כיצד להתקין VPN של UltraSurf עבור Kodi

VPN של UltraSurf הוא לא ספק VPN פופולרי כזה אבל הוא בהחלט אפשרות סבירה בעת בחירת VPN עבור Kodi. קשה לנו לקטלג אותו כ- VPN הטוב ביותר עבור Kodi, אולם UltraSurf הוא VPN סביר עבור Kodi. זהו VPN חינמי, כלומר אין צורך במינוי לשימוש בשירות זה.


עקוב אחר מדריך זה למידע נוסף על UltraSurf VPN והתאימות שלו למכשירי Kodi ו- FireStick.

כיצד להתקין VPN של UltraSurf עבור Kodi

ל- UltraSurf VPN היה גרסת בטא תוסף Kodi שניתן להתקין ישירות על Kodi בדיוק כמו תוסף PureVPN Kodi. זה היה זמין במאגר קוברה, אך מכיוון שזה נסגר לאחרונה, אין שום עקבות של תוסף UltraSurf Kodi בשום מאגר אחר, לעת עתה.

לפיכך, הדרך הטובה ביותר להשתמש בשירות זה היא על ידי התקנת לקוח שולחן העבודה שלו עבור Windows ואז הפעלת Kodi. אתה יכול להוריד את לקוח UltraSurf Windows ולהתקין אותו במערכת שלך. למידע נוסף על זה תוכלו לעקוב אחר התקנת VPN במדריך Kodi.

לאחר שהתקנת אותו, פשוט רשום את עצמך. ואז התחבר והתחבר לכל אחד מהשרתים המאובטחים הרצוי שלך. ברגע שאתה מחובר לשרת המאובטח, פתח את Kodi והתחל להזרים עם כל תוסף של Kodi. אחד היתרונות החשובים ביותר של קיום VPN הוא שתוכלו ליהנות מזרם באמצעות תוספות קודי IPTV, מכיוון שהם מוגבלים גיאוגרפיים..

כיצד להתקין VPN של UltraSurf עבור FireStick

FireStick הופך להיות הבחירה הראשונה של צופים זלילים בכל רחבי העולם בגלל הנגישות והתכונות שלה. לאחר שיש מגוון גדול של אפליקציות, זה מאפשר למשתמשים להזרים כמעט כל דבר שהם רוצים לצפות. עם זאת, בידיעת העובדה שאנשים רבים אוהבים סטרימינג בחינם, קודי ב- FireStick הפך לטרנד.

יש לך VPN ב- FireStick חשוב מאוד, גם אם אינך משתמש בקודי מכיוון שרבים מהאפליקציות והתכנים הזמינים מעליהם מוגבלים גאוגרפית. משתמשים רבים מתמודדים עם בעיות בזמן הזרמת הסרטים האהובים עליהם, תכניות טלוויזיה וכו ‘מכיוון שהם מגבילים את הגיאוגרפיה או חסומים על ידי ספק האינטרנט שלהם.

לפיכך, אם ברצונך ליהנות מחוויית סטרימינג מקוונת ללא תשלום, עקוב אחר הצעדים הבאים להתקנת VPN של UltraSurf ב- FireStick:

 1. אתחל את ה- FireStick שלך > לחץ על אפשרות החיפוש מהתפריט הראשי.
 2. סוג מוריד ולחץ על חיפוש.
 3. מתוצאת החיפוש, לחץ על אפליקציית ההורדה ולחץ לקבל.
 4. לאחר התקנת אפליקציית ההורדה ב- FireStick, פתח את היישום.
 5. כעת הזן כתובת אתר זו בסרגל החיפוש של האפליקציה: https: // bitly / 2lSyySP > לחץ על ללכת.
 6. בסיום ההורדה, לחץ על הבא.
 7. לחץ על התקן כאשר מופיעה תיבת הדו-שיח והמתן להתקנת האפליקציה.
 8. לאחר התקנת האפליקציה, לחץ על פתוח.
 9. כאשר האפליקציה תיפתח, תראה כפתור מתג שמופיע מראש. לחץ עליו כדי להתחבר לשרת מאובטח.

תהליך ההתקנה הזה כמעט ולא ייקח 5 דקות ותהיה מוכן לסטרימינג מאובטח. עם זאת, אם ברצונך להזרים תוכן בחינם ב- FireStick, תצטרך להתקין קודם את Kodi ב- FireStick.

האם UltraSurf VPN בטוח?

זה הדאגה העיקרית של כל משתמש מכיוון שהסיבה שאנשים בוחרים VPN היא להגן על פרטיותו. כמעט כל ספק VPN טוען שהוא ספק השירות הטוב והבטוח ביותר אך לאחרונה, רבים מהספקים לא הצליחו להיות נאמנים לטענותיהם. דליפות DNS ומיסוי IP כושל הם דברים נפוצים שמבחינים אצל ספקי VPN בחינם.

פרוטוקולי האבטחה שלהם אינם כה חזקים שהם יכולים לספק אבטחה מלאה כמו ספקי ה- VPN המובחרים. זו הסיבה שמשתמשים רבים סובלים מבעיות אמון הקשורות לספקי VPN בחינם. VPN של UltraSurf, שהוא אחד מספקי השירות החינמי, נחקר על ידי אנשים רבים בפורומים רבים. מבחינת דעתי, אם אתה משתמש ב- UltraSurf למטרות סטרימינג, אז זה בטוח לשימוש בשירות כמו כל אחר.

ביקורות על VPN של UltraSurf

UltraSurf VPN קיים סביב הענף מזה זמן ומשתמשים המכירים את תעשיית ה- VPN יודעים על כך. כדי לספק לך תמונה טובה יותר של מה שאחרים חושבים על זה, כללתי כמה חוטים של Reddit:

תגובה מהדיון התגובה של N3w0ne מהדיון "שהוא ה- vpn הנייד והחינמי הטוב ביותר עם שרתים אירופאים.".

משתמש זה סיפק משוב חיובי בנוגע ל- VPN של UltraSurf. עם זאת, אחד הדברים החשובים ביותר לשים לב הוא שהוא ציין את זה שהוא השתמש בו כדי לבטל את חסימת YouTube. משמעות הדבר היא שאם אתה משתמש ב- UltraSurf VPN רק כדי לעקוף את המגבלות, זו אפשרות טובה.

תגובה מהדיון של redditmaid מהדיון "אני לא יכול פשוט להשתמש באולטרסורף במקום להשתמש ב- VPN?".

משתמש זה התייחס בבירור לכך שלא ניתן להשתמש ב- UltraSurf VPN למשהו אחר מאשר ביטול חסימת אתרים. הסיבה שציין היא לגיטימית לכך שפרוטוקול האבטחה שמציעה UltraSurf VPN מוטל בספק, וכך גם הנוהג שלהם. ואז שוב, זה המצב בכל שירות VPN אחר בחינם.

סיכום

בסיכום סקירה זו הייתי אומר ש- UltraSurf VPN הוא שירות סביר עבור סטרימרים מקוונים. הסיבה לכך שהיא חוסמת כמעט כל אתר מוגבל והעובדה שחווית UltraSurf Kodi גם היא מספקת. עם זאת, לא הייתי ממליץ למשתמשים לבחור ב- VPN זה אם הם מחפשים פרטיות מהשורה הראשונה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map