zip, חילץ את קובץ ה- zip במכשיר שלך.
 3. כעת עלינו להעתיק את הקובץ שחולץ לכרטיס מיקרו SD, ולשם כך אנו זקוקים לתוכנה בשם Rufus שיוצרת כונני USB ניתנים לאתחול. הורד את הקובץ מהקישור שהוצג כאן.פטל pi להוריד -
 4. לאחר ההורדה, פתח את רופוס > תופיע תיבה שתצריך מידע > בחר בכרטיס ה- SD שלך מאפשרות המכשיר > לחץ על תמונת דיסק הממוקמת בתיבה.פטל pi כרטיס sd
 5. כעת חפש את הקובץ שחולץ ובחר את הקובץ המסוים > לחץ על לחצן התחל בתיבה. הקובץ ייכתב בכרטיס ה- SD. כיצד להתקין קודי על פטל PI - -
 6. כעת הסר את כרטיס ה- SD והחזיר אותו למכשיר ה- Raspberry Pi שלך. ברגע שמכשיר ה- Raspberry Pi מופעל, הוא יתחלף אוטומטית לקודי. תיהנו משימוש בקודי ב- Raspberry Pi.

כיצד להתקין Kodi על פטל Pi 2

להתקנת Kodi ב- Raspberry Pi 2, למעט השלב הראשון כל התהליך יישאר זהה. פתח את הדפדפן שלך ובקר באתר OpenELEC > לחץ על בכרטיסייה הורדה הממוקמת בחלקו העליון > גלול מטה ל- Raspberry Pi בונה > כעת בחר Raspberry Pi 2 (קובץ תמונת דיסק) והורד את קובץ ה- zip למכשיר שלך > עכשיו המשך עם שלב 2 מההנחיות שצוינו לעיל כמתואר לדור הראשון של Raspberry Pi.

כיצד להתקין קודי על פטל פי 2

כיצד להתקין Kodi Krypton v17.6 על Raspberry Pi 3

 1. הורד את הגירסה האחרונה של OSMC Raspberry Pi Installer מהאתר הרשמי שלהם, כלומר https://osmc.tv/download/.כיצד להתקין קודי על פטל פי 3
 2. חבר את כרטיס ה- SD להתקנת Kodi ולהפעל את מתקין OSMC.כיצד להתקין קודי על פטל פי 3
 3. בחר את השפה המועדפת עליך > בחר Raspberry Pi 2/3 מהרשימה הנפתחת מתחת לתיבת השפה.כיצד להוסיף קודי על פטל פי 3
 4. כעת בחר את גרסת המבנה שברצונך להתקין > הבחירה האופטימלית היא לבחור בגרסת ה- build האחרונה מכיוון שהיא עובדת טוב יותר.התקנת osmc לקודי
 5. כעת בחרו בכרטיס SD כמדיה האחסון.אפשרויות התקנה לקודי 17.6 על פטל פי 3
 6. אם אתה משתמש בכבל אתרנט בחר בחר חיבור קווי או אם אתה משתמש בחיבור Wi-Fi בחר בחר אלחוטי.מדריך התקנה לקודי 17.6 על פטל פי 3
 7. וודא שנתיב האחסון שצוין נכון.שלבים לקודי 17.6 על פטל פי 3
 8. סמן את הצהרת הסכם הרישיון וההורדה תתחיל.הורד קודי 17.6 קריפטון על פטל פי 3
 9. ברגע שההתקנה תסתיים, OSMC יותקן בכרטיס ה- SD שלך.הורד קודי ג'רביס על פטל פי 3
 10. לאחר התקנת OSMC בכרטיס ה- SD שלך, אתה יכול להשתמש בכרטיס SD זה ב- Raspberry Pi שלך.כרטיס SD בפטל Pi שלך
 11. חבר את כרטיס ה- SD למכשיר הפטל שלך וחבר את כל ציוד היקפי ביציאות שלהם.חבר את כרטיס ה- SD למכשיר הפטל שלך וחבר את כל ציוד היקפי
 12. המערכת תאתחל וההתקנה תושלם.

המערכת תאתחל וההתקנה תושלם

כיצד להתקין Kodi על Raspbian ב 9 שלבים

Raspbian היא תוכנת הפעלה חינמית למכשירי Raspberry Pi. זוהי מערכת ההפעלה המובילה עבור Raspberry Pi והיא הנפוצה ביותר למכשיר.

