כיצד להתקין SALTS (זרם את כל המקורות) על Kodi בפחות מ 2 דקות

הזרמת כל המקורות (SALTS) היא האפשרות הטובה ביותר לצפייה בסרטי HD ותוכניות טלוויזיה בקודי. היא מתחרה עם אקסודוס התוספות הפופולארית של קודי כל הזמנים, והיא מציעה סט שלם של בידור למשפחתך. רק כמה תוספות קודי הטובות ביותר יספקו איכות וידיאו HD עם כמה קישורים שבורים, SALTS הוא אחד מהם.


חדשות קודישמעתי אי פעם על קודי CRACKDOWN? כן, הם נכונים & וחוסם מיליונים מצפייה בתוכן בחינם. VPN יכול לשמור על זהותך אנונימית ובטוחה. PureVPN הוא הפיתרון הטוב ביותר שלך להגן על עצמך מפני הודעות DMCA, בעיות זכויות יוצרים & ביטול חסימה של תוספות שונות כמו Neptune Rising, Covenant או GAIA.purevpn cta

מדריך זה מתעד את משתמשי קודי כיצד להתקין SALTS ב- Kodi. אנו מזכירים את הצעדים להתקנת SALTS על קודי קריפטון וקודי ג’רוויס.

כיצד להתקין SALTS בגירסה 16 של Kodi Jarvis
כיצד להתקין SALTS על Kodi Fire Stick
כיצד להתקין SALTS על קופסאות קודי
SALTS לעומת יציאת מצרים
SALTS לא עובד / שגיאות / בעיות בקודי
SALTS פורום וספריה של קודי

כיצד להתקין SALTS בגירסה 17 או גבוהה יותר של Kodi Krypton

 1. פתוח קודי קריפטון במערכת > לחץ על סמל גלגל השיניים למעלה שנקרא גם הגדרות סמל > אז אתה צריך לבחור מנהל קבצים אפשרות > כעת גללו מטה ולחצו לחיצה כפולה על הוסף מקור בצד שמאל של המסך.כיצד להתקין מלחים על קודי
 2. לחץ על ‘אף אחד’ אפשרות כאשר מופיעה תיבה > כאן זה יבקש מכם להקליד כתובת מאגר, כל כך סוג http://kdil.co/repo/ > ואז לחץ בסדר > ממש מתחתיו מבקש את שם המאגר או מקור המדיה, אז הקלד קודיל > כעת לחץ בסדר לסגור את התיבה.כיצד להתקין מלחים על קודי קריפטון גרסה 17 ומעלה
 3. עכשיו חזור ל בית קודי על ידי לחיצה ‘מקש לחזור אחורה’ לחץ על מקש המקלדת מספר פעמים כדי להמשיך בצעדים נוספים > ואז לחץ על תוספות > בחר כעת מתקין חבילות סמל.כיצד להוסיף מלחים על קודי - -
 4. תוכלו לראות כמה אפשרויות על גבי המסך שלכם, שם עליכם ללחוץ עליהם התקן מקובץ Zip > ואז תופיע תיבה, מצא ולחץ עליה קודיל > לאחר מכן kodil.zip > המתן מספר דקות עד שההתקנה תתרחש.מלחי קודי להורדת כתובת האתר
 5. לאחר השלמת ההתקנה, עבור אל התקן מהמאגר אפשרות > כעת גלול מטה ברשימה ולחץ על קודיל > בחר כעת תוספות וידאו מאופציות > ואז למצוא מלחים ולחץ להתקין.מלחים בהתקנת קודי
 6. חזור אל בית קודי אם אתה צריך לראות מה יש בתוך התוסף הזה > בחר כעת תוספות > תוספות וידאו > מלחים > סרטים > תהנה!

מלחי הגדרות קודי

כיצד להתקין SALTS בגירסת 16 או למטה של ​​Kodi Jarvis

 1. פתח את קודי תוכנה > זה ייפתח לרשימה של תפריט הממוקם אופקית על המסך שלך, לחץ כעת על מערכת תפריט > עכשיו מנהל קבצים > ואז לחץ לחיצה כפולה הוסף מקור.
 2. לחץ על ‘אף אחד’ אפשרות ברגע שהתיבה תופיע על המסך > כעת הקלד כתובת אתר מאגרי קודיל kodivpn.co/repo/kodil.zip ולחץ בוצע > כעת הקלד את שם מקור המדיה ‘קודיל’ ולחץ בוצע > כעת כדי לסגור את התיבה, לחץ על בסדר.
 3. אתה צריך לחזור ל תפריט ראשי של קודי להמשיך בצעדים נוספים > ואז לחץ על תוספות > אייקון תיבה > לאחר מכן התקן מקובץ Zip אפשרות.
 4. גלול למטה ולחץ על קודיל > לאחר מכן kodil.zip > כעת לחץ על התקן מהמאגר > מאגר קודיל > תוספות וידאו > בחר כעת מלחים > לחץ על להתקין > תהנה!

