מה זה פותר URL של Kodi? וכיצד להגדיר פתרונות כתובת אתר פופולריים

האם שמתם לב אי פעם לספקי קישורי סטרימינג דומים בתוספות קודי שונות ותהיתם אם לכל ההרחבות יש אותם מארחים??


ובכן, הסיבה מאחורי קישורי הזרימה החוזרים על עצמם היא פותר ה- URL של Kodi שעובד ברקע ומספק לך את קישורי הזרימה הטובים ביותר על ידי השלכת הקישורים החלשים או הבלתי שמישים. אתה יכול להשתמש בפותר כתובות אתרים עם האפליקציה הטובה ביותר של Kodi VPN ולהבטיח סטרימינג חלק יותר. קבל מידע נוסף על הליך ההתקנה שלו על ידי עיון במדריך קצר זה.

מה זה פותר כתובת האתר של Kodi?

Kodi URL Resolver הוא כלי סקריפט הפועל ברקע ומביא קישורי סטרימינג מאתרי אירוח המדיה. זה משפר ומשפר את חווית הסטרימינג ב- Kodi על ידי מתן קישורי סטרימינג איכותיים ואמינים.

כמעט לכל תוסף יש רזולוציית כתובות שמאפשרת לו לספק מארחים טובים יותר לתוכן סטרימינג. רזולוצי כתובות אתרים חוסכים את זמן מפתחי התוספות כי בלעדיה המפתחים יצטרכו להרכיב את כל הרזולוציות בעצמם, וזה יהיה דבר קדחתני לעשות.

מדוע אני זקוק לפותר כתובת האתר?

אם ברצונך לשפר את חווית הסטרימינג שלך ולהיפטר מקישורים שאינם עובדים, תזדקק לפתור ה- URL. לא רק שהוא יסיר את אותם קישורים לא תפקודיים, אלא שהוא גם יספק לך קישורים עובדים אמינים דרך מקורות טובים.

שלבי ההתקנה של Kodi URL Resolver

 1. התחל על ידי הורדת קובץ ה- Zip Resolver URL של Kodi מכתובת אתר זו
 2. פתח את קודי.
 3. לחץ על לשונית התוספות מהתפריט השמאלי.
 4. לחץ על סמל התיבה הממוקם למעלה בפינה השמאלית.
 5. בחר באפשרות התקן מתוך אפשרות קובץ מיקוד.
 6. דפדף לנתיב בו הורדת את קובץ ה- zip ופתח אותו.
 7. קובץ ה- zip נטען ויותקן.

כיצד לעדכן את רזולוציית ה- URL בקודי

 1. פתח את קודי
 2. כעת לחץ על הגדרות (סמל גלגל השיניים)
 3. לחץ על הגדרות מערכת.
 4. עבור למצב מומחה
 5. לחץ על הכרטיסייה תוספות
 6. לחץ על ניהול תלות.
 7. לחץ על פותר כתובת אתר כדי לעבור להגדרות של פותר כתובת Kodi ולחץ על עדכן.

מהן כמה מפותר כתובות האתרים הפופולריות

פותר כתובות אתרים הוא אחת הסיבות הגדולות ביותר שמאגרים ותוספים רבים מצליחים בקהילה של קודי. חלק ממפתרי כתובת האתר הפופולריים הם:

1. Resolver כתובת אתר SuperRepo

SuperRepo הוא אחד המאגרים הפופולריים ביותר בגלל מגוון התוספות שלו ואיכות התוספות. ל- SuperRepo יש רזולוציית כתובות אתרים המשולבת בתוספות שלה וזו הסיבה שהתוספות שלה עובדות כל כך טוב.

2. רזולוציית ה- URL העולה של נפטון

Neptune Rising הוא בין מיטב התוספות של Kodi המשתמשות ב- URL Resolver Kodi לחוויית משתמש משופרת. תוספות רבות של קודי שעבדו ללא פותר כתובת האתר לא הצליחו לשרוד בענף.

3. פותר כתובת אתר שליה

שליה היא אכן המזלג הטוב ביותר של תוסף Exodus Kodi שעובד עם רזולוציית URL שרץ ברקע. לא הרבה מזלגות מפותחים מספיק טוב כדי לעבוד בצורה מושלמת עם שירותי כלים ותוספים כאלה.

4. פותר כתובת האתר של TVAddons

TV Addons הוא השחקן הוותיק והגדול ביותר בקהילה של קודי ואכן ספק התוספות הטוב ביותר עד כה. הוא מספק את כל המידע העדכני ביותר שקשור לקודי והתוספות שלו למרות הבלוגים והפורום שלו. ל- TVAddons היה גם מאגר משלה, שנקרא “פיוז’ן”, שאותו הועבר על ידי DMCA לפני זמן מה..

התוסף של Resolver URL היה כלי חיוני עבור משתמשי Kodi רבים בכל רחבי הדרך, אך כאשר הוא הוסר לאחרונה, המשתמשים נותרו במצוקה. עם זאת, כמו תוספות פופולריות אחרות של Kodi, מהר מאוד יצא מזלג של Resolver URL והשתלט על הקהילה. זה נקרא בשם “ResolveURL” והוא פותח באותו קוד לזה של ה- Resolver URL.

ל- TVAdd-ons נוספו ResolveURL במאגר שלה והיא מספקת אותו דרך קישור GitHub שלהם.

מילים אחרונות

פותר כתובת האתר של Kodi מעולם לא היה בולט ופופולרי בקרב משתמשי קודי רבים מכיוון שהוא פועל ברקע. משתמשים רוצים רק להזרים באמצעות קישורי סטרימינג אמינים ואיכותיים, מבלי שהם יבינו את כלי הליבה המגרד את אותם קישורים עבורם.

פותר כתובות האתרים צבר הרבה תשומת לב כשנכבה והמשתמשים נאלצו להתמודד עם בעיות תלות. פותר כתובות אתרים היה המרכיב העיקרי בהצלחה עבור תוספות רבות של קודי ובלעדיו, הישרדותן של אותן תוספות הפכה בספק..

עם זאת, התוסף של Resolver URL עובד בסדר גמור וניתן למצוא את קובץ ה- zip של ההתקנה שלו ב- Github. סקרנו בקצרה כמה מהעובדות החשובות הקשורות לפותר כתובת האתר כדי להבהיר את החשיבות שלה. לאלו מכם המחפשים תיקון Kodi URL Resolver, תוכלו לבחור בתוסף ResolveURL Kodi..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map