 1. התקן את Raspbian Jesse באתר Raspberry Pi ופתח את Raspbian ברגע שהוא מותקן.
 2. עבור אל תפריט > העדפות > לחץ על תצורת Raspberry Pi.
 3. לחץ על הרחב את מערכת הקבצים.
 4. כעת לחץ על הכרטיסייה ביצועים. אם ברשותכם Raspberry Pi 1, עליכם לבחור זיכרון GPU של 128, בעוד שתוכלו לבחור 256 זיכרון GPU עבור Raspberry Pi 2 ו- 3. לחץ כן עבור אתחול מחדש.
 5. עכשיו עלינו להתקין את Kodi ב- Raspbian. לשם כך, עליך לוודא שאתה מחובר ל- Wi-Fi או Ethernet באינטרנט.
 6. לחץ על סמל המסוף הממוקם בחלקו העליון > כעת העתק את ‘sudo apt-get update’ במדויק והדבק אותו בטרמינל > לחץ אנטר > Kodi ייקח מספר דקות להתקנה.
 7. לאחר השלמת ההתקנה, העתק את ‘sudo apt-get install kodi’ בדיוק > לחץ אנטר.
 8. סוג י אם הוא מבקש ממך להמשיך עם ההתקנה בטרמינל > לחץ אנטר.
 9. עכשיו עבור לתפריט > סאונד ווידאו > מרכז המדיה של קודי > אתה טוב להשתמש בקודי, תהנה!

כיצד להתקין VPN Raspberry Pi בגירסת 17.6 של Kodi Krypton

התקנת Raspberry Pi VPN היא לא טיול בפארק למתחילים, אך נדון בפירוט כיצד ניתן להתקין את Raspberry Pi VPN ב- Kodi Krypton Version 17 בשמונה שלבים. לפני שתתחיל להתקין Raspberry Pi VPN ב- Kodi, עליך ליצור חשבון Raspberry Pi VPN עם כל שירות ואז לבצע את הצעדים שלהלן:

 1. עליך להכניס למחשב כונן הבזק מסוג USB.
 2. הורד מאגר Zomboided מכאן.
 3. העבר או העתק את המאגר Zomboided לכונן הבזק מסוג USB.
 4. נתק USB מהמחשב וחבר אותו למכשיר ה- Raspberry Pi שלך.
 5. לך לפורגרמס > תוספות > לקבל יותר > בחר אליפסות ‘…’ בחר אליפסות שוב > בחר התקן מתוך מיקוד.
 6. בחר באפשרות כונן הבזק מסוג USB מהרשימה > בחר repository.zomboided.plugins-1.0.0.zip > המאגר ייקח זמן להתקנה.
 7. עבור שוב לדף ההרחבות > לחץ על התקן מהמאגר > בחר מאגר תוספות Zomboided > לחץ על מנהל VPN עבור OpenVPN > לחץ על התקן.
 8. עבור למסך הבית של קודי > תוספות > תוספות לתוכנית > מנהל VPN עבור OpenVPN.
 9. תופיע תיבה בה תצטרך לבחור את שירות ה- VPN Pi Raspberry Pi הרצוי > הכנס שם משתמש וסיסמא > תהנה.

וודא שאתה לא נרשם או חושב לנסות VPN בחינם ל- Kodi מכיוון שהם לא אמינים והם אינם תואמים ל- Raspberry Pi.

כיצד להתקין VPN Raspberry Pi בגירסת 16 של Kodi Jarvis

התהליך להתקנת VPN של Raspberry Pi ב- Kodi Jarvis Version 16 נותר זהה לזה של Kodi Krypton Version 17. אם אתה צריך להתקין Raspberry Pi VPN, עקוב אחר הצעדים המפורטים לעיל..

הורדת פטל פי קודי

על מנת להוריד Kodi במכשיר ה- Raspberry Pi שלך, אתה צריך להוריד את OpenELEC עבור מכשיר ה- Raspberry Pi שלך בהתאמה, ומצד שני אתה נוסף זקוק להורדת Rufus.

 1. אתה יכול להשיג OpenELEC עבור מכשיר ה- Raspberry Pi שלך 1, 2 או 3 כאן.
 2. אתה יכול להשיג תוכנת Rufus מכאן.
 3. אתה יכול להשיג מערכת הפעלה Raspbian מכאן.

דרישות אחרות

בעת התקנת Kodi ב- Raspberry Pi, עליך גם להיות בעל כרטיס מיקרו SD עם מתאם, כך שתוכל לחבר אותו למחשב שלך בקלות. עיין במדריך זה להתקנת קודי ב- Raspbian Jessie OS.

דרישת פטל פי קודי

חלופות פטל פי קודי

ישנן מספר אלטרנטיבות של Kodi xbox אחת כמו:

 1. קודי על רוקו
 2. קודי ב- Xbox One
 3. קודי באייפד
 4. קודי על פירסטיק
 5. קודי ב- Windows
 6. קודי ב- Apple TV
 7. קודי במגן נווידיה

לעטוף דברים

Kodi הוא הבחירה האולטימטיבית עבור Raspberry Pi בה תוכלו לצפות בטונות של תוכן מדיה בקלות. במדריך זה סיפקנו שלבים להתקנת Kodi ב- Raspberry Pi 1, 2 ו- 3 עם 6 שלבים פשוטים. השלבים להורדת Kodi ב- Raspberry Pi 2 ו- 3 זהים, אך הצעד להורדת Kodi ב- Raspberry Pi דור ראשון הוא מעט שונה. אז תיהנו מקודי במכשיר ה- Raspberry Pi שלכם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map