כיצד להתקין SALTS על Kodi Fire Stick

 1. פתוח מקל אש > לך ל הגדרות > לחץ על אפשרויות מפתח > אז אתה צריך להפעיל אפליקציות של לא ידוע מקורות ו ניפוי באגים ב- ADB.
 2. בחר בסדר כאשר תופיע תיבה שתעניק לך אזהרה.
 3. לחזור ל פייר סטיק בית > בחר כעת לחפש אפשרות וסוג ‘קודי’ ולחץ עליו.
 4. ברגע שאתה פותח קודי, עליך לבצע את אותם צעדים שנדונו לגבי קודי קריפטון וקודי ג’רוויס.
 5. קרא את מדריך ההתקנה הקלה של קודי Firestick / Firetv שלנו.

כיצד להתקין SALTS בתיבות קודי

התיבות הטובות ביותר עם קודי טעונות במלואה אינן חוקיות במדינות רבות, כך שאם יש לך אחת מהתיבות האלו אז כבר התקנת SALTS. אבל במקרה שיש לך תיבת Kodi שאינה נטענת במלואה, עליך לבצע כמה צעדים בסיסיים.

אם יש לך תיבת Kodi אנדרואיד, אתה יכול למצוא בקלות Kodi מחנות Google Play שתוכל להתקין ישירות. לאחר ההתקנה תוכלו לבצע את הצעדים המודגשים עבור Kodi Krypton או Jarvis. השלבים נשארים זהים לכל תיבות הקודי.

SALTS לעומת יציאת מצרים

SALTS לעומת יציאת מצרים

SALTS והתוספת Exodus Kodi הוצגו בזה אחר זה כשקודי פגע בשוק. אקסודוס לעומת זאת זוכה לפופולריות רבה בקרב מעריצי קודי ועד מהרה הגיע לאור הזרקורים. SALTS הפך גם לתוסף פופולרי אך הוא נחשב כשווה ליציאת מצרים.

ובצדק, כאשר אכיפת החוק החלה את הסדק נגד תוספות קודי של צד שלישי, SALTS נסדקה די מהר, אך יציאת מצרים שמרה על קרקע. במהלך השנים, יציאת מצרים עמדה גבוה למרות הקשיים שנתקלו בה, וזה ההבדל העיקרי בין שתי התוספות.

SALTS לא עובד / שגיאות / בעיות בקודי

SALTS מעולם לא הייתה זהה כאשר הייתה אכיפה מצד אכיפת החוק כנגד תוספות של צד ג ‘. הגבלות נאכפו על הצגת תוכן זכויות יוצרים שהביא לסגירת תוספות פופולריות. מאז, SALTS התמודדה עם סוגיות רבות וביניהן חלקן ניתנות להלן:

SALTS נכשל בהתקנת תלות

כשאתה מנסה להתקין את קובץ ה- zip כדי להשלים את תהליך ההתקנה של התוסף, הוא נותן ‘נכשל בהתקנת שגיאת תלות’. זה עשוי להיגרם מכמה סיבות. סיבה אחת להתרחשות שגיאה זו כאשר מאגר המידע אינו פועל. סיבה נוספת לכך ששגיאה זו מתעוררת היא בגלל כל עדכון שמתבצע במאגר.

פיתרון

יש לנו שני פתרונות משתי הסיבות לכך ששגיאה זו מופיעה. אם זה נובע ממאגר כושל, אנו ממליצים להשתמש במאגר Kodil כפי שנדון במדריך הדרכה זה. עם זאת, אם שגיאה זו מתרחשת בגלל כל עדכון שמתבצע במאגר, עליך להמתין כשעה ולנסות להתקין שוב.

SALTS לא נמצאו מקורות

אתה עלול להרגיש לא ממורמר כשאתה רואה שגיאה ‘לא נמצאו מקורות’ המופיעה לעתים קרובות בתוסף SALTS Kodi. בכל פעם שאתה מכה בסרט כלשהו לצורך הזרמתו, הוא נטען למספר דקות ואז נוהג לך ברגע האחרון.

אם משהו כזה קורה, זה בגלל שהזרם כבר לא זמין וייתכן שתצטרך לנסות תכניות סרטים או טלוויזיה אחרים.

פיתרון

אולי תרצה לנקות את כל המטמון לפני שתתחיל להזרים מקורות המסופקים על ידי SALTS. למידע נוסף על ניקוי מטמון ב- Kodi.

SALTS פורום קודי

מכיוון ש- SALTS הוא תוסף של צד שלישי ונחשב לא חוקי במדינות רבות, ולכן אין פורומים רשמיים זמינים. עם זאת, אם אתה רוצה להסתבך בדיון בנושא SALTS, עליך לשקול את הפוסט של Reddit.

מכירת ספריית קודי

SALTS מציעה מגוון של אמצעי מדיה בידוריים למשתמשי Kodi. הרשימה של ספריית KODI של SALTS מופיעה להלן:

 1. סרטים
 2. תוכניות טלוויזיה

לעטוף את זה

SALTS התוספת של Kodi מפורסמת בתכני המדיה הבידוריים שלה ברחבי העולם שהיא מציעה למשתמשי Kodi. SALTS מציעה גם צפייה HD בתוכן שלה מה שהופך אותו לתוסף שימושי של קודי. במדריך זה דנו כיצד להתקין SALTS בקודי, אז התקן את התוסף הזה ותיהנה מסרטים ותוכניות טלוויזיה ב- HD.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map